Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

leia1
18. lis 2013

holky, snad tu najdu odpověď. dnes jsem si dělala test, 10. den po ovulaci a nic. je ještě nějaká naděje, že se tam objeví později? u prvního těhotenství, i u druhého (které nedopadlo) jsem měla od prvního dne od oplodnení typické příznaky, věděla jsem, že nám to vyšlo. Teď ale necítím vůbec nic, ale ovulaci jsem měla ukázkovou, tak je mi divný, že by to nevyšlo. Je tu některá, která na sobě nepozorovala žádníé příznaky? je to vůbec možné? dík za odpověď

migrificka
19. lis 2013

Baby ked som zacala citat tieto clanky nedalo mi a utekala som do lekarne po test. Sice mrchu mam mat az v sobotu a povedala som si ze si test urobim v pondelok, ale akosi som to nevydrzala. v teste mam asi dve ciarky z toho jedna vyznamna ciaročka je akasi nevyrazna-dufam ze je to pravda. Zatial sa snažime len 1mesiac takze ak to nevyšlo tažku hlavu si robit nebudem. Takze moj testik bol urobeni 4dni pred mrchou s tym ze tam mam ducha 🙂v pondelok to zopakujem (ak to dovtedy vydržim o com pochybujem) a dam vediet ako som dopadla ;) Držim vam palčeky žienky ;)

lmka2
19. lis 2013

@migrificka Moooooooc gratuluji. 😵

Já nemám odvahu se testovat před MS. Mám jí dostat v pondělí. Příznaky mám stejné jako u prvního těhotenství, ale odvaha mi chybí. Nechci být zklamaná. 😔

To jsi se netestovala ráno? A jakou citlivost ten test měl?

lmka2
19. lis 2013

@leia1 Ještě počkej, určitě to vyjít mohlo.

migrificka
19. lis 2013

No citlivost bola vysoka 10mlc a bolo to od pepina. Test som si robila o10tej. Ale zatial tomu neverim kedze ciarka bola naozaj slaba. Asi budem v pondelok sklamana, ale nezufam.
Imka2 v pondelok mi daj vediet ako ti dopadol testik som zvedava aj ja si ho spravim a som zvedava co ukaze.

lmka2
19. lis 2013

@migrificka Já si ho asi udělám už zítra. Uvidíme. 🙂

lubka1983
19. lis 2013

@migrificka ahoj.tak aj ja mam dostat 23-24.kedze mam ms kratky cyklus tak cakam aj kazdym dnom aj zajtra .....ale original 28 den ma 24.11.tak aj ja som rozmyslala ze skusim🙂. Ale zatial sa drzim.skusame uz od jula.

kristinka28
19. lis 2013

baby vidite tam nieco ja uz neviem ja tam nieco vidim ,,,ale slabe ,,vie to niekdo dat do negativu vellmi dakujem

migrificka
19. lis 2013

Jeeej baby super ze nam to vychadza cca v ten isty deň. Teraz sa tešim aj za Vás. Mozeme sa navzajom podporovat. Budem na vas mysliet aby sa postastili 2čiarky. 🙂

lubka1983
19. lis 2013

@kristinka28 ahoj.skus to lepsie odfotit...ale do neg to neviem dat

migrificka
19. lis 2013

@kristinka28 pri druhej fotke cosi vidim. Aj ja som mala dnes taku neviditelnu 🙂

kristinka28
19. lis 2013

@migrificka vies uz sama neviem asi uz vidim tam tie ciarky sama,,mam vidiny heh,,,,,,no vies ak pozriem volnym okom ja tam nieco vidim na fotke sa tak nevydno ☹ ,,mas ty fotku

kristinka28
19. lis 2013

@lubka1983 ahoj skusala som z bleskom aj bez bleska a nevidno to tak ako volnym okom

kristinka28
19. lis 2013

@kristinka28 dufam ze sa uz lepsie vidi

migrificka
19. lis 2013

Ked to odfotim tak tam nic nevidno ale volnym okom to tam vidim jednoznacne. Preto chcem pockat a v pondelok opakovat test

kristinka28
19. lis 2013

@migrificka ja mam tiez ako ty volnym okom sa vidi

kristinka28
19. lis 2013

daj ty fotku

migrificka
19. lis 2013

Blesk mi to este viac zosvetlil...

kristinka28
19. lis 2013

@migrificka no aj mne ,,heh hlavne ze mi tam nieco vydime,,,ja som dala este fotky ale na fotkach ja nic nevidim a neviem ako sa da negativ

kristinka28
19. lis 2013

@migrificka ale tusim ze tam nieco sa vidi 😀

migrificka
19. lis 2013

Asi tak hlavne ze tam cosi vidime 🙂 odfotila som to bez blesku

kristinka28
20. lis 2013

@migrificka ahoj ja som este dnes urobyla a nic nevidno 😢

lmka2
20. lis 2013

Já jsem také druhou čárku neměla. 😒

migrificka
20. lis 2013

No tak ja si idem kupit test a este dnes si ho spravim. Ci nahodou to nebol plany poplach.

migrificka
20. lis 2013

Hmm no tentokrat vysiel len s jednou ciarkou. Baby pockajme na pondelok to nejako vydrzime a potom budeme hadam vediet. ;)

valika1210
20. lis 2013

@migrificka. Myslim ze je to klasicky tehu duch 🙂 ja ju vidim.....ja dnes robila tiez testik a moj je eeeste slabsi

veeerca
20. lis 2013

Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Mam jeden dotaz. 20.10. jsem vysadila HAK, po 4 dnech jsem normalne dostala menzes. S pritelem jsme meli nechraneny sex ( mimco by jsme chteli ), v polovine MC jsem mela hrozne bolesti leveho vajecniku a to strilelo az do zad. Kdyz jsem byla u dr. na sonu, tak vse o.k. ovu test jsem si delala a ten byl neg. Po 5 dnech to preslo. Ted me od pondelka boli bradavky na dotek a mam je vystouple a mam levou strana podbrisku stale nafouklou. Menzes mam dostat ted v nedeli. Asi je to brzo, ale dnes jsem delala test a byl neg. Dnes by to melo byt 11DPO. Dekuji za odpoved

lubka1983
20. lis 2013

@migrificka ahoj.a kedy si mala poslednu ms?kedy mas dostat?

veeerca
20. lis 2013

Mela bych dostat 24.11.

rohypnol1
20. lis 2013

@migrificka @lmka2 @kristinka28 Nekupujte Pepino testy, robia presne takychto duchov, aj ked nie ste tehotne. Vlastna skusenost:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru