Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

astyna
24. lis 2016

@vanea

...a pak to bude "proč nekojíš?"..."proč už nechodí?" 😀 😀 😀 ono někdy jsem ráda, že jsem 250 km od rodiny, mobil můži típnout vždy 😀

svobodka14
24. lis 2016

Dneska je den, kdy na to musím pořád myslet🙂))) V práci jsem si dodělala resty a zítra mi začíná prodloužený víkend, takže se trochu nudím. Volá mi manžel, že koupil domů robota, ať jednou bude moct dělat mimču příkrmy sám, aby se nekupovaly. A teď sms z pilulky, že si balíček s testama můžu vyzvednout (jupíí mám dvojnásobnou zásobu testů:D)))

vanea
24. lis 2016

@astyna já jsem od rodiny taky tak daleko, to jim ovšem nebrání mi volat a spamovat na skypu :D už se fakt radši většinou házím do invisible, jsem mrcha :D ale prostě mně akorát stresujou a nutí na to pořád víc a víc myslet..si člověk po 3 měsících připadá jako porouchaný:D

nienin_que
24. lis 2016

@vanea ja se taky na oko nevztekám, bouchnu vždycky jen uvnitr .... 😀
Ale je hezké že má tvuj muz takhle pekný pozitivní pristup, ba naopak, je videt ze si te bude hejckat a opecovavat jak vzacnou kvetinku.🙂 coz je hezké.

kacwi
24. lis 2016

@svobodka14 a kdy máš dostat MS?

nienin_que
24. lis 2016

@svobodka14 přeju ti abys potřebovala je jeden kočko <3

svobodka14
24. lis 2016

@kacwi Zítra🙂

kacwi
24. lis 2016

@svobodka14 tak to jsi dobrá, že vydržíš. Já testovala 2 dny před 🙂

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Děkuji. Doufám, že ten digitál otevřu co nejdřív🙂 a pak si budeme gratulovat navzájem🙂

svobodka14
24. lis 2016

@kacwi A bylo to tam? Měla jsi nějaké příznaky?

nienin_que
24. lis 2016

Já se nicmene v praci taky nudim. praci teda mám ale cim vic si tu s vama pisu, tim vic na to myslim a po praci jdu koupit test. ale uz se nechci opakovat.

nienin_que
24. lis 2016

@svobodka14 No holka.To by byla pecka. a ten digital se neda koupit normalne v lekarne ?

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Tak jsme dvě, já už naštěstí za půl hoďky jdu.. ale asi ten jeden proužek vyzkouším dneska odpo, kdy není manžel doma.. a tyčinky kdyžtak až v pondělí🙂))

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Ale joo🙂 jen jsem líná🙂 a když mám odpolední a nudím se večer v práci brouzdám po eshopech a zrovna byl na pilulce v akci na 98 kč🙂

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Ahoj těhulko 🙂 tak jak se cítíš, je všechno v pořádku? 🙂

vanea
24. lis 2016

@nienin_que jojo to boucháme asi stejně :D akorát mi dělá čím dál větší problémy se aspoň nezatvářit:D a jj, je zlatý, mám doma poklad🙂) teď jen aby to vyšlo no...dneska/zítra to mám dostat, 12DPO a od včera mám růžový výtok, testík negativní:/ tak s tím zas moc nepočítám..vy se snažíte jak dlouho?🙂

nienin_que
24. lis 2016

@svobodka14 j jdu taky za půl hodky ... já budu testovat kolem 4 a taky sama doma, doufam ze tam budou dve a v tu chvilku to nebudu mit komu rict 😀 tak normalne bouchnu od ntesení.... ba ne ..... az to jednou vyjde tak to chci pritelovi rict nejak hezky, originalne, premysleli jste uz nad tím ? tohle vec nad kterou když už přemyslim o miminku ,tak vlasatne o tom jak to řeknu drahe polovicce.

luciikhol
24. lis 2016

@svobodka14
@nienin_que
Holky budu na vás ve 4 moc myslet a dejte určitě vědět jak jste dopadli, držím všechny palce 🙂

kacwi
24. lis 2016

@svobodka14 jo bylo 🙂. Nijak velké příznaky jsem neměla. Trochu mě bolelo břicho a prsa.

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Já bych chtěla počkat na první UZ a nechat mu to natisknout na tričko budu táta... ale naprosto přesně vím, že když tam budou 2 čárky budu mu hned volat:D

vanea
24. lis 2016

@nienin_que jé držím palce!!🙂) já nad tím přemýšlela, nakreslila bych si něco na břicho (mimčo, dáreček, vajíčko, otazník...zkrátka "něco" :D) a až by se přitulil, tak by koukal :D a nebo pak klasicky pod stromeček nějakou tu dětskou věc, to je takové obyč, ale myslím, že potěší i tak=)

kacwi
24. lis 2016

@luciikhol Ahoj 🙂, všechno v pohodě 🙂. 30. další kontrola a vystavení průkazky 🙂. Sem tam mi je špatně. Cloumají se mnou hormony, takže brečím u reklam a pálí mě žáha. Ale jinak super. A jak zvládáš ty?

astyna
24. lis 2016

@vanea

Já jsem jednou vytípla hovor na skype od tchána, den poté od tchýně, protože mi to prostě nesedělo a nechtěla jsem tlachat o ničem. Pak jsem se dozvěděla, že jim nechci ukázat vnuka, zajímavá logika 😀 Oni jsou hodně kontaktní a komunikativní, já jsem plaší tvor milující soukromí, doteďka nepochopí, co na mě jejich syn vidí..Což mi tchán nezapomněl připomenout na svatbě samozřejmě 🙄 A pak proč se nechceme stěhovat blíž 😀

nienin_que
24. lis 2016

@vanea PŘESNĚ problém se netvářit. .....s tím mám problem velikej pokaždy když jde o neco co se mi zrovna nezamlouva 😀 a lidi kolem me nedokazou pochopit ze to nedelam schvale, ze takhle proste jen cumim 😀 😀 😀 hahahaha
no my se snazime dobrej pul rok, cykly mam 32/33 dni, dneska jsem 35DC a ještě jsem neměla ,,ty koule,, na to si ten test udelat. 😀 driv bych byla schopna testovat hned po styku ,ale ted jak citim ze by to fakt mohlo vyjit tak mam normalne strach,ale holky tady me uz tak nejak presvedcili a deska si ten test uz udelam.

kacwi
24. lis 2016

@nienin_que Já manželovi nachystala krabičku, ve které byl dudlík a test 🙂

luciikhol
24. lis 2016

@kacwi Tak to je dobře že je vše v pořádku, hlavně aby to tak bylo po celou dobu a nic se nestalo 🙂 brečíš u reklam? 😝 to je hezký 😀 .. ty budeš mít průkazku už, tak to ti závidím 🙂 .. já jsem se z toho neštěstí už oklepala a jedeme dál - když teda tady přítel je.. 🙂

nienin_que
24. lis 2016

@luciikhol tak nějak jsem pochopila co se ti stalo a más muj obrovský obdiv...jsi silná holka,.....rozhodne to evzdavat a myslet pozitivně :-*

vanea
24. lis 2016

@nienin_que jj, nejčastější co slyším je "už se zase tak tváříš" .."jako jak?" ..."no tak jak ty to umíš..tak debilně" :D
a budu na tebe myslet, aby to vyšlo! nějaké příznaky máš?🙂

@astyna no ti jsou taky dobří :D manžel se se svýma rodičema většinu času furt jenom hádá a já nechci stát někde mezi a dělat jim prostředníka, takže oni jsou většinou uražení a čekají, až zavolám já, což je jako unreal:D takže když už zavolají, tak komunikuju..ale to je tak jednou do měsíce naštěstí🙂) naši jsou 100x horší, to je každý den:D

luciikhol
24. lis 2016

@nienin_que Ono se vcelku "nic" nestalo, kdybych netrapákovala tak brzo s testama a neměla tolik příznaků tak bych asi ani nezjistila že jsem těhu, ani čárky mi pak nevycházeli tak jak měli a po 14 dnech zpoždění se mi dostavila MS a vše mi vzala ☹ je to smutný ale aspoň vím že nám to půjde i příště 🙂 všechno zlé je pro něco dobré 🙂 a děkuji.. pozitivně myslím už je to skoro za mnou 🙂

nienin_que
24. lis 2016

@vanea o vystihlas to uplne presne holka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 tos me pobavila. no nebojte, hned se budu hlasit jak jsem dopadla, pac budu dalsi 3 hodiny doma sama a rozhodne to nevydrzim pripadne nerict, takze se o to podelim apon tady s vama ..... ja si to fakt preju 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru