Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
25. říj 2016

@luciikhol je to proste boj a mi na to musíme mit pevne nervy ale jednou se urcite vsechny co tu jsme dockame vytouzenych//☺

luciikhol
25. říj 2016

@petrysek181 Jj je to boj, ještě když je na to člověk sám :/ (mám přítele v zahraničí) a potřebovala bych ho tu abychom na to byli dvá, a on to taky moc nechápe že si to mi holky tak bereme. Určitě věřim že se // dočkáme, jen nevíme kdy a jak dlouho budeme čekat... ☹

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol No prave. je lepsi je doma nemít a tak te to neláka 🙂 My jsme to zkusili jednou bez ochrany v srpnu s tim, ze kdyby to vyslo tak bysme vedeli presny den, no a nevyslo to. 😀 A minuly mesíc taky ne, tak jsem zvedavá co bude tento mesic 😎 A jak dlouho se snazíte vy? 🙂

pulguita
25. říj 2016

@raduzemlejna No nekterym ten tes ukase // az za dlouho. Takze bud v klidu a vydrz...mas to za par 🙂 Ja jeste musím cekat az do pristiho tydne 😀

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 No vidís!! 😀 Super!! takze ta druha fáze bude v pohode taky, aspon se nemusis bat 🙂
Ja mam mikado a normalne mi to necha tak 2-3cm pod usi. No a ted uz mi konecky dosahuji skoro na ramena, tak se otáci u krku. 🙂 Kazdy tyden si rikam, ze pujdu a "neni cas" 😀 Ale musim rict, ze me zatim moc neobtezují, tak jsem zvedavá kdy se pujdu ostrihat. 🙂 Jestli ne tento mesíc, tak urcite pristi 🙂

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol Neklesej na mysli. Ty 2 // urcite prijdou. Proto je fajn, ze si tady muzeme tyto veci probrat. Chlapy tyto veci nechapou...at ho mas doma, v zahranicí nebo na marzu. Ja si myslim, ze vsichni chlapy jsou tak trochu martani z jine planety 😀

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita Jj je to lepší, mě to pak strašné láká ty testy dělat 🙂 no mi jsme se začali snažit teď první měsíc, na konci září jsem vysadila HA a očekávala jsem že to půjde hned (po vysazení ten 1. měsíc je prý velká šance otěhotnět) tak jsem se na to upnula.. Máme ale ještě moře času se snažit. A chci být těhotná taky kvůli práci, pač mě to tu štve 😀

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita Nee absolutně jsou chlapi mimo, vůbec neví co s tím máme za trápení 😀

petrysek181
25. říj 2016

@luciikhol ja mela pritele v zahranici pul roku vzdy po dvouch mesicich prijel na mesic domu a pak zase jel tak si dokazes predstavit tu moji posedlost😀ale ted uz je doma a je fakt ze i ja sem v klidu chlapi to berou jinak nez mi ale oni zase neznaji nase pocity kdyz se zadari a mimco v nas roste tak jsme na tom lip nez oni😉

raduzemlejna
25. říj 2016

Ten můj to se mnou celkem sdílí, protože by taky moc chtěl. Ale tento měsíc jsem mu skoro nic neříkala, chtěla jsem to nechat v klídku.. Ví jen, že se nám to povedlo v době OVU, ale ani se mě teď na nic neptá.. A ono možná lepší. Minulý měsíc mě to celkem až stresovalo. Protože to bylo budeš pít nebo raději nebudeš pít.. dáš si cígo, nebo radši ne.. Už prostě myslel hodně dopředu a to mě až skoro štvalo.. Zase se nechci nějak moc omezovat. Samozřejmě miminku nechci ublížit a pít a kouřit nebudu, ale abych už týden po ovulaci tohle řešila, to zase jako néééé 🙂)))))

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita ano vypada to dobre tak uz se nestrachuju☺ja do petedvaceti nosila dlouhe pak sem sla na kratko po tricitce me napadlo si to znova nechat narust ale byly negativni ohlasy tak sem porad jako kluk😀kvalita vlasu se mi i dost zhorsila a mam jich malo tak si koc vybirat nemuzu☺dneska sem nejaka ospala ani se mi nechce do prace to je pocasi tak zalezt za pec😁😁kdy ty ocekavas ms at mam prehled ale nekdy prisri tyden vid

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol No tak to jste v uplném začátku, takže klid a nohy v teple. Já si taky bláhově myslela že to půjde rychle, ale jak četla jak dlouho to lidem trvá tak jsem se zhozila, protože jsme to zkusili (sice jen jednou 🙂)už v tom srpnu (původně jsme plánovali začít v září) No a v září nám to nevyšlo. Jenomže to bude moje první a příští rok mi bude 37!! Tak si představ. Proto říkám, buďte v klidu máte čas (já už moc ne 🙂) ale zachovavsm klidnou hlavu a v duchu věřím, že prostě aspoň to jedno mit budu🙂 Prší mě štve taky, ale co nadělam...všude je to stejné🙂

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol místo prší jsem chtěla říct práce🙂 Jinak tady taky prší tak to prostě sedí taky ...ach ty smartphony:-F

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 No ja mam mikado (ted dost odrostle 🙂). Nejprve me mamka kdyz jsem byla mala strihala podle kastrolu. Pak se dopracovala k mikadu. Pak jsem byla ostrihana na kratko na hribka. Pak zas mikado. Kolem 19.let zase na kratko (hribek) no a jak jsem odjela mimo CR, tak jsem se na to vykaslala a nechala to rust a mela jsem vlasy az skoro do poloviny lopatek. Jenze mamka ríka, ze s dlouhyma vypadam jak vodnik. 😀 Protoze mam jemne vlasy a nic z toho. proto jsem se nakonec vratila k mikadu a ted podle lenosti (jestli se jdu ostrihat nebo ne...)menim delku 🙂 Kdyz jsme meli sraz ze ZS po 15 letech tak se mi smali, protoze pry vypadam porad stejne a mam stejny uces 😀

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita Jo no tak věk už na miminko máš, já původně mimi ani nechtěla, až teď jsem nad tím začala přemýšlet že bych chtěla a najednou jsem nešťastná že to nevychází, takže úplný obrat o 100% u mě, je mi 25 tak času je fůra 🙂 a taky to že jsi neměla přítele doma je blbý no, psát si o tom sms je blbý, nemůže tě podpořit a tak, místo toho mi napíše ať začnu vyšívat 😀 .. práce je děs běs, už chci jít na mateřskou 😀 po tomto měsíci už na to nebudu tak myslet, pokud přijde mrcha MS tak na to kašlu a koupím si to vyšívání 😀

petrysek181
25. říj 2016

@pulguita jo ty mamy😂ta moje me taky ozubila vlasy na kratko ve skolce a druhy den bylo foceni jeste mi chybel ve predu zub taze sem byla poradna frajerka😁ja vyrazim zase makat ty uz mas půlku za sebou to se mas uz me poboliva bricho tak zacinaji prvni ozvy ovulace tak tp v praci nějak doklepej a at nam to brzy utece a jsme zase doma☺

raduzemlejna
25. říj 2016

Holky berete něco jako listovku a tak? Mě doktor doporučil na podporu otěhotnění Fertipronu, že jsou tam kromě listovky i ostatní látky a vitamíny, kterou jsou potřeba. Ještě jsem si koupila bylinkové kapičky Gynex... Co máte vy??

luciikhol
25. říj 2016

@raduzemlejna Segra pije kontryhelový čaj, já jinak nic neberu a brát nechci.. pak na to akorát budeš myslet víc si myslím..

raduzemlejna
25. říj 2016

@luciikhol ani tu listovku?? To je přeci takový základ..

luciikhol
25. říj 2016

@raduzemlejna Segra jen ten kontryhel, listovku nevim myslim že ne, protože o tom nic neříkala.. a ta kyselina listová jsou jako tablety? Nikdy jsem o tom neslyšela 😀

pulguita
25. říj 2016

@luciikhol No však uvidíš. Pokud to vyjde tento měsíc tak super, no a pokud ne, tak to možná vyjde přiště, hlavně se nesmíme nervovat 🙂 Všeho dočasu!

luciikhol
25. říj 2016

@pulguita přesně tak to i beru když ne teď, tak příště 🙂 .. jen jsem se zasekla no tom že to CHCI hned, jsem býk a jsem tvrdohlavá takže se sebou trochu bojuju :-/

petapal
25. říj 2016

@petrysek181 ahojky teď jsem si byla pro test a dělala ho a je to tam dnes je to 11den po ET

luciikhol
25. říj 2016

@petapal Jůůů gratuluji já chci taky! 🙂 to je super a co to je "ET"??

petapal
25. říj 2016

@luciikhol embryotransfer byla jsem na umělém oplodnění poslední pokus.3krat davano po 2embryjkach a teď na po 4ctvrte se snad zadarilo.Mám dané zas dvě dnes je to 11den co mi je vložili

luciikhol
25. říj 2016

@petapal Jo aháá tak hlavně že se zadařilo a bylo vše v pořádku 🙂 Doufám že tady těch fotek s 2// bude víc 🙂

petapal
25. říj 2016

@luciikhol snad to bude ok a ještě kolik jich bude zda jedno či dvě pořiď test bude dal silit přeji taky hodně štěstí

pulguita
25. říj 2016

@petrysek181 Já jsem ještě ke všemu od 3let nosila brýle! Tak si představ😀
Já teď jedu domů na oběd, ale není mi moc dobře. Mám hrozně nafouknute břicho a křeče. Včera večer mě taky bolelo břicho, ale myslela jsem ze to je z čočky, co jsem měla na oběd. No a dnes ráno po vysypání jsem letěla na záchod jak o duši. Tak mi pak bylo líp, ale zase jsem byla taková nesva, jak by na mě něco lezlo. Tak jsem si myslela, jestli budu mít střevní chřipku, no ale pak mě to všechno přešlo. No a teď mě začalo zase pobolivat břicho a mám ho nafouknute úplně cele od žaludku až dolů. A taky mě bolí celé. Tak ti nevím...jestli jsem chytla nějaký virus tak to potěš! Na vlak jsem se táhla jak hlemyzd a to já normálně všude chodím rychle. Tak snad mě to přejde. Jen nechci být nemocna. To bych měla po měření teploty. Tak jsem zvědavá. Ať ti to v práci utíká. Ja po práci musím letět na veterinu ale bez ušáka...Jen pro ty medicíny co mu pícham. A veterinu mám z ruky tak dorazím domů pozdě. Ještě ke všemu prší...No je to sranda...už aby byl pátek!🙂

luciikhol
25. říj 2016

Nějak mě holky bolí bříško, nevím jestli jde MS nebo se děje něco jiného ... ☹

pulguita
25. říj 2016

@raduzemlejna já beru jen listovku nic víc. Předepsala mi to doktorka. Četla jsem ze je to důležité brát to před a během prvních měsíců těhotenství aby se miminko dobře vyvinulo.🙂
Já beru listovku už od června i když jsme se začali na ostro snažit až v září🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru