Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

nienin_que
28. lis 2016

@llenka_li takže dneska 4 dny zpoždění jakoby ? to je zvláštní že tam nic není. Asi ezbýva nic jenihé než pár dní ještě počkat.

llenka_li
28. lis 2016

@nienin_que Jj, 4 dny zpoždění, no prave, taky mi to prijde divny, ale musim jen čekat...bud jsem rozhozena tou HA, ale potom jsou divny ty bolesti nebo uz me samozrejme napadají samy lepsi jako mimodelozni, atd. Jo, asi jsem magor 🙂 ale uz bych to bud rada dostala, nebo mela dvě čárky, testuju každé dva dny, teda zase zitra a uz nevim kam chodit pro testy 🙈

luciikhol
28. lis 2016

@nienin_que Těším se moooc .. snad bude dálnice 🙂

astyna
28. lis 2016

Holky, dnesni test ukazal,zecekame druhe dite 🙂 opet to klaplo v 3.cyklu 🙂 k doktorce jdu pred vanoci 🙂

luciikhol
28. lis 2016

@llenka_li Já jsem třeba pozitivní TT měla taky až 4 dny po vynechání, ale to bylo asi tím, že se to uchytlo až dýl a pak po 14 dnech přišla MS .. SNad bude všechno v pořádku 🙂 a je super že se ti povedlo vždy otěhotnět hned po vysazení, mě se to taky povedlo ale pak to odešlou s tou mrchou MS :/

luciikhol
28. lis 2016

@astyna Juchuuu. Moc gratuluji 🙂

llenka_li
28. lis 2016

@luciikhol mam prave strach, aby taky nebylo neco spatne, kdyz to tam jeste ted neni...myslim, ze u prosperujiciho tehu uz by to mělo byt vidět. A testovala jsi pred tim kolikaty den, ze tam nic nebylo?

llenka_li
28. lis 2016

@astyna moc gratuluju 🙂))

raduzemlejna
28. lis 2016

Ahoj holky, přeju vám krásný pondělí.. i když práce je dost a po víkendu únava jako blázen.. Tak jak jste tu všichni na tom?? Něco málo jsem pročetla.. Asi většina z nás stále čeká jako já...
Takže já hlásím svůj stav: dnes 30DC a 14DPO, měla bych to dostat nejspíš zítra, žádné příznaky, vůbec nic, dokonce ani tentokrát nešpiním.. ještě musím chvíli vydržet.. a moc si přeju, aby mimi už konečně přišlo..

@pulguita Krásné jsou čtyřlístky, moooc krásné, takže jeden tam u tebe určitě mám už od minule, protože minule byl takový maličký, ale teď mi určo už dorostl, já to vím.. 😀
Děkuji ti za tvou péči, určitě to stojí za to 😉

luciikhol
28. lis 2016

@llenka_li No já jsem testovala už v den kdy měla dojít MS - ta měla být ST nebo ČT a pozitivní jsem TT měla až v NE. Pak jsem po to týdnu šla k DR a druhý den jsem dostala MS.. Taky si myslím, že pozitivní TT už by měl být v termínu MS a pak by měl stále sílit ale mě nesílil, stále samé duchy..

luciikhol
28. lis 2016

@raduzemlejna Krásné ráno 🙂 já měla taky náročný víkend, jsem taky ještě unavená 🙂 a doufám že ti MS nepřijde, budeš testovat kdy?? Jsem zvědavá jak ti to tento měsíc dopadne, snad se zařadilo 🙂

lory303
28. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky, já jsem 25DC a 7 den po OVU a MS má dorazit tuto neděli, takže jsem netrpělivá... teplota se stále drží nahoře, ale to bylo i minulý měsíc, a pak stějne den před MS klesla... Mám choutky testovat už ve středu, tedy 4 dny před MS,ale nevím zda to má cenu. Příznaky nemám žádné, ani prsa mě nebolí nic. Až na zácpu, ale tu mám poslední 3 měsíce pořád 😀 asi z nervů... Co jsem ráno zpozorovala je zase bílý krémovitý výtok, ale to je asi taky normální. TT budeš dělat až po vynechání MS?

lory303
28. lis 2016

@astyna jéééé, gratulujíííí 🙂

llenka_li
28. lis 2016

@luciikhol tak to mame stejne, ja taky mela MS dostat ve ctvrtek, ale v nedeli tam nebylo nic. A na te návštěvě u dr. ti tehu potvrdila a stejne pak MS prisla? :( Mrcha. Budu proste testovat po dvou dnech a uvidim...zase zitra... a zase zklamání z bílého testu..🙄

luciikhol
28. lis 2016

@llenka_li Ano pan doktor i na UTV a hmatem ve mě řikal že to na těhu vypadá, ale pak mi bral i krev a hcg bylo vážně nízko (jen 43 jednotek) tak říkal že buď je hodně brzy nebo mimoděložní, tak jsem nakonec ráda že to s MS odešlo, třeba by to pak bylo špatný a bůh ví co by se ještě stalo.. 🙂 ale nezoufám a jedeme dál 🙂 tak zkus testovat a pak si pro tvůj klid duše zajdi k DR aby se na tebe taky podívali 🙂

lory303
28. lis 2016

@llenka_li Ahojky, nezoufej.. Mě Dr.řekla, že na testu se můžou ukázat // klidně až po 10 dnech. Takže třeba se ti ještě ukážou. Nechceš si koupit clear blue digitál? Ten ti ukáže i v kterém týdnu popř.jsi. Ovu jsi měla kdy? Dřzím palce 🙂

luciikhol
28. lis 2016

Jinak holky, vrací se mi muž domu konečně takže se začneme snažit asi pořádně 😍 i když už jsem asi 7DPO tak nevím jestli to má ještě cenu ale cooo .. užívat si budeme i ták ❤👶

lory303
28. lis 2016

@luciikhol To je supéér, třeba už teď budou // 🙂 🙂

luciikhol
28. lis 2016

@lory303 Noo já myslim že tento měsíc pokud to nevyšlo před OVU tak teď už je asi pozdě se snažit ale uvidíme 🙂 bříško cítím tak nějak od minulého týdne a prsa mě začala bolet včera 🙂 Ale moooc se těším na muže až budeme spolu 🙂

lory303
28. lis 2016

@luciikhol To věřím, můj přítel když je pryč blbé dva dny, tak šílím a nemůžu se ho vždy dočkat, jsem naštěšená strašne moc. I kdyby to nevyšlo, tak máte další měsíce na snažení, já počítám spíš s tím, že mi to tento měsíc taky nevyjde, takže se budem snažit dále 🙂

luciikhol
28. lis 2016

@lory303 Vlastně čekáme spolu viď 🙂 Mě má MS přijít příští týden.. Myslíš že ne? Třeba se zadařilo 🙂 Jj nedivim se že se na sebe pak těšíte, kord když je přítel spřízněná duše 🙂

lory303
28. lis 2016

@luciikhol Ano, já mám mít MS v neděli, ale testovat budu už ve středu. Počítám, že bude bílo, ale aspoň budu už předběžně počítat, že se nezadařilo a počítat s dalším měsícem snažení. To čekání je úmorné, viď? 😀

llenka_li
28. lis 2016

@lory303 k ovu vubec neřešila, nikdy jsem netestovala ani nemerila. Ale pokud to nedostanu ani nebudu tehu, asi budu muset k dr a nějaké testování, abych vubec zjistila jak na tom jsem...10 po vynechání MS budu v nedeli, to je doba 😂🙈

@luciikhol budu testovat ve středu, a pak teda az v nedeli a kdyz budou porad bílé a MS nikde, objednám se k dr 😕

llenka_li
28. lis 2016

@lory303 clear blue jsem delala v patek a negativní 😏 byla jsem den po vynechane MS, 29DC.

luciikhol
28. lis 2016

@lory303 Jj je to hroznýý 🙄 už mě to nebací pořád na něco čekáme 😀 ale už to máme za pár tak musíme počkat 🙂

luciikhol
28. lis 2016

@llenka_li Snad bude pak vše v pořádku 🙂

petrysek181
28. lis 2016

@pulguita ahojky dnska nocni byla hrozna k ranu krizi jako blazen☺tak ted nevylezu z postele😀ja to tento mesic taky vidim beznadejne akorat porad cítím bricho a prsa tak ale jen trosku co mi vadi je pocit nafoukleho bricha prijdu si jak kdyz mam na sobe pet kilo😁😀ale vim ze to prestane az kdyz dojde ms a to je jeste tak devet dni jinak teploty taky nemam nijak zavratne jako sem mivala tak kolem 36,9-37 zatím vic nesly tak uvidime☺tady mrzlo rano ale uz je krasne rozsvicene městečko a lip se chodi na autobus do prace😁pekny den

ajina94
28. lis 2016

Ahojky 🙂 prosím máte některá stejnou zkušenost nebo aspon podobnou ? V Září jsem vysadila prášky.. v Září jsem to dostala ještě normálně ale v Říjnu jsem měla zpoždění 5 dní a teď v Listopadu 14dní :( test jednou s // pak s / a pořád dokola k DR jdu teď v týdnu ale zajimaly by me i vaše zkušenosti 🙂

raduzemlejna
28. lis 2016

@luciikhol @lory303 Ahojík, já taky doufám, že ta mrcha nepřijde. Zatím to vypadá nadějně.. Testovat budu určo až po vynechání, ale sranda je, že vlastně nevím, kdy to mám dostat.. Každý měsíc to mám teď jinak.. liší se to vždy o několik dní. Podle kalendáře zítra.

lory303
28. lis 2016

@raduzemlejna ty jo, tak ti držím moc palce ať jsou //. Do ovulky jste se trefili?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru