Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

bjoucik.15
30. bře 2012

@hanka_lt asi tak

mariahnj
31. bře 2012

Ahoj holčičky...Máte některá podobnou zkušenost?? 29.3. jsem měla dostat MS a nic..dnes ráno jsem si dělala mamatest a je negativní...Kdy mám test opakovat?

bjoucik.15
31. bře 2012

@mariahnj ahoj jestli ti to pomuze tak ja si delala test pres MS a pak 5 dni po MS a oba testy negativni, jeste tak 5 dni pockam a udelam si test znovu. Nekomu se to ukaze az za 14 dni po vynechani, nekomu jeste dyl a nekomu driv. Je to individualni jak jsem tady pochopila. Takze pockej udelej znovu a pak navstiv dr. Jinak asi neporadim.

mariahnj
31. bře 2012

Moc děkuji za odpověď a přeju hodně štěstí...snad se usměje i na mě 🙂

bjoucik.15
31. bře 2012

@mariahnj no, moc jsem ti nepomohla, ale prosím 🙂 Taky ti přeju, aby to vyšlo.

tereta
31. bře 2012

@salomee myslela jsem si že nehrozí nějaké ukápnutí nebo něco jiného, bohužel jsem měla plodné dny, menstruaci čekám v pondělí

bjoucik.15
1. dub 2012

tak já si už test dělat nebudu, co čert nechtěl, MS mi přišla zrovna na mé narozky a na Apríla, to je vtipný 🙂

klarussa
1. dub 2012

Ahojky,mám dotaz🙂Je možné,že bych měla už všechny možné těhu příznaky?
Jsem po revizi(11.11.11)Jen co jsme mohli(po druhé MS),tak jsme se začali snažit o mimčo.Možná jsem z toho pořád trochu psychicky mimo i když se na to snažím nemyslet a zklidnit se,ale poslední den ovu jsem měla v pátek 23.3. a od té doby mi je tak nějak divně.Tři dny po té se mi snad snížil tlak a mám od té doby pořád motavku,jsem dost unavená a bez nálady,začali mě svědit prsa, bolet v podbřišku a dnešní ranní kafíčko šlo dokonce ven:(Mám ještě 5 dní do další MS,tak se ještě bojím dělat si test,abych nebyla zklamaná jako u předchozích.Pořád projíždím nějaké stránky a všude píšou něco jiného.Co se týče příznaků,tak někde píší,že je to možné,někde,že ne(aby to nebylo,tak,že tak moc chci,až se mi to vyvolala psychicky).A co se týče testů,tak sice někde píšou,že hcg se začne dělat 6-8 dní po oplodnění,ale někde píšou,že zjistit se dá opravdu nejdřív až den po vynechání.Jak byste se k tomu postavili vy?Omlouvám se za tokový román,ale manžela už s tím nechci zatěžovat a potřebuju to ze sebe dostat🙂

sabaka
1. dub 2012

@klarussa ahoj moja. no vidim ze si zazila podobne ako ja az na to, ze ja mam este len 2.cyklus po kyrete a teraz som 21.dc. len zatial neskusame nic, chcem este vyckat jeden cyklus.
najistejsie bude chvilku este pockat a urobit si mamatest desiatkovy najlepsie v den prepokladanej ms ako tu uz niekolko dievcat radilo a dovtedy sa pokusit prezit to v klude. Test by som urobila fakt az v den predpokladanej ms alebo az po aby si sa vyvarovala zbytocnej strate nadeje. U niektorych hcg stupa prilis pomaly a ukaze sa niekedy dokonca az po dvoch tyzdnoch od vynechanej ms.
Na druhej strane je vela bab, ktore uz kratko po uhniezdeni vajicka nieco "citia", niektorych pali zaha, inym je nevolno lenze su to znaky, ktore este nemusia nic znamenat a clovek si prave kvoli tomu, ze si dieta tak zela, kadeco aj namysla. Ale chapem ta velmi dobre, skus teda este vyckat a uvidis.

xpetiii
1. dub 2012

MS stále nikde, zítra už to bude 28 dní. Jak jsem psala dřív, normálně mám cyklus 24 až 25 dní. Sice jsem měla v úterý a v pátek mírné špinění a v sobotu pár kapek krve po styku, ale dnes zase nikde nic, tak přemýšlím, že přece jen začnu testovat. Co myslíte, může to být i přes špinění být těhotenství nebo mám stále čekat jestli se MS nerozjede? Většinou pár dní až týden před MS špiním a pak se rozjede, tohle je pro mě docela neobvyklý stav.

klarussa
2. dub 2012

@xpetiii Určo to zkus🙂 Špinění může být i kvuli zahnizďování vajíčka do dělohy.Držím palce.Já pořád čekám,mám 4 dny do MS,tak raději počkám.

bjoucik.15
2. dub 2012

@xpetiii ahojky, co já vím, tak špinění může být i příznak těhotenství, určitě bych testovala. Jinak co se cyklu týče já to mívala 23dní na čas přesně a najednou to mám až 31DC. Takže to taky bohužel nemusí nic znamenat 😒

venuss
5. dub 2012

ahoj holky, tak ja jsem 29Dc nedostala MS a test negativní.☹ Zkusím zítra testnout a uvidím. pak pojedu asi k doktorce na injekci.☹

venuss
5. dub 2012

jo a dnes jsem 31DC a cyklus ma 28DC

karolina009
9. dub 2012

@xpetiii Teď jsem se po týdnu vrátila ze zahraničí, a test budu dělat v následujících dnech... 🙂

mariahnj
29. dub 2012

Tak...dneska ráno test pozitivní 🙂 Ale mně je tak blbě,že jsem to věděla i bez testu...Všem hodně štěstíčka...

mahalo
29. dub 2012

Hladina je u kazdeho ina..ja som mala pozitivny test a este mi ani nemeskala menstruacia 😉

chcememimi
30. dub 2012

ahoj chtěla jsem se zeptat....9.12.11 jsem byla na revizi ve 4. měsíci těhu, od té doby jsme čekali ty tři cikly,aby jsme se zase začali snažit o miminko, ale mám strach,aby to nebylo ještě brzy, dle dr. jsem uplně v pořádku, ale strach je šilený prevít....poslední menstruaci jsem měla 29. března a ovu kolem 20. dubna, přesně to nevím...dnes je to 33 DC a menstruace se stále nedostavila a těhu test vychází negativní 😖 , cyklus mám jinak tak 29 dní, tak nevím, jsem z toho nějaká zmatená...mám ještě chvíli počkat nebo zajít na gynekologii pro vyvolávačku, aby tam nebyl nějaký jiný problém.. možná to dělají samotné nervy, protože by jsme si miminko opravdu moc přali...všem moc děkuji za odpověď a přeji pěkný den

deniska2
2. kvě 2012

potrebujem pomoc holky prosím som velmi nespokojna moja posledna meštruacija bola 30.3. a ovulku som mala 19.3. lenže ja som sa milovala 14.4 15.4. a poslední sex bol 17.4. to boli poldne dni. V pondelok som bola u doktorky a vravela som jej že mam pozitívne testy a pani doktorka mi brala aj krv a boli pozitivne ale řikala že mam nizku hladinu hcg takže mam príst na druhí tížden teraz v pondelok a urobi mi hcg ale ona mi urobila aj ultrazvuk a nevidela tam nič vobec nič a niekt mi tu píše že ja som 4 tíždni a 5 dni je to hlupost lebo doktorka by mi tam už neco vydela určite som nespokojna hladala mi tam pošve žlte teliesko ale nič nevydela čo myslite je to skoro ja som možna 12 dni tehotna no dnes je len 13 dnííí emoticon emoticon emoticon

anjelicek26
2. kvě 2012

@deniska2 - tehotnske tyzdne sa rataju od dna poslednej menstruacie, ked si jej povedala 30.3. poslednu menstruaciu, tak jasne, ze rata 4tt+5 dni. Proste sa to tak rata - nepozastavuj sa nad tym. A kedze mas posunutu ovulaciu - tak isteze je babo mensie. Chod na ultrazvuk o dva tyzdne a uvidis mimi s buchajucim srdieckom, nechapem, preco zienky moje krasne letite este pred meskanim menstruacie k lekarovi, co tam ma prosim vidiet? Tu 1mm bodku?? Rovnako hcg je este nizunke, ale to predsa zodpoveda 12 dni od oplodnenia, takze nohy v teple...

deniska2
2. kvě 2012

@anjelicek26 kráásne si to napisla dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hance09
2. kvě 2012

@deniska2 takže se povedlo 🙂

deniska2
2. kvě 2012

@hance09 ahoj hana no minuli mesiac nie a teraz anoooooooooooooooooooooooooo 😅 😅

deniska2
2. kvě 2012

@hance09 a čo ty ako sa maš 🙂 čo noveho

maznacik40
2. kvě 2012

Tehulky viete mi poradit , ktorý je najspoľahlivejší tehotenský test , dakujem 🙂

anjelicek26
2. kvě 2012

@maznacik40 - mamatest 10-ka a vela stastia

maznacik40
2. kvě 2012

dakujem pekne

lagunasa
5. kvě 2012

ahojte.
My sa tiez snazime 1.mesiac a od 9.5. cakam MS. tak uvidim ci pride.

dori2
7. kvě 2012

ja sa uz z toho testovania zblaznim :/ stale len duchovia a ja blba nevydrzim a kazdy den znova a znova :/ treba mi asi zobrat penazenku nech nemozem kupovat dalsie testy.

natalia
7. kvě 2012

@dori2 ahoj,poznam to velmi dobre,škoda penazi na testy,kupuj ich až ked ti bude meškat..inak tiež som bola na tom podobne..a ked vyšli dve // čiarky a prišla ms bola som sklamana...po kyrete ktoru som absolvovala v septembri sa mi nedari otehotniet...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru