Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

beduin
1. zář 2013

@jenyska4 jj plodny den vychazel na 18.8 a to byl i sexík 🙂 a ted 1.9. jsme mela dostat ms...uz roky to dostavam hned rano a ted nic,tak me to nabudilo se testnout a je negativni ☹ pokud ale dobre pocitam tak je to 13 den po a ted nevim jestli je to brzo na to aby mi to test ukazal nebo ne ☹

jenyska4
1. zář 2013

@missuulle Já měla ovu 16 a 26 jsem měla pozitivní test 😉 mám cyklus 31 dní, měla mě přijít dnes! Byla jsem ve čtvrtek u svého lékaře a měla hcg už 72...takže já být tebou testnu, já jsem byla zvědaví a ted mám doma šest testíku z každého dne a koukala jak hezky sílí.... 🙂 🙂 🙂

jenyska4
1. zář 2013

@beduin to víš, že to muže být brzy, protože každé vajíčko se uhnízdí jinak, to Tvé mohlo později tak zkus až zítra ráno zase...a naklonila jsi test?Já ho nakláněla prvně na strany a potom až uviděla ducha a pak každý den sílil a sílil....já otěhotněla toho 16 nebo 17...a dnes jsem to měla mít🙂

missuulle
1. zář 2013

@jenyska4 děkuju tak to zítra zkusím a uvidím, snad tam bude duch...moc bych si prala květnové miminko 😀

jenyska4
1. zář 2013

@missuulle a já mám ty tu teplotu stejnou jako ty🙂) taky k 37 😉 zítra Ti budu držet všechny palečky a hned písni🙂 bylo by to skvělé já taky právě chtěla na květen 🙂

missuulle
1. zář 2013

@jenyska4 já jsem sam květnová a líbí se mi to 😀 no uvidíme snad to nebude brzo a když tak budu testovat dal. 8.9 budu s přítelem 8 let,tak jsem si tak říkala že by to bylo hezke na oznameni 😀

missuulle
1. zář 2013

@jenyska4 jinak dnes jsem teplotu nemerila,protože jsem nebyla doma tak zítra změřím, a také to něco napoví.

jenyska4
1. zář 2013

@missuulle juuu to by byl krásný dárek...já se ted taky neměřila co mě to potvrdil doktor, ale zítra se shválně poměřím a napíšu ju...tak se těším na zítra, pádím za tatkou k televizi už mě volá a bručí, že jsem tu tak dlouho tak holky pa a všem držím palečky at tam jsou čárenky

speedygon
1. zář 2013

@jenyska4 @bolekat proč jsem ten odkaz sem dala: píší v tom posl. odstavci, že zvýšené HCG může být i v době ovulace nebo před MS a s těhu to nemá nic společného....to jsou ty hormonální změny, co jsem měla na mysli...

beduin
1. zář 2013

@jenyska4 nenaklonila ☹ jsem tam druhou carku nevidela tak jsme ho hodila do kose,myslis ze by jako za 12 hodin byl duch? nemam treba pockat do stredy nebo tak??? ten pocit kdyz vidim ten bili test tak nic moc ☹

jenyska4
1. zář 2013

@speedygon prostě je to blbost co píšeš věř mi 😉

jenyska4
1. zář 2013

@beduin tak pokud z toho nemáš dobrý pocit tak počkej do středy 😉 nedělej nic co by tě stresovalo...

petroska
1. zář 2013

@jenyska4 Já se totiž moc pozoruju.Kdybych si pokaždé nekontrolovala toaletní papír na kterým je jen lehounce cosi tak to ani nepoznám,ale zas si říkám že to muže být uhnizdování,nebo mi dnes končí jakoby menzes tak možná tím.No snad to bude v poho.Tady mi to ukazuje http://www.tehotenskakalkulacka.cz/ Já měla plodný den 10tého podle výpočtu.

petroska
1. zář 2013

@beduin Já pro klid testovala až 6tý den po nedorazení mrchy .Dřív sem byla nedočkavá,testovala brzo byla jsem zklamaná

speedygon
1. zář 2013

@jenyska4 já píšu to, co je v článku, poslední odstavec...potom teda píšou blbost oni

speedygon
1. zář 2013

@jenyska4 V krvi i moči se lehce zvyšuje hladina hCG i v období ovulace anebo těsně před menstruací a oba tyto jevy nemají s těhotenstvím nic společného. I v této době lze najít slabě pozitivní těhotenský test a přitom důvod k radosti (či obavám) není.
Tohle tam je

missuulle
1. zář 2013

@jenyska4 díky a uvidíme. jinak ten muj taky furt nadavá co si tady pořád čtu čí píšu. 😀 zítra dám vědět

missuulle
2. zář 2013

@jenyska4 ahojky tak zatím nic:o(

jenyska4
2. zář 2013

@missuulle no nekecej... a MS nikde ju? Ještě ty dvě čárky mužou být a ani duch , když test natočíš?
@speedygon ale já mám na to opačný názor a dle mě je to blbost 😉

beduin
2. zář 2013

@jenyska4 dnes jsme se netestova,byla jsem na male rano v 5 a to se mi nechtelo a ted si rikam ze abych mela aspon ducha mela by byt ranni moc! Ms zatim nikde takze pockam!Urcize sem dam vedet 😉

petroska
2. zář 2013

Tak já testovala i dnes pro klid po 8mi denní toulání mrchy a uff stále krásné //.Dnes si jeste doukoupím testy at se mužu uklidnovat že se to ve mě drží.Břicho mě furt bolí jak kdyby to mělo přijít.Jen teda to lehounké špinění mě moc nepřidává ☹
@missuulle kolik dní se ti mrcha toulá?

jenyska4
2. zář 2013

@beduin jasně držím palce já ted taky chodím třkrát za noc a vydržet na ranní testování byl boj .-) budu na tebe myslet a hend písej ju
@petroska nebooj to špinění je normální🙂)) a kdy jsi objednaná k mudr? Tobě už bude za týden vidět srdíčko🙂

petroska
2. zář 2013

@jenyska4 Akorád jsem si tam volala.Trošku přistup divný.Ani se neptala jak dlouho mám zpožění nic.Ale jdu 11.9. To už budu nějakých 6+3 tak snad i srdíčko bude.Minule jsem šla brzo,že nic neviděla a akordá sem byla vystresovaná,tak ted už snad na nas bude blikat.Tobě to vychází jak na týdny?Díky za povzbuzení že je to normální 🙂 .Já si prostě těhu nemužu nikdy užívat.I u třetího těhu je tu furt strach,ale věřím že to bude dobrý 😉 a bude druhý prcek v pořádku.Fili se totiž narodil předčasně.Těhu jsem měla od začátku rizikové,furt něco,časté tvrdnutí ,ve 24 týdnu hrozily že pujde dřív ale aspon do 34 týdne jsem to zvládla.Tak snad se nebude nic opakovat a aspon poslední těhu si užiju jako ostatní ,v klidu 🙂

jenyska4
2. zář 2013

@petroska Peti tohle jsem našla... Příznaky života. Jediným příznakem toho, že jste těhotná, může být absence menstruace. Můžete také pozorovat slabé „špinění,“ které doprovází zahnízďování vajíčka do děložní stěny. Toto lehké krvácení je zcela normální, a bývá též označováno jako uhnízďovací (implantační) krvácení.

jenyska4
2. zář 2013

@petroska každé těhu máš kočko jiné 😉 takže jsi objednaná o dva dny dříve tak si budeme si držet palce

petroska
2. zář 2013

@jenyska4 díky.Já si tentokrát zakázala čtení na netu ,at se zas zbytečně nestresuju a dovolila jsem si jen koníka 😀 .Tak doufám ,věřím,že vše bude v pořádku a že bude ted těhu opravdu jiné-lepší a zahlásíme si obě příští týden jen dobré zprávy.

missuulle
2. zář 2013

@jenyska4 ne ani duch a ms nikde,ale ješte MS nemeškáta má přijít 5.9 ja jsem ti psala vcera tak to zkusím znovu,ale až 5. možná šestého.

@petroska ne ani duch a ms nikde,ale ješte MS nemeškáta má přijít 5.9 ja jsem ti psala vcera tak to zkusím znovu,ale až 5. možná šestého.

petroska
2. zář 2013

@missuulle Tak to vydrž až do 5tého a pak testni at se zbytečně nestresuješ.Třeba to vyjde a je na testování brzo.Já měla u druhéo tehu // taky až v den menstruace,den před byla jen lehounká,skoro neviditelná.držím pěsti at to vyjde 😉

missuulle
2. zář 2013

@petroska a u prvního ti to ukázalo kdy? jj vydržím já doufám že to klaplo.

missuulle
2. zář 2013

@petroska ale nevím zda doufat či věřit, nepříide mi totiž že bych měla nějaké příznaky.A dnes mi o 0.1 stupnů BT. tak doufám že to zítra zase vyleze.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru