Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

maikkynna
12. kvě 2013

@medvitkova
@jitulindaj Holky, tak jak jste na tom? U mě stále to stejné.. menstruace nikde a břicho pořád pobolívá :/ Test dnes ráno negativní.

jitulindaj
12. kvě 2013

@maikkynna no já jsem na tebe myslela 🙂 dneska jsem netestovala, MS taky nikde, příznaky přicházející MS nejsou 😒 BT se mi drží na 37C, čípek je střední,tvrdý,zavřený...takže tak asi.. 🙄

lusib24
13. kvě 2013

ahojte, som 7DPO ... o včera ma pobolievajú prsia, nikdy ani pred MS ma nebolievali... pri včerajšom sexe ma pri vniknutý zapichalo a potom nič... ani krv všetko v poriadku. MS má prísť 19-20.05.2013... posledna MS bola taká zvláštna 22-25.04. trvala ledva jeden deň (taká nie silná), a potom len špinenie... čo si o tom myslite?

lusib24
13. kvě 2013

@randgrid ahoj no ako sa darí? 🙂

randgrid
13. kvě 2013

@lusib24 ahojky 🙂 relativně dobře, jen bávým nešťastná z toho, že nevím co sníst, aby mě z toho nepálila žáha, :D a v noci spím strašně. :D Trošku mě znervozňuje to špinění, ale doktor to ví, a asi je to v pořádku. 🙂

randgrid
13. kvě 2013

@medvitkova skvělý přístup🙂

maikkynna
13. kvě 2013

@jitulindaj tak to rada slysim🙂. Ja jdu zitra k doktorce, tak uvidim, co mi rekne. Bricho me porad poboliva a je mi i trochu zle, ale kdyz byl test negativni, tak s nejvetsi pravdepodobnosti nic...

lusib24
13. kvě 2013

@randgrid no parada :D .. ja som zasa nejako v pomykove... neviem či je možne aby som bola alebo iba snivam? :D

jitulindaj
14. kvě 2013

@maikkynna tak co u MUDr??

maikkynna
14. kvě 2013

@jitulindaj Nakonec jsem tam nešla. Z práce jsem vypadla pozdě, tak jsem to nestíhala. Co ty?

jitulindaj
14. kvě 2013

@maikkynna teda..jsem se těšila, že nám něco hezkého povíš 🙂 no já dneska šílený. vpráci mě začaly taaaaaaaaaaaaaaaaaak šíleně bolet prsa, že jsem měla pocit, že mi explodují, nemohla jsem se ani dotkout.navíc přišla jakási extrémní únava!!v práci jsem myslela že se nedovleču k dveřím...musela jsem si doma ve 4 lehnout na pul hodky, nebyla jsem schopná ani slova. tak nevím jestliMS nebo co...?BT dnes 36,8 ,takže relativně vyšší...počkám a v pátek další testík kdyžtak..

85carolin
15. kvě 2013

Ahoj, všem moc děkuji, kteří mi odpověděli. Psala jsem sem příspěvek 9.5.
MS stále nikde..v pátek to budou 2 týdny zpoždění. Dneska jsem si koupila znova MamaTest, tak zvažuji, zda ho udělat dneska odpoledne, nebo počkat na ráno..🙂
Jinak žádné nepříjemné pocity nemám...
Mějte se a ať vám vychází vše jak si přejete 🙂

randgrid
15. kvě 2013

@jitulindaj taky jsem si říkala, že jsem v práci přehnaně utahaná, a o pár dní později //. 🙂 A ta nálada. 🙂

randgrid
15. kvě 2013

@lusib24 co ty víš ;) kdy čekáš ms?

lusib24
15. kvě 2013

MS má prísť 19-20.05.2013, to je nedela alebo pondelok... a včera mi svokra a aj dnes kolegyne povedali že mam nejaku zmenu v tvari že vypadam ináč... čudne... a mam unavene oči :D tak som sa pekne zasmiala :D ...

lusib24
15. kvě 2013

@randgrid MS má prísť 19-20.05.2013, to je nedela alebo pondelok... a včera mi svokra a aj dnes kolegyne povedali že mam nejaku zmenu v tvari že vypadam ináč... čudne... a mam unavene oči :D tak som sa pekne zasmiala :D ...

maikkynna
15. kvě 2013

@jitulindaj Ja jsem se prestala pozorovat, ale bricho citim a taky prsa trochu. Testovat budu v sobotu rano a pokud bude negativni test, tak je to jasne. Ty mas priznaky docela presne, tak bych s testovanim necekala🙂

randgrid
15. kvě 2013

@lusib24 tak třeba na tom něco bude ;) ale mě pupínky z obličeje zmizely až po datu ms .)

jarkakr
16. kvě 2013

Test v lékárně stojí pár korun. K čemu tyhle spekulace? Je fakt, že já si pro jistotu udělala dva, ale takhle se jen trápíte.

lusib24
16. kvě 2013

@randgrid včera som skúšala test ale som bola len 8DPO ... myslíš že by mi to už ukázalo? lebo test bol negativny... tak neviem asi počkám či príde MS a potom znova testnem...

hviezdicka111
16. kvě 2013

@lusib24 mne ukazalo prvy raz dve ciarky 40DC 🙂

lusib24
16. kvě 2013

@hviezdicka111 a meškali ti alebo prišli nejake slabsie? ako to bolo u teba? už som počula toľko všeliakých prípadov... ja by som už rada bola TEHU... no ved uvidime 🙂

jitulindaj
16. kvě 2013

@randgrid
@maikkynna
@hviezdicka111
@lusib24
holky já jsem dneska 42DC, 3 dny mě děsivě bolí a svědí...ale hlavně fakt bolí prsa tak, že na to nejde nemyslet. Je to, jako by mi je někdo zmlátil! testovat chci až zítra, minulý pátek byl negat. Před MS mě taky bolívají, ale jinak 😖 Toto je fakt k nevydržení! čípek střední, tvrdý, zavřený,hlen spíš není a pořád mě bolí hlava, ale taky mám rýmu - připadám si jak důchodkyně 🤐

lusib24
16. kvě 2013

@jitulindaj ... ja som dnes 25DC, 9DPO... test včera 8DPO bol negatívny, MS očakávam 19-20.05.2013 28-29DC... som zvedavá či príde, svokra mi pred 2 dňami povedala že vypadám nejako ináč do tváre a to isté aj kolegyne včera... včera ma vecer prišerne zapichalo v podbrusku a aj poobede... takých pár sekúnd... unavená stále aj keď som vyspatá... aj prsia ma sem tam pobolievaju ale nie stale... neviem či čakať MS ... či mam nádej... ja mam taky pocit že som tehu... neviem prečo ...

lusib24
16. kvě 2013

@jitulindaj dúfam že sa mi splní môj sen

hviezdicka111
16. kvě 2013

@lusib24 iba meskaju, dufam uz ani nepridu, kedze testy vychadzaju pekne 🙂)) no len zajtra idem k doktorke 🙂 ale 40ty den prvy krat bol pozitivny...dovtedy som si myslela ze opat nic....

hviezdicka111
16. kvě 2013

@jitulindaj hlava boli aj mna 🙂 a to mna nikdy nebolievala 🙂 tak drzim palce snad budu // 🙂

jitulindaj
16. kvě 2013

@hviezdicka111 no to jsi mě moc moc potěšila, že jsi měla první pozitivní test až tak pozdě....čím to ,prosím tě, je??? a v kterém jsi teď týdnu:?Máš nějaké příznaky?

hviezdicka111
16. kvě 2013

Len tento tyzden mi vysiel prvy pozitivny 🙂 zajtra idem k lekarke 🙂 v utorok bol prvy pozitivny z ranneho v stredu som to nevydrzala, hned ako som cestou z roboty kupila test tak som ho doma hned urobila teda uz nie z ranneho, ale bol tiez pozitivny 🙂 a priznaky len ta hlava, ale to zacalo uz zhruba pred tyzdnom a teraz mam niekedy take mensie bolesti ako keby som mala menzes aj ked ho nemam 🙂
Neviem cim to je, tiez by ma to zaujimalo :D

nininka23
16. kvě 2013

Ahoj holky, mě vyšel test pozitivní až týden po očekávané MS, to byl jen duch - dnes už normálně silná čárka a na kontrole mi doktor řekl, že jsem tak v 5tt. Ovu jsem měla až 25 den cyklu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru