Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

nikol001
13. pro 2015

@tehulka1167 ano dělala jssem to poprve a myslela jsem.sk že my někdo poradi proto tu jsem ald jde očividně vidět že jste všichni mimo, a nevite jak mate člověkovi poradit když nema stim žadne žkušenosti.

cerberos1306
13. pro 2015

@nikol001 je chvályhodné, že ti panenství zůstalo do dvacáteho roku věku. Pokud ale nemáš základní informace o rozmožování člověka, poradíme ti jedině nějakou literaturu. Nemůžeš se pak divit, že z tebe mají ostatní čurinu, když nevíš o plodných dnech a "mizejícím" spermatu.

kooonvalinka
19. led 2016

Dobrý den.měla bych dotaz.s přítelem se pokoušíme o miminko a jsem poměrně nedockava.od 2.1.-7.1. Jsem měla ms.cyklus mám téměř pravidelné po 28 dnech.kdy nejdříve si mohu udělat test abych věděla 🙂.děkuji 🙂

cerberos1306
19. led 2016

@kooonvalinka proč si chceš dělat těhotenský test bez opožděné menstruace? Pokud ms nedojde, zkus minimalne dva dny po zpoždění.

michaela110
19. led 2016

@kooonvalinka Dobrý den,
první dva měsíce snažení jsem si dělala test ještě snad 4 dny před MS a byla jsem vždy zklamaná. třetí měsíc jsem si dělala den před MS a byla tam druhá čárka, avšak přišla MS a bylo po čárce. Já jsem akorát plakala, byla protivná, na všechny nepříjemná.... Pak jsem se na to úplně vyprdla, měřila bazální teplotu, abych věděla kdy je ovulace a pak tak koukám do diáře a zjistím, že už mi 10 dní mešká menstruace 😀 . Podle mne je ideální cca 5 dní při opožděné menstruaci. Pokud máte pravidelný cyklus....
Přeji pevné nervy

kooonvalinka
19. led 2016

Děkuji.Ja jen ze uz jsme nedočkaví a kdyby to tak šlo hned lusknutim prstů.ale je jasné,ze tak to nefunguje

syvi
23. led 2016

@kooonvalinka
já mám cyklus +- 30 dni. Při prvním tehu, které bohužel nedopadlo sem testovala 30 den cyklu, protože mě už týden bolelo břicho (MS nikde) a při kloktání se mi zvedal žaludek. Na testu byl duch, hCG u gyn to potom potvrdilo.

dendulina25
26. led 2016

ahoj holky mam dotaz kdyz jsem si pred cca 14 dny delala test a ukazal mi jen jednu | a ms mam dostat za dva dny je mozne ze se mi ta druha carka jeste ukaze ?

baskervile
26. led 2016

@dendulina25 Myslím,že určitě.Mě vyšel slabý duch 5 dní před MS

dendulina25
26. led 2016

baskervile tak ze myslite ze bych si ho mela za dva dny kdyz se nedostavi ms udelat znovu ?

dendulina25
26. led 2016

@baskervile tak ze myslite ze bych si ho za dva dny mela udelat znovu kdyz se nedostavi ms ?

misicka1988
26. led 2016

@dendulina25 Nechápu proč jsi si dělala test před 14 dny.......když máš MS dostat až za 2 dny ?

pekkaa
27. led 2016

@dendulina25 pokud mas ms dostat az za 2 dny, tak to, ze jsi si ho delala pred 14 dny bylo uplne zbytecne.. To si byla pravdepodobne jeste pred ovulaci, takze samozrejme nemohl nic ukazat. Nejlepsi je testovat az kdyz se nedostavi menstruace. Takze ano, pokud se nedostavi, tak muzes zkusit znova🙂

cerberos1306
27. led 2016

@misicka1988 taky nepobírám smysl toho "testování" 😒

dendulina25
27. led 2016

@misicka1988 nevěděla jsem to tak se omlouvam ze nejsem neomylna a vše nevim . Kdybych to věděla test si udělám az po

bejullinka
4. únor 2016

Ahojte holky, chci se zeptat cykly mam pravidelné po 28 dnech a uz jsem 3 dny po vynechani menstruace test jsem si udelala rano a byla pouze jen 1 carecka, mam jeste pockat nebo udelat test pozdeji? Jsem docela z toho na nervy. :( Nikdy se me jeste nestalo, ze bych 3 dny meškala. diky za odpovedi
🙂

pekkaa
4. únor 2016

@bejullinka zkus jeste pockat. Nekomu ukazuje test az pozdeji po vynechani...
A taky se mohlo stat, ze zrovna ted se ti posunul cyklus🙂. Poznam dost takovych pripadu, ze cely zivot cyklus jako hodinky a kdyz se zacaly snazit, tak zrazu se to o nekolik dnu posunulo...

bejullinka
4. únor 2016

@pekkaa jo jako jeste zkusím počkat par dní a uvidíme, ale ta nevědomost je hrozná......no hlavně nemám ani žádné známky toho že by se měla dostavit menstruace, takže mě to spíš uvadí do rozpaků... a o mimco jsme se snazili v dobe ovulace

sies
6. únor 2016

@bejullinka ahoj taky se snažíme o mimčo už pátý měsíc, vždy v době ovulace a nechápu, proč to jako pořád nevychází...přitom na gyndě mi řekla, že je vše v pořádku...tak nepropadám panice a každý cyklus zkoušíme, musí to jednou vyjít...

byra
8. únor 2016

Tak v sobotu mě hrozně bolelo břicho jako kdybych to měla dostat. V noci jsem začala špinit a špiním dnes, ale MS ne a ne rozjet se (měla přijít 4.2)., spotřeba max. 1 intimka/den, kdyby to nebylo hnědé tak si myslím, že je to nějaký výtok. Dá se tohle špinění brát jako MS? Stále mě píchá na pravé straně, skoro až u třísla. Myslím, že TT nemá cenu dělat :(

eldrag
8. únor 2016

@byra me vysel t t az 8 den po spineni ktere popisujes...

byra
8. únor 2016

@eldrag kéž by 😵 ale i když nic nebude, nevadí, testy jsem si dělala den po zpoždění i dnes tj. 4. den a stále nic. Možná nějaké příznaky mám (žaludek na vodě, citlivost na pachy, bolest v kříži, nechutenství), ale spíš si myslím, že jsem si to vsugerovala. Pokud to tedy není klasická MS, pak bych byla 36 DC

bejullinka
8. únor 2016

@ sies ahoj no my se snažíme taky právě o mimčo, ale zatím ještě nevíme meškám už 6 den a TT zatím vychází negativní, tak nevíme, hold ženská je zvědavý tvor a chtěla by to vědět nejlépe hned 🙂 . Zkusíme počkat a pokud se menstruace nedostavi do 14 dnu tak pak k lékaři. Tak určitě Vám to vyjde, když je vše v pořádku chce to jen klid 😉. Budu držet palce at se Vám to podaří co nejdříve.

byra
8. únor 2016

jinak k mudr. jsem objednaná za 14 dnů tak uvidíme co bude nebo nebude. Jinak nevíte, jestli v drogerii TETA mají TT?

bejullinka
8. únor 2016

@ byra v drogerii nevím zda mají TT, ale v lekárně budou mít určitě.

byra
8. únor 2016

@bejullinka právě Tetu má blíž než lékárnu 😉

bejullinka
8. únor 2016

@ byra aha tak to potom jo 🙂

byra
8. únor 2016

@bejullinka Tak v Tetě mají VitalX za 60 Kč 2 kusy v balení, citlivost 10

petiiiska
8. únor 2016

Ahoj ženy. Ve čtvrtek jsem dobrala antibiotika, která jsem brala 10 dní. Léčila jsem angínu. Teď ale čekám na MS, která měla dorazit mezi 30 - 35 DC. Dnes jsem 36 DC a nic. Myslím, že ještě dorazí, protože mě už asi týden bolí v podbřišku (dnes teda dost píchá na pravé straně). Chci se zeptat jestli máte některá po antibiotikách taky zkušenost s opožděnou MS a jak dlouho bych ještě měla čekat?

bejullinka
9. únor 2016

@petiiiska Ahoj, ja měla zanět močáku a měla jsem antibiotika, a MS jsem měla tyden zpoždění, takže být tebou ještě určitě počkám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru