Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

dabelskadanca
22. led 2018

jsem si teh.test udelala dopoledne a uz se tam objevila slaba carka no :p

dailik
22. led 2018

@dabelskadanca A muzes poslat fotku?Jestli tam je druha carka,tak nejspis jsi tehotna😀Zkus si udelat druhy test zitra rano,to uz by melo byt videt zase o neco lip.

dailik
22. led 2018

@dabelskadanca To jsou moje testy.Takhle postupne silily😊

lobella
22. led 2018

@dailik ten x. den, to mas dny od ocekavane ms?

dailik
22. led 2018

@lobella To jsou dny od ket.Byla jsem po umelem oplodneni na transferu embrya.Takze ten 6.den je vlastne jako 13.den po oplodneniTakze 7.den je den ocekavane ms.Pokud pocitam 28denni cyklus.Ono to na tech dvou prvnich neni videt,ale uz byli slabe pozitivni.

petrysek181
22. led 2018

@dabelskadanca jestli se ti ukazala slaba carka tak si tehotna☺

petrysek181
22. led 2018

@pulguita ahojky tak dneska nam prisel novy kocarek maly uz ma problemy vejit se do korby tak jsme poridily sportak a jsem z nej nadsena ma tam prostor a kocarek je skladny a lehky dneska jsme s nim vyrazily po kramech😀shanim vysokou vazu pruhlednou uz mam doma kaminky objednane svitici koule jeste potrebuju vetvicky a nejake aranzma chci to do rohu jak jsme meli stromek chybi mi to sviceni😀jinak s manzelem se doma nenudim je tu srumec co je doma😀😀😀akorat jak sem zvykla mit v posteli maleho a ted tam byl on jemohla sem vubec spat vylezla sem v pul treti rano az si zvyknu tak zase odjede ja to mam ted taky dostat a uz mi pekne kvete oblicej hezky zbytek pondeli

pulguita
23. led 2018

Dobré ranko! Páni, ten už zase vyrostl. Je tak šikovný a ta čepice mu moc sluší 🙂 No to mi povídej, že už potřebujete jiný kočárek...a já myslela že jim ty kočárky vydrží déle. Ale tenhle sporťák využije víc, že? Třeba bude nějaká vysoká váza v Ikei, i když jestli tam pojedete, tak se vrátíte se spoustou dalších věcí 🙂 Jen si hezky manžela užij, na jak dlouho tu je?
Já čekám MS každým dnem. Dneska BT malinko klesla, tak možná MS dorazí ve čtvrtek nebo pátek. Jsem zvědavá. Jen aby netrvala tak dlouho jak minule. Krásné úterý! 🙂

hvezdicka93
23. led 2018

@petrysek181 ten je velkej uz 💓 co jste meli za kocar ze se uz nevesel do hluboke korby? Ja tohle prave resim uz ted a to neni mala jeste ani na svete 😂😀😂 ma se narodit zacatkem cervna a ja bych byla rada kdyby na zimu byla jeste ve korbe takze jsme vybrali kocar Jumana Impulse 😍. Ted v patek me ceka ultrazvuk ve 20 tydnu. Neustale bliju jak sakal 😂😂 v prosinci jsem si prodelala akutni zanet ledvin 😀😂😀 no a v utery minulej tyden mi zjistili ze je placenta nizko a jeste ke vsemu u branky tak snad se zase vytahne.

dabelskadanca
25. led 2018

@dailik ja mam uplne stejnej teh test ten predposlední uplne stejne zabarvenej možná o neco tmavsí a udelal jsem si teh. test : 22.1. a dneska a je to uplne stejné zabarvene což jsem se zdesila protože jsem si myslela že bude tmavsí no :p 🙂 jinak už me zacinaj bolet prsa a mesicky porád nemam už jsou to 7 dní 🙂 chci se zeptat když jsem mela naposledy mesícky 22.12.2017 a oplodnovací dny (když me pritel napustil :D) jsou bud : 6.1. nebo 16.1. podle teh. testu na internetu jsem v 5 tydnu což je podle me blbost nevite jak seto počíta atak?protože kdybych byla v 5 tydnu tak ten teh. test je uplne zabarvený ne? a kdy mužu zajit k dokorce? 🙂 dekuji vam moc 🙂

dabelskadanca
25. led 2018

holky věříte na tu pověru že by seto nemelo říkat lidem že jste tehotní? a přínasi to smulu??

dailik
25. led 2018

@dabelskadanca Danco,ja myslim,ze na 100% tehotna jsi🙂Neres barvu testu,pak uz vic netmavnou.Musela jsi otehotnet toho 6.1.,kdyby to bylo 16.1.,tak to test neukaze a navic jsi nemela uz ovulaci.Toho 6.1. sedi vic.Jinak tehot.tydny se pocitaji od 1.dne menstruace.Zkus si zadat na internetu termin porodu a zadej si tam svoji posledni menstruaci a ukaze se Ti.v kterem jsi tydnu.Ten 5.tyden myslim odpovida.

dailik
25. led 2018

@dabelskadanca Jinak k doktorce zajit muzes hnes,ale na ultrazvuku to jeste videt nebude,az tak za tyden.Ale muze Ti vzit krev a z toho uz pozna a potvrdi tehotenstvi.Budes mit v krvi ten hormon,co se Ti ukazuje v moci z testu.A zaky si Te pozve na dalsi navstevu.Klidne tam zajdi abrekni,ze mas pozitivni teh.test a ona uz Ti vse rekne a vysvetli.🙂

hvezdicka93
25. led 2018

@dabelskadanca klidne se k dr objednej pokuvad jsi v tom tak uvidi vacek 🙂 ja byla u dr cca 4-5 tt. Jinak zkus ten digitalni 🙂 ten tiden ukaze +- týden

dabelskadanca
25. led 2018

mooc dekuji holky 🙂 jste moc hodníí 🙂 moc jste mi pomohli :p

dabelskadanca
25. led 2018

holky věříte na tu pověru že by seto nemelo říkat lidem že jste tehotní? a přínasi to smulu??
jeto pravda??

dabelskadanca
25. led 2018

@dailik moc ti dekuji moc jsi mi pomohla 🙂 a jo tady posilam ten teh.test ale je trochu rozmazany .

dabelskadanca
25. led 2018

@daiik a ten druhy teh. test je trochu tmavsí co mas ty ten predposlední 🙂

petrysek181
25. led 2018

@hvezdicka93 on by se tam vesel ale ne se zimnim pytlem takze jsme to odpiskali a jezdi ve sportaku😀to ano roste jako z vody korby jsou stejne akorat ja uz mam podle doktorky rocni dite😀

petrysek181
25. led 2018

@pulguita ahoj tak se zase hlasim po nejake dobe dneska jsme byli zase v Praze vratit autosedacku protoze nevyhovovala a staveli jsme se v Ikei tak konecne mam svitici vazu😉maly je zlato byl moc hodny celou dobu az me prekvapil snazime se at si zvyka na auto ale stejne se desim te cesty na Slovensko no snad to nejak zmakneme🙂a co ty jak jsi ted na tom ja byla u te dr s tema zadama tak mi udelala obstrik a mam chodit na rehabilitace ale tam je volno az koncem unora a jeste ne u nas v nemocnici ale musim dojizdet o kus dal u nas je plno ale musim rict z mi to pomohlo jeste mam prasky tak uvidim jak to bude nauci me jak spravne cvicit tak doufam ze se mi to srovna😉jinak u nas vse pri starem malemu sem ted objednala hodne obleceni tak ti pak poslu fotku tesim se jaky to bude frajer😀

dailik
25. led 2018
dailik
25. led 2018

@dabelskadanca No tak ten je krasne pozitivni.Zajdi zitra nebo v pondeli k doktorce🙂

dabelskadanca
25. led 2018

@dailik dekujii zkusim se k nemu objednat co nejdriv :P 🙂 a dekujii

pulguita
26. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Vidíš, v Ikei vždycky pořídíš dobře. 🙂 To je fajn, že byl malý hodný a že ho zvykáte na auto. Kdy máte v plánu jet na Slovensko? Určitě to zvládnete 🙂 To je dobře, že ti to na ty záda pomohlo, ještě že jsi šla. Uvidíš, že ty rehabilitace ti taky pomůžou. Mi vůbec nejdou posílat fotky. Nevím proč :-/ Ty jsi tu tvoji poslala z počítače nebo přes aplikaci v mobilu? Já píšu vždycky z mobilu, ale vůbec to nejde poslat fotku. Chtěla jsem ti připíchnout graf. Včera BT 36,7 a dneska opět trochu stoupla na 36.8 Dnes je 30DC a 15DPO a MS zatím nikde, což mě překvapilo. Třeba nakonec ovulka proběhla později, takže pokud by proběhla později, tak bych byla tak 12DPO. Takže počkám ještě 2 dny a nejpozději v pondělí čekám MS. Pochybuji, že bych byla těhu, a že by si spermijky počkaly. To snažení bylo 2x před ovulkou. (PO,UT snažení a ovulka proběhla ve čtvrtek) No a pokud se ovulka zpozdila, tak pochybuji, že by spermijky tak dlouho vydržely. Protože další termín ovulky by byl až v neděli a to už od úterý do neděle žádné snažení nebylo, až pak další víkend, takže pokud bych ubral otěhotněla, tak by to byl skoro zázrak. Držím se při zemi a čekám, že MS dorazí nejpozději v pondělí. Vlastně ani nemám koupený žádný test, takže testovat taky nemám v plánu. No budu muset počkat. Uvidíme... Krásný pátek! 🙂

dabelskadanca
26. led 2018

@dailik muzu sete na neco zeptat prosim te muzu mit sex ikdyž jsem tehotná v zacatku?? muj chtel po me ale ja nejak nato nemela naladu proste je mi lito malého kdybych ho tím treba ohrozila? :(

dailik
26. led 2018

@dabelskadanca Pokud nemas zadne problemy a treba nekrvacis,tak sex mit muzes.Ale samozrejme ne nejak divoky🙂Ja teda ze zacatku taky moc nechci,bojim se,aby se neco nepokazilo.

dabelskadanca
27. led 2018

@dailik dekuji ti moc 🙂 jsi moc hodná a jak si natom ty?

petrysek181
28. led 2018

@pulguita ahojik tak jak si na tom dostala jsi to???? Kdyz to vezmes otehotnet muzes kdykoli a nebo se to spozdilo jak se telo dava do kupy ja zacala brat tabletky ale musela sen prestav zvysuji krvacivost a samozrejme sem to dostala tak to ze me lilo tak az mi to skonci nasadim je zase jinak na rehabko me objednaly az na konec unora je tam plno to je taky mazec manzel se nemuze zbavit kasle uz to ma dva mesice tak jde zitra k doktoru bojim se aby to maly zase nechytil od nej uz mu jdou posilat fotky taky pisu z telefonu je to divne🤔jinak tady je porad pod mrakem chtelo by to slunicko uz mi chybi maleho sem v breznu objednala na velikonocni foceni tak sem zvedava na fotky🙂ted sem mu objednala teplakovky s Mickeym me se v tom ty deticky libi tak chci doma taky neco vyfotit a mysime zalozit album preji krasnou nedeli

pulguita
29. led 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Ano, nakonec jsem to dostala v sobotu pozdě v noci, kdy jsem začala špinit a v neděli se to rozjelo v plné kráse. Opět je dost silná, tak jsem zvědavá jak dlouho bude trvat. Kéž by se to hodilo do normálu, ať to zas nemám víc jak týden jako minule. Tak jsem zvědavá a kéž bysme měli tento měsíc víc štěstí, aby se snažení podařilo a něco z toho bylo. 🙂 To je blbé, že musíš čekat až na konec února, ale snad to rychle uteče. Manžel má asi takový kašel jako já, mě se to taky dost dlouho drželo, ale pak jsem brala takový silný sirup a dobrý. Tak snad bude brzy fit. Nó mi ty fotky posílat nejdou, ale zase přes tu soukromou zprávu to šlo. No vůbec to tu nefunguje a nikdo nic nezpravuje :-/ Ach jo...
Tady celý pátek pršelo a byla zima, ale víkend byl krásný a slunečný. Stihla jsem fajn vyprat a usušit prádlo a ještě jsme byli na dlouhé procházce 🙂 Škoda, že už zase musím do práce...co se dá dělat. To bude mít krásné ty teplákovky a ty velikonoční doteky taky 🙂 <3 Krásné pondělí! 🙂

pulguita
29. led 2018

@petrysek181 * chtěla jsem říct velikonoční fotečky ale na mobilu to přeskočilo na doteky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru