Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
29. říj 2016

Holky ty čtyřlístky vypadají nadějně!🙂 Ty 3 co před pár dny jen klíčily, tak už trochu povyrostly! 😀 Dneska je pohnojím 🙂

luciikhol
29. říj 2016

@pulguita ale ta druhá čárka tam je viť?? ještě si nejspíš skočim pro jiný test, nevim zda tomu mam věřit 🙂

luciikhol
29. říj 2016
luciikhol
29. říj 2016

Prý ty fialový testy jsou celkove na nic tak doufám že to není plany poplach

raduzemlejna
29. říj 2016

@luciikhol Ahojik, no ty jsi mě teda překvapila, vidím tam druhou slabounkou vařečku. To vypadá nadějně.

Za to já teda vůbec nevím. Pořádně jsem to nedostala, pořád jen spinim, taková ta červená čerstvá krev to neni a dneska to pomalu ustava úplně. Včera těhu test ráno negativní. Co si o tom myslíte??? Jsem 34 DC a 16 DPO. To už by se přeci mělo něco dít...

luciikhol
29. říj 2016

@raduzemlejna já jsem včera měla taky negativní MS nikde a dneska 2 // (snad platné a jsem cca 17 DPO takže asi ještě vydrž 🙂

raduzemlejna
29. říj 2016

@pulguita jsou krásné, kéž by to opravdu byli noví mimisci 😉

luciikhol
29. říj 2016

@raduzemlejna moc bych si to přála 😠

petrysek181
29. říj 2016

@luciikhol ahoj zkušenost s nim nemam ale ja bych uz asi plasila vypada to moc pekne☺

petrysek181
29. říj 2016

@pulguita jak tak na to koukam kazdy tu nachází // na testech ☺tyk pořádně hnoj ctyrlistky at jsme tam taky😀mi dneska porad jezdime a neco shanime😅jasne vcera jsme to taky pojistili tak doufam ☺ty odpočívej a nehon se nějak to dopadne

petrysek181
29. říj 2016

@raduzemlejna jeste vydrz ☺

pulguita
29. říj 2016

@luciikhol
@raduzemlejna
@petrysek181
Tak holky čtyřlístky už jsem pohnojila a zalila, ať nám to vyjde 🙂 Tak musíme doufat, že se mimísci hezky uchytí, ať máme brzo všechny pozitivní testy.🙂

pulguita
29. říj 2016

@petrysek181 No my jsme byli jen u toho holiče, protože já už jsem vypadala hrozně. Tak jsme se oba ostříhali a já jsem si dělala melír, protože byl hrozně odrostly, tak už vypadám trochu jako člověk🙂 Jen jsem pustila 2 pračky, uvařila oběd a nic víc. No a to nejdůležitější! Pohnojila jsem ty čtyřlístky! Tak se taky nehoň, ať se může tvůj mimísek hezky zavrtat🙂 Krásné sobotní odpoledne vám přeji!🙂

lucije11
29. říj 2016

@luciikhol ja tam taky vidim naznak ducha😉 jinak co se tyce testu tak ty dr.max jsou dobre a levne😉 udelej dalsi test za dva dny a tenhle si schovej at muzes porovnat mezi sebou

@pulguita a ty se hezky starej o ty 4listky at mame co nejdriv vsechny // 😉 ja uz to nevydrzela a test udelala😂 no samozrejme negativni protoze je brzy jeste

Jinak holky pouzivate nejaku aplikaci v telefonu?

petrysek181
29. říj 2016

@pulguita pro dnesek jsme skoncili☺zítra v kuchyni nejake dodelavky a pak udělat podlahu v obyvaku koupili jsme plovoucku kdyz vse nove tak i podlahu😀kdyz beru ty prasky tak mam porad divny tlak v brise presne uprostred neboli me ani vajecniky nic jen ten tlak neni to prijemne ale taky se to da vydrzet a opet břicho jako balon a nejde ani zatahnout tak vyvaluju pupika😁ted hodim vanu a budu vegetit u telky☺jen hnoj hnoj at to vyjde tady nam vsem😀

luciikhol
29. říj 2016

@lucije11 Jj koupila jsem si je od Dr maxe a delala jsem si ho dneska ale odpol a vyšel i když slabší ale pozitivní 🙂 zkusim za 2 dny a pak si koupim ten clearblue ten digi aa pak se chci objednat na gyndu k doktoru abych to mela potvrzenee 🙂

luciikhol
29. říj 2016

@pulguita Tak jeden čtyřlístek si zamlouvám jáááá 🙂

pulguita
29. říj 2016

@petrysek181 Ty brďo! To budete mít všechno super novoučké, to se budeme miminko mít! 🙂 No to bříško vypadá nadějně. Mě bolela hlava, tak jsem vytuhla skoro 2hodiny. A dneska jsem cítím jak pobolívají prsa. Teď se půjdem někam posadit na večeři s jedním kamarádem, tak snad vydržím a nebude se mi chtít spát🙂

@luciikhol Čtyřlistků je fůra pro všechny!🙂 Držím ti palečky ať ti to vyjde🙂
@lucije11 Já budu testovat až příští týden, protože mi testy přijdou až v pátek, tak jsem zvědavá. Na měření bazalní teploty použivam aplikaci fertility friend,protože má super přehledné grafy a podle teploty co zapisuješ ti určí den ovulace. Pak mám womanlog kterou jsem používala první, ale její graf se mi nelíbí. Ovulaci ukazuje v prostřd cyklu ale nedá se podle toho řídit, protože od doby co měřím teploty, tak ji mám jindy než ukazuje a taky se mi posunuje...minulý měsíc 14 den cyklu a tento 12 den cyklu. Proto doporučuji měřit teploty a nespoléhat na aplikace. 🙂 O čtyřlistky pečuju jak nejlépe umím🙂 jen ať rostou🙂

petrysek181
29. říj 2016

@pulguita takhle sem dneska tvorila budu delat cokoli hlavne nemyslet na miminko😁

pulguita
30. říj 2016

@petrysek181 Dobré ráno! Tak to máš teda krásné!🙂 Jsi šikulka🙂 Ty růže jsou živé anebo umělé? Vypadá to moc hezky🙂
My jsme byli včera na večeři a dorazili jsme domů pozdě. Dnes ráno jsem naměřila teplotu 37, ale zase je o hodinu víc než normálně a ještě jsem spala míň ani ne 6hodin, protože jsme přišli pozdě. No snad mi ten časový posun ty teploty moc nerozhází. Jinak to bříško už moc necítím, jen ty prsa. A co ty? Krásnou neděli přeji. Dnes bych měla hodit kostrou a dělat to co jsem nestihla včera, ale ještě zkusím chvilku ležet v posteli😀 Jsem nějaký lenoch, asi to bude mlhou.kéž by vylezlo sluníčko, ať mě nastartuje🙂

lucije11
30. říj 2016

Preji krasnou nedeli holky. Tak si predstavte ze uz strasim skoro hodinu. Ta zmena casu... jak ja to nesnasim.
@petrysek181 takze vy tu rekonstrukci taky berete temer zgruntu😉 ale pockej az bude hotovo to pak budes vnitrne spokojena.

Holky vcera jsem byla s kamaradkou a jeji 7 mesicni holcickou na kave. Ta je uzasna😊 kdyz se culi tak ma dolicky ve tvarich a celou bych ji spapala😘 a ted predbiham uz jste treba premyslely jaka by se vam libila jmena?

petrysek181
30. říj 2016

@pulguita dobre ranko ☺teda holka ty prsa...no mam takovy pocit ze prisro týden se budeme rozplyvat nad tvym testikem☺ vypadas fakt nadejne☺nerozhazi to to teploty ikdyz spis jen 6 hodin ja dneska 37,1 a opet dve kila zpatky😁😁😁to mi dole dlouho nevydrzeli dekuji za pochvalu u toho se vzdy uklidnim☺jaka byla vecere doufam ze ses poradne nadlabla

petrysek181
30. říj 2016

@lucije11 ahoj ano celkem dost ale tesim se az bude hotovo uz toho moc nezbyva a konecne muzeme bydlet😀nad jmeny sem zarim moc nepremyslela ikdyz par se mi jich libi ale na to je jeste cas ted je hlavni aby to tasy vsem vyslo☺

klaraslavickova
30. říj 2016

Tak prej aby mi to bylo dostatecne jasny tak jsem to doatala o 2dny driv

petapal
30. říj 2016

Ahoj holky já taky do toho 14.11.nevím jak mi to uteče na ten ultrazvuk.ji ak. E bolí prsa k ránu pobolívá a podbrisek a že stran pak to přejde.Ale jsem furt zmrzlá jak přes den tak. Vecer spím pod dvouma perinama

petrysek181
30. říj 2016

@klaraslavickova vubec si z toho nedelej hlavu ze začátku je to těžké ale pak se s tim smiris a reknes si tak mame šanci dalsi mesic☺neboj kdyz ne ted tak priste☺je nas takových vuc co porad cekame az se zadari☺

petrysek181
30. říj 2016

@petapal ahoj me to asi nejak uniklo ty uz sis delala testik a nebo cekas na ms☺ale to co popisujes je taky jeden z priznaku tehu

petapal
30. říj 2016

@petrysek181 testy pozitivní krev mi nebrali v car řekli ať přijedu rovnou na ultrazvuk jestli je vše v pořádku

chelsi
30. říj 2016

@lucije11 ahoj, já používala aplikaci ovuview, u ff mi vadilo, že se po měsíci musí platit drahé předplatné, jinak člověk přijde o spoustu údajů a funkcí. Ale někomu i neplacená verze může stačit. Teď už jí tak či tak nepotřebuju 🙂
@pulguita díky za čtyřlístky, snad bude vše v pořádku 🙂
Spodní je dnes, citlivost 25.

pulguita
30. říj 2016

@petrysek181 No to jsem zvědavá jestli se teda budeme rozplývat nad mým testem, kéž by!🙂 Příští neděli budu mít jasno...doufám že buď dorazí MS nebo bude pozitivní test...nechci žádnou další hru na schovku 🙂 No já jsem myslela, že by ty teploty mohlo rozhodit to že jsem šla spát pozdě a to že jsem měřila o hodinu později kvůli té změně času. 🙂 Super tvoje teplota už leze nahoru tak jen ať se tam hezky drží. 🙂 Já jsem zhubla asi kvůli tomu průjmu a to jsem do sebe cpala i sladkosti. No po včerejší večeři mám zas něco nahoře i když jsem po návratu domů letěla na záchod, ale už to nebyl tak řídký případ, tak snad už na tom budu líp. 🙂Dneska ráno jsem nakonec dostala hroznou chuť na tulení, a málem jsem mého přítele, který ještě spal znásilnila 😀 Ještě, že ti chlapy jsou na tohle vždy hned připravení. No ale pak jsem tak uvažovala, jestli kdybych byla teda těhotná a tulili jsme se bez ochrany, tak jestli se nemůže nic stát. Ještě jsem včera večer našla na kalhotkách něco jako slimáka, ale pochybuji, že bych znovu měla plodné dny anebo že by to byla ta druhá ovulka...No trochu mám strach, ať se tím že jsme se dnes snažili nic nepokazí. Nebo abych nakonec neměla ty dvojčatka! Protože jsem někde četla, že někdo měl dvojčatka několik dní od sebe...jakoby se oplodnilo jedno a za pár dní u dalšího styku druhé, no já ti nevím. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru