Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
3. lis 2016

@wildcat87 No právě, to si prostě myslím, že když už se smířím s tím, že to nejde otěhotnět tak rychle, tak se člověk snaži a pak čeká, že buď MS přijde nebo ne, ale tohle mě mate🙂 Čekala jsem ze spadne teplota a přijde normální MS a ono taky ne. Opravdu si myslím, že si to moje tělo ze mě dělá srandu...to prostě není normální🙂 A že se při tom všem snažení budu těšit na normální MS, tak to jsem taky nečekala😀 Jsem zvědavá jak to dopadne a co mě čeká příští měsíc🙂

pulguita
3. lis 2016

@lucije11 No to je teda. Tak ti taky budu držet palce, protože je to hrozné, když člověk neví na čem je. Zkus testovat za dva dny, třeba se ti ukáže pozitivní. Já jsem nezvracela, špatně mi dnes není. Já doufám, že mi prostě do zítřka ta "normální" MS přijde, protože tohle se mi nikdy nestalo. Držím ti palce, at se ti to taky brzo vyřeší🙂

lory303
3. lis 2016

@pulguita @lucije11 holky ja mam to stejne co vy. Dnes rano hnedy vytok na tamponu, mam ho vzdy pred tim nez se mi MS poradne rozjede. No a ted jsem mela 3 hod..tampon a je uplne bily, nechapu. Doufam ze se rano probudim s normalni uz MS. A @pulguita verim, ze i u tebe to bude zitra vse ok 🙂. Dobrou noc

pulguita
3. lis 2016

@lory303 @lucije11 Tak vám držím palce a snad nám dorazí normální MS. Ať se můžeme zase znovu snažit🙂 Dobrou noc!🙂

lucije11
3. lis 2016

@lory303 @pulguita holky tohle je fakt na palici😅 to si clovek nevybere...no a navic jsem posledni tyden docela dost unavena odpoledne...no a kamaradka mi rikala ze to ze je tehu zjistil doktor z krve kdyz sla na vyvolani a test nemela pozitivni jeste dalsi mesic...snad je to pochopitelne...tak ja nevim uz chci vedet na cem jsem.ms nikde a test taky nic...

petrysek181
4. lis 2016

@pulguita neboj bude to v pořádku ja kdyz sem potratila takbsem tyden pred tim mela silene bolesti bricha nepomahal ani prasek a pak se to rozjelo ve velkem pamatuji si ze to bylo rano ale to uz den pres tim mi test ukazal tehu a kolem poledne ze me vypadl vylky kus krvave masy a bylo po bolesti je to blby takhle popsat ale tak to byla sem na revizi poznala by si to kdyby si byla tehotna ja to citila a mela sem tyden spozdeni ms ty si to dostala v termínu k lékaři si dojdi at nemas poras ty strevni potize a muzes se naplno venovat dalsimu mesici☺ja citim ze to dostanu poboliva me bricho tak to taky vidim blede

verviska
4. lis 2016

Ahoj holky , dnes 35 DC , 18 dpo a 3 dny zpoždění 🙂 všechny příznaky kromě vytoku pokračují. .

pulguita
4. lis 2016

@petrysek181 Dobré ráno!🙂 Tak jsem to nakonec večer dostala. 🙂 No tak aspoň už můžu být klidnější, že se pak zase můžu snažit znova. Stejně je to zvláštní, protože mě vůbec nic nebolí ani zatím nemám nafouknuté břicho, tak jak to normálně mívám u MS. Do večera jsem měla tu divnou bolest a dnes ráno nic. Necítím nic... ani břicho prostě jako bych ani neměla MS. A že bych začala trochu špinit a pak to během tolika hodin přestalo a pak až jsem zase začala, tak to se mi opravdu nikdy nestalo. Večer mi tekla světle červená krev a nějaké kousky ze mě vypadly, ale ne moc velké. Ten minulý měsíc prostě ze mě vyjel hustý tmavý a silnější proud a ty cucky byly silnější než teď. A bolelo mě to břicho trochu víc než mě normálně bolí první den MS. Tak vám nevím co to mělo znamenat. Třeba mě to tělo tak zkouší, a teď místo toho abych smutnila, že mi přišla MS a opět to nevyšlo, tak jsem ráda, že konečně došla🙂 a můžu se snažit dál😀 Ach jo je mi to ale nekonečný příběh. 🙂Hlavně že jsem jednou na začátku říkala, že chci normální těhotenství, že až to na mě přijde, tak to chci poznat a nemít tu nejistotu, že mi nepřišla MS, test negativní atd No a nakonec mi trochu přišla MS, pak odešla pak zase přišla...😀 Hrála si se mnou na schovku. Je to prostě sranda, jak jsem připravená na jednu věc...logicky po poklesu teploty čekám MS ale tohle jsem opravdu nečekala (protože nikdy jsem s MS problémy neměla a mám ji pravidelně) a tohle mě rozhodilo. Prostě vždycky se to nějak zvrtne jinak na co bych ani nepomyslela, tak kdoví co bude další měsíc🙂 Tobě držím palce ať se ti MS nedostaví. Konečně je pátek a za chvilku se už dočkáme vytouženého víkendu a odpočinku!🙂
@lory303 @wildcat87@lucije11 Holky a co vy? Jak dnes na tom jste? Pokud mají vaše MS dorazit, tak ať dorazí a nezblblnou jak ta moje a pokud by neměla dorazit, tak ať už máte pozitivní testíky 🙂 Tak vám všem držím palečky a myslím na vás🙂
Krásný pátek všem!🙂

lory303
4. lis 2016

@lucije11 držím moc palce, at mas pozitivní TT a když ne, budeš v tom s nama další měsíc. Listopad už musí vyjííít!!!

lory303
4. lis 2016

@pulguita dobré ráno, tak jak ti je? Co jsi vypozorovala ? Já šla ráno na wc a MS mám, ale uplně slabou. Navíc mě šílene bolí břicho, že jsem myslela, že ji budu mít uplne silnou, ale zatim vubec. Doufam, ze uz je ti lip.

pulguita
4. lis 2016

@verviska já být tebou tak už testuju. Moc držím palečky at se ukážou // 🙂

pulguita
4. lis 2016

@lory303 No já ji taky čekala silnější, a není nic moc. Dokonce nemám ani ty bolesti prvního dne. No neměla jsem je včera (jen ty divné) a dnes mě tak i zatím nic nebolí tak ti nevím. No hlavně že už MS dorazila a můžeme se tím pádem potom dál snažit 🙂

lory303
4. lis 2016

@pulguita To je dobře, že už je ti lííp, já si ted procházim tu aplikačku co jsi mi doporučila a vubec se v tom nevyznam 😀 jsem na anglictinu debil 😀 maturovala jsem z matiky ,a ted si dodelavam VS a schvalne jsem si vybrala obor, aby tam nebyla anglina, prootze jsem fakt uplne blba,muzes mi kdyztak az budes mit cas chvilku popsat ktere kolonky mám pouzivat? ja az budu mít po praci, tak si to v klidu projdu. JInak sice jsi to dostala, ale jak pises hlavne, že mame MS a dalsi mesic zacína... Listopad musí byt lepsi. Aspon v to doufam! Jen ted vim, že už před další MS nebudu se už tak moc pozorovat, protoze fakt mi prislo, že jsem mela jine priznaky nez bezne mam pred MS ,a tak trochu jsem v sobe i neco citila a vidis? Byla to zase jen MS 😀 co tvuj pritel? Je zklamany nebo to bere sportovne? Ten muj, dela, ze je v pohode, ale videla jsem na nem v noci jak ho to mrzi a porad mi rika a treba jeste v tom muzes byt, rikam at si nedává nadeje. Chudak maly, ja ho tak stresovala mojima priznakama a jeste mu rekla, ze opravdu citim, ze je neco jinak a ze si myslim, ze by to mohlo vyjit, ted uz to budu resit o neco méne.

lory303
4. lis 2016

@pulguita Včera jsme byly vybírat novou podlahu do bytečku a pan se nás ptal, zda mam uz deti a muj říka jeste ne, ale doufame, ze brzo budeme. No a den pred tim jsme rešili pokoje jak kde budou a mame uz presne naplanovany i detsky pokoj, tak jsem se tesila jak uz zacnu i vybirat veci do nej a zase nic. Ale jsem ráda, že aspon ta MS prisla, neumim si predstavit, ze by nedorazila a musela bych na vyvolavaci injekci.

jitulka89
4. lis 2016

tak se přidávám do klubu neúspěšných čekatelek, sice jsem to ještě nedostala ale na testu nic :D tak doufám, že to dostanu nějak rozumně, za dva týdny odlétáme na dovču tak snad to přijde dřív 😀 na jednu stranu jsem trochu ráda, aspoň se tam nebudu muset nějak hlídat 🙂

wildcat87
4. lis 2016

@pulguita Dobré ráno.... to je škoda ale tak aspoň máš za sebou to čekání.... me zatím MS nedorazila...a zkusila jsem.dnes teda tu teplotu a vyskočila mi na 36.9 :-0..... tak ja fakt už nevím 🙂.... počkám asi ještě nějaký ten den a udělám znova testik

luciikhol
4. lis 2016

@lory303 @pulguita Holky tak to je mi moc líto že jste to dostali ☹ Ale alespoň se můžete zase znovu snažit a mazlit se a tulit se svými muži.. Já se teď toho tulení vcelku bojím aby mi tam nějak neublížil 🙂

luciikhol
4. lis 2016

Jinak dobré ráno, konečně pátek a už aby bylo odpoledne a já jela pěkně domu z práce 🙂

jennym07
4. lis 2016

Holky tak dnešní ráno, čárka silnější a MS nikde...ve středu mě čeká roční kontrola u dr tak snad bude vše tak jak má být.. 😉

luciikhol
4. lis 2016

@jennym07 Tak to je krásný 🙂 snad to u doktora vyjde vše dobře 🙂 a moooc gratuluji

lory303
4. lis 2016

@jitulka89 na dovči se ti zadaří určite, říká se, že změna podnebí pomáhá 🙂 tak jestli to dostaneš, budeš v tom s náma ve snažení - Listopad 🙂

lory303
4. lis 2016

@jennym07 Moc gratuluji 🙂

jitulka89
4. lis 2016

@lory303 v to doufám, bylo by pěkné s z dovči odvézt mimi 🙂 ted už jen čekat na MS 🙄

jennym07
4. lis 2016

@luciikhol děkuji, teď jen co řekne pan dr, loni jsem měla mimodelozni tak už mám strach

jennym07
4. lis 2016

@lory303 děkuji a neboj tobě se to taky povede 😉 já ani nevím jak se nám to povedlo 😀

luciikhol
4. lis 2016

@jennym07 Aha a můžu se jen zeptat, jak se to pozná že to je mimoděložní těhotenství? To se zjistí až u Dr nebo to takhle můžu poznat i sama podle nějakých příznaků?? 🙂

luciikhol
4. lis 2016

@jitulka89 @lory303 Moji rodičové když se snažili o mimi tak byli na 2 dovolených a nezadařilo se a můj malý bráška vzniknul až když byla na pracovním školení 😀 🙂 takové úsměvné 🙂 tím teda nechci nikoho vystrašit ale na dovolený s to povede většině párům 🙂

jennym07
4. lis 2016

@luciikhol mě pichalo na levém boku, ale zjistil to až dr, že šlo o mimodelozni...

luciikhol
4. lis 2016

@jennym07 Aha tak to jo, no tak já asi budu muset počkat do pondělí, jsem objednaná na kontrolu a na krev, snad to bude vše v pohodě. Mám z toho totiž taky trochu strach

jennym07
4. lis 2016

@luciikhol chápu te, i já ho mám, ale věřím že už je mimi tam kde má být a dr to ve středu jen potvrdí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru