Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
24. lis 2016

@nienin_que juuuu je tam!! Gratuluji. Bomba😊

lory303
24. lis 2016

@nienin_que ty jsi testovala pred MS nebo po vynechani MS?😊

nienin_que
24. lis 2016

@lory303 po dvou dnech zpoždění

nienin_que
24. lis 2016

Asi je to jasný co ?

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que ty brďo!!! Tak gratuluji!! krása!!! Už se těším na první UZ🙂

nienin_que
24. lis 2016

No jsem překvapená a šťastná moc. Muž už to ví. A byl moc stastnej.

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que Je to úžasné, vůbec se nedivím

nienin_que
24. lis 2016

@svobodka14 tajne jsem doufala , ale pořád tam byl cervik pochybnosti . Těch zklamání už bylo hodně tak jsem nechtěla být znova smutna. Ale zázrak se stal. Každopádně mi ke trošku líto , že se musím od vás odpojit. Nechteli by jste se pak postupně přidávat do nějaké skupinky už pro tehule.nebo vytvořit nějakou neutrální skupinu pro všechny ty které si tu rozumíme. Aby jsme byly nadále v kontaktu a věděli jak se daří všem.

svobodka14
24. lis 2016

@nienin_que však tady můžeš zůstat s náma🙂 a stejně se jednou potkáme ve skupině pro těhule

pulguita
24. lis 2016

@nienin_que Jee moc gratuluji!🙂 Ty jsi naše naděje a důkaz, že trpělivost přináší kromě růží taky // 🙂
Krásné těhulkování a klidně tady s námi zůstaň🙂

pulguita
24. lis 2016

@svobodka14 Neházej flintu do žita, někomu se to ukáže později a stejně jsi chtěla testovat v pondělí, tak ti budu moc držet palce, ať máš v pondělí // 🙂

pulguita
24. lis 2016

@beya80 Jeee další pozitivní testík🙂 Moc blahopřeji!🙂 Kéž byste nás nakazily 😀

pulguita
24. lis 2016

@misicka74 Jasnačka, že je pozitivní a sílí🙂 Gratulace! Jen tak dál!🙂

pulguita
24. lis 2016

@lory303 Tobě se to taky blíží! Za týden už asi budeme vědět jak jsme dopadly🙂 Kéž by nám tyhle pozitivní testíky přinesly štěstí🙂

nienin_que
24. lis 2016

@pulguita děkuji holciny moc. Chtěla bych vám moc poděkovat. Vy všechny jste mě dneska dokopali k tomu to prubnout a dnešek se stal fakt neuveritelne kouzelným dnem. Chci vám jen říct, že to přijde ve chvilku kdy už to budete nejmene čekat. Já jsem nebyla psychicky v pohodě před měsícem , ale pak jsem si řekla, vždyť když se budu takhle nervovat tak tomu miminku se k nám ani nebude chtít a něco na tom opravdu bude. Je to těžké na to nemyslet. Vím že zklamaných pokusů při testování jste každá zažila taky dost. Ale asi si tímhle musí projít každá snažilka. Prostě v tomhle je to nespravedlivé, lidské tělo ,organismus je složitý systém , ale je komplet propojeny ,takže to co máte v hlavě , to se odráží na ostatní věci. Myslete pozitivne, Dělejte věci které vás baví , zabavte mysl i ruce , milování si užívejte a uvidíte že si vás Váš mimisek vybere hodně brzy. Je to těžké ,ale jde to. Ja to prožila.

nienin_que
24. lis 2016

Jinak v všem držím palce. Posílám 🍀 čtyřlístky pro stesti.

pulguita
24. lis 2016

@nienin_que Moc hezky napsáno!🙂 Od srdce a prostě přesně takhle to je a takto to cítím i já. 🙂 Ty předešlé měsíce jsem se stresovala...bylo to všechno nové hodně moc informací a asi mě to taky nějak vnitřně blokovalo. Nevím jestli se tento měsíc zadaří, ale tento měsíc si myslím, že jsem klidnější a hlavně smířená se vším. Takže uvidím Jak dopadne tohle kolo rulety pro mě🙂
Hezky si užívej těhulkování a opatruj(te) se🙂

pulguita
24. lis 2016

@nienin_que Čtyřlístky mám zasazené v truhlíku a hodně se rozrůstají.🙂 Jednou jsem tu řekla, že každý nový čtyřlístek je nová těhulka a asi to opravdu funguje, tak jsem moc ráda. Snad je teď někdy zase nafotím🙂

nienin_que
24. lis 2016

@pulguita děkuji moc. Člověk až s odstupem času pochopí že je stresovani zbytecne a že si tím hlavně člověk fakt škodí. Ale naprosto vás chápu, protože přesně vím, že kdyby byl dneska testik bilej jak lilie tak by mě to hodně rozkoplo . I přes to ze jsem na testování nečekala, nechala jsem to plout a vlastně jsem to začala řešit predevcirem kdy jsem to jednoduše nedostala a vyšlo to.

llenka_li
24. lis 2016

@nienin_que jupiii, obrovská gratulace....😘

vanea
24. lis 2016

@nienin_que jééé super, hrozně moc gratuluju!!! =))

raduzemlejna
25. lis 2016

Ahoj holky, preju dobre ranko, tak dnes 11 DPO a ja jedu vesele do Prahy skoleni (mozna se mnou jede i nejaky pidizvik pokud tam teda je) 😃 A tak mi to vlastne ani nevadi, udelam si hezky patek, treba se mi podari zdrhnout o neco driv tak si obehnu sve oblibene kramy s hadyrkama a neco hezkyho si koupim - kdyz budou ty vanoce 😃😃😃
Takze preju hezky patek vsem!!!

misicka74
25. lis 2016

holky, tak jsem zvedava na odpoledni Ovu test, jestli bude jeste silit nebo ne. vcera jsme to pojistili 🙂 tak i kdyby byl pozitivni az dnes, tak by mohla byt sance doufam. Ale vcera me bolel vajecnik, tak treba probehla v noci....nevim, jak zvladneme snazeni pres vikend ☹ To telo je tak zajimavy, nez jsme se zacali snazit, tak jsem myslela, ze staci nechraneny styk a o nejaky ovulaci jsem nemela skoro ani paru 😀 😀

raduzemlejna
25. lis 2016

@nienin_que krasne jsi to napsala a ja doufam ze postupne se zadari nam vsem stejne jako tobe!!! Moc gratuluju a moc ti to preju.
@pulguita Doufam ze jeden ctyrlistek tam tentokrat bude i pro me.. hezky se o ne starej 😉

pulguita
25. lis 2016

@nienin_que za málo! 🙂 Prostě k vám miminko přišlo ve správný čas a tak to má být🙂 Takže se nesmíme stresovat ani před ani během těhotenství, pak se budeme stresovat až se miminko narodí😀
Zatím si musíme užívat přítomnost, protože občas zapomínáme na to, že než se něco "vytouženého" stane, tak prostě musíme využít té aktuální situace a užívat si každý den🙂

pulguita
25. lis 2016

@raduzemlejna Ahojky! Třeba máš sebou nějakého černého pasažéra😀 Ať ti to hezky uteče a kup si hodně věcí🙂 Neboj, čtyřlístek pro tebe tam je určitě....hodně se rozrostly🙂 Musím je vyfotit, ať se nikdo nebojí, že zůstane bez. Pěkný den!🙂

pulguita
25. lis 2016

@misicka74 Držím palce ať to vyjde. Zkuste pojistit i dnes. 🙂

raduzemlejna
25. lis 2016

@pulguita To je super!!! tesim se na foto - chci videt jak nam ty spuntici rostou 😃 Kramy dnes vezmu utokem.. a svou penezenku asi nejspis taky.. 😃😃😃

pulguita
25. lis 2016

@raduzemlejna O víkendu je musím vyfotit🙂
Vem, vem ...peníze musí kolovat😀 Kup si hodně věcí, ať si udeláš radost🙂

pulguita
25. lis 2016

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 Konečně pátek! Ať ti to hezky v práci utíká a ať už přijde konečně ten víkend🙂 Tak jakpak se cítíš? Snad nám to čekání rychle uteče a MS nedorazí🙂 Hezký den ti přeji!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru