Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

azmuk
19. čer 2013

@lucinkab Jedna gynekologicka, starsia pani doktorka, uz na dochodku, po dlhorocnej praxi povedala tuto pamatnu vetu: "Babatka su nebeske bytosti a sami sa rozhoduju, kedy chcu prist na svet k nam🙂" Ked uz to konstatuje lekar s praxou, nieco na tom, bude 😎 😉

kacik87
19. čer 2013

@1aduliatko1 máš těhu příznaky ? a já taky ještě neměla ani dušíka :( moc bych to chtěla zažít...

hviezdicka111
19. čer 2013

@kacik87 v podstate tak ako keby som kazdu chvilu mala dostat mrchu 🙂 uz som sa nejak nesustredila na to, co mi je...lebo predtym som kazdy mesiac skumala ci sa deje nieco ine a tak...a nedarilo sa.... 😀

1aduliatko1
19. čer 2013

@kacik87 iba ma semtam pobolieva podbruško, potom to zase prestane....nechutí mi ráno káva, pritom inokedy pijem každé ráno, inak asi nič iné..musím počkať ešte a uvidím, čo z toho bude....

kacik87
20. čer 2013

Příznaky jako před menstruací a dnes 30 DC test negativní... 😢

fidela86
20. čer 2013

@kacik87 a ako dlhy mas cyklus resp. mavas ho pravidelny? (ak to tu bolo, vopred sa ospravedlnujem)

kacik87
20. čer 2013

@fidela86 ahoj, 28 většinou 🙂 ale stejně jsem to před chvílí dostala, takže další měsíc v ... :(
Zítra jdu pro teploměr, ovu testy a za 10 dnů začneme znovu 😢

fidela86
20. čer 2013

@kacik87 aaale, tak to ma mrzi... :( ja to u seba vidim tento mesiac podobne...ale nadej zomiera posledna, treba sa s vervou hodit na dalsi mesiac a nepremeskat hlavne plodne dni 🙂 budem silno drzat palce, drzkaj sa a skus na to na chvilku nemysliet a zamestnat si hlavu niecim inym...

ratatooy
20. čer 2013

@azmuk tak ja hledala duchy ještě 3 tydny po ms

neominka
20. čer 2013

Ahojky🙂
Jsem 4 dny po ocekavani menstruace🙂 teda dnes je to 4 den a porad nic.-) Test si nechci zatim delat bojim se zklamani...Jsem snazilka druhy mesic a prvni mesic bylo zklamani:-/
Vcera jsem mela hnedej tvarohovej vytok a tak 2 dny me tahne nad mocovym mechyrem, takove zvlastni pichani-spatne se to popisuje...a par dni mam zacpu-uz vic jak tyden to bude(tohle se me nestava a ani nezppozduje menstruace)...
Prosim o radu zkusenejsi🙂 nechci to resit s okolim aby se me pak vsichni nevyptavali jestli ano nebo ne

neominka
20. čer 2013

@cristinaxo
Me zjistili HPV1. prodelala jsem chlamidie, kondylomata a nema to vliv na otehotneni...taky me doktorka kazde 3 mesice kontroluje, pristi tyden jdu pro dalsi vysledky...hodne stesti preji

azmuk
20. čer 2013

@neominka fuuuha, tak ja by som uz teda testovala 😉 rano hned cik cik na test a mas istotu 😉

neominka
20. čer 2013

@azmuk
no porad se odhodlavam, asi jeste ted zabehnu snad do lekaarny.-) radsi jsem si zadny test nekoupila, aby me to nelakalo🙂 jsem nedockava zenska🙂 Snad to neni jen zpozdeni...Ale hnedej vytok jsem nikdy nemela a taky nikdy pred menstruaci nespinim- proste se me zpusti...
Myslis, ze vazne by tam mohl bejt stuplik?:_))))

hannulka
20. čer 2013

Tak ja měla pozitivni test až 18 dni po ovu.. Od 12. Jsem testovala jak diva a dala si na čas ta čárka 🙂). Tak držím palce! 🙂)

neominka
20. čer 2013

@hannulka
dekuji🙂 snad se ta potvora mens. nedostavi🙂
Kvuli zdravotnim problemum jsem nesmela2 roky otehotnet, takze pri kazde navsteve toalety jsem neklidna a pak si jen odfouknu🙂

fidela86
21. čer 2013

Tak kocice, cez vikend sa drzte, ideme sa s mojim milacikom odreagovat mimo mesto a ak by MS nedosla, bola by som len rada 🙂 dnes som 33DC...(riadny mam 30DC...)ahojky v nedelu 🙂

elastiq
21. čer 2013

Já zkušela test hned když mi vynechala mentruace a čárka byla velmi slabá, nebyla jsem si jistá, jestli jo nebo ne..ale nakonec jsem těhotná byla..takže já bych počkala.

fidela86
21. čer 2013

@elastiq ved prave....ja si jednak nemyslim, ze by som vobec mohla byt...ale pockam si, ak by to bolo aktualne a MS sa nedostavila ani po tyzdni...hypoteticky vtedy, pri rannom moci...ale ci k tomu vobec dojde, je vo hviezdach...ostava nestracat nadej na zazrak ;)

neominka
21. čer 2013

5 den a porad se mrska nedostavila:_)))))) Jen to brischo me tahne porad, ale vydrzet se to da🙂

kacik87
21. čer 2013

@fidela86 držím pěsti, aby nedošla .-) já bych už určitě testovala, jsi dobrá, že se tak držíš 🙂

jenyska4
21. čer 2013

Ahojky, mám dotaz, poslední menstruace byla 29 května....10 června jsem měla ten bílkový hlen...prý plodný, takže jsme večer s mužem zkusili zadělat na mimuško, ve středu jsem si udělala ovu test a byly tam dvě čárky a taky ve čtvrtek...v pátek už to pozitivní nebylo....točí se mě hlava, je mě na zvracení, nafouknutá jsem tak, že asi brzy uletím. Možná jsem těhotná nevím, testovat se nechci, asi by to tak brzy test nerozpoznal.HCG asi vysoké nebude....jdu jen na radu nebo ¨Vaší zkušenost zda si myslíte, že ty mršky mohly přežít, myslela jsem , že ovulku mám v to pondělí, kdy byl ten bílkovej hlen, ale ouvej pozitivní ovu test byl až o dva dny později a ještě k tomu dva dny, todle vubec nechápu...

jenyska4
21. čer 2013

@neominka Neomi přesně i já...podbříšek cítím jakoby měla menstruace přijít, ale mám ji mít až ve středu , ve čtvrtek, a tyto příznaky mám asi už od pátku...byla jsem na vnitřním utz, protože jsem myslela, že je to třeba cysta, ale není...vše mám v pořádku dokonce mě pan doktor sdělil, že ovulka proběhla z levého vaječníku a ještě tam zustalo ložisko nebo tak nějak...moc se v tom nevyznám....třeba nepřijde, my jsme se začali snažit až tento měsíc, takže ted prvně...doma máme dvě děti...a vždy mě test vyšel až po vynechání menstruace 😉

eliska07
21. čer 2013

@jenyska4 Pokiaľ mám presné informácie 🙂, tak spermie by mali prežiť cca. 48 hodín 🙂, takže je to možné, že sa to podarilo 🙂 Ja osobne som si myslela, že mám plodný deň v sobotu, tak sme s manželom tiež skúšali, ale potom sa mi zdalo, že najplodnejší deň bol pre mňa pondelok a test mi vyšiel pozitívne 🙂 Treba dúfať 🙂

jenyska4
21. čer 2013

Eli, takže jste zkoušeli i v sobotu a pondělí ju?A zadařilo se...moc gratuluju moc!!! Mě právě nejde do hlavy proč jsem měla bílkový hlen v pondělí a ovu test pozitivní ve středu a pak i ve čtvrtek....byla jsem u doktora týden po ovulaci jak ukázal test a to žluté tělísko vaječníku bylo a to je prý duležité, aby se mimi uhnízdilo, že produkuje hormon...nevím ovšem kdy to tělísko zaniká...no nic počkám do středy jak dopadnu 🙂

jenyska4
21. čer 2013

@jenyska4 http://www.forumzdravi.cz/clanek-44-neplodnost-...
tenhle článěk mě zodpovězel všechny moje otázky...třeba někomu pomuže

neominka
21. čer 2013

@jenyska4 Tehu test pozitivni :_) uplne dalnice🙂

neominka
21. čer 2013

@jenyska4 jo ja mam 5 dni zpozdeni a mam dalnice jako blazen 😀

kacik87
22. čer 2013

@neominka superrr 🙂 gratuluji, těhulko !

jenyska4
22. čer 2013

NOEMI GRATULACE!!!!!!! Mě začali bolet prsa...vdždy mě začnou bolet před menstruaci tak u nás asi nic 🙂 ale snažíme se teprve první měsíc a asi jsem ani nevychytala tu ovulaci....

fidela86
22. čer 2013

@kacik87 tak, na 34dc sa dostavila nemila navsteva...nevadiii...dalsi mesiac pred nami...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru