Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

randgrid
27. bře 2013

@mamanka1 mě se kdysi stalo že nám praskla ochrana. A hned den na to jsem šla na gynekologii a dal mi tabletku po. Je to jistota než čekat. Ale zjistítš to nejdřív období ms.. test ti to pár dní po neukáže.

randgrid
2. dub 2013

Tak děvčata, skončila mi ms. 🙂 Vstříc novým zítřkům. 🙂 10.4. jdu k doktorovi kontrolovat ovulaci, a doufám, že mi řekne, že cysta už zmizela. 🙂 Tak začínám měřit bt, snad mi řekne víc měření celého cyklu. Ale myslím, že mi ovlace probíhává, hlen sedí, pobolívání taky. 🙂 i načasování. Jen ten cyklus po vysazení jsem pobolívání a tlaky v podbřišku cítila od poloviny cyklu. Zesilovalo to s přicházející ms. Ale už je vše v normálnu, ms naštěstí na čas přišla, takže mám cyklus 28-29 dní.

kristinka28
2. dub 2013

cer mam jednu otazku dufam ze mi niekto poradi,,mam krckok hore,ktory je tvrdy, biely vytok co to moze byt

adikbs
3. dub 2013

ahoj holky,snažíme se o mimčo jsem bez Ha 8měsícu,menses jsem mela normalně na den přesně,srovnalo se mi to sama,a bymuly měsíc byl zpoždění o 14dní,a tento měsíc jedu zase,mela jsem nevolnost,pocit na zvracení,a bolest v podbbřišku,menzes nikde a testy neativní ☹ ale rikaji ze test je spolehlivejsi nez doktor...víte něco víc? nebo cím podpořit abych vlítla do jineho stavu??? rikaji kyselina listova..diky mějte se 😝

fandapat
17. dub 2013

Prosimvas vas pokolika dnech ukaže GS mamatest tehotenstvi dekuji predem za odpoved 😵

patka23
17. dub 2013

ahoj kocky.....poslednu mrchu som mala 29.3.13 no a ovulka mi vychadzala na 12teho...plodne dni od 9. do 13.4....v tomto obdobi som mala s manzelom prakticky stale sexik.....cely tyzden, kedy je mozne co najskor zistit ci som tehu? Prve mimi sa nam podarilo na uplne prvy krat, tak sa chcem spytat este ci je mozne aby sa zadarilo aj po druhy raz? Velmi by som sa tomu potesila.....ja viem ze je este asi velmi skoro ale som neskutocne netrpezliva....robila som si par testikov uz, niektore boli slabulilinko pozitivne a par negativnych co to pre mna znamena?

ewica
17. dub 2013

@adikbs @fandapat určite nieje test spolahlivejši ako doktor...to hadam ani nemôžu mysleť važne?!?! no ale tak pravda je, že neni doktor, ako doktor...
Určite by som vyčkala aspon týždeň, ak vynechá MS a aj keď ukáže test len jednu /, treba ísť k doktorovi, ten Vám to môže zistiť z krvi, alebo na sone
Niekomu ukáže test už aj pred MS 😀 😀

lusib24
18. dub 2013

ahojte... som cca 12DPO, testy stale negativne, MS mam dostať 20.04.2013. od 08.04.2013, stále pretrvavaju bolesti v podbružku, tiež bolia križe... posledné 3 dni mi je od rána na vracanie... neviem čo si mam myslieť.. poradite?

randgrid
18. dub 2013

čauky, máte někdo zkušenost s betadinem? beru ho na pročištění k vůli operaci cysty a v noci jako bych zašpinila, začala ms. ale od té doby ani ťuk, dokonce výtok-bílý mám jako předtím. Jsem 10.DPO, a 23dc na ms je to brzy.. Je možné, že je to tím betadinem nebo je možnost něčeho pozitivnějšího?

randgrid
18. dub 2013

@lusib24 taky mám dostat ms 20.4.-25.4. 🙂 může to být psycjika a nepbo pms..:( ale i dobré zprávy ;)

lusib24
19. dub 2013

@randgrid ahoj... či to je MS uvidíme zajtra... kupila som si DIGItalny test Clear Blue... ak MS nepride vyskušame a uvdime 😝 😀

randgrid
19. dub 2013

@lusib24 přeji jen radostné novinky 🙂 mě holky po tom zašpinění tlačí, abych si udělala test, ale také na to čekám.. až přijde nepřijde ms.. pak kdyžtak testík.. ale teď po těch diskuzích toho má zase plnou hlavu :D

randgrid
20. dub 2013

hm, tak to zašpinění mám asi z betadinu, dnes zase :( den jsem vynechala.. pak zase vzala, sice zašpinění nebylo takovéj jako předtím, mnohem slabší.. ale v letáku o tomto tam nic není.. :-/

randgrid
20. dub 2013

@lusib24 tak coooo?🙂 😝 červená nebo nic?🙂)))

lusib24
20. dub 2013

@randgrid ahoooj cervena zatial nedorazila... uvidime či dorazi, či nie :D

lusib24
20. dub 2013

@randgrid mam nadchu a teraz neviem či z alergie alebo aj to je nejaky signal... ak do zajtra nepridu rano skusim ten digitalnz tehotenskz test.. uvidime ... zatial co som skusala testy behom tyzdna boli negativne.. tak uvidime :D

lusib24
20. dub 2013

@randgrid ajja tebe rpajem len radostne noviny.. ako ej to u teba dorazila cervena?

gaba83
20. dub 2013

Ahoj chtela jsem poprosit o radu..s pritelem jsme meli nechraneny sex 4.4. A 8.4. Jsem to dostala(presne podle vypoctu) potom me zacalo pobolivat v podbrisku,jenom mirne tak jsem si udelala test (17.4. Byl negativni ). Ted mam porad bolesti v podbrisku jako pri ocekavane menstruaci a taky si pripadam nafoukla..byva mi obcas na zvraceni (slabsi pocity nevolnosti ) ale zvracet se mi nechce..az teda na dnesek..je mi celkem blbe..taky mi Je obcas vedro (vetsinou mi Je porad zima ) a prsa me neboli akorad me obcas boli hlava a taky mam divny nalady.. vetsinou me vsechno rozciluje nekdy az k placi pak mam dny kdy Je mi "vsechno" jedno a dny kdy mam usmev na tvari 🙂 ..hrozne si miminko prejeme tak nevim jestli si neco. Jen nenamlouvam..vim ze Je nejlepsi pockat jestli se mi to zpozdi a pak si udelat test jenze jsem hrozne netrpeliva takze moc dekuji za kazdou radu

lucie777
20. dub 2013

@gaba83 To je přece nesmysl, abys byla těhotná, když si měla 4 dny po styku dostat MS a taky si ji dostala, jestli dobře počítám, tak teď někdy by měla být ovulace, takže se hoď do klidu, dej si skleničku a sexujte! Ono to přijde, ale chce to nemyslet na blbosti, ale myslet pozitivně! 😉

gaba83
20. dub 2013

Jeste jeden dotaz mam to dostat az 6.5. A prvni Pokus byl pred 16 dny..Je to brzo udelat si test?

ja1985
20. dub 2013

@gaba83 podla mna to co opisujes su priznaky ovulacie....ja to mam presne tak isto v tychto dnoch a to som 13. dc dnes....na test je veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi skoro....MS si mala normalnu?

lucie777
20. dub 2013

@gaba83 Ale mezi tím byla menstruace, ne? cyklus se počítá od prvního dne poslední menstruace, takže jestli poslední MS byla 8.4., tak dnes jsi 13. den cyklu (DC), tzn, že zhruba zítra by měla proběhnout ovulace, to je doba, kdy můžeš otěhotnět, takže si dejte dnes, zítra a třeba ještě dalších pár dní styk, protože ovulace může být i trochu jindy, a pokud to 6.5 nedostaneš, udělej si 7.5. test, hlavně to tak neřeš, jednou to klapne! 🙂

gaba83
20. dub 2013

Menstruace byla toho 8 a skoncila 13 a byla slabsi nez normalne (mam to celkem pravidelny - bez nebo s velmi slabymi bolestmi ) predtim jsem zadny priznaky ovu nepocitovala tak nevim jestli se ted spis vic pozoruju nebo jestli me moje telo chce neco naznacit 🙂

lucie777
20. dub 2013

@gaba83 Tak se nepozoruj a hupsni dnes a zítra na muže a třeba to vyjde! 😀

lusib24
20. dub 2013

@randgrid no ako došla cervena? .. mne stale nie... 😉

iff89
21. dub 2013

Zdravím vás. mám otázečku.......v době ovulace jsme se s přítelem snažili o mimi.....měla jsem zvýšenou teplotu bolestivá prsa a další známky těhotenství. V 1.den menstruace 8.4 jsem to dostala ale jen hnědě a jen na dva dny a to jsem nikdy neměla. po týdnu prsa trochu splaskla ale zjistila jsem že mi z nich teče zeleno bílí výtok (ale nebolí) už druhý den po probuzení mě bolí strašně kyčle v kříži a při sexu trochu v podbřišku.(nevím jestli to není způsobeno třeba teď ovulací) Testy jsem si dělala naposledy 19.4. Se sestřičkou jsem si volala a ta mi řekla at si udělám testík a ještě počkám že to mužou bejt jen hormonální nějaký stavy......ale je mi 23 a nikdy jsem tohle neměla. Mám pocit že jsem těhotná ale test pořád ukazuje jen jednu / ☹ mám ještě doufat nebo je to už pozdě a mám nad tím zlomit hůl? 😖 děkuji

randgrid
21. dub 2013

@lusib24 nene 🙂 došla jsem na tu záhadu hlavolamu, ta barva je čípek, i když se zdál jiné barvy ale udělala jsem hokus pokus s mokrým ubrouskem ;) čekám ms každým dnem 🙂

randgrid
21. dub 2013

@iff89 19.4. testovat by mohlo byt brzy pokud si otěhotněla po ms, ale pokud byla slabá a znamenalo by to příznak těhu, na testu bys to poznala, pokud bys otěhotněla v cyklu předchozím..

randgrid
21. dub 2013

@fandapat test vždy po menstruaci..ať je jakýkoliv.. dřív to nemá smysl...zbytečné zklamání..

randgrid
21. dub 2013

@iff89 spíš bych to přiznala psychice, to je sviňucha..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru