Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74 jj začala jsem jíst poslední dobou zdravěji a hlavně 20 let jsem nesnídavala , taky chyba a cvičit jsem taky začla, takže cca do pul roku snad budou malé výsledky

genio
3. čer 2014

@bublinka74 to by bylo super kdyby nám to oběma vyšlo ve stejnou dobu 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@bublinka74
@genio Holky já tomu věřím že jste těhu, nezklamte mě 😀 😝

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 no to dřív než do půl roku, stačí nejíst na večeři pečivo, trochu se hýbat a jíst víc ovoce a zeleniny, pít neslazenou vodu a čaje a za 2 týdny už to bude dost poznat 🙂 Věř mi 😉 taky jsem bojovala s váhou

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 určitě uvidíš že ju 😉 ,strava dělá hodně a k tomu trošku pohybu,kolo,plavání a hezky pomalu 😉

bublinka74
3. čer 2014

@genio to poznáme do neděle,maximálně příští týden 😉

bublinka74
3. čer 2014

@sarkad2856 myslíš ?? Děkujem 😉 jsi milá

genio
3. čer 2014

@bublinka74 snad máš pravdu 🙂

sarkad2856
3. čer 2014

@genio No to jo , jen jsem zase dneska neobědvala a měla jsem až večeři 😒 a zítra taky dolezu dom až k večeru sice mám navařeno ale i tak ... zkouším pomalu cvičit Jill z toho mají holky největší výsledky ale jak makam na obchodě jsem ráda že dojdu dom a pak ještě cvičit

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 tak si nachystej do krabičky jídlo, třeba zeleninový salát a kousek bagety, to sníš i studené, a přece pauzu mít musíš ne? pravidelně jíst to je základ!

sarkad2856
3. čer 2014

@genio oficiálně přestávku nemám abych stíhala bus domu , jinak dle zákona by měla být po 4 hodinách jinak si něco vzít mužu
Ráno snídám bílý jogurt s ovocem , svačina je taky ovoce a jak dojedu dom mám většinou uvařeno den dopředu , svačina odpoledne už se snažím něco se zeleninou a veřeři salát atd , piju 2 l denně čaj zelený a jeden ovocný nesladím a 2 kávy denně

genio
3. čer 2014

@sarkad2856 ovocný nee, ten zakyseluje...vodu s citronem a caj bylinkový nebo zelený 🙂 jinak super 🙂 dzřím palce 😉

sarkad2856
3. čer 2014

@genio jj vodu čistou piji doma nebo s citronem a mátou ... jinak sem tam piju ovocné sušené ne ty sáčkové , ale někdy dám i ten ale max 3x týdně
no jsem zvědavá a cvičit chci co 2 den at druhý den vstanu 😀

bublinka74
3. čer 2014

neboj tělo si zvykne na cvičení a pak to bolet nebude ,věř mi .... 😉

bublinka74
3. čer 2014

holky jdu hají,jsem k.o. 🙂 děkuji za písmenka a zítra zase ju 😉

genio
4. čer 2014

@bublinka74
@sarkad2856 tak TT negat :-/ buď to je ještě brzy nebo to nevyšlo ....

bublinka74
4. čer 2014

@genio kdy že to máš dostat ?? Zkus za 3 dny znovu,někde píšou za 3dny po očekávné MS,někde týden,každá jsme jiná 😉

genio
4. čer 2014

@bublinka74 no 5. nebo 6.6.... jako před laparkou jsem měla cykly přesně 28 dní, po laparce přesně 25 dní, což už by mělo být včera... ale ovulku jsem měla určitě 22 nebo 23. (byla jsem u doktora)...takže ted nevím no... asi to mám zas rozházené pěkně

bublinka74
4. čer 2014

@genio tak uvidíš,máš to podobné jako já 😉 ,já to mám mít o dva dny jako ty ...zkus v neděli a pak ve středu ,taky to tak udělám 🙂 🙂 ,byla jsem se synem u doktorky,má angínu a bylo mi tam horzně na zvracení,ted jsme se vrátili a taky ,tak nevím 🙂

cholericka84
4. čer 2014

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat pokud s tím nějaká máte zkušenost. V únoru jsem vysadila HA, další měsíc se menstruace dostavila normálně a v dubnu jsem začala špinit 11. až do 16. a toho 16. začala normální menstruce 5 dní. V květnu normální menstruce 5 dní a teď v černu je dostavilo špinění už 1. a stále jen špiním. Říkám si, že je to asi normální a špinění jde z jednoho vaječníku, ale nevím. S manželem se snažíme o mimčo, ale zatím nic.

sarkad2856
4. čer 2014

@genio Ovulace mohla být později,proto je test bílý 😒 naděje ještě je

sarkad2856
4. čer 2014

@bublinka74 Jejda tak at se uzdraví,má už být tepleji tak snad nebude tolik nemocí...
No to vypadá nadějně 😉

sarkad2856
4. čer 2014

@cholericka84 Ahoj,pokud je to špinění bez přestání a už od 1.6. je to už delší dobu.Jinak by to mohlo být uhnizdování vajíčka ale většinou tak cca 3 dny max U dokrora si byla?Ale každá to má jinak

bublinka74
4. čer 2014

@sarkad2856 nooo brouček i ucho ho bolí,dostal silné antibiotika,nevím kde k tomu přišel po dvou letech 😔 ,nadějně ?? Jsem sama fakt zvědavá holky 🙂

genio
4. čer 2014

@sarkad2856
@bublinka74 tak mrcha dorazila :-/ tak zkoušíme dál 🙂

bublinka74
4. čer 2014

@genio jasné ten pravý čas přijde 😉

sarkad2856
4. čer 2014

@bublinka74 no ted je toho plno ☹
já už jsem i přesvědčená a těším se až tady hodíš testík a budou tam // 😉

sarkad2856
4. čer 2014

@genio jj výjde příště 😉 koukni na ty stránky co jsem tady házela třeba něco využiješ 🙂

101nikolka101
4. čer 2014

Čau Lidi jsem na tom stejně jako mnozi zvás už měsíc a 5dní mám vynechanou MS dělala jsem si test a negativní bolí mě bradavky přibírám jsem nafouklá jak balon jsem už zoufalá věděl by my někdo odpovědět zítra jdu na gynegologii ale jsem tak nervozní žee už fakt nevím co dělat?:(((

bublinka74
5. čer 2014

@sarkad2856 ahojky 😉 to víš ,že to hodím když to budou // 😀 a jak je 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru