Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

nunupetka
14. říj 2012

@katkasofi ja som 30DC...lenze neviem kedy bola ovulacia, asi prvy krat v zivote som ju ani nevnimala nejako... mne pri prvom krpcovi ukazal test hned ale to som bola uz v 5. mesiaci, mala som "menstruaciu" 4 mesiace tak ma nenapadlo,ze by som mohla byt tehotna,az potom ked neprisla, no ale to mi DR. potvrdila 4.mesiac...a pri druhom som to vedela hned, ani test som nepotrebovala a vedela som ze som tehotna, no nakoniec som si ten test spravila az nejaky 33.DC a bol krasne pozitivny a potom mi DR. potvrdila 5.tt...no teraz neviem,som na pochybach, chvilkami sa citim ako pred ms, a potom zase chvilkami ako tehula, potom len rozmyslam, dumam, uvidim... spravim este jeden zajtra alebo pozajtra a uvidime, potom pojdem k DR.,nezvykne mi ms meskat a navyse take divne "spinenie" som mala 23.DC, tak uvidime

katkasofi
14. říj 2012

@nika10 no buď bolo u teba biochemicke tehu a dostaneš mrchu alebo kazetovy test nem dobrý.... Vždy testuj rovnakým testom. A tá čiarka bola riadne viditeľná? Alebo duch?

katkasofi
14. říj 2012

@nunupetka no tak to divne spinenie mohlo byt kľudne uhniezdovanie. Držím ti siiiiiiilno palce 😉 potom daj vedieť...

nunupetka
14. říj 2012

@katkasofi dakujem,bodaj by sa mi to konecne splnilo, mame doma uzastnych dvoch chlapcov, jeden ma 7 a druhy ma 1 rok... tak dufam, ze k nim pribudne este sestricka, alebo dalsi bracek... moooc by som chcela... dam vediet urcite, aj ked mam nenormalny strach, ze to nevyjde, no uvidime, necham sa prekvapit (dufam,ze stastne) 😉

katkasofi
14. říj 2012

@nunupetka ja som tiež chcela zase dievčatko, ale vyzerá to na pipika 😉 čo už. Len nech je zdravucky 🙂

nunupetka
14. říj 2012

@katkasofi ja som strasne tuzila mat prvorodeneho chlapca, a cele tehu som citila ze to bude chlapec, a pri druhom som tiez strasne chcela chlapca, maleho vytuzeneho certika, a ked mi povedali ma UTZ ze to vyzera na dievcatko, tak som sa s nimi hadala, ze citim ze to bude chlapec, a nakoniec mi to v 30tt potvrdili, dalsi chlapcek... urcite by som teraz brala uz aj dievcatko, ale ak by sme mali dalsieho chlapca, nebudem proti... 🙂 😉 .. len nech je to zdravucke, to je prvorade.... no uvidime ako dopadnem,hadam to bude OK, dufam,ze to nieje nic vaznejsie

nika10
15. říj 2012

@katkasofi veĎ praveže že ta čiaročka bola riadne viditeľná skoro rovnaka ako ta prvá

lucoska29
15. říj 2012

@golla snažíme se od konce listopadu 2011. Takže už to bude rok.

katkasofi
15. říj 2012

@nika10 no tak to super, vyskúšať clearblue digital. Alebo iný kvalitnejší test. A príznaky?

golla
15. říj 2012

@lucoska29 Lucoska, jsem doufala, že mě to testování po pár měsících omrzí. 😠 My teď začínáme druhý měsíc a jsem úplně marná. Měříš si teplotu?

lucoska29
17. říj 2012

@golla teplotu si neměřím. Jsem strašná, není šance abych se ráno probarla a měřila. Snaha byla dva měsíce a pokaždé to padlo. Takže jsem to zabalila ☹

golla
17. říj 2012

@lucoska29 já měřím první cyklus a první dny byly krušné, teď už jakštakš, myslím, že časem to budu brát jako rutinu. 😀 Chci zjistit, jestli vůbec ovulaci mám, kdyby ne, tak ať se to dá nějak řešit.

22macka22
23. říj 2012

ahojte, ja som testovala mamatest 10DPO a uz bolo vidiet druhu ciarku, test som robila vecer 🙂

lucoska29
23. říj 2012

@golla ahojky, tak jak pokračuješ s měřením? Daří se něco vypozorovat?

martinaj23
23. říj 2012

Ahoj, kdy myslíte, že má cenu dělat test? https://www.modrykonik.cz/fotoblog/martinaj23/a...

golla
23. říj 2012

@lucoska29 ahojky, kukni na můj fotoblog, holky mi tam radí o 106, jsou zlaté. Dneska mi vyšel pozitivní ovulační test, tak uvidíme, jak se to v dalších dnech ukáže na teplotě. 😵

golla
23. říj 2012

@martinaj23 podle rad holek, co jsem vyčetla nejdříve prý 10 DPO, takže u tebe toho 27.-28.?

golla
23. říj 2012

@22macka22 gratulace... 😉

22macka22
23. říj 2012

@golla dakujem krasne 🙂

bambulkabambulka
24. říj 2012

@22macka22 gratulujem,ja mám teraz na teste takú čiarku ako ty na prvom,mám testovŤ každý deň???

22macka22
24. říj 2012

@bambulkabambulka dakujem pekne 🙂 pozri odporuca sa kazdy druhy den. Ale ja som testovala odusu kazdy den 🙂 a ciarka bola kazdy den silnejsia. Takze je to na tebe 🙂 drzim ti palceky a napis mi potom

22macka22
24. říj 2012

@martinaj23 ahoj ja by som uz skusila testnut 🙂 graf vyzera krasne 🙂 daj vediet. Drzim palceky

lucoska29
24. říj 2012

@golla tak to moc držím palečky. Snad se zadaří. 🙂

misull
24. říj 2012

Ahoj! Chtěla jsem se zeptat jaké je ryziko otěhotnení při nechráněným p.styku 😒

tamarar
24. říj 2012

@22macka22 ahoj, to DPO, znamena den po oplodneni? som tu nova🙂, tak nepoznam este skratky....ja som mala poslednu menstr. 2.10., kedy by som si mohla spravit uz prvy test? nevydrzim cakat do meskania, ak bude vobec meskat.....

pavlina26
24. říj 2012

@tamarar ...den po ovulaci 🙂 první test bych dělala nejdříve 14 dní po ovulce.

tamarar
24. říj 2012

@pavlina26 dakujem🙂, vyskusam. hadam budu // 😉

22macka22
24. říj 2012

@tamarar ahoj, ano DPO je dni po ovulacii. To zalezi kedy si mala ovulku, skus testovat tak den pred MS. Kedy mas dostat?

22macka22
24. říj 2012

@pavlina26 ja som mala druhu ciarku uz 10DPO a to z vecerneho mocu, mamatest, tie su najkvalitnejsie

tamarar
24. říj 2012

@22macka22 mam dostat 1.11., plus minus den. test mam uz kupeny🙂, Mamatest, 2 pruzky. To cakanie je hrozneeee....Videla som tvoje testiky na foto, gratulujem!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru