Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
24. lis 2016

Ahoj holky nestíhám vás číst a natož odepisovat.🙂 Takže všem co budete testovat, přeji // A dejte vědět jak jste dopadly.
Já budu testovat příští týden pokud nedorazi MS tak 30.11. Nebo 1.12:-)

kacwi
24. lis 2016

@luciikhol jasně, že byl 🙂 těšíme se oba

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Tak to je moc dobře 🙂

lory303
24. lis 2016

@pulguita dnes je to tu rozjeté co? 😀 uplne se tesim za tebe na pristi tyden, uz se ti to bliziiii 😎

vanea
24. lis 2016

@lory303 jj trefili jsme se a pojistili jsme snažením 2x ...tak nezbývá než čekat:D v září jsme se netrefili, nebo jsem ji vůbec neměla, protože na ovu testech se mi nikdy čárka neukázala...v říjnu jsem už testovala správně, ale manžel mi odjel když měl zasít semínko:D a tentokrát jsme se trefili, tak jsem celou dobu tajně doufala :D no magor se ze mně stává🙂)

lory303
24. lis 2016

@vanea a na ovu testech jsi mela // v den ovu nebo uz i pred? ja kdyz jsem si delala ovu testy, vzdy tam byla ta druha carka uplne slaba, ale pri tom jsem ovu citila uplne i jsem byla v den ovu u Dr.a potvrdila to. A kdy si chces udelat TT?🙂

vanea
24. lis 2016

@lory303 měla jsem testy na ovulaci digitální od clearblue, tam byl smajlík den-dva před ovulací, když jsem to rozebrala a vytrhla z toho ten papírek co je uvnitř, tak na něm byly dvě čárky🙂 normální test nemám nikdy 100% tmavý, ale vždycky tak na 80-90% a pak to hned druhý den úplně zeslábne - tzn druhá čárka téměř není vidět a po zbytek cyklu jsou tam pidi dušíci...ovu mám většinou ten následující den po pozitivním testu, poznám to podle bolesti a píchání vaječníků + podle hlenu..a tentokrát jsem teda věřila i tomu 99% clearblue :D a tam psali snažit se v den pozitivního testu a kdykoliv v dalších 48 či kolika hodinách , tak jsme se snažili no🙂

vanea
24. lis 2016

@lory303 takhle to vypadalo..nahoře je ten růžový digitální clearblue, dole je to porovnání v den pozitivního testu (2 čárky) a v den po pozitivním testu, když klesla hladina LH=)

lory303
24. lis 2016

@vanea týýjo ,super 🙂 a BT nemeris?

vanea
24. lis 2016

@lory303 to se mi moc nechce, já na ty grafy nějak nejsem =D testíky mi stačí, teďka to vypadá, že to ukazovalo tak jak mělo, tak jim zatím věřím=)

misicka74
24. lis 2016

Ahoj holky, myslíte, že je už pozitivní? nebo ještě ne?

svobodka14
24. lis 2016

Holky ciste negativni, ale aspon to ze me nejak spadlo🙂 a tesim se na prosincove snazeni🙂

misicka74
24. lis 2016

jinak jsou to testy za poslední 4 dny postupně, dnešní je dole

vanea
24. lis 2016

@misicka74 ahoj, dle nějakých "pravidel" testování má být ta čárka stejná, nebo silnější..přijde mi to stále malinko slabší, ale já tady ty testy třeba silnější nikdy nemám, takže bych zkusila zítra a uvidíš, jestli bude testík pozitivní, nebo jestli už začne slábnout🙂 ovulace přichází mezi 12-48 hodinami po pozitivním testu

lory303
24. lis 2016

@svobodka14 ještě neztrácej naděje. Navíc sis ten test dělala až ted odpoledne a má se to dělat z ranní moči... a navic @luciikhol taky měla první negativní test, a pak byl pozitivní 🙂

svobodka14
24. lis 2016

@lory303 uvidíme🙂 ale další udělám až v pondělí pokud to nedostanu🙂

llenka_li
24. lis 2016

@nienin_que držím palecky 🙂

llenka_li
24. lis 2016

@svobodka14 ja ho taky mela vcera takový osklive bily 😋😄 to urcite nic neznamena ☺️

svobodka14
24. lis 2016

@llenka_li nevadí🙂)) buď to nic neznamená a nebo jsem klidnější a vím na čem jsem🙂))

nienin_que
24. lis 2016

Tvl holky. Nevím jestli nejsem paranoidní 😊😊😊😊

luciikhol
24. lis 2016

@svobodka14 přesně nemusí být ještě nic ztraceno. Uvidíš jak ti přijde MS a v pondělí uděláš znova. Treba je brzy 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@nienin_que juuuu vidím tam cosi se klube. Zkus za dva dny ještě 🙂 to je krásný juchuuu mám z tebe radost.

misicka74
24. lis 2016

@nienin_que to je ovu nebo tehu test? zda se mi zeleny

nienin_que
24. lis 2016

@misicka74 to je tehu . Zelený to je. Já půjdu večer ještě pro clear blue.

misicka74
24. lis 2016

@nienin_que v tom pripade take vidim... 🙂

nienin_que
24. lis 2016

Tak hurá , ty blaho nemůžu uvěřit .... 😍

luciikhol
24. lis 2016

@nienin_que už chystáš překvapení? 😊😍

monoklnaoku
24. lis 2016

@nienin_que mam uplne stejne vypadajici testik 😻😻😻😻

luciikhol
24. lis 2016

Holky Teda takových tehulek tady 😊 to je hezkyyy 👍❤

petrysek181
24. lis 2016

@vanea ano pdalo jsme si o tpm zahnizdeni spolu☺takze to klidne muze byt☺zalezi kolik zarodek produkuje hcg takze za ty dva dny je to dost nejiste ale uz se může na citlivosti deset neco ukazat☺ja sem delala ovu testy dva mesice a pak sem to na sobe tak poznala ze sem toho nechala hlavne ti ukaze vysledek tak dva dny pred ovulaci a píšou ze do 24-36h nastane ovulka takze stejne nevis presny den poznam to az kdyz stoupne BT☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru