Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

andreaandrejka
15. čer 2016

@zuzinka6 Tak samozřejmě všechno je individuální.

bart3wik
15. čer 2016

Tak uvidíme 😉 ale určitě napíšu, jak to dopadlo 😀

bart3wik
19. čer 2016

Tak těhotenský test byl negativní, jedna čárka

laura1972
21. čer 2016

Ahoj holky , prosím vás kdy mohu zkusit první trh. test když ovulace byla 15.6. a pak 17.6. Beru clostilbegxt a gynekolog mi oznámil, že u mě proběhly ovulace dvě. Nechci čekat do MS , kterou čekám 2.7. Kdy test zkusit podle ovulace

andreaandrejka
21. čer 2016

@laura1972 Nejlepší je opravdu počkat, až ti bude meškat MS. Jinak od ovulace probíhá zahnizdování, které trvá až 10 dní, pak vzniká hormon Hcg a až následně se jedná o těhotenství. Dříve testovat samozřejmě můžeš, je tu spousta holek, které měli duchy i dřív, ale pořád je to jen duch...🙂 Tak držím palce, at alespon sílí, když bude...🙂

tyna_h
22. čer 2016

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat jestli je možný, že jsem těhotná.
Brala jsem 4 roky vysoko hormonální antikoncepci, která byla na akné. Přestala jsem jí brát 31.1.2016 první měsíc se mi to zpozdilo asi o 3 týdny, ale to bylo kvůli tomu, že se to tělo vzpamatovávalo z té antikoncepce od té doby jsem to měla zase na den přesně bez zpoždění. S přítelem spolu spíme docela pravidelně bez ochrany. Snažíme se o miminko už od toho února. Menstruace mi měla dorazit 18.6 a stále nic nemám ani příznaky jako jsem vždy měla před menstruací (bolesti v pod bříšku) Naopak jsem se úplně celá osypala včera jsem si dělala test a byl negativní jsou to 4 dny zpoždění. Chtěla jsem se zeptat jestli teda je to na 100%, nebo jestli si mám raději udělat ještě jeden a pokud ano tak kdy nechci si dělat 100 testů. Děkuji moc 🙂

laura1972
22. čer 2016

@tyna_h ahoj a jakou citlivost testu jdi mela? Já totiž vždycky na tom vim vyšší citlivost testu tím lip, ale ono je to opačně. Aby test zachytil HCG v moči, což bývá cca 3 dny před očekávanou MS, žák je lepší test s citlivostí 10 mlu/ml. Já zkoušela vždy jen citlivost 20 před MS, ale ten je prý tak když jsi těhotná 3-4 týdny.

tyna_h
22. čer 2016

Měla jsem test Dr. Max - Lady max citlivost 10 a digitální clear blue citlivost 25

laura1972
22. čer 2016

A ty jsi zkoušela oba?

tyna_h
22. čer 2016

Ano oba dva v jeden den

laura1972
22. čer 2016

@tyna_h a oba vyšly stejně? Ani duch ?

tyna_h
22. čer 2016

No právě, že ja mam pocit, že na tom dr max. byl duch ale nejsem si uplne jista prijde mi spíš, že to byl kazovej test protoze ten proužek byl hrozne daleko od toho druhého tak jsem radši zkusila jinej

laura1972
22. čer 2016

@tyna_a ten duch ti vyšel na tom , kde byla citlivost tech 10 ?

tyna_h
22. čer 2016

Ano na tom s citlivosti 10 ale je to vubec duch ?

laura1972
22. čer 2016

@tyna_nechci tě zklamat,ale já tam nic nevidím. Bud to bude fotkou nebo nevím. Ale i kdyby tam byla ta čárka, tak nebývá tak daleko od té kontrolní. Jedině zkus ještě nafotit znovu, blíž a nebo počkej ještě nějaký den. Nebo špatný test.

tyna_h
22. čer 2016

V pohodě ja jsem si stejne myslela, že je to blbost, že je to strašně daleko fialovy to tam ale bylo ale nemyslim si, že to s tim ma něco společného ten test jsem dělala včera a už jsem to vyhodila v sobotu to zkusím ještě jednou pokavaď budu mit stale zpoždění

tyna_h
26. čer 2016

@laura1972 tak jsem si dneska dopoledne udělala test od Pepino a nic ani duch. Je to, ale divný dneska je to 8 dni co mam zpoždění a dneska mě začali strašně bolet prsa ale je to strašně nárazový treba hodku v kuse pak nic pak zase na 5 minut pak zase nic a porad do kola boli to jak kdyby mne za ně nekdo tahal a dotoho mě bolej porad strašně bradavky a dělají se mi vice a více pupínky. Zitra zavolam na gyndu a objednam se moc se mi to nelíbí.

janinka251
6. črc 2016

Já si udělala test jeden den po zpoždění menstruace a byly tam //...Minulý měsíc jsem měla menstruaci hrozně slabou, což bylo pro mě hodně nězvyklé, ale při testování jen jedna čárka...těžko říct, jestli už jsem byla těhotná a akorát se neprojevilo, na gyndu jsem teprve objednaná

martule016
11. črc 2016

Ahoj,je to pres dva mesice co jsem vysadila antikoncepci - poprve i po druhe jsem to dostala normalne tak jak mam a ted na potreti mam cca 10 dni zpozdeni ... Je brzy na test? Dekuji za jakoukoliv odpoved 🙂

janikas85
11. črc 2016

@martule016 Kup si test s citlivostí 10 (prodávají ho v Dr.Max lékárně). Ten je vhodný už v den očekávané menstruace 🙂

martule016
11. črc 2016

Dekuji za radu jeste tes pro nej sjedu :D Musi byt z ranni moci nebo je to jedno ? Ze bych dala vedet jeste dnes 🙂

janikas85
11. črc 2016

@martule016 Lepší je z ranní moči, ta je koncentrovaná. V balení jsou 2 testy, tak můžeš zkusit jeden dnes a druhý ráno 🙂

martule016
11. črc 2016

Necham to na rano 🙂 A dam vedet ...

janikas85
11. črc 2016

@martule016 Držím pěstičky 🙂

martule016
11. črc 2016

Děkuju,děkuju,děkuju 🙂

rulfici4
16. črc 2016

Tak holky dva dny zpoždění ani zadny bolesti jako by ms nemela dorazit....tehu test delany 9.7 a 13.7 a ani duch tak ja nevim :/ ma smysl delat dalsi?

carmilla
16. črc 2016

@rulfici4 Já myslím, že naopak teď testování smysl má...někdy se stane, že přede dnem menstruace testy nic neukážou, nebo je výsledek falešně pozitivní a s menstruací se dostaví zbytečné zklamání. Držím palce. 😉

janikas85
16. črc 2016

@rulfici4 Jak citlivý byly ty testy? Některý holky mají negativní testy i v den očekávané MS. Jsou případy, kdy i ve druhým měsíci byly testy z moči negativní 🙂

rulfici4
16. črc 2016

@janikas85 citlivost 10 obyc test z dr,max

maximaty
16. črc 2016

Tak se po letech pridavam... Zajimal by me vas nazor... Jsem 32DC, normalni cykly 28dni. 19 DC jsem mela silene bolesti trvaly asi 3 hodiny, mozna praskla nejaka cysta, nevim... Test je samozrejme negativni. Snazime se 3 a pul roku 🙁 ... Neobvykle me trapi prsa, bolesti jak na MS uz 3 dny ale cipek porad delsi a zavreny... Je jeste sance? Vim ze nejste jasnovidky ale mozna to chapete a nebo mate podobnou zkusenost? Joop ovulaci mivam 11-14 den normalne...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru