Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
31. říj 2016

@pulguita ahojky nic se nedeje je tady toho ted dost k reseni uz tu nejsme sami dve😀ja dneska v praci taky blázinec porad se neco resilo a vecne nic nešlo tak sem rada ze sem doma nakoupila sem ruzne blbustky a zdobim kuchyni☺mame ji hnedo bilou tak tu radim jak cerna ruka😁aby to bylo pekne pritel uz dodelal podlahu ještě dolistovava a bude ted jen pockat na nabytek a je to☺ja sem zatim hodne v pohode nic mi neni jako v tom cervenci po tech tabletkach tak sem rada abi na to moc nemyslim bud to vyjde nebo ne☺boli te prsa normalne i pred ms me ne a kdyz me zacli bolet tak sem si byla jista ze sem tehotna a byl z toho mlady☺jdu ještě uvarit budu drzet palecky

petrysek181
31. říj 2016

@lucije11 ahoj no doufam jak to tady jde po sobe že by bylo fajn kdyby to vyslo vsem snad to tak bude😁

raduzemlejna
31. říj 2016

@lory303
@pulguita Holky, tak vám teda držím oběma palce. Máte to čekání už za pár, to se dá vydržet.. já mám před sebou zas celý měsíc.. uuufffff 😖

pulguita
31. říj 2016

@petrysek181 Jee to je super to aranžování těch různých věciček. No když už čekáte na nábytek, tak už to máte skoro hotové! 🙂Ty brďo ten tvůj přítel je rychlý jak hrom🙂 Ten nábytek přijede až bude pryč? Pak až přijede tak to bude velká změna. 🙂 A ty už pak přestaň tak gruntovat a konečně si odpočiň! Já mám výčitky svědomí, protože jsem zase o víkendu nezačala nic z toho seznamu co bych měla dělat postupně každý víkend🙂 jsem zabitý případ. 😀 Pak zas budu vyšilovat na poslední chvíli😀 Buď ráda, že te nic nebolí. Mě už ty moje "příznaky" fakt nebaví, pak mi přijde MS a mě klepne.🙂 Ty prsa mě bolely včera a taky trochu dnes ráno, teď už ne a vypadalo to, že je mi dnes fajn.🙂 Ale prostě to nemůžu říkat, protože mi zas začalo být v práci špatně. Takže opravdu neberu ty moje příznaky vážně, protože se to furt mění. Nevím jestli mi není špatně, když jsem nervózní. Opravdu si dávám pozor ať nemusím jít třeba rychle ráno na nádraží at se nestresuju. V ten pátek jak jsem řídila to auto a byla nervózní, mi bylo špatně. Tak od té doby se snažím být v klidu a dneska jsem se nervla v práci a beztak je mi z toho špatně. Břicho uz taky necítím tak jak v ten pátek. Tak ti nevím. Občas mě prsa bolela, ale předtím jsem se tak nepozorovala. Myslím, takhle fest jak včera me nebolely, ale zas mě to prostě hned přejde...dnes pohoda. No nevím. To tělo si ze mě dělá prdel, já se vzdávám🙂 Navíc ty moje příznaky jsou úplně naopak...místo ranních nevolnosti je mi špatně spíš odpoledne, místo zácpy mám průjem a navíc když je mi špatně nebo mě bolí prsa, tak mě to pak jakoby hned přejde. Kdo se v tom má vyznat.🙂 No ještě že v tom za pár dní budu mít jasno...doufám!😀

pulguita
31. říj 2016

@raduzemlejna To zvládneš uvidíš🙂 Mi to nakonec všechno celkem rychle utíká, ale jsou to nervy🙂 Věřím, že nakonec vyhrajeme nad tím našim tělem a otěhotníme🙂 Jestli nám ty naše těla nechcou říct at si to zavčas rozmyslíme 🙂 No asi v tom máme všechny čím dál víc jasno 🙂 Držím ti palce! 🙂

pulguita
31. říj 2016

Takže holky podívejte se, jak vypadají ty klíčky čtyřlístků, co jsem vám ukazovala o víkendu! Vyrostly a zdá se mi, že mám zaděláno na další nový čtyřlístek, takže hlavu vzhůru protože z vás nikdo nezůstane bez čtyřlístku.🙂

petrysek181
31. říj 2016

@pulguita jasne bud v pohode a to je hlavni☺me byvalo spatne vecer zacalo to vzdy kolem pate hodiny a rano vubec ale prsa me bolely porad ale kazda tp mame jinak a kdyz neprijdou //ted tak příště ja se snazom na to nemyslet ale verim ze az se bude blizit termin ms ze budi taky vyjancena a cekat co bude ty se opatruj a davej na sebe pozor stresu se nevyhnes ikdyz by si chtela to patri k dnesnimu životu posilam ti ukázku z me tvorby to vzniklo z vazy plne kytek😁😁

pulguita
31. říj 2016

@petrysek181 No to máš krásné!!! měla by sis založit nějaké květinařství. Máš to krásné a vkusné.🙂
No tak teď už vím, proč mi je zase špatně. Dnes nás pustili z práce dřív a doma jsem naměřila 37,7 , takže to přičítám té teplotě.🙂 Jenže o víkendu mi takhle nebylo, že by tím že jsem doma víc v klidu? Když si byla těhotná bylo ti špatně i o víkendu? 🙂 Ta otázka zní blbě, co?🙂 Něco mi říká jako bych opravdu byla těhotná, ale mám strach tomu věřit, at pak nejsem zklamaná. Ale ty moje stavy opravdu nejsou normální. Zas jsem radši, že mi není špatně ráno až spíše odpoledne. V práci to nějak přežiju a doma už budu v klidu. Jen ať mi pak není hůř, nebo nezvracím... To by bylo blbé, ale tělu neporučím...to už jsem pochopila🙂

lory303
31. říj 2016

@raduzemlejna děkuji, ale já už tomu taky nedávám velké naděje, už je to 4 měsíc co se snažíme a vždy jsem měla příznaky, a pak MS přisla ☹ ty se jak dlouho snažíš?

lory303
31. říj 2016

Ty jo, jak to tak čtu, tak každé bývá zle a mě nic ☹ tak to je jasný, že MS příjde,navíc bolest prosou mám jak před MS nic, že by se to nedalo vydržet, prostě mě jen při doteku bolí bradavky. ach joooo

lucije11
31. říj 2016

@pulguita no ja jsem dnes 30 den cyklu a zacalo me tlacit bricho a bolet prsa ale trochu jinak.a navic tyhle bolesti mivam cca tyden pred MS...kdyz koukam na ty moje statistiky tak to mam 35, 28, 31, 33 a ted 29.takze ob mesic mam vzdycky delsu cyklus a myslim ze to je kdyz mam ovulaci na te spravne strane. No tak uvidim jak se to vyvine...akorat nevim kdy mam ocekavat dle prumeru zitra...

petrysek181
31. říj 2016

@pulguita dekuju za pochvalu pořád spekuluju co by tak jeste ale at to zase neni preplacane☺bylo mi spatne kazdy den ale az od 6 nebo7 tydne tehu ale u tebe se to muze takhle projevovat doma si preci jen v klidu v praci je to jine no ta teplota se drží stale takze je tam velka nadeje☺ale ani ja ani ty to nemuzem říct jiste vydrzis s testikem na vikend?

pulguita
31. říj 2016

@lory303 Zatím se ti drží teplota nahoře, takže to vypadá, že klidně můžeš být těhotná!🙂 A právě bolest bradavek má většina těhotných žen. Mě bolely celé prsa. No prostě každá to máme jinak. Hlavně nepřestávej měřit teplotu!🙂

pulguita
31. říj 2016

@lucije11 A kdy budeš testovat? Kéž by ti MS nepřišla. Já bych tak moc přála, kdyby jsme tento měsíc všechny snažilky otěhotněly😀 Budu ti držet palce ať se ti to podaří a MS ať nepřijde.🙂

pulguita
31. říj 2016

@petrysek181 No máš to krásné🙂 No už to tak bývá, že člověk pořád přemýšlí, jak by to bylo kdyby tady dal to a tam zas ono🙂 Ale zas je fajn, že se tím zabavíš. Já se dala do vaření dyňové polévky a nazdobila Halloweensky stůl🙂 Zítra máme volno, tak dneska budeme strašit až do noci🙂 Ty moje příznaky jsou zapeklité a čert aby se v nich vyznal. No testovat nemůžu dřív, než mi dojde ten test. Má dojít ke konci týdne. Při mém "štěstí" dorazí pozdě a nakonec budu mít utrum až do pondělí😀 Stejně kdyby mi v tu sobotu nepřišlaMS tak bych věděla, že těhotná jsem, no ale jestli začnu špinit, tak kdo ví...Někdy mívám MS slabou

petrysek181
1. lis 2016

@pulguita tak ty ses rozhodla v noci strasit😁😁ja vstavam do prace břicho jako balón a začíná me pobolivat sem smirena ze z toho stejne nic nebude ale zkusím si taky objednat ten clear blue snad to píšu dobře doma byt muze kdyby nahodou😀jestli to tak pujde dal budu chodici koule😁😁do ovulky sem v pohode pak jeste par dnu a uz to zacina jako vzdy uvidis jak to bude u tebe hlavne ze te nic neboli a teplota je nahore to je dulezite☺jeste ze pritel dneska odjíždí nemam vubec chut na nejake milovanicko aspon si od sebe odpocineme😊tak de pekne prospi ja jdu makat😀

lory303
1. lis 2016

@pulguita
@petrysek181 holky ten clear blue je lepsi v cem nez obyc testy?

petrysek181
1. lis 2016

@lory303 ahoj ukáže ti hned jestli jsi tehu a kolikaty tyden je digitální nemusis lovit dusiky na papirkach ale je drazsi

pulguita
1. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno! No já starším i přes den 😀 Tak si myslím, že po tolika přiznacích co jsem měla z toho nakonec asi nic nebude...dnes mi klesla teplota na 36,7. Sice je to pořád "v normě" protože to je ta má nejnižší teplota z těch vysokých, ale beztak už se blíží MS. Už večer jsem ji měla nízkou a byla mi zima, takže to vidím bledě. Ještě se mi zdá, že jsem narazila na slimáka🙂 No jsem případ pro doktora chocholouška😀 Pokud mi opravdu přijde zítra ta MS, tak nevím co ty průjmy, zvýšené teploty atd...mělo znamenat. No nic tak aspoň půjdu do toho fitka, ať něco málo shodím, než dorazí vánoce😀 Ještě jsem tak uvažovala jestli náhodou nebudu mít tu 2 ovulaci a proto ta teplota klesla a nějaký slimák na obzoru. No asi moc nad vším uvažuju🙂 Uvidím co bude a jak nakonec tento měsíc dopadnu.Tak ať ti to hezky v práci utíká🙂 Já dneska nemusím, tak si aspoň trochu odpočinu🙂 Ten clearblue je fajn, já prostě mám strach z lovení duchů. I když teď nevím nevím jestli nakonec využiju ty testy, co jsou objednané, protože to vidím bledě🙂

luciikhol
1. lis 2016

Dobre ráno holky. Tak dneska jsem znovu po 2 dnech testovala a čárka je silnější 🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 přesně jak říká petrysek181, hned ti ukáže na čem jsi...buď těhotná a který týden anebo bude negativní. Já pokud budu testovat, budu testovat s tímto digitálním, protože na lovení duchů nemám nervy😀

pulguita
1. lis 2016

@luciikhol Blahopřeji!🙂 Jen tak dál a ať ti hezky sílí!🙂

luciikhol
1. lis 2016

@pulguita Lovit duchy je fajn a koukat jak se ti to vyvíjí 🙂 já ale ten clear blue budu taky kupovat, ale nevim kdy ho dělat? 🙂

pulguita
1. lis 2016

@luciikhol No je to fajn, pokud tam nějaký ten duch je🙂 V mém případě bych tam brejlila na bílý papírek a i tak bych tam něco vyděla🙂 Proto raději zkusím ten digitální, protože hned budu vědět na čem jsem. 🙂

lory303
1. lis 2016

Holky, mam dva dny před očekávanou MS a dnes ráno jsem postřehla bílý výtok, nevite zda je to znamka toho, že příjde MS? ☹

lory303
1. lis 2016

@petrysek181
@pulguita taky si ho teda koupím, když to ve čtvrtek nedostanu. Vím, že jsem se na něj kdysi dávno jen v lékarně ptala a byl jen na objednání.

pulguita
1. lis 2016

@lory303 No co vím, tak bílý výtok je další známka toho, že jsi těhotná. Hodně žen to tak mívá. Tak ty budeš určitě těhotná!🙂

pulguita
1. lis 2016

@lory303 minulý měsíc jsme za něj v lékárně dali majlant...jak řekla petrysek181 je dražší. Tento měsíc jsme ho objednali přes internet, ale měl by přijít až tak ke konci týdne. Tak jsem zvědavá jestli se vůbec dostanu k testování, protože si myslím, že mi ta MS stejně dorazí🙂

lory303
1. lis 2016

@pulguita jeee ty jsi mě teda potěšila, ale moc tomu naději nedávám. Dnes ráno jsem dostala i průjem, ale podle mě je to ze stresu, v noci jsem nemohla usnout, pořád myslím na to jak bych byla happy, kdyby se to povedlo. To čekání je hrozné, že? 😀 až ti dojde ten clear blue, tak si ho už uděláš?

luciikhol
1. lis 2016

@pulguita To jo je to určitě lepší ale nevím jestli mi to tentest řekne když jsem to v sobotu zjistila že jsem těhotná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru