Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

chrisula
21. zář 2013

tak 10 den po ovulaci asi,tri dny pred menckama by mohl vyjit...jak u koho noo 🙂

myskaq
21. zář 2013

@anjelik0912 ahoj tak mi ta mrcha došla včera :/ večer takže nic :/ mozna to vyjde jindy 🙂 však času mam ještě dost 🙂

anjelik0912
23. zář 2013

@myskaq jasne mate casu neboj ono to pride v pravu chvilu :-P drzim palce

delfinka210
26. zář 2013

Ahoj, holky ..... 21,23 a 24.9 jsme vyrabeli mimi. 5.10 mame oslavu narozenim, myslite, ze uz bych mohla vedet jak to dopadlo? A pripadne jaky test koupit?

bazucek
9. říj 2013

Ahoj holky mám dalsi dotaz... ☹
mela jsem styk v dobe ovu delala jsem si ovu testy a byly pozitivni.Mela jsem styk v den ovu a po ni den, mela jsem dostat menzes 7.10. zatim nic ani spineni, ale je to teprve 3 den co jsem to nedostala.Je mi trosku spatne prsa boli, mam pocit takoveho tahani v podbrisku, boli me trosku i trisla a jsem nafoukla, ale to muze byt i pms.Delala jsem si test ale byl negativni.Nekdo mi rikal ze test mi ted muze ukazovat ze je negativi ze si to mam zkusit za tyden ja nevim.....Myslite ze muzu byt tehotna ikdyz mi test ukazal jen jednu / ?Děkuji za odpovedi ☹

ojo
9. říj 2013

@bazucek pořád je naděje..zkus testovat za 2-3 dny a z ranní moči 🙂 případně ovulační testy ukážou těhu dřív než těhotenské 😉

kristl85
11. říj 2013

@bazucek Ahojky, co jsem tady vyčetla od holek, tak některým těhtným vycházely pozitivní testy až třeba v 8. týdnu🙂)) takže šance tady pořád je🙂 držím pěsti.

rerycha
14. říj 2013

Ahoj 7.října jsem měla ovulaci a pohlavní styk,tak jsem zvědavá,jestli se to povedlo.chci si udělat test už po 10 dnech,tak uvidím,co to ukáže.sice by se mělo počkat až když vymechá menstr.ale já už to nevydržím.jsem hrozně zvědavá. 😀 máte někdo zkušenost,že vám těhotenský test ukázal už tak brzo těhotenství?mám test,který ukazuje už 25mlU tak uvidím.příznaky asi ještě nemám,jen mě častěji bolí hlava a břicho.

ilonkapomenka
14. říj 2013

Ahoj holky mam dotaz od porodu maleho jsem mela potize s ms a ovulaci prodelala jsem hormonalni lecbu nyni i antibiotickou kvuli zanetu 24.9 jsme se s pritelem milovali, ovulaci jsem mela 28.9 a to jsem se i milovala s partnerem a pak as 5.10 a ted 11.10jsem mela mit MS a nedosla test zatim negativni kdy myslite ze by mi test ukazal co a jak abych vedela zda vzit vyvolavacku? diky

dadulik1993
15. říj 2013

Ahojte kočky 😉
tak ja som mala poslednu ms 11.08.2013 cize dalsia mala prist 11.09.2013 mavam 30-31dc a neprisla test som si urobila 16.09.2013 a tu je vysledok 😉 😉

majka220990
16. říj 2013

@dadulik1993 Krásné 🙂 Hodně štěstí a zdraví 🙂

dadulik1993
17. říj 2013

@majka220990 ďakujeme 😉

niky91
18. říj 2013

Ahoj holky
já mam pravidelný cyklus 28 dní. Od července 2013 neberu antikoncepci a od září se snažíme o mominko. poslední ms jsem měla 16. září. ted 14. října se měla dotavit Ms. ale dne je 18 a pořád nic. Jenže včera ráno jsem si dělala test a byl negativní :,(

beduin
19. říj 2013

ahoj damy....mam dotaz! merila jsem si ovu ovulacnima testama a vyslo mi to pozitivni ted 17.10. s manzelem jsme spolu spaly 14,15,16, a taky toho 17.10 ale 18 uz ne a pak jsme si precetla v letaku od tech ovu testu ze ke styku ma dojit do 24 hodin az do 48 hodin...probendila jsem teda cas ovulace??? toho 17 ve 3 odpol.byl pozitivni,styk byl vecer tak nevim jestli to vyslo ze budeme mit mimi nebo jestli od pozitivniho vyslednu musi ubehnout 24 hodin ???? dekuji za odpovedi 🙂

dadulik1993
20. říj 2013

@niky91 pozri sa na moje testiky su vysie odfotene ja som mala poslednu ms 11.8 cize dalsiu som mala mat 11.9 (mam 30-31dc) a prvy test bol 16.9 a uplne slabunka ciarka 😉 hlavu hore a skus este o 2dny neskor testik 🙂 držim palce 😉

niky91
20. říj 2013

dadulik1993 no ividíme teda zítra ráno to zkusím a uvidíme,snad už se tam aspoň objeví ten duch 😉

monikazackova
30. říj 2013

Ahojky,chtěla jsem se zaptat,v pátek 25.10. jsem měla dostat menstruaci a nedostala.Dneska jsem si dělala TT a nic,jen jedna čárka.Byla bych teda už po čtvrtý těhotná a vím,že bych to měla vědět,ale radši se poradím.Kdy si mám zase udělat TT a myslíte,že jsem těhotná? 😉

beduin
31. říj 2013

@monikazackova a priznaky mas??? no klidne hned to zkusit muzes ale pokud nebude ani duch tak bych po tydnu vynechani zasla k dr.at ti veme krev.... jinak drzim palce at vse dobre dopadne 🙂 😉

sue
31. říj 2013

Ahojte,prosim vas v ktorom tt sa da tehotenstvo potvrdit z krvi?

beduin
31. říj 2013

@sue ultrazvukem cca 5 TT a z krve myslim ze 10-15 den po oplodneni 🙂

hankamisa
31. říj 2013

ahojky. jsem 15dpo a 3 dny zpoždění a příznaky těhu jsou ale tt je negativní. byla jsem u dr. a v pondělí mám jít na krev.kolikátý den po ovulaci jste objevily //?

werca1
11. lis 2013

Ahoj děvčata,
Chtěla jsem se zeptat zda je možné otěhotnět když jsem znovu po 3 - 4 letech začala brát prášky akorát jsem je moc pravidelně nebrala a nakonci 3. měsíce jsem už nedobrala konec vit.prášku , jsem po MS a včera jsme s přítelem měli nechráněný sex, jelikož se do mě udělat , večer jsem se koukala na ovulační kalendář a jsem termínu ovulace , je možné otěhotnět už tak brzo po dobrání antikoncepce ? Děkuji

barabbb
13. lis 2013

Hezký den všem, také by mě zajímala rada zkušených. Před rokem a půl jsem vysadila HAK a od té doby byla menstruace hrozně nepravidelná - i 5 měsíců nic. Posledni tři měsíce se vše začalo vše srovnávat. Kažopádně je těžké pro mě odhadnout kdy jsem měla ovulaci. Před 14 dny jsme měli nechráněný styk a pokud by to bylo v klasickem cyklu 28 dni, bylo by to den před ovulaci. Zatim je test negativni. Myslíte, že je ještě šance, že bude pozitivni? Ma smysl jit na krev? Děkuju všem zkušeným za rady porady 🙂

marukm
13. lis 2013

@barabbb Já si první test udělala 26 DC a duch byl fakt slaboučkej, ale od tý doby sílí. Ale na krev bych ještě nechodila, zkus si ještě pár testů udělat (já si je dělala každý den ráno nebo obden) a uvidíš.🙂

barabbb
13. lis 2013

@marukm Děkuju moc, zkusím tedy ještě počkat a uvidíme. Docela jsem se začala těšit a jsem už zvědavá, ikdyž v tomhle se asi netrpělivost nevyplácí. Na internetu se toho píše tolik, že je těžké se v tom trochu zorientovat když ani nemam jeste pevny cyklus od ktereho bych se mohla odpichnout 🙂 Tak přeju hlavně oboum hodně zdaví 🙂

marukm
13. lis 2013

@barabbb Úplně tě chápu, já se taky těšim..tak snad to vyjde..ještě jsem u doktora nebyla.🙂 Ale je fakt, že jakmile do toho člověk jednou zabředne, je těžký se donutit pořád na to nemyslet.:D

whirpie
13. lis 2013

Ahoj holčiny. Mám taky takový podopbný problém. Tenhle měsíc jsem brala utroš od 17DC - 26DC v dávce 1-0-1. Poslední tabletku jsem dobrala v neděli 3.11. Dneska je to 10den a MS pořád nikde.Byla jsem 15Dc na UTZ a dr. mi říkal, že nejspíš ovulka nebyla. Dřív jsem totiž měla ovulku kolem 13 - 14 dne.Moje otázka je teda - mohla bych být těhotná s tím, že by se ovulka posunula o pár dní dýl a on to nezjistil? Protože je mi to divný, utroš beru od června a nejdýl MS přišla 7 den po dobrání a podvakrát mi přišla i během užívání. jsem 36DC.Tak díky předem za odpovědi, jestli je třeba na tom někdo jako já..pááá :mavam:

lucie_pitova
14. lis 2013

ahoj holky patřím mezi ty delší dobu se snažící (přes dva roky) poslední ms jsem to dostala o pět dní dřív čtyři dny špinění, dva dny slabá ms a dva dny špinění, bylo to na konci října, včera jsem si udělala test byl negativní ale když sem se ze zvědavosti podívala dneska ráno byla tam ukázková druhá dálnice, nikdy sem po limitu druhou čárku neměla ale nechci si dělat planý naděje dostat to mám až 28 zase, ale říkám si že kdybych byla těhotná už při té poslední ms tak by to musel test prokázat hned nebo ne? díky za odpovědi jo test byl z benu lékárny, citlivost 25

kacik87
16. lis 2013

@whirpie zkoušela jsi testík? .-)

pikvik1
16. lis 2013

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o radu, tento měsíc jsem zkoušela ovulační testy, abych zjistila, jestli mám po letech antikoncepce vůbec ovulaci a stejně jako ostatní se nemůžu dočkat testování a dvou //. Nejsem ale moc moudrá z výsledků ovu testů, kdy vlastně proběhla a tím pádem kdy tedy můžu očekávat nějaký spolehlivější výsledek.. Byly byste tak hodné a mrkly mi do profilu na fotku? nafotila jsem tam testy. Děkuju moc za jakoukoliv reakci!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru