Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

maikkynna
16. kvě 2013

@jitulindaj Já jsem 39DC, tak by už snad mohlo být na testu něco vidět. Já budu testovat asi už zítra ráno.. jsem hrozně nedočkavá. Prsa mám taky trochu citlivý, ale jen když si na ně přitlačím 😀
@hviezdicka111 a testovala jsi každý den nebo až 40DC?

hviezdicka111
16. kvě 2013

kazdy den nie, ale cez vikend mi vysiel negativny, potom v utorok som robila dalsi ten uz // 🙂 ale este aj pred tym som robila, v case ked mal prist menzes, samozrejme tie boli negativne a ja uz sklamana ze zasa nic. Zasa ja som nevedela netestovat sa tyzden alebo kolko :D to mi nedalo proste :D

jitulindaj
17. kvě 2013

@randgrid@maikkynna@hviezdicka111 @lusib24
holky!!!tak dnes 43DC a je to tam!!!!!!!! ....// na testu Unimark citlivost 25 😵 😵 😵 😵 😵

lusib24
17. kvě 2013

@hviezdicka111 nooo tak to som zvedava na seba... zatiaľ ma nechytajú ani MS bolesti pred MS ... kedže by mali prísť už nedeľu alebo pondelok... som veľmi zvedavá :D ... no ja si myslim že som... neviem prečo... mam taký zvláštny pocit 🙂

lusib24
17. kvě 2013

@jitulindaj juuuuuj ... gratulujeeeeeeem veľmi veľmi veľmi sa teším 🙂 držím palce aby bolo všetko v poriadku 🙂

hviezdicka111
17. kvě 2013

@jitulindaj gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂)))

hviezdicka111
17. kvě 2013

@maikkynna testovala si sa? 🙂 vyslo uz nieco? 🙂

maikkynna
17. kvě 2013

@jitulindaj Gratuluji 🙂
Já jsem netestovala.. V noci se mi dostavila menstruace a tak šílená, že jsem celou noc nespala :(

jitulindaj
17. kvě 2013

@maikkynna tak to me moc moc mrzí, jestli to třeba nebylo nějaké neuchycené embryjko :-/

hviezdicka111
17. kvě 2013

@maikkynna snad aspon coskoro vyjde, ked uz nevyslo teraz 🙂

jmenujiselucieaty
20. kvě 2013

Ahoj holky my se snazime o dite teprve chvilku,sex behem ovulace jsme meli snad 10krat tak doufam ze to vyjde. 🙂 ponevac jsem nedockava test si budu delat v patek to bude tyden po ovulaci.

lusib24
20. kvě 2013

@jitulindaj ahoj... MS zatial neprišla 🙂 ... verím že už ani nepríde 🙂

lusib24
20. kvě 2013

@randgrid ahoj 🙂 MS zatim neprišla 🙂 ... ja verím že sa to konečne podarilo 🙂 ... aj SEN mojej svokričky k tomu prispel 🙂 ...( teraz som 29DC... do dnes by mala prisť MS... ) ak do 2 dní nepríde skúsim test 🙂

omrlenka
21. kvě 2013

Já mam 4 dny zpozdeni:_) Nikdy jeste se me menstruace nezpozdila🙂)))
Mam 14 dni nafoukle bricho a do vcerejska me docela bolelo a trnulo...Mam hlenity vytok, paleni zahy...A test porad negativni.-/ ale ja verim, ze tam prdolka je🙂)))

lusib24
21. kvě 2013

@omrlenka ja mam asi 4dni skoro vkuse palenie zahy, pobolieva ma podbrusko ako pri MS, ktorá mala prísť najneskôr včera a stále nič... výtok žiadny, bazálna teplota vysoká až 37,4-37,6 stupna... test skúsim až koncom týždňa 🙂 PS: minulý týždeň už neviem ktorý deň som cítila silne pichnutie cez deň v podbrušku, ktore trvalo par sekund... a potom večer ten istý den som citila bolest v podbrusku asi tak pol minuty silnejsiu... spinenie ziadne... čo si o tom myslis? :D ja verim ze je to tu 🙂

suzy34
22. kvě 2013

Ahojte, co myslite? 12 DPO Dakujem. Mam 33 rokov, pokusali sme sa prvy krat a myslim, ze to vyslo..

lusib24
22. kvě 2013

@jitulindaj @randgrid @hviezdicka111 ahoj som 31 DC už mi meškajú druhý deň, bazálnu teplotu mám vysokú nad 37 stupnov, bruško pobolieva ako pred MS ... už nie koľko dní... mám taký pocit že sa to podarilo 🙂 PS: záha ma už pár dní neuveriteľne trápi...

hviezdicka111
22. kvě 2013

@suzy34 podla mna vyslo, moj vyzeral tiez nejak podobne 🙂 gratulujem 🙂)

hviezdicka111
22. kvě 2013

@lusib24 drzim palce, aby to naozaj tak bolo 🙂)) ale snad ano, ked uz taketo priznaky 🙂

megy
22. kvě 2013

@suzy34 já jsme dnes cca 10-11DPO a pozitivní je a totéž bylo u prvního, takže tichoučce gratuluji😀

suzy34
22. kvě 2013

Dakujem vam, za dva dni si test zopakujem.

lusib24
23. kvě 2013

@hviezdicka111 nemala som odvahu urobit ani len kupit test... MS stale meska... zaha brutalne pali už niekolko dni a dneska rano sa citim ako "opita" tak sa mi krati hlava... podbrusko už prestalo boliet a BT stále dost vysoká... :D .. je to zaujimave :D

randgrid
23. kvě 2013

@lusib24 myslím, že to vypadá nadějně. ;) Chválím testování po datu ms. Dřív by to mohlo dopadnout i tak, že těhu s ms odejde. Stalo se to pár holkám, co si chatujeme a není to nic moc radostné. :(

lusib24
23. kvě 2013

@randgrid jeeeej som rada že si napísala 🙂 ... ja verím že sa to konecne podarilo... MS stale meska, BT stále vysoká a nemenná... najviac ma škri to ako ma neskutočne už niekoľko dní páli záha.... aj ráno ked sa zobudím...

randgrid
23. kvě 2013

@lusib24 taky jsem měla teplotu vysokou po datu ms a bylo to těhu. 🙂 to břicho jako před či při ms mě bolelo tak 14 dní po tom ještě co jsem to měla dostat. Včera to byla 2.ms, co už jsem nedostala 🙂 Zítra kontrola, tak snad bude průkazka. ;) A ty testni, ať mám z tebe taky radost .;)

lusib24
23. kvě 2013

@randgrid juuuuuuuuj vies ako si želám aby to vyslo? strasne moc... skusim zajtra rano testnut... musia byt // .... joooj drž mi palce 🙂 ... a u teba bude urcite vsetko v poriadku tomu verim 🙂

randgrid
23. kvě 2013

@lusib24 budu držet palce 🙂 // to začíná. 🙂 od té doby se jen bojím, jestli je vše jak má. :D

berruuska
29. kvě 2013

ahoj,
snažíme se s přítelem o miminko, teď je to třetí měsíc, co si měřím BT, první dva cykly byly normální, ovu 18. a 16. DC, teplota v rozmezí od 36,6 do 37,2, délka cyklu 32 a 30 dní, měsíčky mám pravidelně

tento měsíc jsem byla asi 14. DC u dr. kvůli kontrole ovulace, řekl mi, že to vypadá, že tento měsíc ji nemám, protože folikul neroste, tak jsem to neřešila s tím, že teda tenhle měsíc nic, ale že budu teplotu měřit dál, abych věděla, jak ten cyklus bez ovu vypadá

podle měření jsem ale ovu měla v sobotu, tzn. 23. DC, pak mi teplota skokově vyletěla nahoru o 0,7° což je větší rozdíl než jindy během celého cyklu, říkala jsem si, že je to třeba náhoda, ale dneska jsem měla ještě o 0,2, takže jsem na 37,8, tzn. během celého cyklu mám zatím rozmezí od 36,4 do 37,8

myslíte, že to může značit těhotenství? Já vím, je to moc brzo, navíc, když mi doktor řekl, že nemám ovu, ale ten cyklus se tak vymyká normálu, že na to musím pořád myslet 🙂

14 dní beru kyselinu listovou (femibion), myslíte, že by to ten cyklus mohlo ovlivnit? A až tak? jak to tu čtu, tak asi nemá cenu dělat si test dříve než za týden 😒, žádné výrazné příznaky nemám, bolí mě v podbřišku a taky záda, ale nevím, jestli si to jen nevsugerovávám

díky za reakce

berruuska
29. kvě 2013

@berruuska pro jasnější představu přikládám ten graf 🙂 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/berruuska?c=...

lordinka
29. kvě 2013

Ahoj Holky chci se zeptat před pěti dny jsme se pokusili o miminko dnes jsem si udělala tes jen tak pač jsem byla zvědavá a na testu jen jedna čárka... myslíte že na to je brzo? nebo mám test zkusit až dýl ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru