Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

dori2
7. kvě 2012

@natalia pravdu mas veru. drzim prsty nech ti to coskoro vyjde 🙂

xpetiii
15. kvě 2012

Tak co jsem psala v dubnu, MS přišla nakonec po 29 dnech. Další po 23, což je u mě normální, ale byla neobvykle krátká, dva dny špinění (místo 6) a dva dny MS (místo 4).

Teď jsem 20 DC a nejspíš 10-11 DPO (neměřím teplotu, pouze podle hlenu) a už zase blbnu. Několik dní mě velmi bolí prsa a podbřišek (nemívám), špinění nikde a od včerejška mám teplotu. Myslela jsem, že je to nachlazení, ale nic kromě zvýšené teploty mi není. Přijde mi to na nějaké příznaky moc brzy, bylo by to necelý týden po OVU. Jedině mě napadá, že už ta předchozí divná MS nebyla opravdu MS. Mám testovat nebo čekat?

klarka1996
21. kvě 2012

Ahojky prosim posledni menstruaci jsem mnela 22.04 . a jeste jsem to nedostala a nevim jestly njsem nahodou tehotna, muzete mi poradit ? test mi vysel negativni ,? dekuju moc

klarka1996
21. kvě 2012

Ahojky prosim posledni menstruaci jsem mnela 22.04 . a jeste jsem to nedostala a nevim jestly njsem nahodou tehotna, muzete mi poradit ? test mi vysel negativni ,? dekuju moc

alzbeta.hod
22. kvě 2012

@klarka1996 Ahojky tak to jsme na tom stejně... já měla poslední MS 21.4. a zatím nic ale zůstávám klidná já čekám tento týden či to dostanu. Mám pravidelně MS o 14dní déle. Tak uvidíme.

lucake
23. kvě 2012

Já měla posledni 25.4., normálně přijde menstruace po 24 dnech. Uz se snažíme rok, od soboty zatím dva testy (jeden z dnesniho rana) negativni, ale nějakou naději si nechávám, moc bychom si to prali.

playgirl123
26. kvě 2012

Ahoj chtěla bych se zeptat pohl. styk jsem měla 30. tedy den před MS. MS jsem dostala 1. a měla jako normálně 7 dní. Mám s testem počkat až na další MS?

siskaka
9. čer 2012

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat. S přítelem se snažíme skoro rok o dítě. Pořád nic a až teď mi manstruce mešká. Sice zatím jen o 5 dní, ale i tak. Tak nevím, kdy si zhruba mám udělat test. Už jsem si ho teda zkoušela dělat, ale druhá čárka se neukázala. Tak nevím, jestli nejsem nebo je na to jen moc brzy. Děkuji za odpověď.

stazina
9. čer 2012

@siskaka Ahoj , záleží ,jaký sis dělal test, s jakou citlivostí...i když všechny by měli ukázat alespon slabou čárku už v den očekávané ms, záleží na tom, kdy by si otěhotněla..takže ještě vydrž , zatestuj třeba z adalší tři dny..já jsem měla třeba tlustou a hezky viditelnou čárku až v 7 tt..a v den očekáváné ms nic, za týden jen stín...tak držím palce! 😉

wanesa24
25. čer 2012

Ahoj,je to normální dělat tolik testu?myslím,že když je těh.test nagativní.Těhu máte jen vsugerované.Je těžké si to připustit.Sama mám už doma jednoho roštáka a o další se pokoušíme třetím rokem a nic ☹

lucinka1104
26. čer 2012

@wanesa24 ja mam doma dva poklady a som na tom rovnako

adela27
18. črc 2012

Holky, kdy byste se otestovaly, při nepravidelných cyklech?? Ovu jsem měla 10.7. a ten den byl i styk, teď ale nevím, kdy se otestovat, páč mrcha přichází kdy chce.. za poslední měsíce to bylo - 30,29,35,28. Takže vůbec nemám tucha, kdy se testnout. Od ovulky a styku je to teda zatím jen 8 dní, ale jsem tak netrpělivá ☹. Děkuji za pomoc.

ladus88
18. črc 2012

@adela27 koukam mame stejny problem... 😒 😒

tigerca10
26. črc 2012

@adela27 uz si zistila, ci si tehu?

adela27
27. črc 2012

@tigerca10 bohužel i když vyšel ovulační test pozitivní a sex byl v den i potom, tak jsem dostala menstruaci .-(((. Takže se holt budeme snažit dál, co nadělám.

tigerca10
27. črc 2012

@adela27 asi ma zena o to vacsie ocakavanie, ked si robi aj ovu testy... nerozmyslas nad tym nechat testy tak a neriesit?

adela27
27. črc 2012

@tigerca10 já ano, ale manžel chce prostě kluka a tam je největší pravděpodobnost v den ovulace ☹( takže tak.. holčičku máme a potřebuje kluka do rodinné firmy - truhláře ☹.. tak uvidíme, jak to nakonec dopadne..

piacere
27. črc 2012

@adela27 😲 🙄 😔

tigerca10
27. črc 2012

@adela27 aha, chapem... 🙂 my by sme tiez radi dievcatko, kedze chlapca uz mame, ale aj tak to nechavame "na prirodu" 🙂

kateczka
1. srp 2012

zdravim holky 🙂 dnes jsem si udelala test cca 10dnu pred MS a mam tam slabou carku, o male se snazime teprve mesic, tak nevim, jstli je mozne, ze uz by tam bylo 🙂 asi to chce jeste pockat a udelat vic testu nebo mam rovnou k doktorovi?

lucia2505
1. srp 2012

Ahoj, keď tam je čiarka, tak určite si tehotná..ale to sa čudujem, že 10 dní pred ms a už ti ukázalo čiarku...supeeer...a ovulka bola kedy? Asi musela byť o dosť skôr ako v polovici cyklu, keďže už máš čiarku.

lucia2505
1. srp 2012

@lucia2505 skús teraz každé dva-tri dni ráno testovať, či čiarka pekne silnie.

lucia2505
1. srp 2012

To som chcela poslať tebe a poslala som to omylom sebe 😀

kateczka
1. srp 2012

@lucia2505 delala jsem si to pred chvili, jeste to zkusim pozitri rano teda, to je pry hladina hormonu vyssi nez odpoledne.ja ani nevim, kdy mam ovulaci, pokud v polovine cyklu, tak je to asi pred 14dny. to me podrz a ja si jeste nedavno davala gina s tonikem :( odted prisny zakaz 🙂

lucia2505
1. srp 2012

No skús ráno z ranného moču, to ti určite ukáže silnejšie ako teraz poobede. Ale keď máš dostať až o desať dní ms, tak len teraz si kúsok za polovicou cyklu, keby si mala ovu na 14 deň, tak by to znamenalo, že ovu bola len pred 4 dňami a to by ti test určite čiarku neukázal, takže bola určite oveľa skôr...no to je jedno...hlavne, že je tam čiarka 🙂

garginka
27. srp 2012

ahoj chtelasem se zeptat,kdy si muzu udelat test po 3 dneh oplodneni ??

snik
5. zář 2012

ahojky lidicky,chtela sem se zeptat je to mesic co sem prestala brat antikoncepci(triquilar) a 2zari jsem mela dostat menstruaci ale nak se nedostavila,tak mam jeste s testem pockat par dni a nebo si ho udelat? ☹

snik
5. zář 2012

ahojky,prosim chci se zeptat,je to mesic co sem vysadila anti. a ted v nedeli 2 zari jsem mela dostat menstruaci ale nedostala jsem ji a tak nevim zda si mam delat test prijde mi to brzy

natalinka98
5. zář 2012

@snik Môžeš si urobiť, ja som si tiež robila asi 3 alebo 4 dni po tom ako mi meškala a boli tam dve čiarky 🙂

snik
5. zář 2012

vim ze kazda zenska je jina ale neni to brz? nechci byt zklamana!,akorat jeste dodam ze tento mesic jsme se s pritelem milovali skoro kazdy den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru