Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

iff89
21. dub 2013

no slabá uplně nebyla ale trvala jen dva dny pak špinění a bylo to uplně jiný a předtím výtok. Četla jsem že některý ženský měli negativní test ještě 4 tejdny po menzesu.....tak si pořád dělám naděje.....ale nevím no.....měla jsem teplotu a každou noc děsný návaly horka...přítel řikal že jsem jak topení. Po menstruaci se vše trochu zlepšilo i prsa splaskly. Dělala jsem si vždy jen mamatest a byla tady i jedna debata o tom že jsou nespolehlivý a tak....dala bych ruku do ohně za to že jsem byla těhotná nebo jsem....vím že si to jde vsugerovat ale zase až tak si nemyslím...nevím ☹

iff89
21. dub 2013

@randgrid to je právě to že nepoznala.....to čekání je nejhorší

ja1985
21. dub 2013

@iff89 ahoj ja som na tom tento mesiac uplne rovnako...PM 8.4 ale iba dva dni, presne ako pises, nie uplne slaba ale zasa slabsia ako mavam ale trvala len dva dni....na treti den som po sexe objavila krv ale to bola uplne ina , taka jasno cervena cerstva krv 😖 prsia ma sice vobec neboleli, resp. boleli ale malicko...dokonca som mala aj mierne zvysenu teplotu a je mi teplo...pricom mne stale byva zima...dokonca odvtedy spim bez ponoziek a to ja iba vtedy uz ked su 30ky teploty 😀 posledne 4 dni som mala straaaaaaasne bolesti v podbrusku, bolesti krizov ale to sa nadejam ze to bola ovu...co bolo vsak zvlastne bolo mi pocas toho zle, taky kolisavy zaludok, obcas sa mi zatocila hlava, proste veeeeeeeelmi cudny je tento cyklus 😝

lusib24
21. dub 2013

@randgrid ahoj.. no mne stale nedosli a dnes rano som robila rapid clear digital a bol negativny... tak uz fakt neviem čo si mysliet...

iff89
21. dub 2013

@ja1985 a testík sis dělala nebo ne? Mě se taky občas motá hlava....jen všechny problémy trochu ustáli a cejtim se líp,až na dýchavičnost,šílenou unavu,bolest kloubu zad a při sexu trochu v podbřišku......nejhorší je že nevím jestli to neni ovulací.....mě i šíleně předtím pálila žáha. ted jako by nic. ....nejhorší to čekání ☹

ja1985
21. dub 2013

@iff89 nerobila ani nebudem robit...iba keby nahodou ms meskala 🙂 ale nemyslim si....ja si skor myslim ze je to vsetko priznaky ovu....aj ked som si nemyslela ze ovu ma aj taketo priznaky , ale v inom fore som sa docitala ze su zeny ktroym bezne byva pocas ovu zle, toci sa im hlava a tak podobne....v podbrusku ma picha aj dnes cely den ale je to oveeeeeeeela menej ako napr. vcera...

iff89
21. dub 2013

jo je to možný že těhotná nejsi jako já ne,ale zase ty tvoje příznaky se mi nějak nezdají......a bylo ti vždycky při ovulaci takto nebo to máš poprvé?

ja1985
21. dub 2013

@iff89 nie toto zazivam prvykrat 😕 ....preto sa mi cely tento cyklus zda velmi cudny....v podstate mam cely cas bolesti v podbrusku, od ms az doteraz....este k tomu paleniu zahy, to aj mne sa obcas stava, pritom som to nikdy nemala...prvykrat sa mi to objavilo v januari a ktomu samozrejme dalsie priznaky a to by sm si vtedy bola na milion percent ista ze som tehotna a nebola som...teda palenie zahy uz neberiem do uvahy 😀 ale co som este teraz spozorovala, bola taka kovova chut v ustach, faaaaaaaakt cudne 😝 no uvidime, testy uz zo zasady nerobim , co ma byt bude 😵

iff89
21. dub 2013

No tak ti nevim nevim ale vypadá to jak kdybys byla těhule....pokud plánuješ tak držím palečky 😉 ......já jsem spíš takovej trochu nervák a nesnáším být v nejistotě 😕

lusina
21. dub 2013

Ahoj, ja som si robila 5 dni po meškani ms. 🙂

iff89
21. dub 2013

@ja1985 Tak si tady napíšeme po další ms jak nám to dopadlo...jsem zvědavá 😀

ja1985
21. dub 2013

@iff89 dakujeeem ale ja nemyslim 😒 ale pokial ano potesi 🙂 zatial nechavame na nahodu, ked nevyjde nahoda tak v oktobri by sme sa chceli snazit v tom pravom slova zmysle 😵

ja1985
21. dub 2013

@iff89 jasneeee 🙂 mna len prekvapilo ze ta ms bola taka kratka a slabsia...a vlastne u z aj ta predchadzajuca bola taka onicom 😖

iff89
21. dub 2013

@ja1985 přesně tak 😉

lusib24
22. dub 2013

ahojte kočky... už mi to pride vtipne ale 2 dni mi meška :D ... 2 týždne dozadu ma vkuse pobolievalo podbruško, každý den mi bývalo na figu... niekedy som aj zvracala... robila som si DIGI test 1 deň čo meškala, takže včera a test negativny... kedy mam skusiť ďalši test? od predpokladanej ovulacie mam 16ty deň. neviem čo si myslieť chytila ma ešte aj alergia, alebo čo to je soplim a pokaslievam... poradi volakto? emoticon dikes :D

patka23
22. dub 2013

ahoj baby, prosím Vás máte niektorá skúsenosť s tým že ste si robili testík a nie sú dve čiarky ale tá druhá je akoby iba náznak? sa mi objavil iba kúsok tej druhej....no a pár testov pred tým som mala iba slabulinkého ducháčika ďakujem emoticon

evita_g
22. dub 2013

@patka23 Gratulujem. S najvacsou pravdepodobnostou si tehotna. Na intenzite ciarky nezalezi, hlavne, ze je tam. Skus o par dni a urcite bude silnejsia. Ja som mala tiez len taku slabulinku a prvy test dokonca ziadnu, hoci uz som bola tehotna 🙂

patka23
22. dub 2013

@evita_g dakujem, no snad ano, snad to je pravda, velmi by som sa potesila.....mam uz jednu dcerku a ta sa podarila na prvy krat, myslis ze je mozne aby aj druhe mimi sa zadarilo tak isto?

evita_g
22. dub 2013

@patka23 My tak isto. Dcerku na prvy pokus a toto druhe babatko, ktore cakame, tak isto. Na prvy sup, na Vianoce pri stromceku 🙂 A to som v tom case este aj kojila a cyklus som mala velmi nepravidelny. Takze nic nie je nemozne 🙂

patka23
22. dub 2013

@evita_g boze moj, neskutocne si ma potesila, bodaj by to tak bolo, asi by som nevedela co od radosti🙂)) juuuj nech uz je par dni za mnou aby som si mohla spravit dalsi🙂 neviem sa uz teraz dockat.....🙂

randgrid
22. dub 2013

@lusib24 no, zkus testík zase za dva dny ;) já jsem zatím bez ms🙂 ale ještě mají šanci do středy. tak se uvidí..jinak ve středu testuju, když nic..

lusib24
23. dub 2013

@randgrid no včera večer dorazila mrcha takže :D

randgrid
24. dub 2013

@lusib24 já se teď testla. V den ms // dost zřetelné i s cystou.

lusib24
29. dub 2013

@randgrid gratulujem ti 🙂 a držím plačeky, nech je všetko super ... ja to už nechávam na náhodu :D, bude tak ako nám pánbožko nadelil 🙂 ...

randgrid
29. dub 2013

@lusib24 jsme nervozní z toho pátku, co mi dr. řekne :( Ale snad to nebude až taková tragédie, vzhledem k cystě. Snad se dá potvora na ústup ;)

lusib24
30. dub 2013

@randgrid držím ti palce 🙂 neboj všetko bude v poriadku 🙂 treba mysliet pozitívne.

leskottt
30. dub 2013

Ahoj..Chtěla jsem se spíše zeptat..Test jsem si dělala dnes ráno, ale vypadá negativní..I když si myslím, že jsem si ho dělala moc brzo, poslední menstruaci jsem měla před jedenácti dny..Asi pět dní jsem strašně unavená, celé dny prospím, občas mě pálí bradavky, bolí celá záda, v podbříšku mě bolí jako bych to měla dostat..V sobotu jsem měla mléčný výtok, nepáchnoucí…Dnes zase už tak unavení nejsem…Nejsem si vůbec jistá, neradá bych dělala unáhlené závěry 🙂 Nemáte někdo podobnou zkušenost? Moc děkuju za odpovědi 🙂

pinkpet
2. kvě 2013

@leskottt To snad nemyslíš vážně, že sis dělala test 11 dní po menstruaci a myslíš,že jsi těhotná.....ani nevím, co na to napsat. Ne,těhotná nejsi. Avšak psychika je mocná čarodějka.... 😎

hannyy
2. kvě 2013

@leskottt 11dc po MS tehu byt nemuzes, nakonec TT ti to musi potvrdit , spiz bych to videla na blizici se ovu , protoze pokud bys tehu byla i pres MS, tak musis mit dlanice jak blazen . 😉

weruweru
2. kvě 2013

ahoj..chtěla bych se zeptat dva dny před očekavanou mentruaci 25.4. jsme mela s pritelem sex a udelal se do me...řikali jsme si se nic nemuze stat kdyz jsem pred MS,......ale 26-27.4. jsem to měla dostat a do dnes 2.5. jsem MS nedostala....MS mám pravidelnou nikdy jsem neměla víc jak dva dny spoždení což si myslim že je normalni...ovu si nesleduji...Bolí me trochu levý vaječník...jinak nepocituju nijak zvlastní příznaky.Dělala jsem si včera test ale negativní myslíte že bych mohla být těhotná kdyz sex byl před MS ...a kdy si mohu udělat další test? díky moc za radu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru