Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

rikkinka
8. zář 2013

@nonnni Poslední pohlavní styk byl minulý týden

nonnni
8. zář 2013

@rikkinka a ta predpokladana ovulace? Proc myslis, ze jsi ovulovala 20.8.?

rikkinka
8. zář 2013

@nonnni je to vlastně teprve zpoždění týden takže ještě vydržím počkat

rikkinka
8. zář 2013

@nonnni tak nevím to jistě vypočítala jsem to přes internet přes tu kalkulačku ovulaci si nijak tak moc nehlídám....Pohlavní styk mám co druhý den takže ovu jsem do teď neřešila ale jak tak vidím tak asi začnu....

nonnni
8. zář 2013

@rikkinka no hele, podle toho co pises muzes ovulovat fakt kdykoliv, otazkou je, zda to neni uz takove to "tonouci se stebla chyta"...i kdybys mela cyklus najednou 4 tydny, tak jsi dnes uz zrala na positivni test, trebaze klidne sblaby.

Budto se obrn trpelivosti a proste vyckej, dokud se neobjevi budto MS, nebo positivni test, nebo dojdi za lekarem. A pozor, je neuveritelne jednoduche si vsugerovat priznaky tehotenstvi a i si rozhodit cyklus. Psychika je mocna. Zejmena pokud miminko moc chces...hodne stesti!

rikkinka
8. zář 2013

Tak miminko jsem chtěla moc ale teď jsem to nějak přestala řešit až najednou se mi stalo tohle to....
Je to sice teprve týden ale ještě počkám do příštího pokud nepřijde MS nebo dvě // zajdu si k lékaři.
Příznaky těhotenství jsem si do hlavy nevsugerovala to opravdu ne....Bolesti bradavek cítím i jak si oblékám pyžamo....
Jinak děkuji.

erink17
9. zář 2013

Ahoj ,chtěla jsem se zeptat ovulace mi vycházela ted na 4.9. styk jsem měla 4 dny před ovulací a pak 1 den před a 1 den po.Chtěla bych znát Váš názor jaká je prvděpodobnost otěhotnění a kdy udělat test termín MS 18.9.Předem děkuji Jana

verisek91
9. zář 2013

já přidám svou zkušenost..těhotenský test jsem si dělala už ve 4. týdnu těhotenství,dělala jsem si jich 5,a ani jeden mi nic neukazoval...až za 3 týdny doktorka poznala na utz,že jsem těhotná a v 7. týdnu 🙂

beduin
10. zář 2013

Holky mate nekdo zkusenosti s tim ze jste byla tehu a presto mela MS???

beduin
10. zář 2013

@verisek91 nemela jsi ms nic a test ti ukazoval ze je negativni?? 😲

myskaq
10. zář 2013

Holky je mozne ze 24 dni po oplodnění mám jen slabe dusiky ?? Na testech s citlivosti 10 ,? MS mi ma přijít až za 6 dni teda mela by ...

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq ano ja som mala presne tak isto 😉

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 vázne ? A muzu se zeptat bylo ti už v tu dobu špatně ? Nebo mely jsi nejaké příznaky ?? 😎

anjelik0912
10. zář 2013

nie vôbec ani som netusila ze som tehotna nevolnosti prisli az okolo 10tyzdna ale kazdy to ma ine pockaj 2-.3 dni a test opakuj ciarka by mala byt silnejsia aj ked len minimalne ale mala by byt

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq pozeram ze zijes v anglicku kde presne ak smiem vediet? ja tiez zijem v UK

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 prestwich - manchester a ty ??

anjelik0912
10. zář 2013

Prestwich je lokalita alebo mesto? ci v manchestri byvas? ja Huddersfield . A kolko mas rokov ak smiem vediet?

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 tak to počkám a uvidím no 🙂 snad ty Carky budou jasnější 🙂

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 to je spíše lokalita 🙂 je mi 21 a to je kde ?? To město kde ty bydlíš 🙂

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq ano to je mesto kde byvam je to 30mil vzdialene od Manchestru. A ako dlho si v UK?

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq lebo Prestwich je aj mesto pri Londyne preto sa pytam vies 😀

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 ahaa 🙂 tak to není zas tak daleko ne ? Ja jsem tu teď v srpnu rok a ty ?? 🙂

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq ja tiez rok som tu 😀

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 tak to je dobrý :D. Teda :D a kolik ti je ??

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq za dva mesiace mi bude 24

laurinkat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 a muzu se zeptat jsi spokojena s lékařema ?? Četla jsem ze tady ty prohlídky probíhají jinak ...

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq tak spokojna som kedze mam velmi dobre tehotenstvo ziadne problemy nemam ani nevolnosti velmi neboli ale asi co by som vytkla doktorom ze tu nemas gynekologa takze cele teh. ta nepozeraju odspodu len sa rozpravas so svojou midwife je tu ovela menej vysetreni ci odberov co robia na Slovensku a urcite aj v Cechách ....tak niekomu to vyhovuje niekomu nie...

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 to vím no že vlastně nechodíš ke gynekologovi ale k nejake asistentce a ta te vlastne pak navstevuje i po porodu doma.. a pomaha co a jak. Asi je to mozna na jednu stranu dobre, pokud to tehotenstvi je vazne bez nejakych komplikaci jak pises, ale asi mi porad prijdou lekari na Slovensku i v Cesku vic starostlivejsi a tak.. jakoze vis na cem jsi a tak.. protoze chodis casteji na prohlidky , tady bych se bala toho ze kdyby neco bylo spatne ani o tom nemusi slecna vedet protoze ji doktor vubec neprohlizi.. ale tak asi jak pises nekdo je pro a nekdo zase proti no :/

anjelik0912
10. zář 2013

@myskaq tak musis sa uz ty pozorovat ci je vsetko ok a ked mas pocit ze nie ist do doktora a tlacit na nich nech robia vysetrenia a tak...tak potom daj vediet ako ti vysiel ten test.. A ty by si uz cela babatko?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru