Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 jasneee, ked si predstavim ako velmi som uz chcela vidiet tie dve ciarky 😀

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 Jasně člověk tak dlouho čeká a až to příjde tak tomu pak nemůže uvěřit 🙂

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 presne tak , tusaky uz boli , ale ked to clovek vidi tak tomu naozaj neveri 😀

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 chápu, a tiše závidím.Ono než si to člověk uvědomí taky to asi nějáký den potrvá,ale ted už jen vše dobré 😉

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 dakujeeem krasne, hlavne musim mysliet pozitivne 🙂

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 jasně nic nepřivolávat a ted si to jen užívat a být v klidu a vše bude ok 🙂

tiiina86
19. črc 2013

@kacik87 my skusame, resp. nedavame si pozr priblizne od maja, ale s tym, ze jun sme pre nepritomnost jedneho z nas museli vypustit..cize dokopy tak dajme tomu dva mesiace...

tiiina86
19. črc 2013

@kacik87 a este som zabudla, dnes som 28dc...

aksniteb
19. črc 2013

ahoj dievčatá, idem sa k vám pridať 🙂 rozhodli sme sa pre druhé mimi, ale mne akosi začal haprovať cyklus, donedávna presný 28dní, ovulku som si vedela odsledovať, ale už tretí cyklus mám pocit, že nemám ovuláciu, resp. žiadne príznaky, pred dvomi mesiacmi som dostala ms po 24 dňoch, naposledy po 26 ... dnes som 24dc, žiadne príznaky ale mám pocit, že sa mi zmenšili podprsenky 🙂 všetky sú mi akési tesné, tak som skúsila test a ja tam vidím ducha ...
test som však išla pozrieť až asi po hodine, keď som uspala malú a teraz neviem, čo si o tom mám myslieť, čítala som tu, že ak je duch po dlhšom čase, vôbec to nemusí znamenať tehu ... ms mám dostať v utorok, to budú nervy 🙂
Pri prvom tehu mi vyšiel pozitívny test krásne už 26dc

whirpie
20. črc 2013

@kacik87 no takže včera test negativní a dneská ráno mrcha přišla 😖 a to jsem měla naplánovaný den s kamarádkou na koupališti... 😖 chjo, v pondělí teda volám dr. a opět bude léčba..no třeba se to podaří ted🙂 a co ty?🙂 a co @kristl85 nevíš, jestli jí to vyšlo?🙂

kristl85
20. črc 2013

@whirpie To mě mrzí, ale je to lepší jak to čekání, teď můžeš nastartovat nový cyklus;) já zatím nevím. Včera jsemsi dělala ten test-samozřejmě bily jako sníh. Možná je brzo (včera to bylo 9dpo), ale spíš si myslím, že tentokrát ne. Taky dneska vyrážíme s holkama na koupak, tak snad to nedopadne jak u tebe;) i kdyz ja to mám malinko, ani o tom někdy nevím;)

kacik87
20. črc 2013

@whirpie to zamrzi ☹ ale jak jsi psala byl to prvni mesic lecby a treba to chvilku potrebuje... srpen bude urcite pozitivnejsi a snad i u testiku 😉

kacik87
20. črc 2013

@tiiina86 tak to zkoušíte chviličku 🙂 měla jsi předtím HA ? Já jsem dneska 31 DC, myslím si ale, že to není těhu a ještě si počkám 🙂

tiiina86
20. črc 2013

@kacik87 nie, HA som nikdy nebrala...

kacik87
20. črc 2013

@kristl85 a jak priznaky? podle posledni tehu fotecky mela dusika 11 od ovulky 🙂

kristl85
20. črc 2013

@kacik87 Příznaky zádný nejsou, prsa uz neboli, břicho taky. Cca v pondělí bych to měla asi dostat. Jakou tehu fotku myslíš? Vůbec ted nevím...

jenyska4
20. črc 2013

@kristl85
@kacik87 Já už jsem holky zvědavá za Vás.... 🙂

jenyska4
20. črc 2013

@whirpie 😒 příští měsíc se to podaří 😉 Musíííí!!!

kacik87
20. črc 2013

@kristl85 myslím tu, jak tu na předešlé stránce nějaká holčina posílala fotky těhu testíků 😉

kristl85
21. črc 2013

@kacik87 A ty jak katy? Kdy uděláš testik? Ajoo jasně vím, no dnes je to 11dpo, ale neřeším to, je víkend sem pryc, není lékárna a jsem za to mooc rada. Ms zatím nic, jen me uz dva dny píchá a mám takovej divnej tlak jak kdyby v levým vaječníku,je to divny, ale asi to bude tou ms, ktera asi přijde. Dnes jsem 29dc a průměrně ho mám 30dni. Tak uvidím no.

kacik87
21. črc 2013

@kristl85 Já jsem měla cukání si ho udělat dnes ráno 🙂 ale vydržela jsem to. Jsem 32 DC a mám to 28-36. Takže zatím ještě čekám. Teplotu mám pořád vysokou a před M by se měla snížit, takže to příjde asi až později...
To tě alespoň nenapíná, když jsi pryč. Člověk příjde na jiné myšlenky a s tím tlakem a pícháním, to mívám před M, ale včera jsem se bavila s jednou maminkou a ta říkala, že ty příznaky M a těhu jsou stejné. Ona dělá domácí porody a byla na semináři o měření teploty, tak mi dala knížky a tabulky a všechno mi to vysvětlila 🙂 Je super, že takhle vím, že M dneska nepříjde 😀 😀

kristl85
21. črc 2013

@kacik87 Ty jsi dobrá, že to vydržíš, to já jsem z5 doma a už sem testila po dalších 2 dnech. Asi jsem magor, ale přijde mi, ze je tam pidi duch, ale myslím si, ze sem si to vsugerovala, ze ho vidím jen ja. Uz si přijdu jako blázen. Nejdelší cyklus co sem kdy měla bylo v únoru a to 35 dni, to by vycházelo na sobotu 27.7. takže jeste týden a uvidím, jestli jsem blázen nebo ne;))) a kdy plánuješ testík ty?

kacik87
21. črc 2013

@kristl85 já to tušila, měla jsi poslat foto 🙂 Já vždycky měla jen sněhobílý test a i malého dušíka bych poznala 😉 Určitě nejsi blázen a doufám, že bude s dalšími dny jen sílit 😅 😅 😅
Hele, víš co? Já si ještě zkusím změřit zítra teplotu a když bude vysoká, zkusím testík 😀 Pokud bude nižší, tak to je jasný, dostanu brzy M a testík je zbytečný 😖
Jinak 36 je nejdelší, co jsem kdy měla, většinou je to 28-32 DC.

kristl85
21. črc 2013

@kacik87 Katusko ja nevím, porad se na něho dívám a porad přemýšlím, jestli tam neco slaboulinkeho je nebo ne. No ja dneska asi neusnu. Jeste ze jsi mi hned napsala;) děkuji moc;) jj určitě, taky uz se netrap a testik zkus🙂 drziiiiim pestiiii;) treba se nám ten sen fakt splni;) jj ja to mám stejne, 35 dnu bylo jen jednou, nejčastěji je to 29-30dnu a zítra je 30dc. Uvidiiime;)

kacik87
21. črc 2013

@kristl85 Kdy jsi si ho dělala ? Ráno možná bude silnější 🙂 Já doufám, že nám to výjde, ale taky se bojím toho zklamání, až zase bude jen I místo II 😢 Na zítra asi taky nedospím, je super, že to máme tak podobný a testíkujeme spolu. Zítra se ozvu, ať to dopadne jakkoliv 🙂 teď už jdu spát, po dovolené do práce chci přijít dříve a taky se nemůžu dočkat teploty i testíku 😉 Dobrou, Kristy a hodně štěstí na ráno 😉

jajka71
21. črc 2013

ja mam dnes 51 den cyklu a nic, bola som v stredu u doktorky, pichla mi vyvolavacku (zastupovala moju doktorku, bola vyslovene arogantna, ale mam si zvykat), a odvtedy ma tak boli v boku, ze neviem ci zajtra vydrzim v praci o bolesti v prsiach ani nehovorim.....mam cakat 10 dni....uvidim ci vydzrim:( drzim palce baby, aby vam to vyslo!

kacik87
22. črc 2013

ahoj holky 🙂 nemohla jsem dospat, dnes 33 DC II 😅 😵 🙂 😨 😀 Sice je slabá, ale viděl ji můj muž o půl páté ráno jen osvětlením lampičky u postele 😀 😀 😀

kristl85
22. črc 2013

@kacik87 Supeeeeeeer, to je bomba🙂 heej Katy ja sem tak na mrtvicu 😅 Já jsem to tušila, seš nejlepší, že sis takto počkala🙂 já jsem samozřejmě celou noc nespala, byla sem vzhuru o pulnoci, ve 3, o pul 5 a o pul 6 už sem to nevydržela a vstala jsem, udělala sem další test a je tam mini doušek🙂))))) já tomu pořád nemůžu věřit, je pořád hrozně slabej, ale o trošišiššinku víc vidět než včera večer. Zatím tomu vůbec nevěřím, spíš si připadnu jako blázen🙂)))) Fotku poslat nemůžu to nepůjde vidět, tak přemýšlím, komu bych ho ukázala aby mi to potvrdil a nebo mě ujistil v tom, že sem opravdu blázen🙂))

whirpie
22. črc 2013

holky moc moc gratuluju 😉 😉 😉 doufám, že mě se to taky splní příští měsíc 🙂

whirpie
22. črc 2013

@jenyska4 no já v to taky doufám, už by to mohlo vyjít🙂 díky moc za podporu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru