Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

katkasupka
22. črc 2011

@jaja.m Znám spoustu lidí, kterým se to povedlo na 1.pokus. Jo příroda, pohoda a alkohol dělá své. 😉

katkasupka
22. črc 2011

@vvia Nesmíš se k tomu, tak moc upínat, zkus se rozptýlit nějakou činností, nebo sportem. Vím, že se to kecá, ale je to pravda. Myslím, že je ještě fakt brzy dělat nějakém závěry. Já měla ovu 2.-5. a na testech jsou fakt velmi slabé čárky. Zkus si udělat další test nejdříve 14 dní po ovulaci, asi bych nejvíc věřila Clearblue, ikdyž píšou citlivost 25, tak tam to + bylo nejvíce viditelné. Do té doby si vnitřne říkej, že ti na tom zase až tak nezáleží a uvidíš, že to určitě vyjde. 😀

vvia
22. črc 2011

@katkasupka ved sa snazim, aj kazdu chvilu sme niekam prec cez vikend, aj chodim po meste s kamoskami, varim, zamestnavam sa ako mozem. ale co ja sama zmozem? to si mam tie myslienky vysat z hlavy? ved to nejde!

vvia
22. črc 2011

@katkasupka a zaroven ti chcem pogratulovat k tehotenstvu, ked som sa dobre docitala 🙂

katkasupka
22. črc 2011

@vvia ANo, ano, ale počkám se na utz do 2.8., zda tam budou srdeční ozvy, je lepší čekat horší a pak se radovat, že je vše OK. V koutku svého nitra vím, že mně čeká spousta mezníků a pokud se příproda rozhodne jinak, tak to tak budu muset brát. Stejně jsem to dělala i u 1. těhu a vše bylo OK.

katkasupka
22. črc 2011

Kecám kecám a to už jsem si dnes koupila nové kojící pyžamo 😀

vvia
22. črc 2011

@katkasupka hej hej, my ženy sme trošku šiši 😀

katkasupka
22. črc 2011

@vvia Bereš nejaké prášky nebo injekci na úpravy cyklu? Já jsem v březnu vysadila anti a měla jsem dost chaos , (nedostala jsem to ) tak mi dr. hned něco dala. Vypadá to, že to vyšlo to, ale až na 2. pokus ( po 2 injekci). Dr. říká "není ovulace, není těhu" 😎

jaja.m
22. črc 2011

@katkasupka :Ahojky,tak to moc gratuluju🙂a zároveň děkuju za uklidnění stim mimoděl.

katkasupka
22. črc 2011

@jaja.m Já jsem také stejné pako a vždycky si přečtu nějaké hrůzné příbehy a pak s tím otravuji dr 😀 Já k chodím 15 let, takže mně zná. Všeobecná rada zní, že většině doktorů jsme všich úplně u p....e, pro ně je to jenom práce, takže jsem se vždy řídila svými pocity a vnitřní intuicí.

katkasupka
22. črc 2011

Dnes má jít na dámskou jízdu, takže si budu muset něco vymyslet, abych prozatím utajila těhu. Asi se vymluvím na bolení v krku a antibiotika. Doufám, že mi to holky sežerou 😠

vvia
22. črc 2011

@katkasupka dostala som clostilbegyt, ale nakoniec som ho nezacala brat, lebo ovulacia dorazila, ale oneskorena az na 18den. on si myslel, ze ovulaciu vobec nemam aaaa bola 🙂 bol prekvapeny a len mi na to povedal, ze ludske telo je nevyspytatelne 🙂 inac nikdy som nebrala antikoncepciu, nikdy sme si zvlast nedavali pozor, ziadne upravy liekmi, proste nic a napriek tomu ziadne mimi. Mangel ide v utorok na spermiogram 😅

katkasupka
22. črc 2011

@vvia Aha, no tak já jsem na 1. mimi čekala 3m, a teď také 3m, ale s pomocí. Jinak před 1. těhu jsem vysadila anti tak na 1 rok a pak jsme si dávali pozor než nastal ten pravý čas. To si manžel určitě užije 😲 slyšela jsem pár příběhů a dost jsem se pobavila 😎

sonicata1
24. črc 2011

Tak holčiny ještě se k vám nejspíš nepřipojím dnes jsem začala špinit a pak i slabě krváct uvidím jestli se mi menstruace rozjede ! 😒 Takže to bylo nejspíš zpoždění a o mimčo se budu pokoušet až dýl ! 🙂 Nejspíš z nástydu se mi menstruace zpozdila o 9 dní 🙄

jaja.m
24. črc 2011

@sonicata1 .Ahojky,já jsem si to myslela,jak si nazačátku psala,že máš kašel,že to budeš mít posunutý z nachlazení.ALe nechtěla sem to psát.Každopádně ti moc přeju až mimčo budete chtít,aby se Vám zadařilo rychle🙂Já jdu zítra k tý doktorce a jsem hoodně nervózní a bojím se.zítra napíšu jak mi to dopadlo

jaja.m
25. črc 2011

Ahojky holky,tak mimi je tam kde má být🙂na další UTZ jdu za 14dní

lussinkaaa
25. črc 2011

@jaja.m blahozelaaaam a nech pokracuje vsetko tak ako ma 😵

sonicata1
25. črc 2011

@jaja.m moc gratuluji ! A pokud jde o mě tak krvácím nějak maličko pomalu vůbec tak zítra jdu k doktoru a uvidím 🙂

jaja.m
25. črc 2011

Děkuju moc🙂

jaja.m
25. črc 2011

@sonicata1 :Tak budu držet palečky,pak nám napiš

katkasupka
25. črc 2011

@jaja.m Čauky, jsem to věděla, že vše bude OK. 😎 Já si ještě budu muset počkat až do 2.8. 😖 , ale jelikož se mi Emmča vrátila z dovolené, tak jsem se rozhodla, že s ní zůstanu doma a užijeme se ti.

sonicata1
29. črc 2011

Tak miminko nebude 😒 Ale budem se snažit hned příští rok po svatbě 🙂 Holčiny ať už těhulky nebo snažilky moc vám přeji všem jen ten dobrý konec a příští rok se kvám přidám 🙂

leniiik15
1. srp 2011

ahoj holky, chtěla jsem se jen zeptat, mám už 5. den zpoždění (což se mi normálně nestává), týden před menstruací jsem měla malé křeče v podbříšku a citlivé bradavky, ale jelikož to před měsíčky mívám, nebrala jsem na to ohled. Ale ted se mi pobolívání v podbříšku vrátilo, ale furt žádná menstruace. Je tu možnost, že bych mohla být těhotná, ale test negativní ( i když je na něj možná brzy). Spíš mám strach, aby to nebylo něco horšího...tak mě kapku uklidněte 🙂 jestli se menstruace do pátku nedostaví, jdu na gyndu

errilo
1. srp 2011

@leniiik15 chod na gyndu a necakaj.. moze byt, ze je hcg este velmi nizke a test ho nedokaze zachytit... aôe vacsinou uz po prvom dni vynechanej menstruacie testy tehotenstvo zachytia. daj vediet ako s idopadla na gynde. drzim palce!

katkasupka
5. srp 2011

Opět zdravím, tak jsem si prožila malé šílenství. V úterý 2.8. jsem byla na kontrole u dr + na UTZ. Kontrola OK, ale UTZ neodpovídal týdnu těhotenství, takže to bylo 50 na 50 zda se plod bude vyvíjet dál. Dnes jsem byla opět na HCG + UTZ a naštěství bylo vše ok. Máme srdeční ozvy a jsme 6 týden. 🙂

saxana123
7. srp 2011

@leniiik15 tak ako?

saxana123
15. srp 2011

kočeny, niečo nového?

marikase
27. zář 2011

Ahojky holky prosim vas chtela bych se vas zeptat kdy si mam udelat tehu test Clear blue?Ovulaci jsem mela 17.9.2011 a Dnes jsem 30DC poradte prosim diky moc 🙂

brisalek
27. zář 2011

@marikase ja uz bych zkusila🙂

buchtoska
28. zář 2011

ahoj dělala jsem si test 15 dní po styku a oba mi vyšli negativní,ale pořad jsem to nedostala je možné že jsem vtom? díky za odpověd ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru