Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

bublinka74
8. čer 2014

@sarkad2856 už jsem jim napsala mailíka,tak jsem zvědavá až odepíšou 😉 ,Tiramisu mňam,já mám radši medovník 😀 já peču perník a poleju ho oříškovou polevou a je to 🙂 .Malej marodí ,já to od něj chytla,paráda tak pečeme 🙂

sarkad2856
8. čer 2014

@bublinka74 Většinou co vím odepisuji cca do 2-3 dnu tak třeba odepíši dříve.
Taky mám ráda medovník,ale ten je na mě sladký a budu mít svátek tak chci něco do práce tak musím nejdříve zkusit 😀 na rodině a pak do práce.A ke všemu chci shodit nějáké to kg, takže sladkého nic moc a to tiramisu mi přišlo vhodné i na tak letní a teplé dny.
Tak odpočíváte doma.u pečení 🙂

bublinka74
8. čer 2014

@sarkad2856 noo nevadí máme čas,počkám až odepíšou,ofotila jsem jim zprávu z nemocnice 🙂 ,samo že raději otěhotním přirozeně,ale když to nepůjde ,jdu i do toho 😀 ,to víš už nejsem nejmladší 😀 .Juuu kdy máš sváteček,jsi šárka ju 😉 ,no jasné testuj nejdřív na rodině 😀 ,joo malej má antibiotika a já nemůžu dýchat,plný nos,začla jsem kašlat,opar nooo hustý a ještě to dostala 😀

sarkad2856
8. čer 2014

@bublinka74 Určitě se ozvou,vím že bývalý přítel kdysi taky psal do poradny na nějáký dotaz a do 24 hod mu přišla odpověd na email 🙂
Zrovna jsem tady tak letmo pročítala diskuzi že slečna 20 let je těhotná a chce dát mimčo k adopci,že studuje 😒 , mazec....
jj jsem Šárka posledního června,tak a ještě jdu zítra ke kamarádce taky jí donesu pokud se povede, tiramisu jsem měla od ní a měla to skvěle
Toho na tebe vlezlo 😀 . Na opar mi poradily vitamíny B , udělal se mi loni než jsem měla jít na operaci a chtěla jsem to mít co nejdříve z krku tak mi je poradily v lékárně a do 4 dnu zmizel

bublinka74
8. čer 2014

@sarkad2856 jooo někdy ty holky nechápu a to jsem byla s dětmi taky nějaký čas sama cca 5 let,bývalý neplatil ,bez práce atd...ale děti bych nedala nikdy nikam,měla jsem 3 práce ,bylo to težké ale dalo se ....tak to si ho hezky užiješ že 🙂 já budu slavit v srpnu kulatiny,tak bych mohla dostat dáreček 😀 třeba mimčo 😀 😀 uvidíme
opar mi už taky mizí 🙂 mám Béčko a calciovku ta je výborná na to ..mívám ho málokdy ,ale asi k tomu nachlazení nooo

sarkad2856
8. čer 2014

@bublinka74 Taky si myslím a pokud má přítele, který vydělává a ona jako studentka bude mít nárok na dotaci,porodné atd , nj když dítě někdo nechce je k mání i ochrana, taky nechápu 😠 , je tolik lidi co by chtěli a nejde to
Kamarádka čeká 4 a to říkala že už nebude chtít další každé má s jiným a dvě první nemá ani v peči soud jí je odebral,mazec
Já svátek ani tak neřeším, někdo si ani nevzpomene, takže uvidíme.Ty kulatiny to už je něco jiného, no třeba to výjde a dáreček bude nádherný a člověk by už pak ani nic nechtěl 🙂

bublinka74
8. čer 2014

@sarkad2856 njn oni někdy vlastně nevědí,že je to dar -mít dítě a je to tak 😉 a někdy je to nespravedlivé
já taky svátky neřeším,ale popřát by člověk měl ,je to milé 🙂 .Já chci hlavně zdravíčko a pro všechny zdravíčko,to je to nejdůležitější,bez něj to nejde

rebelka41
8. čer 2014

@denca2000 To já teď budu,pokud bude vše ok,po 8 letech.O třetí jsem přišla ve 13 týdnu,tak teď budu mít pokaždé strach... No každopádně jsem zvědavá,jak dopadne testíík,jsem zvědavá,tak si pak prosím o výsledek 😉

cholericka84
9. čer 2014

@sarkad2856 Test jsem si dělala a byl negativní. V sobotu jsem dostala menstruaci. Tak já už nevím co to moje tělo blázní.

effka84
9. čer 2014

@andr01 jasně ptej se, ale nevím jestli nejdu pozdě🙂

misakb
9. čer 2014

ahoj holky, tak z toho co vše sem tu četla su jalová ještě víc... už 14 dní mi pobolívá v pdbřišku - ne tedy pořád, prsa to mi bolí bradavky - když má dorazit MS tak bolí celá, čuch tak to je katastrofa, maso nemůžu ani pozřít a vejce také, ani pivo nemůžu :( MS měla dorazit před 3-4 dny - mám to vždy pravidelně a teď pořád nic - jen dnes ráno maličko špinění růžové ale to jen fakt úplně nepatrně, kdybych to nehlídala, tak si toho ani nevšimnu, dnes sem dvakrát bulela a to kvůli píčovině, dopoledne su pořád utahaná a to aji když se pořádně vyspím... testy vychází negativní a už mi z toho asi hrabe... je to 24 dní od možného oplodnění, co myslíte, je naděje? nebo je to jen v palici.... jo a bazálka pořád 37

cernakronika
10. čer 2014

Ahoj, mi se také snažíme,menstruaci nemam 5 dní, dělala jsem si testy vyšli negativně. Doktorka mi dělala vyšetření, tělo vykazuje těhotenství ale ultrazvuk a krevní testy vykazují negativitu...Tak taky nevím co to je a antikoncepci DP mám vysazenou už 8měsícu..Nevím co to muže bít ae krev ukazuje negativitu a ultrazvuk taky... :/ :/

misakb
10. čer 2014

Když my se nesnažíme, naopak dáváme pozor, tedy snažíme se protože ja antikoncepci nemůžu a znáte to chlap a šprcka... Proto nechápu co tělo blázní... 😖 no zítra si zajdu na krev a uvidime

andr01
11. čer 2014

@sarkad2856 tak MS mám dostat 19.6 a test jsem si ještě nedělala.

andr01
11. čer 2014

@effka84 chtěla bych se zeptet měla jsem pohlavný styk z přtelem ale nechranení 19.5.2014 mi začli měsíčky a 22.5.2014 mi skončili a já jsem hned 23.5až25.5.2014 měla sex . a 29.5.2014 jsem začla mírně krvácet a trvalo to do 31.5.2014
Bolí mě prsa a okolo bradavek a pod brišku , dělala jsem si test ale ten mi vyšel ze nejsem těhotná :(
Myslíte ze budu těhotná ?

misakb
11. čer 2014

já nejsu, příznaky sem měla všechny a MS nikde už šestý den... dnes sem byla na krvi a také negativní... takže ti povím co bylo řečeno mě (aj když už su na ta slova alergická) počkej a uvidíš, nic jiného se bohužel dělat nedá....

sonaji
12. čer 2014

Ahoj holky. Vaše diskuze mi pár posledních dní velmi pomáhají a tak jsem Vás chtěla pozadat o zkušenosti. Minulý týden jsem si v pondělí dělala test a byla tam slabá čárka. Další va byly negativní. Mám týden zpoždění a byla jsem u doktorky. Ta mi dala injekci s tím, že dělohu mám 10mm a je to na spadnutí. Taky řekla, že buď do 14 dní dostanu menses nebo mám přijít a jestli jsem těhotná, tak to miminku neublíží. Je možné, aby si testy ukazovaly, co chtějí? :'(

sonaji
12. čer 2014

PS: zapomněla jsem tam dopsat, že dnes na testu opět slabá čárka 🙂

misakb
12. čer 2014

Jj ty testy si dělají co chcou...podle některých diskuzi test ukázal několika slečnam dvě čárky až po druhém měsíci...je to na prd...lepší se snažit nad tím nepremyslet a počkat na verdikt doktorky ...

andr01
12. čer 2014

@denca2000 Dobrý den , chtěla bych se zeptet měla jsem pohlavný styk z přtelem ale nechranení 19.5.2014 mi začli měsíčky a 22.5.2014 mi skončili a já jsem hned 23.5až25.5.2014 měla sex . a 29.5.2014 jsem začla mírně krvácet a trvalo to do 31.5.2014
Bolí mě prsa a okolo bradavek a pod brišku , dělala jsem si test ale ten mi vyšel ze nejsem těhotná :(
Myslíte ze budu těhotná ?

denca2000
12. čer 2014

@andr01 Dobrý den, nejspíš těhotná nebudete, ale nejsem lékař-nejlepší je zajít k doktorce. Taky mě bolel podbřišek, prsa a na zvracení a MS stejně přišla. Hned po mrše je malá pravděpodobnost otěhotnění, ale stát se může cokoli.

andr01
12. čer 2014

@denca2000 a je mozné ze by mi nechytl melír ? Pokazdé když jsem byla u holiče tak mi to chytlo ale ted ne

denca2000
12. čer 2014

@andr01 tak s melírem jsem v těhu problém neměla

sandrika1986
15. čer 2014

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či by som si už mohla spraviť tehot.test, lebo MS som mala naposledy 26.04. Tiež mi to predtým meškalo 11 dní a lekár zistil podľa ultrazvuku, že nedošlo k ovulácii, tak mi dali vyvolávačku a po týždni som mala MS. Teraz mi to mešká 21 dní, myslíte že by už test mohol ukázať prípadné tehotenstvo ? ďakujem.

jarkapaty
15. čer 2014

Ahoj holky, jsem tu nová.🙂 Tak jsem se chtěla taky zeptat.Dřív jsme se pokoušeli s přítelem o druhý mimčo s tím, že jsme měla ovul,testy , atd. a nic.Tak jsme to přestali hrotit a teď jsme spolu spali ke konci menstruace a mně asi týden na to začaly bolet prsa, ne pořád, ale každý den, to vůbec neznám, nikdy mě nebolely a občas mě zabolí v podbřišku.Myslíte, že by se mohlo zadařit? MS mám dostat v úterý, tak jsem zvědavá.Už jsem si dělala i test dneska, byl negat.Je to asi brzo.

mojulka
16. čer 2014

Ahojte holky,s manželem jsme přišly o miminko 4 dny před termínem porodu byla a pořád je to nesnesitelná bolest už je to 5.měsíců. Po šestinedělí sme se hned začaly snažit o druhé miminko nejhorší na tom je že na miminko myslím neustále .S manželem sme hned po menstruaci spolu měly sex každý den menstruace má dorazit 17.6 což je zítra myslíte že se to mohlo povést? Pobolívá me v podbříšku a ráno je mi na zvraceni každý den prosím svou holčičku ať mi pošle bratříčka nebo sestřičku tak doufám že brzi pochovám svoje dítě

schwarzova4
19. čer 2014

@mojulka Ahojky, tak to mě moc mrzí, neumím si představit, čím si procházíte.
Každopádně držím moc palečky aby Vám to už vyšlo a vše dopadlo tak jak má a bylo vše v pořádku 🙂

linee
19. čer 2014

@mojulka to mi je moc lito. Takto tesne pred porodem to musi byt opravdu rana. Mohu se zeptat, co se stalo?

schwarzova4
19. čer 2014

Ahojte holky, pročítala jsem to tu jak to šlo, ale přeci jen je toho tady už dost.
11.6. jsem měla začít brát nové platíčko antikoncepce (Mercilon)-beru již přes 7 let, poslední MS začla 14.-15.6. a skončila cca 12.6.
S přítelem jsme měli nechráněný styk 21.,22.,23.,24.6. Miminku bychom se už nebránili, ale pokud ještě budeme čekat, tak nám to také nevadí.
Chtěla bych začít anti brát zase tento týden, myslíte si, že je možnost že jsem během těchto 4 dnů otěhotněla? Vím že jsou plodné dny cca až 5-10 dní po MS, ale hodně z Vás psalo, že je to hrozně individuální.
Myslíte že by antikoncepce mohla v případě těhu ublížit?
Kdy bych si měla udělat první test, až tak za dva týdny že ?
Děkuju předem moc 🙂

lukaseklukasekd
21. čer 2014

Ahoj, prosim o radu. Menstruaci jsem mela dostat 30.5 , ale nic se nedelo, tak jsem HA vysadila uplne. Do ted mam obcas mensi bolesti v podbrisku a i bolalava prsa a i trosku nevolnost. Posledni sex byl 16.6. Testy nagativni, uz nevim. Miminku se nebranime

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru