Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

makuka88
12. bře 2014

Proto radši počkám ... bojím se negativního TT 😎

kata1988
12. bře 2014

ahoj holky,kdy testovat při nejstejně dlouhých cyklech?rozdíl v délce cyklu mám až 7 dní(délka cyklu 28-35dní), poslední cyklus trval 32 dní. poslední MS byla 16.2.,takže se pomalu blíží čas kdy se může ale i nemusí mrcha dostavit... jsem samozřejmě nedočkavá, nejradši bych testovala už v neděli, ikdyž je to ještě brzo 😉

nelinkathomas
13. bře 2014

@kackabo no tak dnes jsem delala dalsi test a je tam takovy maly duch ale vssichni rilaji ze to nic neznamena ms se ma dostavit 17.3 takze ja si pockam uz musim vydrzet 😒

kackabo
14. bře 2014

@nelinkathomas duch určo něco znamená já si dělala dnes testík a nic, ale já stejně cítím že ms příjde takže to neřeším.

nelinkathomas
15. bře 2014

@kackabo jo jo prave dneska mam taky takovy pocit jak pred ms ale vse je mozne 🙂

livand
16. bře 2014

Jdu si pro radu k vám zkušenějším 🙂 V listopadu 2013 jsem si nevzala další platíčko prášků, přesně po měsíci stejná menses jako s prášky, pak zase za měsíc skoro přesně druhá a teď měla být na přelomu měsíce třetí a nic. Sice se o mimi nesnažíme, ale mohlo se stát... Nejdřív mě nenapadlo plašit, objednala jsem se k MUDr, ale ta teď 14dní není a tak jsem se rozhodla si koupit test, abych věděla na čem jsem. Beru totiž léky které bych v případě zjištění těhu musela vysadit. A jelikož dnes měli v lékárně inventuru a tak mi nezbývá než zase čekat, tak se ptám, zda se musí test dělat z ranní moči, nebo můžu i k večeru? Plánuju koupit si ten od Dr. Maxe. A když by byl negativní, stačí že jsem k MUDr. objednaná na konec měsíce, nebo myslíte že bych si měla dojít do nemocnice?

danielpatrik
16. bře 2014

dobry den chtěla sem se zeptat minule ponděli sem si dělala těhotensky test a vyšel pozitivně le nejak podivne mě zacalo bolet bricho tak sem šla ke gynekologovy a ten mi řekl ze tam neni zatim nic vidět ale řekl že mam cystu bral mi krev a rekl ze je to 50 na 50 ze sem ji nejem těhotna moc se bojim mate nekdo stim skušenosti predem děkuji za odpoved ☹

janinka186
17. bře 2014

@livand ahoj 🙂 urcite si udelej testik treba i dvakrat s nejakm odstupem. Nevim jake leky beres, ale pokud by se mely vysadit hned jak otehotnis tak bych to resila co nejdrive, v tomto pripade by mohlo byt i tech 14 dni hodne...ranni moc je jinak urcite lepsi 🙂

livand
17. bře 2014

@janinka186 Dnes ráno se dostavila menses, takže není co řešit. Ale děkuju ti!

janinka186
17. bře 2014

@livand tak se zadaří příště 🙂

nelinkathomas
19. bře 2014

@kackabo ahojky tak jsem cekala na ms a dopadlo to takle 🙂doufam ze uz je to tehu

sono2
19. bře 2014

@nelinkathomas tak to gratulujem!

nelinkathomas
19. bře 2014

@sono2 dekuji moc

kackabo
19. bře 2014

@nelinkathomas to je určitě těhu já měla malinkýho dušíka v pondělí odpoledne a večer dorazila ms takže příště 😉

tystynka
19. bře 2014

Ahoj holky,chtěla bych se taky zeptat.Od neděle mě hrozně bolí v podbřišku a střílí mi to do vaječníků.Dnes jsem si udělala test,ale byl negativní.Vím,že i tak by to bylo hrozně brzo na nějaké //.Akorát nevím,jestli zkusit třeba příští týden znovu test nebo volat dr. co to je ☹.Vím,že u malýho mě bolelo stejně břicho,když jsem pak zjistila,že jsem těhotná.HA jsem vysadila před 14 dny a hned jsem dostala MS.Ale zase by to bylo asi fakt rychlé.Nebo jestli to jsou jen hormonální změny?Moc děkuji za radu 😵

sono2
19. bře 2014

@tystynka práve si myslím, že je vo z tej anti., alebo si tehotná 🙂

danielpatrik
1. dub 2014

dobry den chtěla sem se zeptat byla sem u doktora a ten mi řekl že vidy mali plod je to normalni sem 5+3 tt ale srdičko žě tam jeste nejde vydět v kolikatem tydnu uz de vydet srdičko moc prosim o odpověd 😒

m1993
24. dub 2014

Ahojda Holky.. Jsem dneska 8 den kdy jsme se pokoušeli o miminko a už jsem si dělala jeden test jak jsem natěšená .. 🙂 myslíte že to po 12 dnech už poznám ?

lennaaa
24. dub 2014

@m1993 ahoj, tt se dělá až ti mešká ms...dříve bych asi nedělala.

m1993
24. dub 2014

Někdo tu píše po 12 dnech tak já zkusím počkat.. 🙂 uvidíme jak to dopadne... 🙂

pajuszka
24. dub 2014

@m1993 POKUD MÁŠ OPOŽDĚNOU MENZES MINIMÁLNĚ 10 NÍ MĚLO BY SE TI TO UKÁZAT

lucalucaluca
27. dub 2014

Ahoj holky , je to asi hloupe ale taky se zeptam 😀 ve tretim mesici jsem prisla o mimi pry se to stava , ale to tu nechci resit. Ted je to presne mesic a par dnu u doktorky jsem mela vysetreni ze mam vse v poradku menstruaci jsem mela dostat pred 3 dny a nic . Samozdrejme jsem s pritelem celou dobu spolu nespala az ted co mi doktorka rekla ze je vse ok . Muzu byt tehotna i kdyz jsem jeste nedostala menstruaci.... Mimi hrozne chcem jeste kdyz se nam stalo toto.... Tak nevim test ukazuje ze nejsem . Nemate nekdo stejnou zkusenost dekuju moc

m1993
27. dub 2014

Tak jsem dneska zkoušela těhotenský test po 13 dnech .. ani slaboulinká čárečka.. byla jsem neštěstná ještě uvidíme jak to bude jestli dostanu Menstruaci a pak to zkusím ještě jednou .. Tak jsi přeju malího prcka 🙂

radkafeil
27. dub 2014

Ahoj holky, já jsem brala HA 9 let. V březnu jsem ji dobrala a přestala brát. V dubnu jsem dostala MS 1.4. po 30 dnech, trvala 5 dní v pohodě. Teď čekám kdy přijde, měla by snad přijít teď v týdnu. Akorát se mi v pondělí 21.4. objevilo trošku krve a hned špinění které trvalo 4 dny slabé. Od pondělí mě bolí v podbříšku jako při MS, takový divný pocit jsem trochu nafouklá. Tak nevím teda jestli jsem taková rozhozená že jsem přestala brát HA, nebo co se děje. Nevím jestli čekat co se bude dít, jestli přijde MS, nebo zajít na gyndu.. Včera večer se zase objevil bílý výtok s troškou špinění a zase nic. Ve čtvrtek mi to nedalo a udělala jsem si test a nic.

macek01
28. dub 2014

@janinka186 Ahojky, píšu jsem dotazy, ale nikdo ještě neodpověděl. Doufám, že nevadí, když píšu tobě 😉. Mám trable... Vysadila jsem HAK je to 20 dní nazpátek. Mezi tím jsem měla s přítelem asi 6x nechraneny sex. Poslední asi týden mě poboliva bříško jako při ms, při sexu to bolí, hustý bílý vytok, citlivé prsa ( zatím nebolí jenom občas to zaboli) ale bradavky mooooc citlivý, nálady mám jak na kolotoči.... Já si vůbec nevím rady... HA beru půl roku předtím jsem měla pauzu asi rok... Je možné že bych v tom byla? A popřípadě kdy si mám udělat testik? Děkuji ti mnohokrát předem za odpověď 🙂

janinka186
28. dub 2014

@macek01 ahoj, trochu je to zmatecne 🙂 na zacatku pises, ze jsi HA vysadila pred 20 dny? A pak HA beres a pred pul rokem jsi mela pauzu... Takto se v tom nevyznam 😀

baffiny
28. dub 2014

@macek01 tohle všechno můžou být i následky vysazení antikoncepce, já to podobně měla... jinak mě kamarádka radila, že test si máš vždy udělat klidně hned první den, kdy ti nepřišla menstruace... já to tak udělala a hend byly vidět dvě čárky... ale já měla menstruaci fakt pravidelnou

macek01
28. dub 2014

@baffiny teď jsem si dělala test a neg. Moc brzo že???

baffiny
28. dub 2014

@macek01 záleží kdy má přijít menstruace

asus
28. dub 2014

ahojik všem ja si udělala dneska testik mam to dostat ve středu a tohle sem našla myslite že je to těhu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru