Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kalexis
21. kvě 2018

Ahojte, prosím môže mi test ukázať výsledok za týchto podmienok? Sex prerušovaný sme mali 7.5. takže uhnezdenie by stihlo do 17.5. teoreticky. Dnes je 21.5. takže by už nejaký hormón mal byť. Od vtedy sme sex nemali, ms mám mať až 29.5. príznaky mám väčšie prsia , bolestivé bradavky, a taký tlak v podbrušku tak som zmätená. Už jedno dieťa máme a toto by bolo dosť prekvapenie. Zajtra robím test len či myslíte že mi ukáže výsledok relevantny?

lachtanice86
21. kvě 2018

@kalexis kdy byla ovulace víš?

kalexis
21. kvě 2018

@lachtanice86 netuším, nesledujem lebo sa o babo nesnažíme. Normálne používame ochranu ale to bol taký večer že proste sme šli bez ochrany a " dal si pozor" len to nič neznámeba že 😀 a teraz tie divné pocity

kac_kac
21. kvě 2018

@kalexis
Týden před očekávanou MS je opravdu brzo na testování. Výsledek stejně neovlivníte, osobně bych počkala až na začátek června. No jo, ale mě se to radí 😉 moje nervy nejsou na pochodu. Držím palce a přeju ten správný počet čárek.

kalexis
22. kvě 2018

Tak dnes ráno som si robila test bol negatívny. Tak uvidíme či príde ms to je ešte týždeň. Možno tie moje pocity sú len PMS. Uvidíme no. Pri synovi to bolo jasné prestali mi chutiť cigarety a ranná nevoľnosť prišla ste pred vynechaním ms.

pulguita
22. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! Představ si, že jsem pořád nemocná. Včera mi bylo tak špatně, že jsem začala zvracet a jeli jsme na pohotovost. Pořád mám trochu kašel, ale mám zacpané dutiny a z toho jsem měla 3dny v kuse šílenou bolest hlavy a včera mi z ní bylo na zvracení. Takže mi předepsali jiné léky, ale neberu ATB a dnes už mi není na zvracení a samozřejmě jsem šla do práce 🙄
Snad se to brzy zlepší, protože na snažení jsem vůbec neměla sílu ani chuť a tento týden mám plodné dny...no zákon schválnosti. 🙂 Snad se dám brzy dohromady, už dlouho jsem nebyla takhle nemocná.
No snad se ti malý brzo srovná a bude pokračovat v dřívějším režimu. Uspávat ho na rukách musí být fuška, držím palec ať to brzy přestane. Já mám taky radši přírodní léčbu, ale někdy je potřeba buď ta mastička, nebo jiné léky. Neboj, až se ti rozmluví, a začne se na vše vyptávat, tak budeš mít pěkné vzrůšo. 🙂 Snad ti došla MS, ať máš klid. Já po ní taky hezky zplasknu a jsem klidnější. 🙂
Příští cyklus začnu měřit BT, tento už na to kašlu 😀
O víkendu tu bylo nakonec hezky, ale já musela ležet a nebyla jsem schopná ničeho. Krásné úterý! 🙂

lachtanice86
22. kvě 2018

@kalexis tak to vydržet. Týden před ms je brzy.

petrysek181
28. kvě 2018

@pulguita ahoj promin ale vubec nestiham uz jsi v poradku?doufam ze ano nekdy se to tak sesype a cloveka to porazi Kuba si nasel slecnu a je to laska jako tram😀a Dan to je taky ulicnik dava mi zabrat ve ctvrtek se nam vraci tata tak se tesim ze snad trochu odpocinu dneska po dlouhe dobe jsme 3h v noci nespali a ja bych tak chrapala hlavne ted konecne se mi ho povedlo uspat tak chvili klid tady jsou horka uz to zacina pekne pondeli🙂

pulguita
28. kvě 2018

@petrysek181 Ahojky! V pohodě, vůbec se neomlouvej! 🙂
Představ si, že mám pořád ještě kašel. Už jsem na tom lépe než před 2tydny, ale pořád ještě nejsem v pohodě a dnes v noci jsem ze spaní taky dost kašlala a dnes v práci taky. Minulý týden byl můj přítel taky 2-3dny s rýmou ...no a co ti budu povídat...chlapy! 😃 byl na umření 🙄 Ještě že nechytl to co já, to už by byl úplně mimo. Ach jo! Už vím proč rodí ženské 🤣 Samozřejmě že minulý týden žádné snažení neproběhlo, ale pal to čert. Nevím, ani mě to nijak neštve...jako bych si zvykla a je mi to všechno jedno.
Páni, Kuba už má přítelkyni! Kéž by to byla fajn holka, ať jim to hezky klape. 🙂 Musí to být síla vidět takhle syna, že už má známost, ale třeba mu to jen prospěje a bude to fajn! 🙂 Chudinko, to s tím spaním musí být fuška, ještě že ti za chvilku přijede manžel a trochu ti pomůže, ať si můžeš taky trochu odpočinout. Tady bylo o víkendu hezky, už začíná být víc teplo (Max 24), ale tento týden prý hlásí bouřky a déšť, no ale asi je to potřeba, pak si v létě budeme stěžovat, že je sucho. Jen nesnáším, když prší o víkendu, protože mi neschne prádlo 😅 Mě ta teplota zatím takhle vyhovuje...ať ještě nejsou nějaké horka, protože ty nesnáším...to je paradox, co? 😃
Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
3. čer 2018

@pulguita ahoj a peknou nedeli preji manzel jel s kocarem tam mam cas😀😀😀jak se mas a doufam ze uz je ti dobre to te to pekne potrapilo tohle mel manzel v lednu dva mesice kasel az antibiotika ho z toho vysekali🙂ted ho mam tyden doma tak si uzivam pohody protoze tu na to nejsem sama maly zacal spinkat lepe uz to s nim jde tak sem sttasne rada ze uz nejsem tak vycerpana ma 8 zubu a ted se chystaji vykouknout na svet spicaky z tech mam opravdu strach rikaji ze to jsou nejhorsi zuby😣jinak je to milacek a dela nam radost😀a co u vas noveho jak vse pokracuje?je dobre ze se tim nejak nestresujes ono to po nejake dobe prestane cloveka i bavit ale tim lepe😉ja zacala brat pri ms ascorutin a krvaceni se o dost zlepsilo bylo to silene tak aspon neco zabralo🙂zitra mame zase pondeli a preji krasny zbytek nedele🙂

pulguita
4. čer 2018

@petrysek181 Ahojky! No představ si, že občas ještě kašlu a cítím, že mi tam ještě něco zůstalo, tak trochu vykašlávám hlen. Ale už jsem na tom lépe a dokonce jsem minulý týden šla do fitka, ale jen tak z lehka, protože když se zadýcham, tak jsem vyřízená...no snad to bude lepší a lepší. Antibiotika jsem nebrala, Dr.řekl, že není třeba jen mi předepsal 3 druhy prášků, které jsem brala tak týden a teď už nic. Taky je pravda, že jsem chodila do práce. Jednou za čas to tak člověka prostě chytne. 🙂
Tento měsíc čekám MS, protože k ničemu nedošlo😅. Uvidíme jak zvládnem ten další cyklus, ale nemá to cenu plánovat, protože se to vždycky nějak zvrtne...no uvidíme.
To je príma, že už malý začíná spinkat lépe. 🙂Vstávat k němu a pak ještě vydržet přes den musí být síla. Držím ti palce. Určitě hezky zvládnete i ty špičáky. 🙂 Tady je dneska hezky, ale včera pršelo celý den, ještě že jsem pustila všechny pračky v sobotu, kdy bylo hezky. Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
10. čer 2018

@pulguita ahoj tak manzel dneska odletel tak jsme s Danem zase sami z toho roste pekny ulicnik porad dela nejake lumparny dalsi zuby se zatim nevyklubali ale je to ma spadnuti tady jsou celkem horka tak jsme koupili nafukovaci bazenek a cachtame se vejdu se tam a malym krasne i ja😂ten ma vodu rad tak je to super zase mel par noci kdy nechtel spat a pres den toho taky moc nenaspal ma obdobi kdy odmita totalne mleko proste ze dne na den a ani kapka celkem by me to netrapilo ale byl zvykly na nej v noci tak sem dneska zkusila koupit mleko s kasi a ejhle mlady pan vypil celou flasku😂doufam ze mu to vydrzi hlavne vecer se tim uspava a naleval se jen cajem a ted dost o nas co ty jal se mas a co porad delate😉

pulguita
11. čer 2018

@petrysek181 Ahojky! Neboj, však ti to zase uteče a budeš mít manžela zase doma 🙂 To je príma nápad ten bazének a zvlášť když je horko. Tady začalo být konečně vetší horko tento víkend. Tak už to vypadá, že to letní počasí už zůstane.🙂
Možná ho to mlíčko s kaší zasytí a nebude se ti tak budit v noci. Jinak u nás vše při starém. Vypadá to, že já už jsem fit. MS mi dorazila s 2denním zpožděním, ale věděla jsem, že těhu nejsem, protože snažení bylo kolem ovulace nulové...byl by to zázrak. 😅 No uvidíme jak nám to vyjde tento cyklus, snad to snažení zvládnem a až budu mít po MS zkusím měřit BT. Krásný zbytek pondělí! 🙂

alisonaa
12. čer 2018

Ahoj holky,
v únoru jsem si k vám chodila pro radu a lovila prvního ducha na svým prvním testu v životě. ❤ Díky moc, za ty rady a trpělivost. Duch zesílil a teď už sem na konci 5tého měsíce. Chlapeček Štěpánek k nám přijde v říjnu. ❤
Tak ať se i vám dalším zadaří. 😘

petrysek181
13. čer 2018

@pulguita ahoj tady se nam rozprselo a ochladilo dneska se Dan rozhodl ze od 4h nebude spat tak koukam jako sova😂jinao zacal spat celkem dobre vypada to ze ho trapi ty pitome zuby je to porad takovy kolotoc🙂no nejak to tady musime pretrpet ale zase mame tady vetsi klid kdyz je manzel pryc😂Kuba odjel na tri dny se skolou tak tu mame opravdu pohodu😀jasne az ti skonci ms tak mer aspon budes vedet kdy je ovulka je to takove prehlednejsi me to celkem bavilo vedela sem co zrovna bude a jak telo reaguje tohle mi chybi😂😂😂😂ale uz to nepotrebuji😂pekny den

pulguita
13. čer 2018

@petrysek181 Ahojky! Tady už začíná být horko, včera mělo pršet, ale nic. Večer spadly 3 kapky a konec. Dnes slunce a horko. Vypadá to, že léto už je tu. Já dneska začala s měřením BT. Mě to měření taky bavilo a je super, že když teplota klesne, víš na čem jsi. Tak kdoví jak to všechno zvládnem tento cyklus, ale moc si nedělám iluze...asi už jsem si zvykla Snad nebudu muset měřit věčně 😅
Kéž by se mu ty zuby prořezaly, ať má malý pokoj a ty taky a můžete si oba víc pospat. Máš pravdu, můj přítel má teď ranní směnu, takže je odpoledne doma a taky mi chybí ten můj klid. Člověk se bez nich lépe organizuje 😂 Ale aspoň máme nějaké to vzrůšo 🙂 Krásnou středu ti přeji 🙂

petrysek181
8. črc 2018

@pulguita ahoj promin ze te tak zanedbavam ale uz je to pekny kolotoc😀malej roste jako z vody a uz je s nim sranda ted si to uzivam zacal i lepe spat takze nejsem tak vyrizena jako sem byla.tak a ted co ty jak se mas a co je u vas noveho pojedes zase do Cech? Mi jsme byli na vylete v zoo udelali jsme zkousku protoze Dan nesnese cesty autem a vzdy zvracel takze tes to bylo dobre a vylet jsme si uzili ted tu byli horka ale ma se ochladit coz je fajn je to taky potreba ale u vas je asi porad pekne teploucko vid preji pekny zbytek nedele

pulguita
18. črc 2018

@petrysek181 Ahojky! Vůbec se neomlouvej! Úplně tě chápu. S malým je každá minuta drahá.
Jinak my jsme byli od 30.6.do 15.7.v ČR. Takže jsem si to maximálně užívala 🙂 Uteklo to rychle. A už jsme zase zpátky. Tento týden máme ještě dovolenou, tak si to užíváme a lenošíme co se dá 🙂 Jinak se mi minulý cyklus trochu protáhl, ale bylo to díky ovulky, která proběhla později. No ale stejně pak dorazila MS. No uvidíme co bude tento cyklus... Pokračuji v měření BT. Tak jsem zvědavá. 🙂 Tady je horko, ale zatím se může v noci jakž takž spát. Kéž by se to tak drželo. Velké horko nesnáším. 🙂 Měj se moc hezky! 🙂

petrysek181
12. srp 2018

@pulguita ahoj tak sem se taky konecne dostala ti napsat meli jsme doma tatku 14 dni navstevu ze Slovenska a pekny chaos😂Dan chodi spat kolem 10 h vecer takze nemam pomalu zadny volny cas kdyz chci psat saha mi do telefonu a dela vse proto aby ho dostal do pusy😂jinak konecne uz leze a stoupa si a obchazi nabytek uderem 10 mesice behem par dnu zacal delat vse😂ma 13 kg je to kus chlapa jinak tady vse pri starem tatu jsme odvezli na letiste stale bojuju s vahou proste me to nepusti niz a je pravda ze to nejak moc nehrotim😂a co ty jak se mas mate tam pekna vedra vid ale tady taky sileny nejsme moc zvykli na tak vysoke teploty napis mi novinky moc se tesim

dabelskadanca
16. srp 2018

Ahojky holky ;)jemito moc blbee a trapne to sem psat ale potrebuji pomoct sice pro jine by to byla mozna blbost ale celkem meto trapi.. jsem ve 33 tydnu teh. A mam problem uz od malicka mam tak polovinu oboci na kazde strane byla jsem blba a mala opakovala jsem to podle mamky s vytrhavanim ale moc jsem to prehnala :/ a no dokresluji si zbytek oboci.. no chci tim rict ze jak budu u porodu tak mi budou utirat celo? A moc se potit beztak.. ani nevim proc vam to sem pisu snad ocekavam nejakou radu.. ;) :D ja vim ze kdyz budu rodit ze natoto cas ani pomysleni mit nebudu ale nechci tsm vypadat blbe kdyby mi nahodou sestricka utrela celo i s tuzkou :( prosim vas nemate nejaky napad? Me napadlo si koupit vodeodolnou tuzku na oboci ale nevim kde se kupuje :( dekuji moc za odpovedi..

petrysek181
16. srp 2018

@dabelskadanca uplne te chapu za prve me nikdo celo neutiral a nechala sem si permanent a mam pokoj😉ta vodeodolna tuzka by byla dobra ale myslim ze v te chvili ti to bude uplne jedno😉

dabelskadanca
17. srp 2018

@petrysek181 moc ti dekuji 🙂 vis ani muj pritel otom nevedel ze to tak mam.. tak jsem si to vcera odmalovala a cekala na jeho reakci no a vzal to uplne dobre coz jsem hledela :D ríkal ve stylu ze to vypada i tak dobre takze jeto oka 🙂 zkusim permanent na oboci 🙂

petrysek181
17. srp 2018

@dabelskadanca ja nez si ho dal tak sem mela par blondatych chlupu😂taky to asi musel byt sok tehdy pro pritele ale nerekl nic ze by to bylo hrozne chlapi to asi tak neberou a nebo mi to vidime moc cerne😉

pulguita
26. srp 2018

@petrysek181 Ahojky! Konečně se dostávám k tomu, abych ti napsala. Tady ty horka byly na umření. Za ty léta, co tu žiji jsem nezažila takové hrozné horka. Konečně už to trochu povoluje.
Páni, za chvilku ti bude malý chodit sám a to teprve bude vzrůšo! 😀 Vlastně už mu za necelý měsíc bude rok, že? Ten čas tak letí, to je hrůza. A jak dlouho ještě bude jezdit tvůj manžel pryč. Už by se mu to taky mělo krátit, ne?
Jinak představ si, že jsem těhotná!! 🙂 Ani tomu nemůžu věřit, ale dnes jsem 7+2 Ve čtvrtek jsme byli u dr. a už bylo i srdíčko, tak jsem moc ráda a snad to tentokrát dobře dopadne. Vůbec jsem to nečekala, protože jsem měla takový zvláštní cyklus a ovulka byla o něco později než normálně. Vlastně kdybych v prosinci nepotratila, tak bych rodila kolem 18.7.18 a asi kolem tohoto období jsem otěhotněla🙂 Zázrak! A vůbec tomu ještě nevěřím. Mám strach, protože na ultrazvuku sice bylo srdíčko, ale mimi bylo o něco menší, takže uvidíme co bude za 2 týdny. Pak se mě doktor ptal na délku cyklu a vlastně jsem si vzpomněla, na tu ovulku a ještě že jsem měřila BT! 🙂 Podle toho vlastně uznal, že mimi může být menší kvůli toho, že k oplodnění došlo později. 🙂 Tak jsem zvědavá. Snad se mimi udrží a bude vše v pořádku až dokonce. Jinak se cítím dobře, hlavně cítím prsa, pak únavu a žízeň. Jen párkrát mi bylo trochu špatně, ale jinak si nemůžu stěžovat 🙂 Dokonce jsem byla i ve fitku a včera jsme šli s přítelem běhat. Uběhla jsem 5km, ale ne tak rychle jak jsem byla zvyklá...tělo už mě nenechá...je to zvláštní, jak to ta příroda umí 🙂 Měj se moc hezky! Krásnou neděli! 🙂

petrysek181
26. srp 2018

@pulguita no pani😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍to je ale uzasna zprava strasne moc ti gratuluji a hlavne se prosim opatruj❤ano za mesic je Danovi rok ale oslavu 7z mame tento patek jediny termin kdy se muzeme tak nejak sejit vsichni🙂ted bojujeme s horeckama lezou mu stolicky dve uz ma venku a dalsi dve se chystaji jinak je to moje zlato ikdyz je to narocne dela nam velkou radost🙂vidis ty se budes pripravovat na porod a ja se budu vracet do prace steasne to utika😣nebude se mi od maleho chtit🙂manzel by mel koncit v rijnu ale jeste to neni jiste tak uvidime udelala jsi mi zpravickou velkou radost🤗🤗🤗🤗urco pis jak to vse pokracuje ja vim ze ted taky neni moc casu ale stejne😉chci to prozivat s tebou😘

pulguita
27. srp 2018

@petrysek181 Ahojky! Moc děkuji! <3 Snad to tentokrát vše dobře dopadne 🙂 Zatím to zvládám dobře, jen mám nafouknuté břicho jak balón. 😀 Přítel si dělá srandu a říká, ať raději jím za 3 😀 ale na Eco byl vidět jen jeden kulihrášek 🙂
Tak hezky ty narozeniny oslavte! 🙂 Panečku jak to letí! Za chvilku bude mít od stoliček pokoj. Úplně ti rozumím, s tou prací. Vůbec si nedokážu představit, že budu s prckem jen 16tydnu. Snad to budu moct protáhnout o dovolenou. Hezky si teď malého užívej, co můžeš. Kéž by ti už manžel v říjnu zůstal doma a pracoval blízko, ať s vámi může co nejvíce být 🙂 Taky mu to rychle uteklo.
Měj se moc hezky! Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
10. zář 2018

@pulguita ahoj maminko jak se to dari☺tak mi mame po oslave sem rada ze je to za nami ikdyz ofiko je Danovi rok 23.9 je to maly rostak sama lumparna opet jam zoubky nedoprali moc spanku az dneska jsme se trosku vyspali cekame na sobotu kdy se vrati tatka uz je to na prd jak odjizdi maly to dost vnima a kdyz prijede porad si na nej zvyka ale snad uz to taky skonci a bude u nas🙂jinak tady nic moc noveho Kubovo slecna uz je u jas jako doma😂a ja sem rada konecne zenskav byte😂napis mi jak se ti vede a jak ti je

pulguita
21. zář 2018

@petrysek181 Ahojky maminko! 🙂 No ten měl krásný dortík! Tak máte oslavu za sebou a za pár dní už mu bude rok! Neuvěřitelně to uteklo. Snad ho brzo přestanou bolet zoubky a kéž by ti manžel už nejezdil pryč. Nevím jestli jsi říkala, že bude jezdit až do října, to už je za pár 🙂 Jinak já jsem dneska 11tt 🙂 A musím říct, že jsem ráda, že mám pohodové těhotenství. Jasně jsem unavená, prsa už mě tak nebolí jako na začátku. Nevolnosti moc nemám, protože se snažím pravidelně po troše jíst. Zvracela jsem jen 2krat.Jinak chutě na něco konkrétního taky moc nemám. Spíš mám chuť na ovoce(hlavně mandarinky), zeleninu a mléčné výrobky...sladké moc ne ani maso.Zatím mám nahoře tak jedno kilo, i když někdy míň...záleží jestli zadržím víc vody v těle. Pořád mám žízeň.🙂 Včera mi udělali tu zkoušku na cukr, ale až do října musím počkat na výsledky. Příští týden mám ultrazvuk, tak už se těším, až uvidím mimi. 🙂 Kdoví co to bude...jestli kluk nebo holka. Ještě je brzo. Hlavně, ať je vše v pořádku. Měj se moc hezky a všechno nejlepší malému k narozeninám! 🙂
Krásný pátek ti přeji! 🙂

petrysek181
1. říj 2018

@pulguita ahoj tak jak se máš a co miminko v bříšku doufám že tě netrápí nevolnosti už jste to oznámili rodině? 🙂Mi si vyměníme role já se vrátím do práce a ty si budeš užívat malého drobecka už se mi to krátí mám ještě 3 měsíce až mám z toho strach protože Dan je neskutečný mamanek👩‍👧v sobotu zase přijede taťka už to unavuje nás oba dodělat tento projekt a končí chce být v Čechách Vem si jak mu utekl ten rok vůbec neviděl jaký dělá malý pokroky zatím ještě sám nechodí ale už se začíná pouštět tak si myslím že to dlouho trvat nebude moc se těším na zprávy o tobě krásně pondělí

pulguita
16. říj 2018

@petrysek181 Ahojky! Tak se zase po dlouhé době hlásím! Miminko se zatím chová hezky a jsem ráda, že mám pohodové těhotenství 🙂 Rodině jsme zatím nic neřekli! V pátek budu 15tt, tak se chystáme a o víkendu bysme to chtěli rodině říct. 🙂Už máme po kontrole a nakonec je mimi úplně zdravé a dokonce už víme i pohlaví. 🙂 Tak jsme rádi a ulevilo se nám, že je mimi zdravé. Bude to chlapeček 😍 Kluci jsou prý mamánci, tak se těším 🙂 Zatím jsem ještě nic nekoupila, chci počkat až tak do 20tt ať se mi pak doma zbytečně nehromadí plno věcí. Chtěli bysme začít nakupovat, až budeme mít i nábytek pro malého, ať třeba oblečení už ukládáme rovnou do komody nebo skříně a nemít to schované v krabicích, kdy ani nevíš co všechno máš. Snad nekoupím zbytečnosti 😆 Snad tvůj manžel brzy dokončí ten projekt a už bude s vámi doma. Aspoň si malého víc užije a ty si trochu odpočineš. Na práci zatím nemysli. Užívej si ty 3 měsíce naplno. Je super že jsi mohla být aspoň tak dlouho doma. Co bych za to dala já! Možná už ti začal i chodit 🙂 Měj se moc hezky! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru