Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 Páni 🙂 no, jak se znám, tak budu v rozpoložení, kdy mě nic origoš asi nenapadne 😀 budu ráda, když nějak tu informaci předám 😀 a rodině to plánuješ říct kdy? Asi by se mělo tak ten 3. měsíc, že? Jo, byl nějaký příznak, kterýs na sobě pozorovala, který tě fakt překvapil?

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Ale jo, něco pěkného vymyslíš 🙂 rodičům bysme to chtěli říct, jak to bude potvrzené od doktorky a ostatním až po tom 3. měsíci. Ono už ted je to dost těžké, aby to nikdo nepoznal. Samé oslavy, a furt se vymlouvat proč člověk nepije 😀. Vždycky si musím připravit nějakou výmluvu 😉

vertyeux
5. srp 2013

@kristl85 to ze este nebolo nic vidiet zatial nic neznamena, v kolkom tt by si mala byt podla pposeldnej MS? lebo ak ma dr. nejaky horsi (starsi, nekvalitnejsi, mensi...) utz, tak to este nemuselo byt vidiet. Podla tehu testu ti to pekne silnie, tak to vyzera fajn. drzim palce, zbytocne sa nestresuj, ze to bude mimomaternicove 🙂 bude to ok, len je este skoro na ultrazvuk.

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Jo a stěma příznakama - to co už jsem ti psala, ta bolest v podbřišku, migrény a dost se mi ten týden před zhoršila plet

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 to jo! To i tomu mému musí přijít divné, že jsem to portské ani to pivo, co máme v lednici, ještě nechtěla s ním vyžahnout 😀 nemám na to naštěstí vůbec chuť 🙂 zato ta čokoláda mu z lednice podezřele mizí... tak jsem to zakamuflovala, aby to vypadalo, že je ještě celá, ale není - půlku už jsem mu užrala 😅 Na co se vymlouváš? To je tak prášek na bolest hlavy nebo že máš ještě kocovinu nebo tak, že? No, máme jet 24. k rodičům, tak nevím, zda to chtít mít do té doby potvrzené, nebo ne. Oni totiž rádi do nás lijou vše, po čem se člověk motá, a my to rádi pijeme 😀 takže asi ať to do té doby mám potvrzené... myslím, že test bude stačit a bude v té době už průkazný.
Tak držím palce, ať se brzy dovoláš a objednáš se a je vše OK! 🙂

zuzulice
5. srp 2013

@misulka88 Jo, k té pleti... jsem ekzematik a zhoršilo se mi to, všechno mě svědí, xichtík mi dá větší práci zapatlat 😀 ale co je podezřelé, zdá se mi, že vlasy změnily barvu (?), nedají se upravit! Lítají i po žehlení... A co je ještě divné, víc se mastí, ale jsou takové matné... a na Head&Shoulders nesmím nechat dopustit 😖 hehe...

misulka88
5. srp 2013

@zuzulice Jo, taky se mi ted víc mastí. Tak to vypadá u tebe opravdu slibně a asi to vypadá, že najdeš na testu překvápko 😉 Jojo děkuji 😉

kristl85
5. srp 2013

@vertyeux Ahoj, podle ms bych dnes byla 6tt+1 a na tom utz sem byla v pátek, ale ja měla vozovku později, ta o 5 dni, takže si myslím, ze sem ted tak 5tt+3. Dneska jsem byla na hcg z krve a mám 4614, doktor me tam radši poslal aby to vyloučil no a ve středu jdu znovu a musí byt dvojnásobná hodnota. Tak se ted dvě noci asi nevyspim;( ale ja porad doufám, ze to bude ok. Díky za podporu;)

vertyeux
5. srp 2013

@kristl85 tak to je super hodnota zatial, ved uvidis v stredu, budem drzat palce 🙂

kristl85
5. srp 2013

@vertyeux jezis ja tam mám preklep- vozovka = ovulka;))) telefon mi to sám prepisuje.
Děkuji určitě se ozvu.

vertyeux
6. srp 2013

@kristl85 ja som pochopila, len som si myslela, ze to je nejaky cesky vyraz, co pouzivate 😀D

egyy
6. srp 2013

Ahojte. Mate niektora skusenosti s tym, ze Vam rano z prveho mocu ten lacny test vysiel pozitivny a vecer Clearblue digital negativny? Dobrala som duphaston uz 10 dni cakam mrchu a nic. Tak som sa testla a teraz som zmatena. Budem vdacna za vase nazory.

zuzulice
6. srp 2013

Já si nedam říct a zkoušim to 😀 samozřejmě na testu nic... musim počkat aspoň těch 10 dní, kdy by mi to mělo dorazit, já vim... Normálně dneska jsme o něčem mluvili s přítelem, on něco, že otěhotnět je nejlepší v červnu nebo květnu, aby to byla Ryba 😀 Ne Beran, že s nima prej nevychází 😀 Já měla co dělat, abych se nezačala smát... jestliže jsem, tak to bude tak na 80 % Beranidlo 😀

kristl85
6. srp 2013

@egyy Ahojky, s tim bohuzel skusenost nemam:( i ten digitalni je ale nejlepsi delat rano. Je docela drahy, tak je tezke rict kup si jeste jeden. No uvidis, co zitra, muses byt tehu jen fakt schvilinku a ten odpoledni tetik to nemusel zachytit. Drzim pesti🙂

kristl85
6. srp 2013

@zuzulice Ahojky, ja jsem byla uplne stejne, taky sem testovala i kdyz bylo moc brzo, vim ze sem zacla uz 9DPO🙂)) ale me to pomahalo i kdyz byl test bily, ja vedela, ze bude bily ale nevydrzela bych si ho neudelat, byla to spis sranda🙂 drzim pesti🙂

egyy
6. srp 2013

@kristl85 dakujem 🙂 skusim este zajtra rano. Vcera som pila vela vody a casto chodila cikat. Mozno tam bola slaba koncentracia hcg. Nejak obaja citime, ze sa to podarilo. Hlava ma pobolieva uz tretie rano, co predtym nezvykla. Ale radsej si nebudem namyslat...

zuzulice
6. srp 2013

@kristl85 jojo, já si myslim, že jsem... spíš mě zajímá, kdy se to ukáže 😀 Taky se můžu mýlit, ale takhle jsem se nikdy necítila a všechny ty divné příznaky, říkám si, to není normální, hlavně furt ty tlaky v podbřišku, občas píchnutí, nebo když vstanu, tak to trochu zabolí a zároveň se třeba i točí hlava - já jsem nikdy před MS takové stavy neměla, opravdu jsem na sobě nepozorovala nikdy žádný PMS 😀 a teď už to trvá 14 dní skoro 😀 opravdu nejdivnější jsou ale ty rozšířené zorničky, hlavně k večeru zatím, ale ve světle - jsem se i dívala chvilku do lustru a nestáhly se 😀 Já se omlouvám, že to tu takhle řeším, ale jsem holt po mamče, zvědavá jako blázen... a natěšená 🙂

kristl85
8. srp 2013

@egyy @zuzulice Holky jak ste dopadly? Zkousely ste dalsi testy?

dadulik1993
8. srp 2013

Ahojte dievčatá som tu nová a preto sa chcem poradiť. 🙂
Poslednú ms som mala 29.6 okolo 10.7-11.7 som mala take špinenie od vtedy nič... Ms som mala dostat okolo 30.7 ale nedostavila sa dnes som skusila test Dr.Max s citlivosťou 10 a bol neg. myslite že test by mi už ukázal... mávam nízky tlak točenie hlavy chute ako nikdy predtým ja už neviem 😖

mischelin
8. srp 2013

Ahojte zienky, tak sa k vam pripajam, aj my sa snazime, zatial len prvy mesiac 🙂 dnes som 22 DC, a uz by som sa chcela testnut, ale radsej pockam ...

mischelin
8. srp 2013

@dadulik1993 ja si myslim, ze test by to uz ukazal, pokila mas pravidelny cyklus...

dadulik1993
8. srp 2013

@mischelin no praveze nemavam pravidelmy niekdey 31.32.33.34dnovy ako kedy ale robila osm si predchvilu test a je tam taka beldulilililinoo ruzovkasta aj taka skor seda ciarka

mischelin
8. srp 2013

@dadulik1993 skus teda znovu zajtra rano a uvidies, ci bude silnejsia 🙂

kristl85
8. srp 2013

@dadulik1993 Ahoj a toho 30.7. byl jaky den cyklu? Kdyby to byl ten nejdrivejsi, tak klidne tehu byt muzes, kdyby az ten posledni, tak by tam alespon duch mel byt🙂 hlavne v klidu a zkus znovu test zitra rano z prvni moce, tam je hcg nejvic. Budu drzet pesti🙂

dadulik1993
8. srp 2013

@kristl85 ahoj 🙂 no toho 30.7 som bola 31dc ale ms stale nikde 🙂 keby ani neprisla 😉 robila som si test z ran.moc a je tam taka slaba ciarka ze sa na foto ju neni vydno ale je taka nieco medzi ruzovym a šedim ale je to velmi slabulilinke 😒 t 😒 tak neviem skusim zajtra aj pozajtra este test a uvidime 🙂 mohlo by to uz tento krat vyst

janeita
8. srp 2013

@dadulik1993 nechem ti brat nadeje ale ked je ciarka seda tak to moze byt len kanalik v ktorom sa ta ciarka ma vytvorit, skus testik o par dni 😉

dadulik1993
8. srp 2013

@janeita nieje uplne seda je v nej ako keby ruzovy nadych 😀 urobim zajtra rano test a uvidime

kristl85
8. srp 2013

@dadulik1993 Ja te taky nehci zbytecne drzet v tom, ze jsi tehu, kdyby jsi fakt nebyla, ale vim, jak to bylo u me, ten duch, kterej sem videla 11DPO myslim nemohl nikdo jiny nikdy videt🙂)) ale ja sem si proste myslela, ze tam je. Po tech vsech ciste bilych testech mi to bylo proste podezrely no a 13DPO uz tam teb such fak byl a vsichni ho tady videli🙂
Takze, nepocitej vubec s nicim, ale preji ti, abys byla prijemne prekvapena🙂

dadulik1993
8. srp 2013

@kristl85 dakujem uz prisel aj priatel ku mne a vydel ho tam aj on 🙂 tak zans zajtra budem mudrejsia 😉

egyy
8. srp 2013

@kristl85 Ahoj. Robila som si vcera rano.Dva negativne. Dneska mam silne bolesti vajecnikov a zacala som spinit. Pravdepodobne som prekonala biochemicke tehotenstvo. Zajtra zbehnem na krvne testy, nech mi spravi hormonalny rozbor. Dufam, ze ordinuje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru