Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jenyska4
16. črc 2013

@laska1982 a ona to fakt poznala už týden po oplodnění ju? že jsi nějaká jiná 😉 protože my jsme s holkama řešily právě příznaky ranné, když otěhotníš a do doby než si uděláš test cca 1O dní zda jsou příznaky...takže sis užila Své, ale co ted máš zdravé mimuško a ted jste se teda začali snažit a předpokládám, když si v diskuzi, že testuješ, hlídáš ovulku, pročítáš?Já jsem Své dvě těhu vubec nesledovala, ale ted co jsem doma a mám více času tak si to pročítám a i první měsíc snažení proběhly testíky, ale jsem tu teprvé druhý měsíc snad ani to nééé 😀

kacik87
17. črc 2013

@jenyska4 ahoj,stale vubec zadny priznaky a nechala jsem si doma teplomer,takze an nevim,kdy
to dostanu ☹ co ty? Kdy budes cekat M ? Ja asi 32DC

jenyska4
17. črc 2013

@kacik87 No mě Kači ted chodí posledních pár měsícu celkem pravidelně 31DC.Já to poznám dle toho, že mě tak týden předem začnou bolet prsa 😒 ale ty mě právě ted nebolí je to jakési čudné 🙂

laska1982
17. črc 2013

@jenyska4 no ona to tvrdila na zaklade toho, ze som stale odchadzala, ze mi je zle...ja som stale myslela, ze uz uz sa povraciam a ono stale nic, len ma stale napinalo, bolo mi strasne zle...no a ona ma vzdy chodila kontrolovat, ci som ok, ked som sa dlhsie zdrzala na vecku...no a teraz uz mam sedemrocnu slecnu...No a teraz sa az tak nesnazime...mm si nieje isty, ci chce druhe mimco, ale nedava pozor, tak ja vzdy cakam, ze co z toho bude 😅 Ovulaciu citim, takze neratam a nemeriam BT, orientujem sa tym, ked ma podbrusko boli...aj dr. mi potvrdil, ze ma boli podbrusko cez ovu..videl folikul v obdobi, ked ma to priserne bolelo...tak sa vraj mozem tym kludne riadit... 😵 Esteze mi telo dava signaly a nemusim sa otravovat meranim a tak...lebo na to by som nemala nervy a ani to nejako neovladam, kedy ma teplota klesnut a stupnut a tak 😅

wasilly
17. črc 2013

Ahoj dívky, tak já jsem testovala od 7DPO každý den a duch se mi objevil 11 DPO na testu Dr.Max (na novém Mamatestu ani stínek). Dneska tj. 13 DPO už tam je celkem slušná čárečka. MS mám dostat pozítří, tak snad se na to vyprdne 🙂

kristl85
17. črc 2013

@wasilly Jee to sem ráda, že je tu taky někdo takový🙂 tiše gratuluji a přeji ať je vše v pořádku🙂 já jsem dnes 8DPO, je to ještě brzo, takže netestuju, ale v pátek si testík udělám, to je taky ještě brzo, ale jedu s holkama na ten víkend a nějaký vínečko by určítě proběhlo, tak abych vědela. Ale čím je to blíž, tím víc sem přesvědčená o tom, že to tentokrát neyšlo. Ale tak to neva no.

wasilly
18. črc 2013

@kristl85 já jsem si taky říkala, že to tentokrát nevyšlo a moc jsem ani nevěřila, že bychom to do konce srpna stihli (snažíme se od února). Mám už dcerku skoro tříletou a právě na konci srpna mi končí rodičák, tak jsem to chtěli stihnout, jelikož mě v práci už neočekávají a stejně jsme nesehnali školku. Takže budu doufat, že by mě doktor nechal na nemocenské 🙂

kristl85
18. črc 2013

@wasilly Jasně, to chápu, je to super, když to takto navazuje. Nedá se říct, že od ledna se snažíme, ale už si nedáváme pozor a teď cca 2-3 cykly se snažíme. Normálně sem v pohodě, ale teď to na mě nějak dolehlo, že si říkám, že to zase nevyšlo. No budu si muset ještě počkat. Tobě držím pěsti ať to zvládnete🙂

kacik87
18. črc 2013

@jenyska4 me zase boli pred M brisko a bedra, zatim teda taky nic ale jsme teprve na zacatku ctvrtku 🙂 sama jsem zvedava, kdy to prijde 🙂 dnes jsem 29DC a kdybych nevedela, ze ovulka byla pozdeji, uz bych testila... ten teplomer uz si na sebe vydelal po prvnim cyklu 😉 :-! :-P

kacik87
18. črc 2013

@whirpie jak pokracujes? Od prvniho testiku jsi se uz neozvala... :-\

jenyska4
18. črc 2013

@kacik87 Kačulko hned písej ju to je divný, že nic nás nebolí co...žádná předzvěst jen ticho po pěšine, no já bych brala těhulkování až příští měsíc, ale tobě to moc moc přeju... 🙂

whirpie
18. črc 2013

@kacik87 - no neozvala, nebyl moc čásek, byla jsem plavat a tak🙂 jinak jsem dnes 28DC, utroš jsem dobrala v pondělí a prý do 3 dnů menzes..No, takže ani ťuk, zítra zkusím další test, ale už tomu taky moc nevěřim, ale včera zničehonic jsem začala bulet, že prostě vim, že my mimi mít nebudeme, že to prostě nepůjde, no manžel ze mě na mrtvici 😀 a dneska mě teda celý dopol. bolelo břicho, přesně jako před menzes, ale odpol. už nic..A ráno mi bylo blbě, ale to jsem přičítala spíš tomu, že jsem šla po týdnu do práce po dovče a šla jsem i tak trochu se stresem..A ty prsa - no ty bradavky furt stejný, vystouplý, na dotek citlivý, no tak jako děvčata, já už nevim... 😲 😀 😀

fidela86
18. črc 2013

@kacik87 ahojky, sme na tom skoro rovnako, ja som dnes 27dc a dufam, ze na MS nebudem musiet cakat az do 34dc ako minuly mesiac..aky si mala mesiac? dlhsie som tu nebola, tak sa priamo pytam... 🙂

kacik87
19. črc 2013

@jenyska4 dneska zase nic... myslim, ze ta teplota fakt ukazala, ze to dostanu pozdeji, myslim tak pondeli... ale kdyby to neprislo, vubec bych se nezlobila 😉

kacik87
19. črc 2013

@fidela86 ja jsem dnes 30DC ale ovulka byla kolem 18-20 Dc takze me to asi fakt ceka az pozdeji 🙂 kolik jsi ty od ovulky?
aje fajn prijit na jine myslenky a trosku se dozptylit a odreagovat 😉 budes testit nebo tomu das cas?

kacik87
19. črc 2013

@whirpie takze mas od stredy menstruovat a nic:-\ hm, s tou hormonalni lecbou nemam zkusenosti, takze moc nemuzu predvidat, co to zpozdeni znamena a tak nechci prorokovat, ale ty prsa jsou podle me priznakem tehu 🙂 😉 ale jak rikam, treba jsou to ty hormony a treba patriy mezi tehule, kterym testy ukazou pozdeji ... drzim pesti at patris do ty druhy "skatulky" 0 😉

vilki
19. črc 2013

meškalo mi to už druhý týžden a ja že si spravím cez víkend test a bum dnes ráno mrcha... 😒

tiiina86
19. črc 2013

@kacik87 no ja som zatial netestovala, a to ani ovulka, tak kolko som od nej ani netusim... 🙂 nejako sa naozaj snazim nad tym tolko nepremyslat a nechavam tomu volny priebeh...tak uvidime...zatial predMS priznaky s vynimkou prs ziadne, takze si tento mesiac zas raz asi pockam...neviem, ci sa mi predlzil cyklus alebo co...Inak, pekny vikend prajem 🙂

dlucy
19. črc 2013

14DPO

kacik87
19. črc 2013

@tiiina86 ahoj, ja vysadila v prosinci HA a od te doby jsem tento mesic mela poprve ovulku 🙂 jak dlouho zkousite ? A kolikaty DC jsi ? nekdy je lepsi to vypustit, u me to neni tak snadny, jsem netrpeliva povaha 😀
snad poprve, kdy ovulka a tudiz sance na mimi byla, nemam zadne priznaky a netestuju 🙂 😉

ja1985
19. črc 2013

baby ja sa chcem opytat, ak si chcem urobit test, napr. teraz vecer, treba predtym dodrziavat cas, napr. 2 hodiny pred tym nepit???

sarkad2856
19. črc 2013

@dlucy juu gratuluju 😉

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 ten se může dělat kdykoliv a nemá na to vliv pití

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 dakujeeem 🙂

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 nz 😉 hodně štěstí

dlucy
19. črc 2013

dakujem 🙂

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 test uz spraveny 🙂 pozitivny 🙂

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 super,gratuluju 🙂

ja1985
19. črc 2013

@sarkad2856 vdakaaaaaa 🙂 zatial trosku sok , ale snad to rychlo spracujem 🙂

sarkad2856
19. črc 2013

@ja1985 to věřím,ale příjemný,ne? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru