Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

val2015
19. říj 2015

@keny123 Jsem teď v práci, tak testnu až doma. Koupila jsem si Mamatest, nevím, jaká je tam citlivost. Ještě jsem ho nezkoumala 😀 začátečnice 😀 a není lepší z ranní moči?

keny123
19. říj 2015

@val2015 ano je to lepší tak počkej na ráno... jinak mamatest moc dobré ohlay nemá háže prý falešné duchy :( lékárnu dr maxe nekde kolem nemáš? tak hodně štěstí...

val2015
19. říj 2015

@keny123 Jo, mám ji po cestě z práce. Tak bys mi doporučila jiný test? 🙂

keny123
19. říj 2015

@val2015 ano těhotenský test dr maxe .růžová krabička,2ks v balení 🙂

petiiiska
19. říj 2015

@silva777 Vidíš, to s tím krvácením mě nenapadlo :D Ale trvalo dýl. Dva dny do hněda, dne nic a pak slabounké špinění dorůžova... Uvidíme, co se bude dít na testu zítra 🙂 Proč holčička? :D

petiiiska
20. říj 2015

@keny123
@silva777
Tak ženy asi nic... Včera už to vypadalo celkem nadějně, ale dnes nic... Tak snad to vyjde jindy...

keny123
20. říj 2015

@petiiiska peti... jak dlouho se snažíte?

repsolka
20. říj 2015

ahoj holky. Jdu si pro radu 🙂 ovu byla 13.10. Styk byl 12.10 a 10.10. Muzete mi poradit kdy testovat? 🙂

zelvicka524
20. říj 2015

Já měla test pozitivní až 14 dní po očekávané MS.

silva777
20. říj 2015

@petiiiska tak uvidíš, kdy màš mít ms? Holčička, protože spermie holčičky vydrží dýl v těle než kluci, aspon se to říká ;)

sairi
20. říj 2015

@silva777 nakonec včera přišla MS takže nic no...

petiiiska
20. říj 2015

@keny123 my se nesnažíme, ale stala se taková náhoda-nehoda :D

petiiiska
20. říj 2015

@silva777 MS do konce příštího týdne. A mám takový dojem, že teď někdy asi proběhla ovu, protože jsem postřehla výtok a neskutečně mě bolí bradavky na dotyk, jako při ovu... takže asi tak...

keny123
20. říj 2015

@petiiiska ahááá jééé vidím jak moc mimčo chceš tak odted asi budete chtit co... budeš skvělá máma je to videt 😉

petiiiska
20. říj 2015

@keny123 já chci, přítel taky, ale přítel ho nechce TEĎ... takže já čekám kdy přijde to jeho TEĎ a podle mého názoru nepřijde samo nikdy...

keny123
20. říj 2015

@petiiiska tak to máš naprostou pravdu !!chlapi to tak maaji...oni na ted mají času dost ale zenska bohužel nee

silva777
21. říj 2015

@sairi tak to mě mrzí :( tak dalsi kolo 🙂

silva777
21. říj 2015

@petiiiska ale to bys měla ovu teda hodně pozdě... a víš určitě, že to byla ovu? ;)

petiiiska
21. říj 2015

@silva777 asi jo, já mívám cykly kolem 30-32 dnů...takže to zase tak pozdě není...já nevim...

sodovka2010
21. říj 2015

holky omlouvám se že se vměšuji do vaší konverzace já už těhotná totiž jsem ale mám to pořad v upozornění ...... chtěla jsme jenom říct že já jsem taky hodně toužila po miminku a pořád toužím a těšíme se až se mimi narodí ale co jsem chtěla říct můj přitel taky pár měsíců od te doby co jsem mu řekla že chci mít s ním dítě čekala jsem asi 3 měsíce vím že některé čekáte víc a jste možná v také situaci jako já a plně vás chápu já jsem z toh dostala až psychiickou nemoc měla jsem stavy uzkosti a tak dále touha po miminku nevyvolala tyto stavy přímo ale bylo ta další skládanka v mém nepovedeném dětství ( bylo toho hodně ) řeknu vím hučela jsem do přítele ... že čeho se bojí bylo by hezké mít miminko tak brzo a tak dále ... chápala jsem jeho obavy z minulého vztahu a jak to dopadlo s jeho prvním synem .... ale tpouha po mateřství byla bohužel větší .. jedla jsem různé prášky nechodila jsem ani pořádně na střední jen jsem vymetala doktory ... psychology a došlo to do stídia až k psychiatroovi ... poté co jsme se odstěhovali do plzně za prací ... ( to už jsme se asi půl měsíce snažili o miminko ) tak jsem pak v plzni zjístila že jsem těhotná nemohla jsem tomu uvěřit .... to že jsem zjístila že jsem těhotná a že budeme mít plnohodnotnou rodinu ,.. a že naše dítě bude mít to co já jsem v životě neměla ... to mi pomohlo ve všem zvládnout ..... hned co jsem se dozvěděla že jsem v tom přestala jsem kouřit ..... nebrala jsem ani léky které jse mměla předepsané od psychiatra .... žádné stavy úzkosti nic .. vše prostě v mé hlavě se srovnalo a nastartovalo na mateřský režim ....... ted jsme s mým přítelem štastní těšíme se z každého dne mého těhotenství a přítel mě na mé narozeniny požádal o ruku ;) bylo to celkem paradax protože já jsem mu na jeho narozeniny řekla že bude tatínek .. takže jsme si byli kvit........ chtěla jsem vám to říct holky nevzdávejte se vše bude jak má být vše příjde v pravý čas jen hold musíme někdy ten osud trochu popostrčit .. hold ti naši chlapi mají strach z otcovství , taky strach z toho že je my ženy odejdeme od nich i s dítětem ,, bojí se že je podvedeme.... hold my je musíme přesvědčit o tom že oni jsou ti chalpi ze kterými chceme mít rodinu .. žádný jak se říká soussed nebo tak ne!!§ prostě to jsou oni .... holky držím palečky a mluvte se svými partnerami, manželi a tak dále a věřte mi já jsem hodněkrát brečel k vůli tomu že chci dítě a marek pořád že chce ještě chvíli čas chápala jsem ho ale já jsem to prostě nemohla potlačit a i to ho donutilo přemýšlet jak to vše bude a jak se má rozhodnout můj miláček se rozhodl správně .. a 4.5.2016 mám termín porodu holky DRŽÍM PALCE

misakam
24. říj 2015

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Snažíme se s přítelem o miminko asi čtvrt roku. Každý měsíc mám menzes trochu jinak, jednou po 28 dnech, pak po 36, pak třeba zas po 30, prostě úplně rozházený. OVU poznám vždy tak, že mě neskutečně bolí podbříšek a tuhle bolest zastaví jen nějaký prášek proti bolesti a vždy 14 dní na téhle bolest se dostaví menzes. Teď jsem OVU měla 15.10. a ten večer jsme měli s přítelem styk. Menzes teda čekám 29.10. Následující asi 4 dny po styku a po OVU mě podbříšek furt bolel, ale jen lehce. Stalo se to taky někdy někomu? Kdy si myslíte, že bych si měla udělat test? Dělala jsem si ho včera, ale byl negativní. To se asi dalo čekat, když to bylo nějaký 8. den po styku i po OVU. Předem díky za vaše odpovědi. 🙂

petiiiska
30. říj 2015

@misakam Ahoj, tak jakpak ti to dopadlo? Dorazila MS?

misakam
30. říj 2015

@petiiiska Ahoj, bohužel ta potvora dorazila ☹ hold se budeme muset příští měsíc snažit víc

petiiiska
30. říj 2015

@misakam Taky na ni teď čekám, pochybuji, že nedorazí... Držím palečky na další snažení ;)

kamikamikami
14. lis 2015

Ahoj holky, cca pred 3 tydny jsme se snazili s pritelem o miminko, akorad dned jsem si udelala tehotensky test a pouze jen jedna /. 😕 myslite, ze teda nejsem tehotna? Nebo si mam test udelat az mi skonci ms?
Na nektetych testech psali, ze to muze udelat druhy tyden po oplodneni a nic. Pri prvnim dnu ms take nic. Myslite ze teda opravdu nejsem? Diky

mika251
14. lis 2015

@kamikamikami pokiaľ máš MS normálnej intenzity a TT negatívny, tak je tehotenstvo veľmi nepravdepodobné.

baskervile
20. lis 2015

Hrozně by mě zajímalo,jak je možné,že se stane,že TT se projevují jako negativní,i když podle hladiny Hcg (podle DPO) už by měl těhotenství dávno ukázat.Četla jsem,že to některé holky zjistily třeba až v 9.tt?Nejde mi to do hlavy 😠 Může mi to někdo objasnit??

kamikamikami
22. lis 2015

Děkuji za informace. Vím, že bych chtěla všechno hrr aby se podvedlo hned na poprvé, ale tak snad se nám mmísek podaří příště.

michaelalala
24. lis 2015

Ahoj holky, myslite, ze to muzou byt falesne carky? Spodni test je dnesni 🙂

holubice.petra
24. lis 2015

@kamikamikami ty si delas test a mas pritom ms? A divis se ze neni pozitivni? To je snad legrace!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru