Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
18. únor 2018

@pulguita ahoj dlouho sem se neozvala uz mame i druhy zub😀jsem v jednom kole a kdyz maly usne tak dohanim resty v domacnosti v utery jdeme ma 5 mesicni kontrolu to zase bude vaha😀doma sem ho vazila jen orientacne v sede a mel 9,5kg no uz mam co nosit jak sem poridila to nositko tak je to super chodime i ven a tu prochazku tam vydrzi dokonce zacal zase spat i v kocaru mozna to bylo takove obdobi ja uz sem v posteli mam za sebou narocny den tak jdu neco pospat neboj ted je u tebe hlavni ze se telo dalo do normalu a pujde to urcite😘

petrysek181
18. únor 2018

@niky83 ahoj me to ukazal test 5 dni pred ms zalezi kdy je uhnizdeni pak se zacne produkovat hormon ktery ti to ukaze na testu je dobre vedet kdy je ovulace a podle toho se to da odhadovat uhnizdeni trva 7-10 dni

pulguita
19. únor 2018

@petrysek181 Ahojky! No to je príma! Už má malý dva zoubky, to je fešák 🙂 Držím palce, ať kontrola dopadne dobře 🙂 Je to cvalda! A nebolí tě z toho nošení záda? Já bych měla strach, že bych to dlouho nevydržela. Uvidíš, že to období vzdoru, kdy nechtěl kočárek brzo přejde. Jinak zítra v úterý už budu 25DC a 12DPO, takže za chvilku už budu vědět co a jak. Spíš si myslím, že z toho nic nebude, protože mě prsa nebolí, prostě nic moc necítím. Navíc mi dneska ráno trošku klesla teplota. Celou dobu byla 36,9 a dneska 36,8 Vím, je to jen malinko, ale smiřuji se s tím, že zítra klesne víc a ve čtvrtek dorazí MS. No uvidíme...
Měj se moc hezky! 😘😘😘

dabelskadanca
23. únor 2018

holky promin te ze pisu zrovna sem ale nevim kam to jinde napsat.. Mam problém s trvalym bydlistem mam trvaly pobyt u meho tatky 1kk v Holesove a muj pritel ma trvaly pobyt u své mamky v Bystrici a ted cekame miminko jsem v 9tydnu. a mamka od mojeho nechce abych ja tam mela trvaly pobyt skrz majtela ktery sito nepreje .nevim co mam delat. u tatky byt maly nemuze byt prihlásen on to tam taky nechce 😞 chci se zeptat muze byt maly prihlásen v bystrici na mestskem urade kdyz tu bydlim prechodne ale ne oficialne? nevim co delat.Moje mamka mi rekla at si zazadam o bydleni tady v bystrici coz musi byt zadatel muj. akorát to dlouho trvá nez byt clovek dostene.. nevim co delat.😞 porád otom premyslim.. prosim poradte co byste delali na mim miste? dekuji moc a jo umamky bydlet nebo byt prihlásena nemuzu ma moc maly byt 🙂 jinak bydlim s pritelem u jeho mamky ale bohuzel bez trvaleho bydliste.jeho mamka rikala ze musim byt prihlasena v holesove u mojeho tatky ze me stama nemuze odhlasit ale on me tam nechce aj jeto blbé ale nedostavala bych pridavky nebo neco takového 😞 prosim poradte..dekuji Vám moc 🙂

petrysek181
23. únor 2018

@pulguita ahojky tak jak jsi na tom ja stale v jednom kole😂dneska je malemu 5 mesicu to je silene jak to leti kontrola probehla v poradku ale posila nas na chirurgii ze ta kyla na tech varlatkach se nezmensuje jdeme tam az 20 dubna tak sem z toho nejaka spatna doufam z reknou ze se to jeste vstreba🤔jinak prcek ma 9,5kg a 74 cm takze se docela nataham😀tady pekne mrzne uz aby bylo jaro nebudeme se muset tak navlekat preji ti krasny patek a odpocinkovy vikend

pulguita
25. únor 2018

@petrysek181 Ahojky! Panečku ten už zase tak vyrostl! 😱 A vypadá to, že mu zesvětlaly vlasy, že? 🙂 Je to šikulka 🙂 Neboj, třeba se mu ta kola vztřebá sama.
Jinak MS dorazila v pátek, tak jak jsem předpokládala. No nic, aspoň už ten poslední cyklus trval tak jak vždycky a proběhla ovulka. Snad to vyjde příště... Chci se objednat k zubaři, protože mě už delší dobu chvílemi bolí zub a když jsem byla těhu, tak mi nemohli dělat rentgen, a nic neviděli, tak proto chci jít znova. Jinak ty poslední 3tydny jsem nebyla ve fitku...nejdřív kvůli snažení a pak co kdyby...no a to kilo co jsem shodila je opět nahoře, takže se zase pustím do cvičení. Je to všechno pořád dokola, ale co se dá dělat. Snad tentokrát vydržím, protože jsem se cítila lépe...taková vyfouklá a ne jak teď kdy jsem opět nakynula. Jinak tady dneska svítí krásně sluníčko, ale je chladno a opět se má ještě víc ochladit. No uvidíme...
Přeji ti krásnou neděli! 🙂 😘😘😘

petrysek181
25. únor 2018

@pulguita ahoj tobe taky peknou nedeli tak mi aby jsme se nenudili tak zacali otekat zoubky nahore samozrejme ze oba najednou takze prcek je rozvrzany a protivny nez se zase vyklubou ted cekam jak to dopadne u manzela v praci cekaji jestli jim povoli urady ze by delali 12h a jezdili by domu za 14 dni vzdy na tyden strasne si preju aby to vyslo protoze tech 6 tydnu je neco hrozneho prichazi oto nejlepsi prcek se meni ze dbe na den🙂ano zesvetlaly mu vlasky a pekne mu rostou ma tu hlavicku takovou sametovou😍takze ms nakonec dorazila ach jo to je taky trapeni😑ja jdu k zubari 1 brezna i se starsim ze dne na den tu skoncila zubarka tak diky manzelovi jsme se dostali k jine bere jen rodinne prislusniky tady je o zubare nouze ja sem na tom rotopedu byla naposled pred 2 mesici kdyz maly vecer usne sem rada ze mam hodku pro sebe a pres den dohanim domacnost ve stredu jdu na prvni rehabilitaci tak sem zvedava jestli to bude mit nejaky efekt🤔tady je slunecno ale mrazivo dneska jsme nesly ano ven preju krasnou nedeli🙂

pulguita
27. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Panečku už mu lezou zuby nahoře? Držím palce, ať to hezky zvládnete a jsou brzy venku. Já se chystám k zubaři ve čtvrtek. Kéž by se ti mohl manžel vracet co 14 dní, ať si vás víc užije a hlavně ať vidí jak roste malý. Vždyť z těch fotek co mi tu ukazuješ jsou vidět velké pokroky, takže on po šesti týdnech musí vidět ten rozdíl. Snad bude moct jezdit domů častěji. 🙂 Jinak včera jsem opět nešla do fitka, protože jsem byla dlouho v práci...ach jo...je to pořád dokola. Nó snad se zmůžu a půjdu dnes ...jsem jak kynutá buchta 😀 Uvidíš, že ti rehabilitace pomůže a uleví se ti 🙂 Tady se ještě víc ochladilo, jestli teplota spadne ještě víc, tak tu začne sněžit 🙂 Krásné úterý! 🙂

petrysek181
27. únor 2018

@pulguita ahoj mi nechodime ted ani ven protoze to za to nestoji aby jeste neco nechytil ve ctvrtek ma ockovani jeste ke vsemu takze se nenudime🙂ja taky porad doufam ze to vyjde ale jeste nic nevi tak fo konce tydne by se snad meli neco dozvedet kdyby to vyslo mame ho doma 10 brezna a to je hned takove veselejsi🙂zitra ti pisnu co a jak na tom rehabku snad to bude fajn a na chvili si od prcka odpocinu bude hlidat mamka pekne mrazive utery a posilam ti jednu fotku od obeda😂

pulguita
28. únor 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Představ si, že tady nakonec trochu nasněžilo! 😀😃😱 Chtěla jsem ti tu dát fotku, ale vůbec to nejde. Nevím, proč to nemůžou spravit, ať můžu přidat fotku z mobilu jako předtím 🙄😕 Panečku, ten má ale velkou lžičku, teď už rozumím proč tak rychle roste 😍 Budu držet palce, ať to manželi schválí a bude jezdit častěji. Držte se ve čtvrtek na očkování. Snad se ti po rehabilitaci uleví a trochu si od malého odpočineš. Krásnou středu přeji! 🙂

petrysek181
10. bře 2018

@pulguita ahoj promin ale vubec nestiham odepisovat maly mel ted obdobi pp ockovani horecku do toho zuby takze 14 dni se budi i v noci tak sem jako zombie neustale se chova uz aby to mel za sebou a dalo mu to chvili pokoj dneska se mi vraci manzel slavil 8.3 40 let tak sem mu objednala dort pect nestiham a udelala sem mu salamovou kytku a darecky samozrejme dostane🙂je toho tolik co sem chtela napsat ale mam smulu prcek uz je opet vyspaly co ty????

hvezdicka93
10. bře 2018

Ahoj holky.
Ja Vás zdravim z nemocnice 😕

pulguita
15. bře 2018

@petrysek181 Ahojky! Vůbec se neomlouvej, úplně to chápu 🙂 To je prima, že už máš manžela znovu doma 🙂 Nakonec ho pustili dřív? Nebo to tak rychle zase uteklo? Ta salámová kytka je krásná a moc se ti povedla 🙂 Určitě měl z toho všeho radost a pochutnal si. Hezky si užívej tyto dny jako rodinka.🙂 To je fajn, že vyšly ty jeho narozeniny na termín, kdy bude doma. Jinak já zatím čekám, jak dopadnu tento měsíc. Nechci si dělat iluze, ať pak nejsem zklamaná. Tento cyklus jsme se hezky trefili do ovulky a snažili se den před, v den ovulace a den po...tak kdoví. Jinak včera a předevčírem jsem cítila trochu břicho, ale jinak nic. Tím, že necítím prsa, si myslím, že z toho nic nebude. Jinak minulý týden jsem opět začala pravidelně chodit do fitka. Řekla jsem si, že nemá smysl čekat před MS a nechodit "co kdyby"...pokud se zadařilo a je to v pořádku, tak se to udrží. Tak jsem zvědavá. Dneska jsem 21DC a 9DPO. Tobě přeji krásný čtvrtek! 🙂

pulguita
15. bře 2018

@hvezdicka93 Ahoj! Držím palce, ať jste brzo v pohodě 🙂

hvezdicka93
15. bře 2018

@pulguita Ahoj, děkuji včera jsem byla propuštěna domů. Zjistili mi že mi neodchází moč z ledviny. Takže mi byl minulý týden ve čtvrtek zaveden stent do konce šestinedeli + k tomu atb. A aby toho nebylo málo tak v sobotu mi zjistili hemaglobin 68 tak nasadili žvýkací čokoládové železo. A v pondělí byl hemaglobin 75 tak v úterý a ve středu mi davali žilně železo. Dneska jdu do poradny ke svemume dr. A 22.3 na kontrolní odběry a bude se resit zda budu chodit do rizikovky.

petrysek181
21. bře 2018

Ahojky meli jsme za sebou narocnych 14 dni maly ma uz dohromady 4 zuby a jeste mel problem s ouskem zanet zvukovodu takze jsme se moc nevyspali jinak mam uz o dve kila mene nez pred otehotnenim tak snad se k tomu nejak dopracuju😂maly je uz takove slunicko je s nim strasna sranda pokavad ho neco netrapi manzel se mi ted bude vracet vzdy za 14 dni tak to bude fajn zase musim letet a co ty?????

pulguita
22. bře 2018

@petrysek181 Dobré ranko! Tak snad bude mít na chvilku od zoubků pokoj. Chudáček malý ten zánět ho musel bolet. Věřím, že to musí být mazec a moc toho nenaspíš. Ty kila pak jdou dolů jedna dvě, aspoň něco 🙂 Tak to jsem ráda, že ti manžel bude jezdit co 14dní, aspoň si vás víc užije a bude ti oporou. Jinak mi už zase přišla MS, i přesto že jsem se tento cyklus snažili na chlup přesně den před ovulkou, v den ovulace a den po...tak z toho nic není. Tak jsem si řekla, že už se vyprdnu na měření teploty a děj se vůle boží 🙂 Jinak se snažím brát to s nadhledem a měsíc co neotěhotním, měsíc co mám na to abych chodila do fitka a dostala se do formy a taky něco shodila. 🙂 No uvidíme... Ty se měj moc hezky a užívej si malého! 🙂

pulguita
22. bře 2018

@hvezdicka93 Panečku, to sis taky musela užít. No hlavně že už tě mají pod kontrolou. Držím palce, ať to hezky zvládneš až do konce 🙂

hvezdicka93
22. bře 2018

@pulguita Děkuji, no že by me měli pod kontrolou se rict neda. Gynekolog ze neni potřeba abych byla na rizikovce, na rizikovce ze to budeme řešit. Nevim no, každopádně to neni sranda mit zaveden stent a brat az do porodu porodu atb.

kackar257
22. bře 2018


Dnes v 09:20
Nazor prosim. 11/3 mela prijiz MS ale neprisla. 17 a 18 jsem zacla trosku spinit 19 a 20 jsem lehce krvacela. Vcera a dnes ani krev ani spineni. MS mam pravidelne a vypada uplne jinak nez to co ted. O mimi se nesnazime takze jsem ai to ani vsugerovat nemohla 🙂 Dalsi mimo by me teda nevadilo..test z uterka byl negativni...co myslite muzu byt v tom? Kdy zhruba by byl test pozitivni? Dle poslednich MS bych mela byt 6tt...dalsi test delam zitra

petrysek181
22. bře 2018

@pulguita ahoj me to tak nejak mrzi ze se to u vas takhle se.. ale verim ze se zadari mas pravdu vykasli se na teploty vse hod za hlavu soustred se sama na sebe a ono to vyjde🙂ja dneska koukala ze prcek ma natekle spicaky takze era nespani bude pokracovat zitra mam jit na sraz od skoly na chvili pujdu at se dostanu mezi lidi porad sem jen s malym tak zmenim prostredi zitra jdeme na pulrocni tak sem zvedava jak jsme na tom ted moc nejedl jak ho bolely ty zuby preji krasny vikend

pulguita
26. bře 2018

@petrysek181 Ahojky! No co se dá dělat. BT už jsem přestala měřit. Zatím se zaměřím na sebe a na fitko a snad něco shodím. Jinak v pátek jsem byla na odběru krve. Jak jsem byla minulý rok na podzim u toho doktora, co mi předepsal ty jedny prášky, tak mi dal žádanku do jedné nemocnice, která řeší neplodnost. Tak ti mi z tama zavolali! 🙂 Přítel půjde na odběr krve a spermií tuto středu. Prý to bude ještě podrobnější než předtím. Řekli mi že je dobré, že jsem už jednou otěhotněla(i když to nedopadlo), tak kdoví co nám řeknou. Jinak ještě mě poslali na takový zákrok, kde budou sledovat průchodnost. Prý mi střiknou něco dovnitř a přes rentgen to budou sledovat. To mám jít v dubnu a začátkem května výsledky. Tak jsem zvědavá. Snad sis hezky užila sraz. 🙂 Držím palce ať zvládneš s malým i další zoubky. Je to šikulka 🙂
Měj se moc hezky. Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
27. bře 2018

@pulguita ahojky zlaticko to je mi lito co vse musis podstoupit ale zase se neco bude dit a vysetreni vam urcite k miminku pomuzou dneska jsme byli na pulrocni kontrole tak maly ma pres 10kg a 75cm jinak mame zacinajici ekzem takze taky zadny med proto se mi stale budil protoze to svedi ale mame masticky a kapky tak snad bude dobre jinak zitra se mi vraci manzel zase na tyden tak se tesiim dneska se maly poprve otoci na brisko konecne😍😍😍😍dela mi radost ulicnik🤗ja zitra musim k zubari😣preji pekne utery a opatruj se😘

pulguita
28. bře 2018

@petrysek181 Ahojky! No ten je krásný! 😍 Roste jak z vody fešák jeden. 😃 Snad vám mastičky na ekzém pomůžou. To je prima, že budeš mít manžela zase doma a zrovna na velikonoce. 🐰🐇🐣🐔🐑🐥Hezky si to užijte. Já mám od zítřka až do příštího pondělí volno. Přítel ještě zítra pracuje, má odpolední. A dneska byl na tom odběru a už to má chudák za sebou. Mě čeká příští měsíc to další vyšetření a v květnu výsledky, tak jsem zvědavá. Kdoví jestli se nám to do té doby povede, i když nevím nevím... Ale co, aspoň jsme se posunuli o něco dál, tak kdoví jak to nakonec dopadne. Teplotu už nevěřím a už se na to nebudu tak zaměřovat. Teď se chci zaměstnat fitkem, ať přijdu na jiné myšlenky a snad něco shodím než bych otěhotněla. 🙂 Tobě držím palce u zubaře a přeji hezký den 🙂

sluninko23
28. bře 2018

Ahojky holky @pulguita,@petrysek181,dlooouho jsem tu nebyla.Tak tomu nasemu milackovi uz bude pristi tyden 9 mesicu.Strasne to uteklo.Mame uz 3 zuby a 4 bude venku behem par dni.Uz leze jako divoch a vsechno to krasne dohnal.Dela nam jenom samou radost.

sluninko23
28. bře 2018

@pulguita,porad na tebe myslim a drzim palecky aby jsi se uz konecne dockala😍

sluninko23
28. bře 2018

@petrysek181 malej je teda poradnej kus chlapaty jo a sikulka😍

petrysek181
29. bře 2018

@pulguita ahojky doufam ze si ted taky odpocines kdyz bude delsi volno tady nema byt nic moc pocasi ja velikonoce coz me trosku stve ze budeme zavreny doma malemu se to ztraci tak sem rada🙂budu na vas moc myslet co se vysetreni tyce je to narocne i a nervicky😏ale vse to zvladnete a bude se neco dit preji ti odpocinkove dny s pritelem uzijte si vikend jak vypadaji velikonoce u vas???

petrysek181
29. bře 2018

@sluninko23 no to ano ma byt po kom😀mi jsme vsichni vysoky nedala bys sem fotku maleho chtela bych ho videt🙂jinak zuby mame taky ctyri🙂

pulguita
3. dub 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak už je po velikonocích a zase musím do práce. Snažila jsem se odpočívat, ale taky dělat to, co normálně nemám čas, ale i tak to hrozně rychle uteklo. No co se dá dělat. Počasí tady vyšlo a bylo hezky. Jinak tady mají spíš takové průvody kde nosí sochy buď Ježíše nebo různé Panny Marie. Jinak v pondělí se kupují velké čokoládové figurky a já včera dostala krásné čokoládové vajíčka. Krásné úterý! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru