Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sssimi
21. črc 2011

@sonicata1 veselo si už môžeš spraviť test 😉

@jananis ak by si aj bola, tak ti to už test ukáže.

marinka
21. črc 2011

@jananis Nemyslím, že bys byla těhulka, to už by test ukázal po MS..Ony se ty příznaky dají všechny vsugerovat, když si člověk mimčo přeje, i nevolnosti, únava apod. Být tebou, tak bych to teď pustila z hlavy a s radostí se pustila do dalšího měsíce snažení 😉 Možná, že i ty příznaky pak samy odezní 😉

jananis
21. črc 2011

dakujem 🙂 tak do snažilkovania 🙂

jaja.m
21. črc 2011

@marinka :Ahojky,tak už mě břicho vubec nebolí,teď mám už jen tlak úplně dole,to je taky asi normální viď?Já se snad tý kontroly nedočkám🙂

marinka
21. črc 2011

@jaja.m Jj, to je taky v pořádku, v těhu jsou různé tlaky, píchání apod..a kdy máš tu kontrolu?

katkasupka
21. črc 2011

Ahoj holky,
jsem tady nová a mám taky stejny "problem" jako vy. Ovulaci jsem měla 2-5.7., udělala jsem si v průbehu tohoto týdne 4 různé testy a všechny byly "lehce" pozitivní. Ráno jsem šla k dr. a ty říkala, že tam není nic konrétního vidět, ale děloha je zvětšená, takže to asi bude. Vzala mi krev a zítra ráno si mám zavolat a dozvím výsledek.

jaja.m
21. črc 2011

@marinka : pondělí.Ten doktor co zastupoval mou dr. mi řekl,že mám přijít ke svý za týden až dva.TAk v pondělí to bude týden.Podle tho co si myslím,bych měla být těhotná tak 3 týdny v pondělí,ale od poslední MS už týdnl 7 což je,ale blbost

jaja.m
21. črc 2011

@katkasupka :Ahojky,tak to sme otěhotněly asi stejně.Já mám přijít v pondělí,byla jsem u zastupujícího lékaře,takže mi krev nebral.Tak nám dej vědět

sonicata1
21. črc 2011

Jo tak to mám kldyž se mi chce čůrat ! Jinak mě bolí břicho jen sem tam a hlavně po únavě nejlíp je mi když ležím 😀

sonicata1
21. črc 2011

@jananis já jsem menstruaci nedostala hlad nemám právě naopak pomalu nejím a když se najím není i nejlépe 🙂 A o mimčo se nepokoušíme prostě se stalo ani jsme nechtěli ! Dítě jsem plánovali až tak za dva roky 🙂

sonicata1
21. črc 2011

@sssimi včera jsem dělala a nic ☹

sonicata1
21. črc 2011

@katkasupka tak držím palce ať je pozitivní ......teda pokud mimi chceš 😉

sonicata1
21. črc 2011

@jaja.m tak s těmi týdny to máme skoro podobně podle MS to mám mýt 5 týden podle toho co jsem si vzpoměla kdy jsem měla nechráněný sex a nejsppíše došlo k oplodnění je necelý 3 týden 😉

katkasupka
21. črc 2011

@jaja.m No asi ano, snažíme se už 3 m a zrovna v době ovu jsme byli na dovolené i s dcerou (v září má 3r), takže to snad klaplo. Anti jsem vysadila v březnu a pak jsem měla úplný chaos s ovu a tak, takže jsem byla i na injekci, ještě, že mám tak super dr., která má pochopení pro "bláznivé" otěhotnění chtivé ženské. Jinak má i úplné stejné příznaky jako ty 🙂

katkasupka
21. črc 2011

@sonicata1 Díky ano chci, dům už máme vyřešený, práce už mně nebaví a 1. vetřelec (dítě) potřebuji trošku zkrotit.

katkasupka
21. črc 2011

JO jinak k tématu této diskuze. Moje dr., my to vysvětlila, tak že k oplodnění může dojít kdykoliv v době ovulace a dříve i později, pak 10 - 12 dní oplodněné vajíčko putuje do dělohy, kde se následně uhnízdí, takže dříve to fakt nejde a těch 5 dní, které píšou na testech je asi fakt kravina. Dost jí věřím a říkala, že dle jějí vnitřní intuice to těhu bude, ale opravdu si to potvrdíme až zítra, resp. si počkáme na srdeční ozvy do 2.8.

jaja.m
21. črc 2011

@katkasupka :Tak to jsem zvědavá jak námto vyjde🙂.a tobě řekla,že tho 2.8 už bude slyšet srdíčko?Já se tho totiž moc nedozvěděla od tho zastupujícího lékaře.Byl semnou rychle hotovej.Jen řekl,že na UTZ nic nevidí ,jen mám taky tu zvětšenou dělohu a že mám ke svý DR. jít za týden až dva,tak jdu teď v pondělí to bude týden

jaja.m
21. črc 2011

@katkasupka :Tak doufám,že už tam něco vidět bude.Jsem hrozně nedočkavá.A jaký máš příznaky?Já mám tlak v tom podbříšku,jsem unavená,občas mě bolí záda,ale hlavně chodim furt čůrat

hojda
21. črc 2011

Já našla našla // 11 den po oplodnění, citlivost testu byla 10

katkasupka
21. črc 2011

@jaja.m Jo, jo příznaky mám úplně na chlup stejné jako ty. Srdečné ozvy jako známka, že se plod začal vyvíjet by měli jít vidět 5-6 týden.

sonicata1
21. črc 2011

@hojda já si nejspíš taky udělám až dýl teda v pondělí

jaja.m
22. črc 2011

Ahojky,tak mi manžel koupil ten clearblue digi a hned dnes ráno jsem ho vyzkoušela.Objevilo se mi tam plus 2až 3 týdny.Takže to podle mých výpočtů opravdu vychází🙂.A na normálnim testu už mám pěkně tlustou čárku🙂.Jeje už se to pondělí blíží a já sem čím dál tím víc nervóznější

katkasupka
22. črc 2011

@jaja.m Super, tak to je na 100%, díky za foto, já jsem si ho chtěla také koupit, ale měli pouze klasický, ale i tak to tam bylo. No jestě tak 1h a pak budu mít jasno. 😅

jaja.m
22. črc 2011

@katkasupka :Tak moc držim palce🙂pak nám hned napiš

katkasupka
22. črc 2011

@jaja.m Budu zrovna na cestách, tak uvidíme, kdy se mi to podaří.

marinka
22. črc 2011

@jaja.m Paráda, to mám radost, těhulinko 😵

janazbrna
22. črc 2011

Měla jsem ještě skoro týden po vynechání menstruace negativní těh.test a těhotná jsem byla... Jen mě bolely prsa a změnila se mi chuť k jídlu (teda spíš přišla nechuť).

jaja.m
22. črc 2011

@marinka :Děkuju🙂,ještě aby se mi to potvrdilo v pondělí,dost sem četla o tom mimoděložnim,ale to by to hcg nemělo tak skákat jako mě.na tom normálnim testu mi ob den ta čárka hoodně zesílila.No já se snad nedočkám🙂.Ani sem nečekala,že se nám to podaří tak brzy,snažili sme se teprv první měsíc.ALe podle tho kdy si myslim,že se zadařilo,tak to bylo na jedný akcičce na mácháči,malinko sme bumbali a zapoměli na nějaký to snažení a už to bylo🙂

vvia
22. črc 2011

baby ja este stale dufam,ze som nehotna, pretoze ovulacia prebehla, styk sme mali planovany dokonca presne na hodinu od gyndy,ze sa to musi podarit, ale citim sa ako pred MS a inac v noci ma tak raz silno pichlo brucho, ze som sa na to az zobudila. zle znamenia? dobre znamenie? dnes 9DPO

katkasupka
22. črc 2011

@jaja.m Čauky, už jsem opět u PC, takže hcg mám 151,1, aj těhotenství se bere od 50, tak jsem těhule a to mám v pondělí narozky a mé přání na dárek bylo 2. cvrček, takže super. Jinak mimoděložní to být nemůže, reps. nemělo by být, tedy pokud se ti tam dr. díval a měla jsi zvětšenou dělohu, tak je to tam kde to má být. Na stejné téma jsem se bavila s dr a takhle mi to vysvětlila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru