Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

22macka22
24. říj 2012

@tamarar fuuu to je este dost skoro. A vies kedy si mala ovulaciu? Vies kazdej z nas stupa HCG inak, ja som sa divila, ze na 10DPO bolo z vecerneho mocu vidiet druhu ciarku. A 16DPO som mala uz HCG z krvi 923 jednotiek. a dakujem 🙂

tamarar
24. říj 2012

@22macka22 a mala si aj volake priznaky uz na ten 10. DPO?

22macka22
24. říj 2012

@tamarar praveze nie, to bolo den, dva pred MS a vzdy byvam nejaka nervozna a teraz nic. A nieco ma nutilo urobit ten test 😀 oplatilo sa 🙂

zuzi0911
24. říj 2012

Ahojte ja dnes riesim nieco podobne. ovulaciu som mala minuly pondelok a aj sex aj ked sme si davalu pozor a od vcera mi je akosi blbo. menstruaciu mam dostat yak sobota nedela a neviem co si urobit test alebo ete pickat.

luiziss
25. říj 2012

ahoj holky,tak se chci s vama poradit...?mam uz skoro 2tydny po terminuMS a test mi vychazi negativni,tak se chci zeptat jestli neni brzo na navstevu lekare?dik

smudlinka2019
25. říj 2012

Nevím holky,jestli vám nějak poradím,ale já měla ms dostat v úterý a test jsem dělala už v neděli a už tam byl duch 🙂 ale jinak je to prý dobrý třeba desátý den.Každopádně všem snažilkám tady přeju,aby jste do konce roku tu druhou vytouženou čárečku na testíku našly 🙂

biolage
25. říj 2012

Tak mam dnes 30 DC strasne moc si preju,aby tam ta Anicka byla. Kdy si msm udelst test? Nechci moc brzo,kuli zklamani,ale zase jsem zvedava. Minule dva mesice,jsem se testovala jak o zivot. Diky

claire90
25. říj 2012

@luiziss jestli máš už skoro 2týdny zpoždění a přesto tet negativní, klidně bych k dr. zašla, mrkne na tebe a zjistí kde je problém, případně ti dá vyvolávačku, abyste se mohli zase začít snažit 🙂

@biolage měla jsem cykly 30-31dní a když jsem měla 5dní zpoždění, tak jsem si test udělala pomalu z donucení a byly tam jasné //, záleží jak dlouho se ti chce čekat 🙂

golla
28. říj 2012

holky, ahoj, tak měsíc za mnou a už zase pokokuju po těhu testech. 😀 Jsem 5DPO, tentokráte to vím přesně - měřila jsem BT a testovalal Ovu testama. 😕 Tak snad to výjde. Na začátku měsíce jedeme na dovču, co myslíte, mám testnout na dovči nebo vydržet? 😎

luiziss
28. říj 2012

tak k doktorce jdu v utery,snad me potesi =) a budu Vas informovat

lucinecka84
5. lis 2012

Holky, prosím o radu ☹
S manželem se snažíme o mimi cca 4 měsíce. Vždy byla MS pravidelná, ale od minulého měsíce chodím k zubařce každý týden a dostávám injekce proti bolesti. Může to mít vliv na zpoždění MS? Test vyšel negativně, zpoždění mám 7 dní, ale test zkusím udělat znovu. Nemáte některá podobné zkušenosti?

kkklarka
7. lis 2012

Já si dělala test týden před .... 🙂 a vyšel

vancurovamisa
9. lis 2012

ahoj holky mám otazečku, včera jsem to měla dostat, zkusila sem test ale nic na něm, negativní, je to na něj brzo?děkuju moc

misak33
15. lis 2012

Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, ale jak to tak pozoruju, tak se většině z vás zadaří. Což je moc dobře a všem držím palečky. Já jsem právě dneska dostala MS a hned to obrečela. Moje snažení už pomalu přechází v zoufalství. Vím, že všichni říkají že mám počkat rok, pak s tím něco dělat, jim se to hezky řekne. Zkoušela jsem zkoumání hlenu, měření teploty, cyklus stále pravidelný jak hodinky a pořád nic. Teď už jen ovulační testy. Tady se lidi stále mění a já už si připadám že tu budu jako inventář. V lednu mi partner odjíždí na půl roku na školení a uvidíme se tak 4 dny v měsíci, to pak šance nebude žádná

snik
26. lis 2012

@lutalka moc se omlouvam dlouho sem tady nebyla,taksem na konec musela na gyndu doktorka mi dala injekci abych konecne dostala menses a ted cekam zda to dostanu po druhe a bez injekce

bebinko
27. lis 2012

Ahoj všem, taký mně trápí nedostavení menzes (6 dní) a těhotenský test negativní, nevim jak dlouho mám ještě čekat abych šla stim k doktorovi, chodim tam poměrně částo a nechci si zas připadat jak blbká. U někoho jsem četla ze těhotenstvi ji ukazal test po 14 dnech, tak nevim. Možna to muže byt i cysta, ketrou jsem mela predtim, mam natekle prsa boli a taky v podbrisku mne pichalo, zle mi ale neni... co si otom myslite??

sariss
29. lis 2012

Ahoj,jen chci vsechny snazilky lozdravit a rict ze jsem.taky uz pekne na palici,asi uz mi vazne hrabe. jsem dnes 8-9 dpo a to cekani je des. jsem 31 dc ale ja mivam dlouhy cykly,nepravidelny,takze u me je dem ocekavane MS celkem.sirokej pojem. bohuzel.mam.doma jen testy citlivosti 20. dnes rano jsem.nevydrzela.a testla a bilo jak padly snih. ale na citlivost 20 je ted asi jeste brzy. nevim jak dlouho vydrzim do dalsiho testu chtela bych do nedele ale nevim...
boli me podbrisek uz od ovulace,kez by to bylo tehu.

bershka221
2. led 2013

Ahoj holky. Nejprve přeji všem krásný Nový rok a gratuluji nastávajícím maminkám a těm, kterým se to zatím nevydařilo, tak nezoufejte
Tak nevím, čím začít. Přečetla jsem si pár příspěvků a jsem ráda, že nejsem jediná, která má nějaký problém, škoda, že je vše tak složité .Doma mám 21 měsíční holčičku. Od porodu mám na vaječníku cisty, která se nezvětšuje, tak mi ji zatím ani neodoperovali.Snad to nebude problém s otěhotněním, doktor řekl, že by to neměl být probém, tak nevím Snažíme se o druhé miminko. U prvního jsem vysadila antikoncepci a otěhotněla jsem hned, ale teď se nám to nějak nedaří Od porodu mám rozhozenou MS, tak jsem musela ovulaci zjišťovat pomocí testů.21.11 jsem ovulaci.Do dvou dnů bych měla dostat MS, už 2 dny mě bolí v podbříšku, jakoby bych to měla dosta a do toho slabé píchání, pořád mám chutě, při jízdě v autě mám nevolnosti.Dnes jsem si dělala testík, ale byl negativní. Myslíte, že je ještě brzy nebo to mám zkusit ještě déle? Vím, že s jedním mimčem bych už měla být zkušenější, ale při prvním jsem to tolik nepozorovala, přišlo to všechno, tak nějak samo.Moc děkuji za každou radu. Hezký den

romanka923
2. led 2013

ahojte.Som tu nová neviem este ako to tu funguje vsetko ale mám na vás otázku emoticon už si neviem rady,beriem duphaston na upravenie menštruácie lebo mi meškávala, odvtedy ako som ho nasadila som mala menštruáciu za posledné dva mesiace pravidelne po 28 dňoch,teraz tretí mesiac mi po dobratí poslednej tabletky meška už týžden....2dni dozadu som si robila mamatest a bol neg..:( dá sa na ňho spoľahnúť? pohlavný styk mám pravidelne,praktizujeme s priateľom prerušovanú súlož.....mohla by som aj tak otehotnieť?antikoncepciu neberiem ani som nikdy nebrala...

karkulka123
5. led 2013

ahoj všichni 🙂 potřebovala bych moc poradit...beru pravidelně HA ale 5 dní před Silvestrem jsem na následky nemoci vyzvracela jednu pilulku HA..do Silvestra jsem je brala normálně a vše ok. Jenže na Silvestra jsem měla nechráněný pohlavní styk..no takže jsem letěla do lékárny a koupila si Postinor. Vše bylo ok, pilulky jsem zblajzla a nic mi nebylo. JENŽE!!! Postinor jsem si vzala v úterý a v pátek mi měla dorazit menstruace..ale ona nikde!! Koupila jsem si těhotenský test ale zatím jsem si ho nedělala. Myslíte, že bych mohla být těhotná, nebo se MS opozdila kvůli Postinoru, přece jen, těch hormonů jsem měla dost..díky 🙂

monda17
5. led 2013

@karkulka123 no tak si ho urob a hned budeš mudrejsia 😉

moncicip
5. led 2013

@karkulka123 Mozes byt tehotna aj neapriek postinoru takze najlepsie bude ak si urobis test z ranneh mocu v ktorm byva najvyssia koncentracia HCG.

moncicip
5. led 2013

@romanka923 Urob si test z ranneho mocu a ak bude negativny a aj tak budes mat pochybnosti tak skoc na gyndu.

misak33
7. led 2013

Ahoj, tak už jsem tady zase a pořád nic. Dnes jsem opět testovala, zítra očekávám MS, ale prostě už jsem to nevydržela, a test je stále sněhobílý. Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s kapkami gynex.

lanyz
13. led 2013

Ahoj ženy, potřebuju poradit? Beru clostybegyl 3-7den po 1dni mestruace, poté lékař píchne cca 9-12 den po 1dni mestruace pregnyl, ovulační vajíčko velké vždy 1,7 cm až 2 cm, od píchnutí silné bolesti v podbřišku a tlaky na vaječníkách. Zatím jsme toto zopakovali 2 cykly. Po píchnutí injekce pregnylu TT pozitivní tak do 10 dne po píchnutí. Poté bolest nepřestává ale test už je negativní. Teď bych měla testovat cca 2 dny před plánovanou mestruací. Takže jsem v očekávání. Jen se chci zeptat jak to máte s chlapama. Stačí v období ovulace 1-2 styky na otěhotnění. Jak často by se mělo stykovat aby to fakt vyšlo? Díky za odpověď

kali010
13. led 2013

Ahojte myslite, ze som tehu? Prvy test mi vysiel uplne cisty v den menstruacie. Ale robila som si ho poobede a ja dost pijem, tak ... Ten slabsi je v den menstruacie a ten druhy dnes, 4 dni neskor. ☹

rehonka
13. led 2013

myslím, že se pomaličku můžeš těšit... Udělej test za pár dní a bude jasno..... Potichoučku gratuluju!!!! 🙂

janaplt
13. led 2013

@kali010 je to jasne jak facka, nie? blahozelam :D

lanyz
13. led 2013

ten je určitě pozitivní, tiše závidím a gratuluji

kali010
14. led 2013

@kali010 dakujem kocky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru