Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

golla
4. říj 2012

@glock MS by měla dorazit cca 8.-10.10. Takže je ještě dost času a jsem z toho pěkně nervozní. v sobotu jdeme na svatbu, tak ani nevím, jestli můžu slavit nebo ne. 😖
Když jsem si pak znovu pročítala informace, kdy dělat testy, tak mi došlo, jak jsem byla naivní. 😅 Už nebudu testovat zbytečně! 😎

glock
4. říj 2012

@golla Ty jo, taky nedočkavka co? 😀 Já být tebou, tak si dám skleničku 2, pořád je tu, co kdyby a dvojčičkou bílýho nic neskazíš 😉

syssa
4. říj 2012

Ahojky glock,
rada by som ti odporučila kvapky Gynex. Ja som bola v nemocnici 7.8. čo som mala zamĺkly potrat a hneď po zákroku som začala užívať Gynex 7kvapiek 3xdenne a menzes sa dotavil 7.9. a trval krásne 5dní. Gynex som brala aj pred tehotenstvom. Teraz už beriem ďalšie balenie, nie raz mi pomohol. Daj si www.energy.sk . Veľa žien vďaka Gynexu otehotnelo. Dnes mi na stranke energy.sk odpovedal na moju otázku, či môžem užívať aj potom počas tehu Gynex, povedal že potom už nie. Dnes čakám na ďalší menzes. pa

golla
4. říj 2012

@glock jo no, úplně blázen. ale jak říkám, už jsem se zařekla, že nebudu tak bláznit a panikařit. Stejně to je spíše na škodu.
Jj, vínko si dám, mňamka. 😉
Jsem se koukala, že jsi pěkně mlaďounká. 🙂 Respekt, že už jsi tak šikovná a dospělá, že si troufáš na maminkovství. To já taková nebyla. ☹

golla
4. říj 2012

@syssa a ty kapky jsou pro všechny snažilky?

glock
4. říj 2012

@syssa Děkuji ti za radu, takový kapičky bych teď opravdu moc potřebovala! Děkuju moc!!! 😉

glock
4. říj 2012

@golla No jsem no 🙂 Ale já jsem byla vždycky taková napřed 😀 v září jsem se i provdala 🙂 Nu každý jsme jiný 🙂

Tak si dej vínko i za mě ju? Já jsem pořád nastydlá a nemám na něj náladu, chuť by byla, ale nálada není ☹

golla
4. říj 2012

@glock teda, tak to je krásný. To já jsem s tím svým mužem už šest a půl roku, ale prozatím spolu jen asi pět let žijeme. 😅

glock
4. říj 2012

@golla Tak každému vyhovuje něco jiného no ne? 🙂 Jen mě štvou občasné poznámky na můj věk a na můj život (né od rodiny). Prožila jsem si toho už až až a nebylo to moc pěkné, takže i když je mi kolik mi je, tak mám rozum a můžu si dovolit víc, než moji vrstevníci....díky zkušenostem......

syssa
5. říj 2012

golla tie kvapky sú pre všetky snažilky a nesnažilky 🙂

golla
5. říj 2012

@glock jj, to určitě a chápu i to, že tě štvou ty poznámky. Já byla taky hodně vyspělá, ale spíše pracovně než rodinně jako ty a taky strašně moc lidí zbytečně rýpalo - že jsem kariéristka atd. 😖 Tehdy mně to mrzelo, teď už ne - naopak. jsem na sebe hrdá, že jsme si s mužem hodně užili, cestovali, zároveň se zajistili a teď v klidu můžeme řešit mimčo. Ti, co tehdy rýpali to řeší teď a jde to hůře než to šlo nám. a uznávají, že si ty blbé kecy měli tehdy odpustit. 😝
Jsem se hodně poučila, že nemám právo komentovat natož řešit cizí životy, tak snad to dojde i všem ostatním..

bazucek
5. říj 2012

Ahojik holky 🙂

má dotaz.Brala jsem 6 let HA.Pred dvema mesici ji vysadila,mela jsem menstruaci a jen tak dva dny po ni jsem mela
pohl.styk a praskl nam kondom.Neřesili jsme to nejak,pac sem si rikala ze nemuzu hned otehotnet.No a nedalo mi to a vcera si udelala test rano myslim ze mamatest a mela jsem tam dve carky ale jedna byla strasne slaba a tak jsem odpoledne zkusila jeste jeden jine znacky a taky tam byla ale takova fakt ne moc viditelna.Sla sem to ukazat nasim a ty to tam taky videli,ale rikali ze je to dost slaboucky.No a dneska sem to delala znova a nebyla tam vubec.Myslite ze nejsem tehotna?Je to teprve 9 den po sexu. 😒 Prosím napiste me nekdo sem zoufala a nevim uz co si mam myslet ☹

glock
5. říj 2012

@golla Kéž by, kéž by.....kéž by to všem ostatním došlo a nechali nás na pokoji co? 🙂 A jak se cítíš, jako, že má přijít MS, nebo jinak 🙂

golla
5. říj 2012

@glock jj, přesně. Rodina mého dokonce řeší, že ještě nemám dítě, přitom už bych ho dááávno mít měla. 😖 Co jim je do toho, přeci nepotřebuji svolení, ne?! 😠
MS mi má přijít 8.-10., možná dokonce až 11., takže času mooře. Včera mě večer strašně bolela prsa, pak jsem se uprostřed noci vzbudila a musela si dát tatranku a musli tyčinku. To bych asi v životě neudělala. 😀 Tak nevím.
a co ty, už se cyklus umoudřitl?

golla
5. říj 2012

@bazucek ahojky a ty si mimči přeješ nebo ne?
prozatím z těchto diskusí je vždy patrné, že holky, co měly slabé čárky, tak těhotné byly.
Já teď řeším podobný problém - cca taky 9 DCO jsem si dělala test a přišlo mi, že tam ta druhá čárka je, jen hrozně slaboučká. a ostatní dny jsem testovala a nic. 😢 Tak čekám na vynechání MS, protože stejně prý ty testy můžou ukazovat něco, co stejně s MS odejde.

glock
5. říj 2012

@golla Tak třeba je to na dobré cestě a mrcha nepřijde ty jo 🙂 No můj cyklus se neumoudřil, docela se ale cítím, že bych to měla dostat, ale nevím no ☹ Je to takový všelijaký, ještě počkám cca týden a pak zavolám doktorovi....

golla
5. říj 2012

@glock týýý jo, moc bych si to přála. Asi zkusím štěstí zítra ráno, kdyby nááááhodou tam byl nějaký náznak čárky, tak budu na svatbě o to disciplinovanější. 😀 Občas mě zabolí u vaječníků, pak mě bolelo břicho jako u MS. Ale je to i psychika, vím to. Při obědě jsem měla pocit, že mám kovovou chuť v puse, no jsem tragická. 😀
Zkus, třeba existuje nějaký jednoduchý přípravek na pomoc umoudření.. 😉

glock
5. říj 2012

@golla Při snažení neexistuje nic na umoudření 🙂 Prosě si to moc přejeme a pak na sobě pozorujeme každičký příznak nu 🙂 Ale co, jsme šáhlý snažilky no 😀

Třeba se ti to jen nezdá a zítra tam budeš mít dušíčka, moc bych ti to přála ty jo 🙂

Mě taky pořád něco bolí, píchá a tak ☹ ale u mě je to spíš doznívající chřipajzna a nebo příchod ms 😢

golla
5. říj 2012

@glock díky moc, že tak při mě stojíš! 🤐 Připadám si jako blázen a ty mě tak hezky podporuješ. Ráno testnu, ale asi nestihnu napsat. ☹ Už v 7.hod musím být u holiče.
Teď je mi třeba pěkně blbě. Byli jsme ještě v obchodě a na WC se mi úplně zvednul žaludek, ale spíše tím, jak to tam srmdělo a bylo fuj špinavé. a teď je mi též blbě, ale zase z toho, že mám hlad.

glock
5. říj 2012

@golla Jsem s tebou, to je jasný 🙂 :-*

Tak třeba se ti žaludek zvedl proto, že je tam mimi 🙂 tak uvidíš no, ale moc ti to přeju kočko! Tak až budeš mít čas, tak dej vědět, jak si dopadla ju? Budu ráno držet všechny palce, co mám! 😉

golla
6. říj 2012

@glock ahojky, takže test sněhobílý. ☹ Je to 25 DC, další test budu dělat až 12.10.
díky moc za podporu, jdu si užít svatbu. 😵

misak33
6. říj 2012

Čauky, tak už jsem tu zase. tak nějak teď nebyl čas, jsme se stěhovali. Je to teprve krátce po pravděpodobné ovu a já už zase blázním. Počítám dny, kdy bych už si mohla udělat testík, hledám na sobě všechny možné příznaky a tajně doufám, že to tentokrát vyšlo. Jak to tady čtu, tak nejsem v tom sama a to mě uklidňuje. 😉

misak33
6. říj 2012

@golla Neztrácej naději, před vynecháním MS bývají pozitivní testy jen málokdy.

glock
6. říj 2012

@golla To mě mrzí, ale třeba je na testování fakt, ještě brzičko 😉 Užij si svatbu a opatrně, co když.....ty víš 🙂

verciiik
6. říj 2012

Jsem rada, ze nejsem sama "blazen", kterej by hned po ovulaci nejradsi testoval, dela testy i kdyz je nad slunce jasny, ze je moc brzy, a vsugerovava si priznaky tehotenstvi, i kdyz je to neco uuuplne jinyho 😀

misak33
6. říj 2012

@verciiik Ahoj, jo, já si i hlídám jestli si můžu vzít prášek když mě bolí hlava, co kdyby náhodou. Jsem ted právě krátce po ovu a do MS ještě daleko. Tak si říkám, stejně jako i minule, neplaš, buď a nebo. Mám doma už jednoho 13.letého puberťáka a ještě nedavno už jsem si myslela že bude jediný. Jenže ted jako by se mi splašily hormony a touha po miminku je obrovská. Jenže se bojím, jestli v tom už nebude hrát roli věk. A jak ty? Už se snažíte dlouho?

verciiik
7. říj 2012

@misak33 právě že vůbec ne, teď je to teprv první cyklus co se snažíme, takže to právě řeším hodně, doufám, že když to teď nevyjde, tak další cykly už to hrotit nebudu 🙂 a s těma práškama to řeším taky 😀 vůbec řeším hrozně moc věcí, jestli to můžu, co kdyby, žejo... a manžel už si trochu ťuká na čelo :D

golla
7. říj 2012

@glock ahojk holky, takže na svatbě jsem byla vzorná, jen trošičku bílého vína. 😵 Dneska trochu špiním a to mám vždy před MS, tak asi ty testy nelhaly. Když to nevýjde, tak vzhůru do dalšího pokusu. 😎

golla
7. říj 2012

@verciiik jsem ráda, že nejsem sama takový blázen. Taky se snažíme první měsíc, tak je to takové citlivější a bereme to vážně. 😵

glock
7. říj 2012

@golla Tak uvidíš, ale třeba se mimi uhnizďuje 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru