Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

baraoui
25. pro 2014

@nissi testovala jsem včera ráno a nic 😔 tak nevím zda třeba zitra? A dle ovulace to vychází ze mohu testovat? Ja tomu totiž vobec nerozumím 😄😄😄 nezlob se.

baraoui
25. pro 2014

@nissi třeba dneska cely den mam pocit jako by mi někdo nebo něco sedělo na podbrisku. Včera mi bylo zase hrozné zle od žaludku a predevcirem jsem cely probrecela. Nikdy jsem tohle nezažila. Je možné aby to na poprvé vyšlo?

nissi
25. pro 2014

@baraoui Možné to je, znám jeden případ. Těm to vyšlo hned.

baraoui
25. pro 2014

@nissi budu testovat zitra tak snad. Dekuji za radu a názor 😉

kasuska
13. led 2015

ahoj holky potřebuju radu.....s přítelem chceme mimi,takže si nedáváme pozor.....🙂 měla jsem to naposledy 17.12.2014 cyklus mám tak mezi 35 až 40 dni.......měly jsme asi 5krát sex a já jsem od té doby náladová,plačtivá,mám žravou,bílý výtok,pobolívá mě podbřišek a motá se mi hlava ....myslíte, že můžu být těhu?a kdy si mám udělat test?jsem nervoooozní 🙂díky

lendulinka78
17. led 2015

ahojky (kasuska). Co bych ti doporučila, udělej si test tak 7 až 14 dní po vynechání menses. To už budeš vědět přesně jak to dopadlo. Přeji Ti, aby to vyšlo....... 🙂

shynne
17. led 2015

@kasuska já měla poslední ms jako ty a testík už mám pozitivní 😉

kasuska
19. led 2015

@shynne Ahoj holky tak dnes je to 36 DC a zatim nic,tak jsem zvědavá jak to dopadne....už mi hrabe,pořád pláču nebo se směju a pořád dokola 😀 no uvidime.....ale kéž by to vyšlo 🙂

kasuska
19. led 2015

@lendulinka78 Ahoj dnes je to 36 DC a nic tak uvidíme 🙂

samuelekbela
24. led 2015

Dobrý den, potřebují radu sem dva mesice po porodu po šestinedeli mi ješte neprišla menstruace a pritel to do mne omilem pustil za jak dlouho jsi mam udelat test to je jedna otazka .? od sulozu je to dva tydny .. a ta druha otazka je za jaku dobu by mi mnela dojit menstruace po sestinedeli.? dekuji

kasuska
27. led 2015

Ahoj holky tak uz je to 42 DC,ms nikde, test negativni,na gynde mi dal agolutin tak ted musim pockat 14 dni....tak nevim no..ale zadne priznaky na ms nemam,je porad jim a spim 🙂a navic mi rekl,ze mam pocitat,ze to muze trvat min.pul roku nez otehotnim....ale to je blbost,sestra otehotnela hned...tak ted musim cekat....taky jste to nektera tak mela?🙂 🙂

ditaw
20. únor 2015

jak to dopadlo?

marsi85
20. únor 2015

ahoj holky, mam otazku ... když byly plodne dny cca 7 -11.2. ( ovu by mela byt 9.2. ) kdy si mam zkusit udelat tt ?

jaja01k
20. únor 2015

@marsi85 Já bych zkusila v pondělí. Držím palce 🙂

lucie94
22. únor 2015

Ahoj holky, mám už 14 dni vynechanou MS, první měsíc po 5ti letech neberu antikoncepci. Mám veškeré příznaky, bolest prsou, žravku, přecitlivělost, bílý výtok... A testy stále negativni. Co myslíte?

lucinka58
22. únor 2015

Pokud ji máš už 14 dní vynechanou a test je negativní, tak to těhotná s největší pravděpodobností nejsi. Doporučuji zajít si k doktorovi ať Tě prohlídne. Po vysazení antikoncepce se cyklus dává někdy i půl roku dohromady 🙂

leabella8989
27. únor 2015

Ahoj vseci 🙂 prosím vás o vaší radu.zkoušíme s manželem 3měsíce miminko.před třemi měsíci mi pan doktor vyndal mirenu tělísko,hned jsem yo dostala, nechala jsem menstruaci dojít a další měsíc jsem dostala menstruaci po 26 dnech a to bylo 8.2. A ovulku jsem měřila testy od 17.2. Do 26.2. Ovulaci jsem neměla ukázkově dle testu příliš slabou čárku,což píší na testu negativní. Hleď i čípek jsem kontrolovala ale měla jsem jen mokrý výtok a vlastně nevím kdy byla ovulace a nemam moc zkušeností stim jak na To projít sex byl 17.,19.22,24.25.2. Když ovulka byla slabá na testech.. Nevím noo může být ovulační test pozitivní když je to slabé proužek od toho prvního testovacího proužku

leabella8989
27. únor 2015

Pokud mi můžete poradit kdy začít měřit ovulku po menstruaci každý cyklus je asi jinak, to jsem pochopila když mám menstruaci po 26 dnech..kdy měřit ovulac?? dá se to nějak zjistit? 🙂děkuji vám..ještě otázka mohu být těhotná když i ovulační testy byly negativní teda jejich čárky byla světla a kontrolní tmavá? jinak bych ovulaci asi neměla.moc tomu nerozumím :(

suanka
7. dub 2015

Ahoj ve spolek 🙂 Chtěla jsem se zeptat, s přítelem jsem měly nechráněný sex, týden na to jsem dostala menstruaci, stejně silnou a bolestivou jako vždy. Nikdy ji nemám přesně, vždy jí dostanu o pět dní dříve. Myslíte že můžu být těhu? 😀

lenissamercer
6. kvě 2015

Ahoj, holky.
Už 8 dní mi vynecháva MS,ale test byl zatím negativní. Myslíte že je na to brzy?

lusy9824
18. kvě 2015

Ahoj holky s pritelem se snazime tepr nesic ale mam pocit ze se nam to povedlo je mozne ze tyden po oplodneni je mozne neco pocitovat ?? A muzu si uz udelat test od pohl styku to je 9 dni ? ☹ :-O
Díkec lusy

mishell56
18. kvě 2015

@lusy9824 ahoj zkus ještě vydržet, u mě to bylo tak že jsem otěhotněla, dva dny na to jsem zvracela, ale test byl negativní (nemyslím si že to bylo z toho) to bylo jedinkrát za celý těhotenství co jsem zvracela, pozitivní test mi vyšel až ve 3 týdnu těhotenství 🙂 9 dní je brzy

lusy9824
18. kvě 2015

@mishell56 no je tezke vydrzet ☹ rada bych vedel aspon to jestli je to negativni nebo pozitavni jeste 2 tydny ti asi nevydrzim

mishell56
18. kvě 2015

@lusy9824 jo já taky čekala jak na smilování, když byl negativní po těch dvou dnech tak jsem se na to vyprdla a když se nedostavila pak týden MS tak jsem si ho udělala znova a byl pozitivní, teď by ti skutečně s největší pravděpodobností vyšel negativní takže zbytečně vyhozené penízky i kdybys byla, nevím kdy máš mít periodu ale když jí nedostaneš tak třeba po týdnu můžeš zkusit držím palce nezbývá než čekat 🙂

lusy9824
18. kvě 2015

@mishell56 jj no uvazuju ze to zkusim a kdyztak uvidim no 🙂 no ms bych mela dostat 27.5 ale do te doby to fakt nevydrzim no zkusim tedkom a pak se uvidi 🙂

mishell56
18. kvě 2015

@lusy9824 jak chceš ale raději počítej že bude čárka jen jedna 😉

lusy9824
18. kvě 2015

@mishell56 dobre uvidim 🙂

mishell56
18. kvě 2015

@lusy9824 držím palce

lusy9824
18. kvě 2015

@mishell56 diky 🙂

lusy9824
18. kvě 2015

Je lepsi testovat rano nebo je to jedno ? 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru