Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

niki0401
29. črc 2015

Ahoj holky.Prosim o radu.Jaka poloha pri sexu je ta nespolehlivejsi na to abych byla tehotna diiiiky moc. 🙂

andrrriiik
4. srp 2015

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,mám pár dní po ovulaci,včera jsem měla píchání na vaječníku a v podbřišku,dnes je to taková tupá bolest,jakoby z namožení,celého podbřišku.Můžu být těhotná?A kdy si mám udělat test?MS mám rozhozenou po tom,co jsem vysadila Proveru,takže tím se řídit nemůžu.Díky za odpovědi 🙂

niki0401
4. srp 2015

Tak ja to mam taky tak mam MS rozhozenou a chodi se ji jak se ji zachce! Jinak mas pred menstruaci nebo po? Vyzkousej test a uvidis a pokud si nebudes jista tak bez na gyndu....Ale pockala bych a za dva tydny bych udelal test znovu.....nevim kazda zena to.mame jinak je to slozite.....ale.drzim palce at to vyjde.

xmele004
4. srp 2015

Ahoj holky, jsem tu nová a tak si jdu pro radu 🙂 Poslední prášek jsem si vzala 30.6, menstruace začala 4.7..takže kdybych brala prášky, menstruace by měla dorazit 1.8, tedy v sobotu...jelikož jsme měli oslavu, pro jistotu jsem si udělala ráno test, žádný dušík nebyl, tak se chci zeptat: Menstruace ještě nedorazila, má cenu si ještě dělat test? Nebo by ten sobotní měl být stoprocentní a já mám prostě klasicky rozházený cyklus? Díky za rady

niki0401
4. srp 2015

Myslim ze mas rozhazeny cyklus a telo se s tim musi ted srovnat....je trosku v soku 🙂 to vis zmena....Jinak jestli si.nejsi jista udelej test za tyden a kdyz nic a nebus si jista bez na gyndu 🙂

niki0401
4. srp 2015

@xmele004 Jinak VITEJ mezi nami 🙂 snazilko 🙂.....

andrrriiik
4. srp 2015

@niki0401 Právě,že jsem před pár dny měla ovulaci,dost jsem krvácela jako při MS,ale byla to ovulace,to vím.Právě ten test mě taky napadl,ale nevím,jestli není ještě brzo.
Na jednu stranu bych si to přála,ještě třeťátko bych chtěla,ale na druhou stranu mladší má 10m,takže je ještě brzo 🙂

niki0401
4. srp 2015

@andrrriiik tak uvidis....pockej a pak skus test 🙂

andrrriiik
4. srp 2015

@niki0401 A jak dlouho mám čekat?Týden?

niki0401
4. srp 2015

Nevim treba tyden....Dva uvidis ale me to vzdycky neda a udelam si ho driv ale dvakrat neuspesne,,,..,,,,:( tak snad.tobe to vijde....

andrrriiik
4. srp 2015

@niki0401 No právě,týden je dlouho,ale budu muset vydržet 😉 Moc si sice nemyslím,že jsem těhu,spíš tajně doufám na jednu stranu,ale beztak to budou poovulační příznaky,jestli to je teda možné.

tafia
5. srp 2015

Je tam slabší proužek,ale je! Myslíte ze je ta možnost, ze bych byla těhotná??

andrrriiik
5. srp 2015

@tafia Určitě je.Gratuluji 😉

lenikova
5. srp 2015

Tady se hlásí další adeptka "jako na trní" 😀 Čekám na MS a stále nic, ale testy negativní. Jsem z toho jelen už.

tafia
5. srp 2015

Dekuji! 😊 zítra ráno zkusím znovu, dosavadní testy jsou z odpol. Tak snad se mi to podtvrdi! 😉

tafia
6. srp 2015

Tak tady jeden aktuální z dnešního rana.... Co vy na to?myslíte ze se muzu začít pomalu opatrně radovat? 😕 😅

janesafari
6. srp 2015

@tafia Jistě-je to tam...gratuluju

tafia
6. srp 2015

@janesafari dekuji moooc!! Uz tomu totis i zacinam věřit, takdoufám ze vše dobre dopadne a budu nejšťastnější člověk pod sluncem! 😀

susmevem
6. srp 2015

@tafia... I ja gratuluju...😀

tafia
6. srp 2015

@susmevem dekuji!!! 😵

tafia
7. srp 2015

Ahoj holky! Potrebuju poradit Dneska mi proužek malinko zesílil, ale raději se ještě neraduji,..myslím ze jid k doktorovi je zatím predcasne? a navíc se bojím toho zklamani kdyby tam prcek nebyl 😕

izabelka123
17. srp 2015

DOBRY DEN
rada bych se vas na neco zeplata . zacala jsme zit ze svim pritelem menstruaci sem mela vzdy 15 a pak pred mesicem sem to dostala 14 tiho o den driv a tet mam 3 dni spozdeni spriletelem sme bez ochrany a neustale se snazime o miminko po kterem muj pritel tozi ... skratka chci se zeptat kdy by bylo mozne skusit tehotensky test kdyz mam teprve 3 dni spozdeni ... !!!
dekuju moc za vase odpovedi 🙂 🙂

love12345
17. srp 2015

test můžete vyzkoušet i zítra rano, ale ja vždy čekala min. týden

smoulenka
23. srp 2015

dobry den a krasny vecer k tomu. takze na otazky kdy je poznat tehu je to o sile HCG ja jsem treba maminka klikar v tomhle a u holky se mi tehu ukazalo 2dny pred ocekavanou MS a ted po 5letech kdy jsem se manzelem snazila o mimi tak si jeste ted pamatuju jak se nam to povedlo jelikoz mam MS cyklus 31 dnu tak se da lehce spocitat priblizna ovulka jelikoz pritel tu je vzdy jednou za 14dni na vikend tak snaha o mimi je mimnim hlavne se trefit no ovu jsem mela 3srpna zkusili jsem na to vlitnou 2.srpna po 23hod kdy uz dcera z prvniho partnertvi spala skoniclil jsem v pul dvanacte 23:30 a ta spermuska si tam pockala 🙂 ted 15.8 jsem se provdala a 13,8 uz jsem mela tzv ducha 15.8 mi claub ..test ukazal + 1-2 🙂 manzel to dostal i jako darek ke snatku a k narozenin ktere mel 20,8 🙂 ted jen aby vse bylo jak ma 🙂 Preji vsem snazilkam nemyslete na to prijde to jednou to prijde 🙂

smoulenka
23. srp 2015

@tafia test je dobry delat fakt nejdriv 4dny pred ocekavnaou MS jde i to ze ovulace nejakou dobu trva a i na tehu testu se muze obevit doznetek ovulace ovu trva 2az 3dny pred a 2-3 po 🙂 tudis cca nejaky 8dni

maminkaa333
9. zář 2015

Ahoj maminy =) Mám otázku. Je to cca 12 dní co jsem měla pohl.styk a po něm jsem zjistila že jsem úplně zapomněla na HA. V tu dobu to byl druhý nevzatý prášek v tom týdnu. Asi týden po styku mě začalo bolet břicho jak před menstruací, ale dostat ji ani nemám, přílišné změny nálady a plačtivost snad nad vším. Včera jsem si dělala test ale byl negativní. HA beru dál tak vůbec nevím kdy si test udělat. Děkuji za rady.

velkalaska
9. zář 2015

Dobrý den mám otázku asi před týdnem sem spala s mojím přítelem měli sme ochranu ale pořád mame strach že bych mohla byt těhotná neboli mé břicho ale jsem nafoukla mohly vy ste mi nějak poradit a říct jestli bych mohla být těhotná ? ☹ jo a bylo to poprvé co jsem s někým spala ☹

lufinela
9. zář 2015

Jestli můžu také přispět - měli jsme nehodu, je to přesně 8 dní, užila jsem pilulku PO, takže jsem to pro jistotu sledovala, protože mi začaly nevolnosti - test už dnes pozitivní a už v pondělí byla slabá čárka. Citlivost 10. Takže moc nevěřím na to, že se musí test dělat po vynechání menstruace, já bych ji měla ofiko mít až příští pátek ... takže asi tak s testem...

lufinela
9. zář 2015

@tafia gratuluji 🙂)

lufinela
9. zář 2015

@smoulenka Jak to myslíš, že na těho testu se může objevit doznětek ovulace? Měla jsem ovu teoreticky v pátek a před tím pár plodných dní a už dnes mám pozitivní test ... sex byl v úterý ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru