Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

spymike
28. zář 2010

Ahoj holky, jsem tu nová, ale už dost dlouho tyto stránky pročítám. S přítelem se snažíme o miminko a si se to hned napoprvé povedlo. Už mám týden zpoždění a testy vycházejí krásně pozitivní různé druhy, ve čtvrtek jdu k doktorce aby mi to snad potvrdila a hlavně bylo vše O.K. toho se nejvíc bojím. Bylo by to super kdyby to vyšlo to by tady přítel byl ještě na porod a stihnul by drobečka i pořádně zapít, protože v červenci 2011 odjíždí do Afghánistánu na půl roční misi. Budu to muset zvládat sama.

lensam
3. pro 2010

vysiel vam niektorej pozitivny test pri merani cez menzes?

tara21
1. led 2011

je tu niekto ?🙂

dlabinecka
1. led 2011

@tara21 🙂

armygirl
1. led 2011

ahoj chtela jsem se zeptat, beru v kuse antikoncepci, mám pritele. v poslední dobe me bolí v podbrisku jako kdybych mela dostat menstruaci ale jelikoz beru prasky v kuse kvůli tomu abych nemusela pri mensturaci trpet, tak je to nemozny. Myslíte, že je možný, že bych i pres HA mohla být těhotná? bolest trvá skoro mesic. bolí me to kdyz jdu treba do kopce nebo v tomhle snehu to bolí hodne. ne porad v kuse ale jen obcas, treba i ob den. nekdy me píchne i na pravé straně. Myslíte ze můžu být tehotna? mám si udělat rači test? předem děkuji moc za odpověd.

bosoriak
1. led 2011

@armygirl Tehotna podla mna nie si. Skor je pre telo neprirodzene, ze nema menstruaciu. Neviem, ake tabletky beries, ale ja si pamatam, ze ked som obcas brala dva mesiace vkuse, tak uz na konci druheho balenia som zacinala spinit.
Skus ich na ten tyzden vysadit, podla mna to pomoze.

armygirl
1. led 2011

@bosoriak děkuju, no beru Logest asi tak 4 roky. díky za radu=)

armygirl
1. led 2011

a nespinim prave vubec 😒

sevzuz
2. led 2011

@armygirl a to je normalne tak dlho bez prestavky brat antikoncepciu?

bobocka
2. led 2011

@armygirl viem,ze niektore zeny beru hak bez prestania ked chcu mat pokoj od menzesu na dovolenke napr,ale takto dlho brat hak bez prestania,tak to som veru este nepocula 😒 .to sa mi zda nejake divne 😒 a to ti gynekolog take nieco schvalil?

armygirl
2. led 2011

@bobocka jo nic mi na to nerikal. On mi jednou rikal ze jestli mivam bolestivou menstruaci a nepomaha na to zadna HA tak to prý v kuse brát můžu. No ale když to tak čtu tak ji radši na ten týden vynechám. Děkuji=)

lulinka005
14. únor 2011

Ahoj holky, jestli může někdo poradit, budu ráda. V lékárně mi prodali Mamatest 10, tento test jsem si dělala za posldního půl roku snad 30x a vždycky byl negativní, ani náznak druhé čárky, nic. Jenže! Před 16 dni jsem měla ovulaci, proběhl styk. Potom jsem 10 dní pravidelně v noci chodila na záchod, to mi bylo trochu divné, takže jsem si udělala Mamatest 10 (přesně po 14 dnech od ovu) a slabá růžová čárka tam byla. Viděli ji tam i další dva lidé. Od tohoto pátku do dnes jsem dělala každé ráno test ale čárka moc nesílí, ale je tam do limitu a je růžovoučká a je pěkně vidět (ohraničená) ale je mnohem slabší než ta druhá. Ukazuje se mi každé ráno stejná. Já vím, že jsem úplně na začátku, co radíte? Asi počkat že? Nebo už zavolat na gyndu a nechat si vzít krev? To čekání je hrozné!

verru
14. únor 2011

@lulinka005 Ahoj, no jestli se nepletu, tak v návodu u toho testu je naspáno, že na tom, jestli je čárka viditělnější nebo ne, oproti testovací, nezáleží...Máš foto?

slivocka
14. únor 2011

@lulinka005 Ahoj, HCG stupa kazde 2 dni. Takze skus porovnavať testy kazdy druhy den. Krv je ovela presnejšia, a ak maš možnosť tak určite chod aby ti zobrali aspon 2x či HCG stupa 😉

lulinka005
14. únor 2011

Ahoj, tak na fotce to vidět není, mám tu před sebou položené čtyři testy děláné 4 dny po sobě, na tom posledním je vidět, že oproti prvnímu je čárka silnější...ohraničená růžová, pořádně se vybarví ale až test zaschne, nicméně v limitu se slabě objevila... 😉

janaj0
23. bře 2011

Ahoj maminky, těhulky, snažilky! Mám takový problém. Nevím, kdy začít testovat. Stalo se to, že asi 25. cyklu jsme se s manželem milovali - nechráněný styk - přece vím, co můžu, že . No a dopadlo to tak, že menses nešká a nic moc se neděje. Jen mám takový výtok bělavý, tažný a občas mě pobolívá podbřišek. Ač už jedno dítko mám, nemůžu si vzpomenout, jak to těhotenství začímalo. Pro doplnění nyní jsem 37cyklu. Díky za rady

petra2011
2. čer 2011

@marzim
Ahoj, můžu se zeptat, jak to u tebe dopadlo? Já teď řeším stejný problém....Už 4 den MS není, ale Mama test ukazuje jen jednu čárku. Přitom mám trochu příznaky těhotenství

marzim
2. čer 2011

@petra2011 - už je to dávno, ale já přestala brát antikonc. v červnu. V srpnu jsem měla zpoždění. Na testu se neukázalo nic a ani Dr. nic nepotvrdila a po asi 14 dnech jsem to dostala. Spíš to bylo asi z té změny, že už neberu antkonc., ale pak se mi menses zase upravila a v listopadu jsem dostala menses naposledy 11.11. další měla přijít 9.12. ale nic, tak jsem si 12. 12. zkusila udělat test a jasné dvě čárky se ukázali. I Dr. potvrdila. A malému budou v srpnu už 2 roky.
Tak ti přeji hodně štěstí.

petra2011
2. čer 2011

díky za odpověď, také přeji hodně štěstí🙂

sandraondicova
9. čer 2011

ahoj holky chci radu od skusenich mnela sem krami 6.5.a tento miecic 6.6sem si udelala tes GRAVITES12udelala sem si tri testy a ukazalo mi že jsem tehotna dve čarky ale ta druha bila slabšia bila sem na gindu a ale na ultrazvu nebil nic videt řikal že možna sem ešte malo na to aby mu ukazalo na ultrazvuke ale mne biva každe rano špatne zvracim zaludek ma boli unavena sem a prsa mne boli co si mislite sem nebo nejsem tehotna dikuju za rady

sandraondicova
9. čer 2011
bobom
11. čer 2011

@sandraondiova no je podla tvojich priznakkoch jasne že budeš tehu a ked ti lekar nevidel na utz tak jedine preto že si len par tyždnov tehu.To je moj nazor.
Inak vie mi niekto poradit z vlastnej skusenosti,či može žena otehotniet aj ked mysli a tuži po babetku.Podarilo sa niekomu takto otehotniet?viete či psychika robi svoje.

renatka.manakova
11. čer 2011

Ahojte som tu nova snazime sa o babetko dnes je to 3 den co meska ale test ukazuje ze nie som tak neviem .Po akej dobe ste si robkali 1 krat test .dakujem rena

odrik
12. čer 2011

@renatka.manakova
Ahoj, no ja som si robila testik, ked som mrsku nedostala 4 dni a uz mi tehotenstvo ukazal, ale vies, kazdy organizmus je iny a hladina HCG (tehu hormonu) v moci mozno u Teba este nie je dostatocne vysoka, aby sa test ukazal ako pozitivny! Tak Ti drzim palceky nech to dopadne dobre 🙂!

pajuska87
12. čer 2011

Já jsem byla blázen a zkoušela to myslím den či dva po termínu a ono to vyšlo a čárka tam byla vidět, sice slabá,ale byla tam

renatka.manakova
12. čer 2011

@odrik dakujem pekne dnes je to 4 den co meska neviem este pockam a kupim si test v pondelok .Dufam ze tam budu // bola by som stastna srtasne.

odrik
12. čer 2011

@renatka.manakova
To bude asi najrozumnejsie, velmi Ti to prajem. Tak drzim palceky a vela stastia!!!

misulka5
13. čer 2011

ahojky chci se zeptat kdy si mam udelat prvni hetotesky test po nechranenem pohlavnim styku aby byla odpoved stoprocentni ??

majka_3
13. čer 2011

@renatka.manakova ja som test spravila 5 dni pred MS a bol negat. a den po meskani uz bola druha slabulinka 🙂 tak ale zalezi ako sa tvori ten hormon ... 🙂 vyskusaj testnut 😉 drzim palce 🙂 a daj vediet 😉

majka_3
13. čer 2011

@misulka5 aby bola odpoved 100% tak az v den MS alebo ked bude meskat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru