Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jenyska4
29. srp 2013

Holky tak dnes 28DC a na testu dvě čárenky....já tomu nemužu pořád uvěřit🙂

beduin
29. srp 2013

tak dnes 11 den po a test negativní ☹ v nedeli mam dostat MS tak uvidime ale myslim ze uz asi ne,ze by byl aspon ducha ten tam neni ☹

myskaq
29. srp 2013

Ja zkousela 9 a 10 DPO a ani dusik :( zkusim jeste v Patek to bude 13 DPO :/

kacik87
29. srp 2013

@jenyska4 😵 😵 😵 gratulace veliká !!!!!

jenyska4
29. srp 2013

@beduin
@myskaq pokud cca víš kdy byla ovulka tak 13DC nejpozději by tam měl být alespon duch já, když měla bílej test tak nikdy nebyla 😒
@kacik87 díky moja...ty jsi byla na HCG? napiš mě IP

whirpie
29. srp 2013

@jenyska4 moc moc gratuluji, kočko🙂 😵 😵 😵

jenyska4
30. srp 2013

@whirpie DĚKUJU POŘÁD TOMU NEMUŽU VĚŘIT...PŘEMÝŠLÍM KOLIK MUŽE BÝT hcg 13 den PO OVULACI?Holky nevíte některá?

kristl85
30. srp 2013

@jenyska4 Gratulujíííííí🙂 to je pecka. Fakt super🙂 Ty půjdeš na HCG? Já měla HCG cca 22DPO přes 4tis, ale dřív nevím, hlavně ať nedopadneš jako já, mě doktor vyděsil s tím, že to musí rust dvojnásobně každý druhý den jinak je to mimodelozni a vubec to tak nebylo, zbytecne me desil, tak hlavne klid nemusi to byt podle ucebnic, ver mi🙂

kristl85
30. srp 2013

@beduin Ještě vydrž, je mi jasný, že tohle je fakt nejdebilnější období:( zkus ještě za dva dny a potom uvidíš.

megy
30. srp 2013

@jenyska4 no já měla cca 10 den u prvního 33 a o dva dny později 81, teď u druhého cca 12DPO 51 jednotek

petroska
30. srp 2013

ahoj holky.Muže se těhu test dělat kdykoliv během dne?nebo lepší ráno?

jenyska4
30. srp 2013

@kristl85 já vím moja....já právě byla na hcg včera a bylo 72 víš🙂)) děkuju moc já tomu furt nemužu věřit....měla jsi nějaké příznaky?Mě je pořád tak nějak špatně a šíleně mě bolel podbříšek ted to nějak ustálo🙂 z dva dny bych měla MS snad už nedojde.-(

jenyska4
30. srp 2013

@petroska mužeš kdykoliv během dne🙂)) kolikátý jsi den od ovulace??? ono je lepší ráno kvuli koncentraci HCG, ale mě vždy ukázalo během dne 🙂

kristl85
30. srp 2013

@jenyska4 Urcite nedojde🙂 No hele, já byla přesvědčená, že sem těhu už asi 4DPO 🙂)))) prostě sem měla takovej pocit. Pak sem začala mít takový různý příznaky, jako, že mě bolely trochu prsa na omak, ale jinak nic moc velkýho, to sem právě psala sem holkám na MK a ty mě vyvedly z mého obláčku, že je to nesmysl a že nic cítit ještě nemůžu i když mě přřed tím prsa nebolely v tuto dobu (před MS) atd. Tak sem si to prestala myslet a mela sem depku, ze to zase nevyslo, tak sem sla na zabavu, tam sme s holkama pily a tancovali no a druhej den sem videla ducha🙂))) ale toho ducha co sem videla by podle me nikdy nikdo nevidel🙂)) takze u me tak no🙂

kristl85
30. srp 2013

@petroska JJ jak rika jenyska, muzes kdykoli, ale jestli jsi treba brzo po ovulaci, tak je lepsi rano, protoze odpoledne ti to nemusi ukazat vubec nic. To HCG ma nejvetsi koncentraci prave rano🙂

petroska
30. srp 2013

@kristl85
@jenyska4 díky holky.červená už 5 dní mešká ,tak jsem si dnes koupila testík,ale rači testování nechám na zítřejší ráno.At je to přesnější.Testovat jsem nechtěla ,ale asi bych to nevydržela.Kdyby náhodou těhu vyšlo,stačí se objednat k mudře až 14tý den po zmeškané menzes?Minule jsem letěla snad v 5tým týdnu a akorád me vyhukala, že je vše špatně,nic nevidí, ale mám z toho zdravého kluka,tak bych ted rači letěla ,abych rovnou viděla blikat srdíčko.Je to už pozdě objednávat se na 8 týden kdyby náhodou?

jenyska4
30. srp 2013

@petroska Já se taky objednala takto...nechci se stresovat 😉 Kdyby něco bylo špatně v 8 týdnu se to zjistí, tak by jsi pořád čekala zda se srdíčko neroztuká a honili by tě po HCG...já jdu 14 dní po MS a dr říkal, že už by mělo být všechno hezky vidět🙂

jenyska4
30. srp 2013

@petroska a testni se rovnou pokud Ti pět dnu mešká tak by tam byla čárenka už odpoledne🙂 já ji měla už slabou pět dní před MS🙂 odpoledne...pokud tam bude alespon duch tak je to jasný...juuu jsem zvvědavá vždy mě to dojme, když čtu ty dobré zprávy.-)

petroska
30. srp 2013

@jenyska4 ráno testnu 🙂 dám vědět.Snad tam bude,uff.

beduin
31. srp 2013

@jenyska4 ovulka byla i styk 18.8 a ted v nedeli mam dostat ms ale je mi šoufl a boli me prsa..test jsem si delala ve ctvrtek a negativni! Dnes jsem si zapalila a nadavilo se mi,tak byd si to nalhavam nebo nevim ☹ pockam zda prijde zitra a pokud ne tak v pondeli opet tetstnu!

myskaq
31. srp 2013

Holky delala jsem test 9,10 a pak 14 DPO nic se tam neukazuje :/ přijde mi jako bych viděla ma těch posledních ducha ale fakt pidi a nevím jestli si to spíše nenalhavam :/ myslíte ze 14 DPO je ještě brzo ? Nebo to mám brát jako negativni. Mám docela tlaky v podbrisku ale jinak nic moc :/

sonik05
31. srp 2013

@myskaq Asi záleží na tom, jak citlivý je test. Já zkoušela druhý den zpoždění MS test Clearblue a tam už byla slabá druhá čárka. Ještě je taky myslím víc citlivý test od GS Mamavit, oproti těm levnějším testům.

myskaq
31. srp 2013

@sonik05 no pravé ze bydlím v zahraničí teď a tady vůbec ty citlivé testy nejsou k dostání :/ takže se budu muset někde poohlidnout :/ no

marin1
31. srp 2013

Ahoj ... mam dotaz.. posledni 2 tydny mi je na zvraceni behem dne ale ne kazdy den. Az dneska rano jsem zvracela a porad mi je spatne ale nejde zvracet jen me natahuje. A navic jsem hrozne protivna a unavena mam teprve druhy den nemam MS . Muzu byt tehotna? Neni brzo na test?? Moc dekuji hezky den ;)

marin1
31. srp 2013

A jeste kedlunova omacka mi chutna jako chipsy:D

sonik05
31. srp 2013

@marin1 Jak už jsem psala, když použiješ citlivější test, tak už by mohl být pozitivní, pokud jsi těhotná. Ale na ty nevolnosti mi přijde brzo, ale každý je jiný 😉

marin1
31. srp 2013

Dekuji nevsimla jsem si a necetla jsem vse.. kde ten CRealblue test koupim v lekarne nebo i v tech co jsou v kauflande??

marin1
31. srp 2013

Sonik05..Navic jsem mela minuli mesiv slabou MS az moc ..

petroska
31. srp 2013

@jenyska4 jsou tam // 🙂
Holky ,v kolikátém týdnu by už mělo jít vidět blikat srdíčko?Já jen na který týden se objednat k mudře,at nejdu zas brzo.

beduin
1. zář 2013

tak holky,dnes ma prijit ms,dostavam ji pravidelne pri rannim moceni a nic 🙂 ukaze mi uz test aspon ducha?? manzel utikal do lekarny a pokud nedojde dnes tak hned rano testuju,jen nevim jestli uz to test ukaze bo je to jen 13 den po ovu 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru