Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
3. lis 2016

@pulguita ahoj jasne ze ty odpo teploty musíme brat s rezervou v podstate nic nevypovidaji☺ja uz treti den od sedmi vecer spim sem nějaká vyrizena uz aby byl patek a nemusela sem vstávat mohla bych delat sipkovou ruzenku 😀jinak sem v pohode obcas zaboli bricho ale to jeste vse muze prijit☺ja bych chtela a by nam to tad vyslo vsem mohli by jsme pak probirat nase male milacky😀za chvili mazu do prace a odpo jdu na masaz uz se tam tesim porad me ty zada zlobi a mam pocit jaka sem hrbata😁pekny den

verviska
3. lis 2016

Holky začínám se trošku bát , bílý husty vytok radikálně ustupuje... dneska 17 dpo ,stále věřím , ze mrcha nedojde a na testu najdu krásné // 🙂

lucinka58
3. lis 2016

@wildcat87 Ahojky, já tam sice nějakej náznak vidím, ale nejsem na to lovení duchů..... Hele, pokud chceš aby ti na to koukly holky zkušeným okem, tak je tady na koníkovi diskuze: https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/tehotensky-test-davam-fotku-co-myslite/

lory303
3. lis 2016

Dobre rano, takze dnesni teplota 36,72 a k tomu pro jistotu i negativni TT, takze je to v haji. Premyslim, ze az mi MS skonci, tak chci jit na nejake vetsi vysetreni i s pritelem. Mate s tim nejaka zkusenost?

lory303
3. lis 2016

@pulguita takze pristi mesic zase snazeni ☹ co tvoje teplota? Drzim palecky. Snad se to podari aspon tobe 🙂

pulguita
3. lis 2016

@lory303 Dobré ráno 🙂 A špiníš, nebo ještě ne? Nevěš hlavu. Pokud se MS rozjede, tak máme šanci příští měsíc. 🙂Na nějaké vyšetření je možná brzo ne? Ještě pořád se nesnažíte tak dlouho. Mi říkala doktorka, že pokud do roka neotěhotním, tak teprve potom jít k lékaři. Já jsem dnes naměřila 36,5!!🙂 Takže budeme na MS čekat obě🙂 K lékaři se mi nechce. Uvidím kdy se dostaví moje MS a jaká bude. 🙂

lory303
3. lis 2016

@pulguita nn.nespinim prave :-/. Jestli se mi ani MS nedostavi, tak me jebne uz :-/. Taky tedy pockam s Dr. U tebe neni nic ztraceno. Vcera jsi mela jeste vysokou teplotu, me uz vcera hodne klesla.

luciikhol
3. lis 2016

Dobre ráno holky. TAK posílám slibovaný clearblue ;) jsem nadsena a je to tam ❤

kacwi
3. lis 2016

@luciikhol juuuu 🙂 krasne. Ten si jdi vyzvedavat dneska 🙂 testovat budu asi az o vikendu ;)

luciikhol
3. lis 2016

@kacwi Jů další těhulka mezi námi?? 🙂

kvietorka
3. lis 2016

holky ctu vas tady nejakou dobu, snazime se o druhe od kvetna, prvni slo hned...v utery rano 10DPO na testu bilo, dnes rano 12DPO jsem nasla tohle 🙂 menzes mam dostat v sobotu, tak snad uz nedorazi...

kacwi
3. lis 2016

@luciikhol ano ano od vcerejska 🙂

kacwi
3. lis 2016

@kvietorka gratuluji 💕

luciikhol
3. lis 2016

@kacwi Jůů to je krásnýýýý .. moc ti gratuluji .. 🙂 skvělá zpráva

petrysek181
3. lis 2016

@luciikhol jeeee uzasny gratuluji👍👍👍

luciikhol
3. lis 2016

@petrysek181 Děkuju moc 🙂

petrysek181
3. lis 2016

@kacwi to vypada dobre tak at sili gratuluji☺

lory303
3. lis 2016

@luciikhol
@kacwi gratuluji holkyyyy 🙂

pulguita
3. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No já ty odpolední teploty s rezervou beru a vím, že platí ty ranní, ale co si myslím je že prostě díky těm zvýšeným odpoledním teplotám je mi špatně. U těch 37,6 je mi celkem dobře ale při 37,7 mi bývá opravdu dost špatně, tak nevím.🙂 Jinak o únavě mi ani nemluv, protože já chodím teď spát taky brzo oproti tomu co jsem chodila dříve, prostě to tělo to tak chce. Dokonce včera jak jsem dorazila domů jsem si musela lehnout jak jsem byla vyřízená, navíc mě kromě bolesti hlavy (která nakonec večer sama odešla) mě tak divně bolelo břicho a bylo hrozně nafouknuté. Ta bolest břicha není moc velká, ale je taková divná nikdy jsem nic takového necítila, tak kdoví co se tam děje.🙂 Jinak dnes mi klesla ta teplota, tak se připravuji na příchod MS 🙂 Kdybych naměřila dalších 36,7 tak mě klepne...to by bylo něco na moje nervy, tak jsem i ráda, protože už vím na co se mám připravit i když bych byla samozřejmě radši, kdyby ta teplota vystoupila, ale co nadělám🙂 Takže snad budeš mít štěstí alespoň ty! 🙂 Budu ti moc držet palce ať ti to vyjde, teď už to máš taky skoro za pár🙂 Zítra už je pátek a konečně přijde víkend taky se těším. Pěkný den a ať nám rychle uběhne🙂

pulguita
3. lis 2016

@janccaaa No v klidu tady nejsme asi žádná a to ani když jsou na testu // Ještě že to tady můžeme probírat a rychleji to utíká🙂

pulguita
3. lis 2016

@verviska Neboj, co bude to bude. Děj nám vědět, jak jsi dopadla.Drž se! 🙂

pulguita
3. lis 2016

@lory303 No teploty nám oběma dost klesly, tak musíme být připravené na všechno.🙂 Hlavně klid! Uvidíme kdy se MS dostaví. Pokud má MS přijít, tak přijde, to se neboj. Termín MS máš až zítra, však uvidíš. Ještě taky můžeš být těhotná protože tvoje teploty při MS jsou mnohem nižší než ta dnešní, takže ještě máš čas na hození flinty do žita. No uvidíme, já jsem se na to ráno pro jistotu vy...😀 Zase jsem měla průjem ve stejnou dobu. To moje tělo se prostě nějak samo srovnává a říká mi kdy mám jít na záchod a kdy mám spát...je to sranda protože nenadělám nic a nezbývá mi nic jiného než poslouchat 🙂 Tak se drž! Jestli mi přijde MS tak dám vědět🙂

wildcat87
3. lis 2016

@pulguita tak t vypadá že budu čekat s tebou... co jsem se vzbudila mám břicho jak balón... šla by h spát zas ale takový divný pocit v břiše... bazalku jsem předtím nemerila jen ted ty.posledni.2 dny co jsem tady na.MK a klesa dolu... takže mrška dorazí......
Nejvíc mě ale.štve že si dává tak načas.... kdyby už byla zase by nám to rychleji uteklo do dalšího snažení

pulguita
3. lis 2016

@luciikhol Krása nesmírná! To mám ale velkou radost hned po ránu😀 Pokud to budou dvojčatka tak si jedno zamlouvám 😀 Budu mít jedno tvoje a jedno od petrysek181 a budu za vodou😀 Opatruj se a užívej si těhulkování🙂

pulguita
3. lis 2016

@kvietorka Moc ti blahopřeji!🙂 No vypadá to že MS opravdu nějaký ten měsíc nedorazi. Držím palce ať to jde jak po másle🙂

luciikhol
3. lis 2016

@pulguita Děkuju moc 🙂 no to si piš že bych ti jedno dala 😀 zatím se moc necítím na jedno na tož na dvě 🙂 jsem žvědavá kolik jich tam bude snad jen jedno - chci kvůli příteli kluka ale tajně doufám že to bude holčička 🙂

pulguita
3. lis 2016

@kacwi Super! To se pěkně rýsuje🙂 Moc blahopřeji a držím palečky🙂

pulguita
3. lis 2016

@wildcat87 No to si člověk nevybere a až se MS zachce, tak přijde, at chceme nebo ne🙂 No já mám břicho nafouknuté spíš až odpoledne až prostě do večera a taky cítím takový divný pocit uvnitř, ale bolest to není, tak ti nevím.🙂 Tu bazalku si měr, je dobrá věc a hodně věcí to napoví. Má se měří vždy ráno hned po probuzení než vstaneš z postele. Já mám teploměr nachystaný pod polštářem🙂 Měla by se měřit tak po 6 hodinách spánku, což někdy nedodržuji, ale už měřím 2 měsíce a něco a rozhodně v tom budu pokračovat. 🙂 Takže pokud mi přijde MS tak dám vědět🙂

pulguita
3. lis 2016

@luciikhol Neboj určitě zvládneš i ty dvě kdyby se zadařilo 🙂 Moc se opatruj a pak dej vědět co a jak 🙂 HA bych taky radeji holčičku kdyby se zadařilo, ale co bude to bude🙂

luciikhol
3. lis 2016

@pulguita Určitě dam vědět, i jak jsem pak dopadla u Dr v pondělí, objednala jsem se i na tu krev a řikala sestřička že by mi udělali i ultrazvuk 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru