Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

veronikaangel
8. lis 2016

Ahoj všem holky... tak nemám dobré zprávy... Byla jsem včera na gyn a ještě, že jsem tam jela i na vyšetření. Našla mi cystu na levém vaječníku 6cm, kterou už tam mám 4 roky, protože když jsem byla před rokem na laparoskopii, tak mi jí nevyndali, protože jí tam údajně neviděli a ke všemu mám zapouzdřený celý vaječník (prý endometrioza), takže ani není vidět. Musím přestat krvácet a potom jdu na operaci.... :( Takže místo mimi mě čekal fakt velký šok....

luciikhol
8. lis 2016

@veronikaangel Ahojky, koukám že dneska bude den špatných zpráv, taky nemam dobré info od Dr ☹ snad budeš brzy v pořádku a budeš se moct zase snažit.

lory303
8. lis 2016

@veronikaangel jejda, to mě mrzí ☹ já měla taky před rokem cystu, ale sama odešla. Budu držet palce at ti vse dobre dopadne.

lucijejeje
8. lis 2016

@veronikaangel Ahoj, budu na tebe myslet ať operace dopadne dobře. Já byla na laparoskopii kvůli endometrióze před devíti měsíci. Docela mě to tenkrát vzalo. Tak si umím přestavit jak se cítíš. Ale ničeho se bát nemusíš...operace je celkem rychlá a rekonvalescence trvá tak dva měsíce. A to se vydržet dá 🙂

petrysek181
8. lis 2016

@pulguita ahoj zatim držím drzim a držím 😁teplota 37,2 uz treti den me trapi bolest hlavy vzdy to na chvili prejde a pak to vypukne znova☺zacina to byt pro me dost napinavy a ja jsme opet nervózní jak to dopadne obcas zaboli břicho ale neni to nic hrozneho☺tak uvidime ale pokud preckam krizove obdobi bylo by to super☺rano byl poradny mrazik mela sem i rukavice ale ted tu taky sviti slunicko☺

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol co ti rekl doktor? :(

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Ahoj, hladinu HCG mam 42,1 a řikal že si myslel že to budu mít v řádech stovek, minulý týden jsem měla digi TT pozitivní s tím, že jsem 1-2 týdny od oplodnění. Takže Dr řekl že neví co se mnou a mam přijít v pátek znovu na krev a na UTV aby mohl vyloučit mimoděložní těhu a já přitom nikdy neměla zdravotní problémy... ☹ jsem z toho zmatená .. buď je to mimoděložní nebo ještě moc brzy..

luciikhol
8. lis 2016

Ještě k tomu jsem začala špinit ☹ co to jeeeee ☹

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol Budu na tebe myslet a verim ze je vse v poradku.

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol nebude lepší zajít k doktorovi hned než čekat do pátku. Zavolej mu radši

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi teď jsem byla na wc a ještě k tomu se přidalo blbý špinění, zatím žádné pucky nejsou, takže je to asi jasný.... ☹

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol zavolej doktorovi, nebo běž hned k němu

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Já jsem mu volala teď a řekl mi že se mu mam ozvat zítra odpol jak to se mnou vypadá, protože zatím žádné větší bolesti nemam takže uvidíme ještě co přijde .. jen je mi teď špatně od žaludku jak jsem viděla tu krev :(

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol drž se, musíš být silná pro to mrně

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi děkuju 🙂 snad to bude dobrý

luciikhol
8. lis 2016

Děkuji za poslané srdíčko tomu kdo mi ho poslal 🙂

tornadolu
8. lis 2016

Dobre ranko zeny tak zítra by měla dojít MS citim se skvěle vždy me je den dopředu divně a v pohodě tak uvidíme
@luciikhol neboj se všechno bude ok nemej strach ted hlavně pro to Mimi 😉

luciikhol
8. lis 2016

@tornadolu Snad ano, děkuju za podporu .. Mimísek se musí udržet, nikam ho nepustím!! 😝

tornadolu
8. lis 2016

@luciikhol neboj vse bude ok 👍 😉

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol prosim ;)

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Jsi hodňoučká 🙂 a jak to vypadá s tebou vůbec? 🙂

jitulka89
8. lis 2016

@luciikhol držíme ti palečky ať se to srovná 🙂 určitě nás informuj ať víme na čem jsi, snad je to jen tím, že to je na začátku, ftuj ftuj 🙂

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol ja jdu 16.11 k doktorovi 🙂

luciikhol
8. lis 2016

@jitulka89 Určitě budu dávat vědět, aspoň si tu ulevím, protože řešit to přes tel. s přítelem, který je 850km daleko je na houby, ten mi akorát řekne že na to moc myslim ... Děkuji doufám že to je taky tím. 🙂

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Tak to je super, takže máš vše v pohodě? Žádné nenormální bolesti atd.? 🙂

kacwi
8. lis 2016

@luciikhol vsechno v pohode. Vcera jsem jen poprve zvracela :D a prsa me boli porad.

luciikhol
8. lis 2016

@kacwi Vážně? Tedaa tak to je na dobrý cestě :-P .. a v jakém týdnu jsi tedka? Dělala jsi si ten digitalní test?

pulguita
8. lis 2016

@luciikhol Jejda to je mi líto. Zase je dobře, že jsi šla k lékaři takhle brzo a přišlo se na to zavčas. Ted tě bude víc kontrolovat. Kéž by ti to všechno dobře dopadlo a miminko se udrželo.🙂 Snaž se zachovat klid i když v této nové situaci to je dost těžké. Moc ti držím palečky, ať to všechno dopadne dobře. Moc se opatruj a dej vědět co a jak.🙂

luciikhol
8. lis 2016

@pulguita Děkuju moc, budu se snažit být v klidu, teď jsem byla znovu na wc a už nešpiním tak jsem trochu klidnější a věřím že tam malinký zůstane 🙂 a určitě dám vědět jak to dopadne, jsem na to sama zvědavá..

luciikhol
8. lis 2016

Děkuju všem moc za podporu, i když jen takhle ale je to hezký. Děkuju moooc, jste zlaté holky :-*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru