Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

tennys
1. pro 2016

všechny moc zdravím. v různých diskuzích jsem tu narazila na mladistvé maminky a tak mě napadlo zeptat se i tady...
Letos ukončuji studium na Pardubické univerzitě a píši diplomovou práci na téma: Životní situace mladistvé matky a jejího dítěte. Jelikož mladistvé maminky osobně neznám, napadlo mě, že bych se zeptala tady, zda je tady nějaká maminka od 15 do 18 let, která má dítě a byla by ochotná se mnou udělat rozhovor. Anonymita by byla zaručena. Děkuji 🙂

verca218
1. pro 2016

@xvitko13 Ja ji právě mívám pravidelnou. Nanejvýš se zpozdí o den. Budu držet palce at objevis dvě čárky! 🙂

tornadolu
1. pro 2016

@raduzemlejna budu se těšit a tfuj tfuj 😉

nienin_que
1. pro 2016

@tennys jestli mohu poradit,tady jsou spíš holky po dvacítce ,spíš po 25, co čekají na pozitivní test jak na smilování,coz se obávám ze děvčata v tomto vekovem rozmezí co udavas necekaji. Ale je tady i skupinka s názvem mladé maminky, nebo tak nějak, napsala bych spíš tam.

tennys
1. pro 2016

děkuju, zkusím pohledat a napíšu tam 🙂

lory303
1. pro 2016

@xvitko13
@verca218
@luciikhol
@verca218
@raduzemlejna
Holky, pořád máme ještě šanci mít //, tak doufám, že víc jak polovina ( nejlepe všechny 😀 ) budeme 🤰 a když ne, tak další měsíc to jistí. Já si dnes pustím s přítelem nějaký hezký film, zapálím svíčky ve vaně a nejakou dobrou večeri a udělám si relax večer. Musím přijít na jiné myšlenky 🙂

luciikhol
1. pro 2016

@lory303 Snad budeme mít všechny // 🙏 Máš krásný plán na večer tak si ho pořádně užijte a nic neřešte 😉🙂

verca218
1. pro 2016

@lory303 uzijte si večer! 🙂

nienin_que
1. pro 2016

@lory303 a tak to má být.

petrysek181
1. pro 2016

@lory303 ahoj no pristo tyden ve stredu tak doufam ze zůstane nekde za rohem 😁a co ty jak jsi na tom uz mas po terminu ms nebo cekas?

llenka_li
1. pro 2016

Tak zitra bude super den, bude zase nekolik testovacek, držím vám palecky holky, at uz to konečne vyjde a dejte hned vedet...těším se na pozitivni zprávy 😉 jsou přece Vánoce 🎄

xvitko13
1. pro 2016

Holky, tak mně zrovna dorazila MS, takže začínám 1DC a snad se zadaří v prosinci 🙂 Vám ostatním přeju ať to vyjde!🙂 aspoň už vím na čem jsem, to je taky úleva...

pulguita
1. pro 2016

@raduzemlejna Moc držím palečky ať to vyjde a máš // 🙂👶🍀

pulguita
1. pro 2016

@petrysek181 Super! Tak ti držím palce ať to vyjde a ať máš // a krásnou mikulášskou nadílku😇🍀
Vydrž, za pár dní už budeš mít jasno🙂
Já mám v práci fofry a ještě do toho přemýšlím a sháním dárky. 😀
Zítra máme z práce vánoční večírek a jdeme na večeři a pak asi někde trsat, ale já moc ponocovat nemůžu, protože jdeme s ušákem v sobotu ráno na kontrolu, tak budu jak sůva🙂
Tebe už čeká poslední noční, tak si pak taky odpočineš🙂

pulguita
1. pro 2016

@xvitko13 Vítej do klubu!🙂 Snad nám ježíšek nadělí překvápko v podobě krásného dárečku pod stromeček🙂😇🙏👶😍

verca218
1. pro 2016

Tak test negativní...😢

petrysek181
1. pro 2016

@pulguita děkuji ze mi tak prejes ale kazdy měsíc resim nějaký novy tehotensky priznak a nikdy z toho nic neni takze si se mnou zahrava PMS ☺ale porad mam jeste nadeji presne jak pises a kdyz ne jdu s vami do dalsiho kola ☺uzij si vánoční vecirek mi letos vynechame protoze mame odpoledni a v jedenáct uz se nam tam nechce asi zkusim v utery rano test a kdyby nahodou bude mit pritel darek k Mikulasi😀tak hodne štěstí pro nas pro vsechny🍀🍀🍀

xvitko13
1. pro 2016

@pulguita Děkuji za přivítání 😀 Co se dá dělat, že, zamrzí to, ale aspoň mám jasno. Manžel bych chudák zklamanej, že sem to dostala, no tak mě to mrzí i za něj ☹ Jj to by byl moc hezký dáreček, budeme doufat 🙂

pulguita
1. pro 2016

@petrysek181 Ale jednou se to musí povést, uvidíš🙂 A ta naděje tam je vždycky, tak ti moc držím palce ať to vyjde tento měsíc aspoň tobě🙂🍀🍀🍀
Nám dnes v práci oznámili, že nás zítra pouští dřív domů, ať se stihnem v klidu připravit na ten vánoční večírek jupiii🙂 Tak jsem ráda. Nejraději bych tam nešla protože už dnes jsem k smrti unavená, ale půjdu, třeba to bude fajn🙂

pulguita
1. pro 2016

@xvitko13 Každý měsíc do poslední chvíle doufáme, že to vyjde a s příchodem MS taky přichází zklamání. Tak snad to vyjde další měsíc. Kéž by!🙏👶🍀🙂

markiiska
2. pro 2016

@raduzemlejna myslim na tebe !!!!

petrysek181
2. pro 2016

@pulguita dobré ranko tak to mate super ze vas pustí se pripravit na mecheche😀u mas to sric taky byvalo ale ted...oznamili nam ze jdeme i mezi svatkama do prace😢a ja mam odpolední tak z toho fakt nadšená nejsem uvidime jak to bude za par dni uz budi vědět na cem jsem poprve mam i trosku bordylek v grafu bejsem si jistá kdy byla ovulka mohla byt iz i desaty den ikdyz je to nepravděpodobné protoze mi skocila teplota z 36;6 na 36,8 drzela se tak ctyri dny a pak skocila na 37 no uvidím zati me nic neni krom těch prsou ty jsou den ode dne horsi☺tak pekny den ja musim jet nakoupit ale tady fouká a prší nejradsi bych zalezla do postele☺

raduzemlejna
2. pro 2016

Dobrý ránko holky,
tak co myslíte??? Foto nepřikládám, protože test totálně sněhobílý, prostě vůbec nic, ani náznak.
Dnes 34DC a 18DPO. Po MS zatím taky ani památky, moje aplikace už mi hlásí 3. den zpoždění.. asi je ale i tak brzy, zkusím testovat tak za 2dny, někdo tu psal, že to měl vidět taky až dýl. Tak musím být trpělivá 😉

luciikhol
2. pro 2016

@raduzemlejna Dobré ránko.
Jj jak píšeš, je to individuální opravdu je to někdy vidět dýl, doufám že ti MS nedorazí a za 2 dny budou //. 🍀 Moc bych ti to přála 🤰 Zatím aspoň můžeš užívat víkend i si něco popít 🙂

lory303
2. pro 2016

Dobré ráno holky, já dnes vstávala s blbou náladou ☹ ráno jsem si měřila teplotu a klesla mi na před menstruační teplotu. Minulý měsíc, když mi takhle klesla, tak ten den ještě dorazilo špiněni. Sice jsem dnes 29DC a moje cykly jsou 31 dní a měla by klesnout až v neděli ráno, ale i tak. Posílám graf. Pokud máte některá zkušenost, že vám teplota klesla a byli jste nakonec těhu, napiště, ale spíš je to nemožné ☹ takže dnes nebo zítra určitě dorazi ☹

lory303
2. pro 2016

@raduzemlejna neboooj, třeba je ještě fakt čas, držím palce 🙂

markel
2. pro 2016

Ahoj holky, muzete mi napsat, kdo se v teto skupine snazi, ale tela bral HA? Pro zajimavost... Diky

luciikhol
2. pro 2016

@markel Ahoj já jsem brala HA 10 let a v září jsem vysadila a snažím se o mimi. 🙂

luciikhol
2. pro 2016

@lory303 Ahojky, ty jooo to je škoda, že ti ta teplota klesla 🙄 🙂

markel
2. pro 2016

Drzim palce!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru