Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jurasice
12. zář 2015

Ahoj všem kdy mohu zkusit test když sex byl 29.30 a 2.9.2015 a ovu 2.9. děkuji za info

adelik1
12. zář 2015

Dobrý den chtěla jsem se zeptat co by to mohlo znamenat,první čárka nevyšla úplně cela a ta druha tam je ale není moc vidět. ☹ dekuji Za kazdou odpoved. 😉

sodovka2010
12. zář 2015

vidím tam malého dušíka za 48 hodin si udělej test

market129
14. zář 2015

Ahojky, mám dotaz ;) mám zpožděnou menstruaci o 5 dní, už týden jsem unavená, bolí mě šíleně hlava, mám nafouklé břicho. Tak jsem si dneska udělala test a vyšel negativní. Myslíte si, že můžu být těhotná?ale mám ještě s dalším testem počkat, třeba týden? Děkuji za rady 🙂

zlatkavlk
14. zář 2015

@market129 Ahojky, těhotná být můžeš, no ale záleží na tom, jak moc máš pravidelné cykly, já jsem třeba 5.den zpožděné MS měla těhu test už pozitivní... ale to závisí na tom, kdy proběhla ovulace... Za sebe ti radím den dva počkat a pokud MS nepřijde, poradit se na gyndě na dalším postupu...

market129
14. zář 2015

Dobře, děkuji. Jsem objednaná v pátek, tak uvidím 🙂

domi0509
29. zář 2015

Ahoj holky mám dotaz. Snažíme se s manželem už 9 měsícu o mimčo stále se nedaří. Ms mi chodí pravidelně. Tento měsíc to bylo ale zvláštní začala jsem špinit už 5 dní před před MS a potom jsem začala krvácet ale strašně slabě. Udělala jsem si test a nic. Ted se mi už třetí den točí v hlavě mám závratě už jsem i zvracela dneska ráno mi bylo zase špatně, bolí mě podbřišek ale test nic neukazuje. Nevíte zda mužu být vůbec těhu když jsem MS měla i když byla jiná než obvyklé.?

simona215
30. zář 2015

Ahoj chtela jsem ze zeptat... Zacali jsme pracovat na miminku mesicky jsem vubec nedostala ☹ a zkousela jsem tehotensky test a vysel negativny ☹ mam si dojit na gyndu na vyvolavacku nebo jak poradte mi prosim??

sodovka2010
1. říj 2015

podle toho kolik dní máš spoždění počkej aspon tak 4 dny at je to 100% pak tam zajdi a řekni že pracujete na miminku test vyšel nezativní ale mezítím si zkus udělat alespon ještě 2 testy ... no a oni ti odeberou krev nebo ti udělají ultrazvuk a uvidíš sama

simona215
2. říj 2015

tyden potom jsem si delala tehotensky test a mesic jsem to nedostala, dekuji pristi tyden tam budu volat

monyyyyyyy
3. říj 2015

Ahoj chtěla jsem se zeptat neberu antikoncepci. Vždy mám tak menzes 2 až 5 dní zpoždění. dnes už je to 15 den a měla jsem před týdnem nechraneny styk. Můžu si Udělat test nebo ještě počkat. Děkuji za odpověď

petiiiska
12. říj 2015

Ženy mám pár dní slabounké špinění - jen při utírání (první dva dny do hněda a teď tři dny slabě růžové). Momentálně jsem 17DC a ovulaci jsem zatím nezpozorovala (mívám bolesti v podbřišku, výtok a hodně citlivé bradavky). Možnost otěhotnění by byla, ale bylo to 7-8DC. Cyklus mám většinou 29-32 dní. Myslíte, že bych mohla mít tentokrát ovulaci tak brzy a že bych mohla být těhotná? Mělo by cenu teď dělat test?

papajinec
13. říj 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat... Kdy bych si popř. měla udělat těhotenský test. 6.den menstruace jsem měla pohl.styk s přítelem. No háček je v tom, že v práci pomalu usínám a neustále mi je strašná zima. Jsou tomu ale pouze 3-4 dny, a co jsem četla ve všelijakých diskuzích na internetu je nesmysl abych mela nějaké příznaky ... Je tu někdo, kdo se také cítil divně od začátku?? Popř. Kdy si mám udělat ten test ?? Děkuji za radu. 🙂

petiiiska
14. říj 2015

@papajinec koukám, že nám nikdo asi neporadí, co? Mám zhruba stejný problém. Cca 8 den cyklu jsme s přítelem měli přerušovaný sex, kdy jsme si dali druhé kolo a bez umytí. Předpoklad pro otěhotnění by to byl, ale bylo to právě 8 den cyklu a to pochybuji, že jsem měla ovulaci. Ovšem od té doby ovulace zatím neproběhla (aspoň podle příznaků, které vždy byly: bolesti podbřišku, citlivé bradavky). Jsem 19DC a moje cykly jsou kolem 30 dní (29-33). Pár dní po tom styku jsem měla problémy s močákem, ale ne jako vždy, když jsem tyhle problémy měla. Žádné pálení ani řezání při čůrání, jen divný tlak a časté návštěvy wc. Taky jsem pár dní zpátky lehce špinila - dva dny to bylo do hněda trošku víc a pak asi tři dny dorůžova jen při utření. Opravdu nevím, co si o tom myslet. Taky mi poslední dny přijde, že na to, že jsem teď furt měla rýmu, tak mi nějak moc vadí některé "smrady" :D No nevím nevím... Test se mi dělat chce i nechce. Nechci zbytečně plašit nebo být zklamaná... O miminko se nesnažíme, ale já bych byla určitě ráda kdyby něco 🙂

silva777
14. říj 2015

Ahoj holky. Myslím, že s tou ovu na začátku cyklu by to bylo možné. Já jsem ji začla ve svém cyklu hlídat od 12DC, ale možná mi už proběhla 9 nebo 10DC podle náznaku, co jsem tomu nevěnovala pozornost, protože jsem ji nečekala tak brzy. Většinou mívám cykly 30 -34. Teď jsem 23DC a podle příznaků svědčí vše o tom, že už ovu dávno proběhla. Možná jsem tomu pomohla kontryhelem a Béčkem. Tak držím palce ať se vám zadaří 🙂 Jinak já si budu test dělat zítra nebo pozítří.

petiiiska
14. říj 2015

@silva777 Já měla ovulku právě většinou asi až kolem 17DC, ale je to jen spekulace, protože jsem nikdy netestovala, jen podle příznaků. Takže by mě překvapilo, kdyby tentokrát byla tak brzy. Já vím, že jsou spermie schopné chvíli přežít, ale i tak by to bylo brzy... No uvidíme. Teď tady studuju nidační krvácení a dost to na mě odpovídá, ale taky to špinění mohlo být cokoliv jiného no...Jo a to časté čůrání mě ještě trošku překvapilo a myslím, že problémy s močákem poznám už moc dobře po kolice ledvin... takhle to určitě nevypadalo, teď je to jen o častém chození na záchod, nic víc...

silva777
14. říj 2015

@petiiiska ono ty vaječníky se střídaj, tak třeba jeden pracuje víc, tak proto si mohla mít ovu brzo. Já taky nedávno mívala ovu 16-21. A teď jestli to byla ovu, tak mě pěkně přečůrala 😀 Jinak s těma příznakama to mám podobný, akorát jsem nešpinila. Což je u tebe možný, že se asi jednalo o to nidační špinění, pokud si teda nevysadila nedávno antikoncepci, to dělá taky. Tak snad najdeš brzy // ;)

kacinda
14. říj 2015

@papajinec tak ja mela akorat prsa citlive jinak uplne bez priznaku, ty prisly tak 6. tyden az. Ale kazda jsme jina ze... jinak digitalni test xlear blue pise v pribalu, ze jej lze provadet spolehlive uz 9DPO tak pokud mas tuseni ze to vyslo tak si ho udelej

petiiiska
14. říj 2015

@silva777 no HA jsem vysadila už před rokem a měsícem, takže se mi cyklus už pěkně srovnal 🙂 No, uvidíme co se bude dít. Zatím test negativní, ale to je ještě podle mě brzy 🙂

silva777
15. říj 2015

@petiiiska jsem si všimla, že máme skoro stejný cyklus. Tak zkus test za dva dny znova a už by tam mohlo něco být vidět. Mě dnes vyšel duch 🙂

petiiiska
15. říj 2015

@silva777 vážně? Pane jo, tak potichounku gratuluji a ať sílí 🙂

silva777
15. říj 2015

Díky 🙂 ještě aby nedorazila ms a je hotovo 😀 jsem zvědavá taky na tebe, ale myslím, že by to mohlo vyjít 🙂 dej pak vědět @petiiiska

petiiiska
15. říj 2015

@silva777 no já jsem taky zvědavá, ale moc tomu nevěřím... zatím sice ještě známky ovulky žádné, ale kdo ví, co ještě přijde... jsem celkem pesimistická... já bych mimčo moc chtěla, ale přítel chce ještě počkat, ač teda nevím na co a jak dlouho by ještě čekal... no kéž by to vyšlo, on děti miluje, jen prostě na něco pořád čeká...

petiiiska
15. říj 2015

@silva777 a tobě držím palečky, aby MS nedorazila ;)

silva777
15. říj 2015

@petiiiska a jak jste spolu dlouho, jestli se můžu zeptat? I s přerušovaného styku se dá otěhotnět a kór když se neumyl 😀 nějaký spermoníci tam přece jen mohli zůstat 😀 a s tou ovu to není vždy pravidlo, že přijde vždy když jí čekáš, někdy se to zblázní, že přijde i dřív 🙂 Tak snad ms už nepřijde. Před 3měsícema jsem taky byla těhotná, 14dní zpožděná ms a pak jsem strašně začla krvácet, takže to byl spontání potrat zakončenou revizí. Tak snad to už pujde lip.

petiiiska
15. říj 2015

@silva777 To mě mrzí, snad to tentokrát vyjde až do konce ;) Jinak my jsme spolu skoro 4 a půl roku. Bylo by fajn mít se na co každý den těšit (myslím miminko ať v bříšku nebo pak už v náručí) 🙂 Uvidíme, co nám osud nachystá. Každopádně přemýšlím, kdy si zase zkusím udělat test. Není zítra ještě brzy? Zítra budu 21DC, nidační špinění začalo 12DC. Nevím, jestli by to mohl být příznak, ale zdá se mi, že mám od včera nějak častěji hlad :D

silva777
15. říj 2015

@petiiiska to nevadí, to je příroda 🙂 tak to jste dost dlouho už spolu. Tak kdyby to bylo, určitě by byl taky rád, jak znám chlapy. 🙂 Zítra asi by bylo na test ještě brzy, počkej tak 2dny. Ale zas já měla ms bolesti 16Dc a dnes duch. Tak možnà bys mohla zkusit už zítra, záleží jak komu se rychle hcg vylučuje. Ale asi bude jistější za dva dny..

petiiiska
15. říj 2015

@silva777 MS bolesti jsem zatím neměla...já nevím...nějak moc se teď pozoruju a stejně to ani nemuselo vyjít...Takže ty sis dělala test 23DC?

keny123
15. říj 2015

8 dni po sexu když se trefite zrovna do ovulace muze desitkovej test ukazat výsledek je tu tom i téma

https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/je-mozne-odhalit-tehotenstvi-uz-8-den-po-oplodneni/

petiiiska
15. říj 2015

@keny123 Tak jsem na ten test zvědavá, protože teď odpoledne chodím co hodinu na záchod s tím, že půl hodiny zadržuju, abych nemusela po půl hodině :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru