Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

willy_wonka
23. zář 2012

@zora256 super moja, tesim sa s tebou, aj dusik je poz. vysledok, opatruj sa, a zajtra verim, ze bude silnejsia,kazdopadne daj vediet🙂 podla priznakov co hovoris si urcite tehulka🙂 juchuuuuuuu a ms ti uz meska,alebo este len cakas? nepride;)

lutalka
24. zář 2012

Holky, tak u doktora dobý 🙂 drobeček už byl malilinkato vidět na utz. Za 2 týdny jdu na kontrolní, tak snad bude vše ok. Horší bylo, že mi našli nějaké genetické mutace v krvi, takže musím ještě na hematologii. Takže se opět neobejdu bez komplikací. Ale věřím, že vše bude dobrý!!! 😉

bleble
26. zář 2012

Stalo sa Vam, ze menstruacia meskala 5 dni a test vysiel negativny a predsa ste boli tehotne? dakujem

timbouctou
27. zář 2012

@bleble kamarádce ano, záleží hodně na tom, jak dlouho jsi těhu a taky jak vysokou hladinu hcg tvoje tělo produkuje. Většinou se objevuje slabá čárka po třech týdnech od otěhotnění, já ji u druhého měla už v průběhu třetího týdne a ta kamarádka právě až po čtvrtém týdnu. Takže je nejlepší test po týdnu zopakovat a když pořád nic tak k lékaři, aby vyloučil mimoděložní těhotenství.

petra2706
30. zář 2012

Ahoj mam dotaz 22.09.2012 sem byla na umelem oplodneni byli mi vlozeny 2 embria o velikosti 8b,a 6b dnes je to 9 den po tom zakroku,Skousela sem si delat test asi tak 6 den po insiminaci kde mi to ukazalo jednu silnou masivni carku a druhou takovou nepatrnou slabou.Dnes sem si skousela delat dalsi test ale dnes mi to ukazovalo negativni ☹ ☹ Pri tom prvnim testu sem byla moc natesena ale dnes sem takova smutna menstruace sem mela dostat kolem 27.09-28.09 ale jeste se nedostavili muzete mi prosim poradit? je to moje prvni tehotenstvi predem dekuji za vasi odpoved a vasi pomoc

golla
1. říj 2012

holky ahoj, jsem úplně nová, natěšená snažilka. MS mám dostat cca za týden, ale už bych ráda testovala. Je ještě brzy, co? 😖

golla
1. říj 2012

tak jsem to samozřejmě zkusila a nic, jedna čárka. 😢

misak33
1. říj 2012

@golla neboj, je ještě moc brzy. Já jsem opět ve fázi snažení. Tento týden ovu, tak uvidím. Držím palce. Taky jsem takový nedočkavec a nejraději bych to věděla hned druhý den. Moc držím palečky.

golla
1. říj 2012

jsem ten test asi 6x vytáhla z koše a zkoumala ho ze všech stran. A dokonce tam tu druhou čárku vidím, ale je mi jasné, že to je výplod mé fantazie. .o)

bubenki
2. říj 2012

baby ked ste mali na teste druhú slabú čiarku bola tiež ružová?

mondzula
2. říj 2012

@golla já to měla uplně stejně!! bohužel se ms opožděně dostavila, tak zkoušíme znovu 😉

glock
2. říj 2012

Jsem 10 týdnů od revize a ms pořád nikde......jedna holčina mi tady na koníkovi psala, že de facto můžu být těhu, že ovulka byla, pak sex, ale ms už se jaksi nedostavila.....máte některá takovou zkušenost?

veruska007
2. říj 2012

@glock Hm, tehu byt muzes. Ja byla vcera 10 dni po revizi a mam pocit, ze jsem mela ovulku (coz teda nechapu, ale piju kontryhel... tak jestli to melo vliv?). Ale se sexem teda pockam az do porevizni ms a snazit bych se zacala jeste o mesic pozdeji... ale sem tam nekdo otehotni i v sestinedeli po porodu a taky to dopadne... tak uvidis. Test zkus, ale nejsem si jista, za jak dlouho po revizi klesne zcela hcg.

golla
2. říj 2012

@mondzula sakryš, to jsi mě moc nepotěšila, ale snad nám to výjde. Já pořád tajně doufám. 😵

mondzula
2. říj 2012

@golla Budu držet palečky 🙂

golla
2. říj 2012

@mondzula a já to tobě. 😉
Jak dlouho se už snažíte?

glock
2. říj 2012

@veruska007 My teda měli sex až po šestinedělí, takže opatrnost byla na místě.....tak uvidíme, hcg jsem na kontrole po šesti měla již v normě.....

veruska007
2. říj 2012

@glock Aha, ja cetla, ze ms nebyla... tak jsem myslela, ze sestinedeli neskoncilo. Ono nekonci po 6 tydnech, ale cca za 4-8, +/-, prave tou prvni ms.

katkasofi
2. říj 2012

@petra2706 a robila si testy rovnakej znacky? mozno sa emryjko neuchytilo...už prišla mrcha?

glock
2. říj 2012

@veruska007 Aha mě gynekolog, právě řekl, že už je to za mnou, hcg již není zvýšeno a je po šestin. 😒
No uvidíme, moje mamka měla po potratu a pak otěhotněla právě taky bez MS teď jsem jí volala, co si o tom myslí a právě mi řekla tohle....achjo, mám smíšené pocity....

veruska007
2. říj 2012

@glock No, moje maminka taky otehotnela v sestinedeli. Cekala dvojcata, jedno potratila, stravila 8 mesicu (cele tehotenstvi az do porodu) v nemocnici... no, a ja zustala uz navzdy u prarodicu ☹. S rodici jsem se sice vidala, ale nic moc... po 30 letech to zaciname lepit dohromady 🙄 .

Ja prave vsude cetla, ze po sestinedeli je tehdy, az prijde ms - prvni cyklus muze byt anovulacni, ale jinak tam ovulace 2 tydny pred ms normalne je - takze otehotnet muzes. Jen se to nedoporucuje - mela bys prave prodelat tu ms, aby se ti procistila deloha. Ale jestli uz jsi tehotna, tak s tim stejne nic nenadelas. Tak si udelej test a uvidis. Nebo si zkus zmerit teplotu, ja v tehu mela zvysenou, snad od tydne po poceti.

glock
3. říj 2012

@veruska007 Zvýšenou teplotu mám, ale proto, že jsem nastydlá 🙂

Tak já si fakt koupím test a do konce týdne ho prubnu, ať vím na čem jsem.....já vím, že by se mělo počkat, ale právě, jinak ještě jsem asi neodpověděla, na to jak si psala, že se sexem počkáš až po MS, dr.mi řekl, že sex mít můžeme (po 6 týdnech od revize) ale my jsme stejně radši počkali ještě týden.....No nevím, holt testnu a uvidí se 🙂

veruska007
3. říj 2012

@glock Tak si udelej test, treba Te vysledek potesi 😉.

glock
3. říj 2012

@veruska007 Už jsem si pro něj šla do lékárny a udělala......nic nic ☹

golla
3. říj 2012

@glock který DC jsi?

glock
3. říj 2012

@golla U mě se to nedá teď posoudit, poslední MS byla někdy v dubnu tuším, pak jsem otěhotněla, následně potratila a byla na revizi, pak proběhlo šestinedělí a poté sex, jelikož ovulace mohla proběhnou domnívala jsem se, že bych mohla být nyní v jiném savu a že by menses již nedorazil......ale to, že ještě nemám MS je asi v něčem jiném, než v těhu...☹

golla
3. říj 2012

@glock aha, to se omlouvám, jsem si měla přečíst celou diskusi, jsem to ale matcho. 😖
budu držet palečky, ať jsi buď těhule nebo ať se to co nejdříve srovná. 🤐 Jak ti je?

glock
3. říj 2012

@golla To je v pořádku🙂 Je mi tak nějak divně, píchá mě v břiše a mám pocit, že to dostanu, jen tak slabý náznak.....nicméně, budu stále doufat, že nám to vyšlo, stal se zázrak a já jsem těhu....No uvidíme.... 😉

golla
3. říj 2012

@glock tak dej brzy vědět, ju? Já jsem též taková divná. 😀 Přála bych si, aby to vyšlo.

glock
3. říj 2012

@golla To víš, že dám 🙂 Držím palce, aby ti to vyšlo a kdy čekáš MS?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru