Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

viridie
28. zář 2011

@buchtoska To je jeste brzo...hcg hladina zacne stoupat nejdrive 21 dni po poceti...tak jsem to cetla a verim tomu..Jak dlouho meskas ? 🙂

petulak1988
28. zář 2011

@viridie ahojky fakt az 21dpo??

solinkarka
28. zář 2011

@viridie no tak nemozem s tebou suhlasit ze az na 21DPO.....ved vela bab uz ma na 10dpo slabucku ciarku. hcg stupa kazdy druhy den, hned po oplodneni
@petulak1988

viridie
28. zář 2011

@petulak1988 No ja v tom take mam mirny zmatek...Posilam ti odkaz na jeden anglicky link,kde je pekna tabulka stoupani Hcg...http://www.babymed.com/hcg-level-in-early-pregn... . Ja z toho pochopila,ze Hcg stoupa z nuly az 26 dni po posledni menstruaci, nebo 12-13 dni po poceti....ale ja uz toho vygooglila tolik, ze si proste myslim,ze kazda jsme jina a u nekoho leze Hcg nahoru pomalu...

petulak1988
28. zář 2011

@solinkarka podle me stoupa hcg az po uhnizdeni a ne po oplodneni ne??

solinkarka
28. zář 2011

@petulak1988 no tak som myslela po uhniezdeni, prepac zle som to napisala 😅

petulak1988
28. zář 2011

@solinkarka jj v pohode..a uhnizdene miminko je tak 9az 10den po ovulaci ne???ja jsem 14den po IUI

viridie
28. zář 2011

@solinkarka Jee.tak ja uz mam dost...samozrejme bylo mysleno 21 dni po posledni menstruaci...omlouvam se za sumy a zmatky.. 😀

buchtoska
28. zář 2011

@viridie ale ja jsem četla že se to prokaže po 15 dnech,jinak jsem to měla dostat před dvouma dny,myslíš že si mám udělat test ještě jednou?

viridie
28. zář 2011

@buchtoska Ahoj...ja sama jsem ted nervni,ze jsem tehot,tak se omlouvam-vypustila jsem tady zmatky...Ja cetla,ze Hcg je v moci nejdrie 26 dni po posledni menses a 12 dni po poceti... ja urcite doporucuju pockat 2 dny a testovat znovu,,nejlepsi je 10 Mamma test,ten je nejcitlivejsi... 🙂

buchtoska
28. zář 2011

@viridie to je vpohodě 😉 já jsem také nervozní já totiž nechci byt ted těhotná jedno dítě mi ted stačí 😀 tak test jsem si dělala v utery tak si můžu udělat zítra asi,jinak ti děkuji 🙂

huma
3. říj 2011

babule, snazime o babatko rok, vcera 10 DPO som si na nohavickach objavila hnede spinenie, okolo jednej na obed, jednorazove, dnes rano BT o siedmej 37.0, spinenie ziadne, LF mam 13 dni, takze mrchu by som mala dostat vo stvrtok, nikdy predtym sa mi to nestalo, tak ci by mohlo ist o implementacne spinenie/uhniezdenie vajicka. Pravda ale je, ze som mala od stvrtku vela stresov, tak ze to asi moze byt aj z toho... ☹

nemo1985
3. říj 2011

Ahojky holky.
Tak 32DC a ms stále nikde , Počkám do středy, jinak testnu
Bolí jen prsa a žaha pálí

huma
3. říj 2011

no kazdopadne ak islo o uhniezdenie len na 10DPO, kedy by som si mohla urobit test? lebo vsak HCG sa zacina vylucovat az po uhniezdeni

aadulik2110
3. říj 2011

@nemo1985 želám nech tam máš // čiaročky 🙂 ja som si robila test, keď mi meškalo 7 dní.... a to už viac menej som si už len potvrdila, lebo príznaky tehu som už mala

aadulik2110
3. říj 2011

@huma ja som mala HCG quick test 10 a tam bolo napísané, že sa môže robiť už po 10 dni po možnom oplodnení..... ja som si ho robila až keď mi týždeň meškalo a to už som za jednu sekundu mala // prúžky... tento test sa dá odčítať už po 10 sek. takže netreba veľmi dlho čakať...

turandotta
3. říj 2011

ahojte, som rada, ze som objavila tuto temu, ja cakam na stvrtok, ci pride alebo nie a uz som si robila dva testy uplne skoro a zbytocne, jasne, ze boli negativne. v kazdom pripade treba asi cakat na mrchu, ze? ani den vopred mi test neukaze?

huma
3. říj 2011

@aadulik2110 no ja momentalne 10ku doma nemam ☹
tak uvidim,ako sa bude vyvijat teplota do stvrtku,ak neklesne, vo stvrtok testnem

aadulik2110
3. říj 2011

@turandotta ja som mala HCG quick test 10 a pri ňom nebolo treba čakať na mrchu, ale ja som ho aj tak použila až keď mi týždeň meškalo

mitinka
3. říj 2011

Ja som čakala mrchu ale mala som pocit,že som tehulka 😀 Tak som si robila test snáď každú hodinu 😀 😀 😀 😀 A nakoniec mi meškali už týždeň a jedného dna po týždni som si urobila hneď ráno ďalši a mala som 2čiarky ,ale druhá bola veľmi slabá 😒 No volala som dr a išla som k nemu no on nič nevidel a na hcg mi povedal,že nič nemám,ale keď som videla papier tak tam bolo 1000.... A za další týždeň som si ju urobila lebo stále som nič nedostala,... a bola taká tmavá,že skoro až vyskočila 😀 😀 😀 😀 Bola som tá najšťastnejšia na svete 😀

turandotta
3. říj 2011

@aadulik2110 dakujem, hadam do stvrtku nejako vydrzim a spravim si hned rano test, pri mojom prvom som to tak spravila a boli tam pekne ciarky, teda, vydrzala som a v den ocakavanej som si spravila test...vtedy som ale nebola taka netrpezliva, nechapem co je to tento raz so mnou🙂

aadulik2110
3. říj 2011

@mitinka blahoželám

aadulik2110
3. říj 2011

@turandotta ale vydržíš, veď to sú len 3 dni.....

mitinka
3. říj 2011

@aadulik2110 Ďakujem 😉

mikysekk
21. říj 2011

Ahojky.chtěla jsem se zeptat měla jsem pohlavní styk v době ovulace což bylo teďkon 14.10. Byla jsem nedočkavá a udělala jsem si těhotenský test 20.10 ovšem mi vyšel negativní 😒 Byla jsem zklamaná,ale kamarádka mi řekla že je to moc brzo ať to zkusím ještě dýl 🙂 Chtěla jsem se zeptat,kdy nejdřív si mám udělat těhotenský test?Jsem strašně unavená,mám divný jednorazový pichaní v podbříšku..děkuju za odpověď 🙂

michaela_2
21. říj 2011

@mikysekk ahoj, já jsem si dělala těhotenský test týden po zpoždění menstruace - myslím si, že do té doby je to zbytečné......sice se může stát, že ti ještě před tím ukáže dvě čárky, ale je i dost pravděpodobné, že ti bude do té doby vycházet negativní i v případě, že miminko čekat budeš 🙂 takže radím, počkej jestli dorazí menstruace nebo ne........

werumka
21. říj 2011

@mikysekk Nejdřív 10 dní po ovulaci.

regenbogen
24. říj 2011

Ahoj holky,
precetla jsem si forum a jsem celkem dost zmatena ze vsech tech zkratek a poctu, muzete mi prosim poradit?
HA jsem uplne vysadila 20.zari, do dneska jsem ji nedostala, tj. nejakych 34 dní. Sex jsem mela 13.10.-17.10. - nesmejte se, to byl pritel zrovna doma ze sluzebky 😀 , má cenu delat si test? Jestli je vubec mozne uz neco poznat? Jakoze zpozdena MS to je, ale aby se za tu chvilku uz neco vyklubalo?

regenbogen
24. říj 2011

@regenbogen nechci si teda nic nalhavat, ale vcera jsem malem padla z vune kureciho masa a dneska me dostala vune zeli v kantyne.... 🤐

hojda
24. říj 2011

@regenbogen Po vysazení HA je zpožděníá dost časté. Já měla pozitivní test (citlivost 1O) 11 den po oplodnění z ranní moče.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru