Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

macek01
28. dub 2014

@baffiny až 13.5.

zadoroznaja
4. kvě 2014

kdy mama udelat test menstruaci jsem mnela 24.3 naposled pak 18.4 trochu špinilo 1den a nic test zatím ukazuje jenom 1čarku tak nevym rady je mi špatne a cytim pachi

effka84
4. kvě 2014

@zadoroznaja jsme na tom podobně, 24.3. byla poslední ms, 17.4. vím že proběhlo oplodnění, jediné v měsíci🙂a tteď čekám, na testu duch, snad bude sílit, myslím že ovu proběhla později, vydržet a testovat nebo k dr.

zadoroznaja
4. kvě 2014

@effka84 ja jdu 16 k dr ale na testu nic nemam ale pachi bolest a vytek uple bily jako voda na začatku a špatne od zaludku tak vůbec nevym

zadoroznaja
11. kvě 2014

@effka84 dobry den tak jsem to včera dostala tak nechapu co to bylo

zadoroznaja
11. kvě 2014

ale udelala jsem test a je tam // ale ta druha malo videt tak v patek jdu k doktoru a podle krvi to zjisti 😕 😒

zadoroznaja
11. kvě 2014

a mam hořečku je mi špatne boli břicho a mam silnu menstruaci prosim o radu

radkafeil
18. kvě 2014

Ahojki, tak jsem byla čt a pá u gynekologa. Vyšetření vše v pořádku vzali mi krev s podezřením na těhotenství. Výsledky ukázali vše negativní. POdle všeho zblblá MS, špinění prý může být MS divná a bude trvat dobu než se mi srovná po tak dlouhém užíváním HA. Takže prd, :lol: za tři týdny kontrola jestli mě nebolí břicho pokud by byl problém, necháme MS vyvolat. Zatím to vypadá dobře podle sliznice, která je čistá jak po MS. Tak tomu necháme čas :hug: papa

cervenykriz
20. kvě 2014

Milé budoucí maminky!,měla jsem problémy s ovulací a tak jsem si nechala v lékárně namíchat čaj,,na plodnost"užívala jsem ho i ještě i s Estrozinem(výtažek z bylin podávaný ve formě kapek)vše na doporučení lékárníka,- celý měsíc dle návodu a ovulace byla tzv.UKÁZKOVÁ!Vypadá to,že se nám ,,zadařilo"poněvadž dnes je to 11den od plánov.početí a test vyšel pozitivní.Dělala jsem si testy i o pár dní dříve,ale vždy se objevyla čárka jen pouhým náznakem stínu a to jsem musela test všelijak natáčet až mě oči přecházely a stejně nešlo pořádně usoudit,či se mi to jen zdá,anebo to případné těhot.naznačuje..NEMÁ CENU DĚLAT DŘÍV!
CHtěla bych všem doporučit pití bylinek,dříve než se kterákoliv z vás,rozhodne pro hormonální léčbu a bude tím riskovat tzv.vícečetné těhot.Má první dcera je pův.z trojčat,vím o čem píšu🙂 HODNĚ ZDARU A TRPĚLIVOSTI VŠEM BUDOUCÍM MAMINKÁM!🙂

85jana85
20. kvě 2014

@cervenykriz dívám se že jsi asi z Brna, kde sis nechala namíchat čaj a co obsahoval? Děkuji a blahopřeji 🙂

akmitaf
21. kvě 2014

Ahoj holky je možné, že mi test ukazuje jen jednu čárku a jsem těhotná - mám teda teprve den zpoždění, ale i tak. U první dcery mi test potvrdil těhotenství ještě 5 dnů před MS. A teď nic - jsem z toho dost zklamaná - fakt jsem si myslela, že to vyšlo

bublinka74
2. čer 2014

Ahoj holky,potřebuji poradit .Měla jsem menstruaci 12.5 šest dnů,po 14 dnech jsem měla růžový hlen a malé hnědé špinění.Milovali jsme se ve dnech 19.22.25.28 .5 ,nyní mám opět slabé hnědé špinění,fakt malinko,je mi 3 dny na zvracení,bolí neskutečně prsa .Myslíte ,že můžu být těhotná? Děkuji za odpověď 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 Ahoj,ano těhotná být mužeš, na test je ještě možná brzo ten bych nejdříve udělala o víkendu a potom v den MS , dle čárek 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@akmitaf Těhotná být mužeš, ovu mohla být později a nebo muže být špatný i test 🙂 třeba to výjde 😉

27081983
3. čer 2014

Dobrý den.Potřebovala bych radu.Byla jsem 28.5 u doktora měla jsem podezření,že jsem těhotná,protože jsem měla šest testu pozitivních a i otři dny dřív menstruaci.Doktor mi řekl,že má podezření na mimoděložný těhotenství a po dvouch vyšetřeních mi řekl,že to byla biochemická gravidita.Dva dny na to jsme měli nechráněný pohlavní styk.Chtěla bych se zeptat zda muže žena i po biochemicke graviditě otěhotnět???Děkuji

zuzajda20
3. čer 2014

@cervenykriz můžu se prosím zeptat, z jakých bylinek? A udělali by to i v lékarně dr. max nebo to byla nějaká speciální, která má i bylinky? děkuji

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 ahojky,děkuji 🙂 říkala jsem si,že zkusím v neděli třeba 🙂 ty jsi v očekávání ? 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 Nz 😉 to už by tam mohl být duch 😉
O mimi jsme přišla a nakonec jsme se rozešly a ted se s novým přitelem teprve poznáváme 🙂 takže časem určitě ano

andr01
3. čer 2014

@sarkad2856 Dobrý den chtěla bych se zeptet měla jsem pohlavný styk z přtelem ale nechranení 19.5.2014 mi začli měsíčky a 22.5.2014 mi skončili a já jsem hned 23.5až25.5.2014 měla sex . a 29.5.2014 jsem začla mírně krvácet a trvalo to do 31.5.2014
Bolí mě prsa a okolo bradavek a pod brišku , dělala jsem si test ale ten mi vyšel ze nejsem těhotná :(
Myslíte ze budu těhotná ?

sarkad2856
3. čer 2014

@andr01 Ahoj,mužeš a nemusíš,na test je ještě brzo.Krv ácet jsi mohla že se vajíčko mohlo uhnizdovat , není to klasické krvácení jak u MS ale spíš takové slabé až špinění ...
Test bych udělala asi až tak kolem 16.dřív by to nemělo význam pokud je 31. uhnizdování tak cca test ukáže // 10 -14 den po ovulaci nebo uhnizdování 😉

andr01
3. čer 2014

@sarkad2856 Strašně mě bolí prsa . a je možný ze bych měla skleněné oči a rozšířené vzorničky ? Pořád jsem ospalá , ptám se proto ze mi je 18let

sarkad2856
3. čer 2014

@andr01 Ty oči nevím,ale ano prsa bolet mužou a i unava je příznakem těhotenství.Dřív jak cca 10.6 asi nic neukáže.Tak bych asi počkala a Mudr ti taky nic jiného neřekne než přijít až za 3 týdny ...
Takže bych počkala do 10 a pak zkusla test

andr01
3. čer 2014

@sarkad2856 Tak děkuju za info . 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@andr01 nz, hodně štěstí a pak dej vědět 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 to je mi líto,ale vyjde to určo 🙂 ,myslíš že může být k tomu zimnice ??Teplotu nemám,jen 37 ,mi to přijde jak chřipka 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj děkuji , určitě snad výjde,musí 🙂
jj já mě taky šílenou unavu, hned po práci jsem šla spát,vzbudila se na jídlo a večer jsem šla znova spát 🙂
Měla jsem to tak do 7tt

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 fakt ?? Je mi právě občas zima,ty prsa bolí jako čert,unavená děsně 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj uvidíš že o víkendu najde // a pak budeš překvapená že to vyšlo a štastná 😉 Je to hezký pocit 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 děkuji,znám to,ale už je to 12 let zpátky ,tak si toho moc nevybavuji 😉 a to jsem dva měsíce po laparoskopii -průchodnost vejcovodů a cysta na vaječníku ,jestli se to povedlo,je to zázrak ,ikdyž doktor říkal,že nyní je nejlepší čas po laparoskopii ,no uvidíme

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 Fakt?Ideální čas k otěhotnění sestřenice měla to samé 2 měsíce po laparce 😉 , taky s tím ani nepočítala a Matýsek se má čile k světu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru