Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
13. lis 2016

@pulguita je to zvláštní u tebe i u mě,schálne se v utery na to zeptam Dr.a dam vedet. Bylinarka mi rekla, že tím že mam plodne dny pred MS,tak // na testu se mi ukazou vzdy pozdeji. Minuly tyden jsem byla v Praze na tom Tep faktoru a skarede jsem spadla za jednoho mestru vysky a od te doby me jeste vic poboliva bricho, tak me napadlo, zda jsem nepotratila a ted mam tu krev, ale to jsou jen moje spekulace, kterym moc neverim, ale stejne jsem se nad tim zamyslela. Tak uvidim v utery, a urcite dam vedet jak jsem dopadla.

tornadolu
13. lis 2016

@pulguita uvidíme dneska teplota 36.3.a MS zatím nikde nekde se toulá 😉

luciikhol
13. lis 2016

@tornadolu to je krásný od tvého přítele ze te takle chyti za bříško a řekne ti ze by byl moc rád kdyby jsi byla tehu 🙂 ja od te doby co jsem zjistila že mi tehu odešlo tak se s přítelem moc nebavime. Dohadujeme se přes sms a je to na nic :( vůbec mi to nepomáhá. Ale je krásný ze jste šťastný. Moc bych ti přála aby jsi v tom byla 🙂

wildcat87
13. lis 2016

Ahoj holky...tak vám pisnu jak jsem dopadla....15dní zpoždění...nedalo mi to s rovinou si koupila BENU test a na něm v limitu slaboulinka růžová čárka... dodávám že citlivost 25... nechtělo se mi tomu věřit a jelikož jsou v balení 2 testy...druhý jsem dělala dnes ráno...opět to samé. ..tak že by?.... moč jsem chystala a tak mi to nedalo a doma zbyli ještě mamatesty s citlivostí 10 s taktéž pepino.
No a ty absolutní bílo. Co z toho vyplývá??? Těhotná nejsem a o testech z BENU lékárny nechci už nikdy slyšet ☹ ☹ ☹

wildcat87
13. lis 2016

Ahoj holky...tak vám pisnu jak jsem dopadla....15dní zpoždění...nedalo mi to s rovinou si koupila BENU test a na něm v limitu slaboulinka růžová čárka... dodávám že citlivost 25... nechtělo se mi tomu věřit a jelikož jsou v balení 2 testy...druhý jsem dělala dnes ráno...opět to samé. ..tak že by?.... moč jsem chystala a tak mi to nedalo a doma zbyli ještě mamatesty s citlivostí 10 s taktéž pepino.
No a ty absolutní bílo. Co z toho vyplývá??? Těhotná nejsem a o testech z BENU lékárny nechci už nikdy slyšet ☹ ☹ ☹

petrysek181
13. lis 2016

@wildcat87 ahoj ctu tvuj příspěvek a nekde sem cetla ze některé testy dělají duchy to me mrzi clovek si pak dela velike naděje a pak to takhle dopadne mamatest je spolehlivy kdyby si tehu byla myslim ze by to ukázal nevadi jdeme dal pujdes k doktoru kdyz mas takove zpoždění? Asi by to chtelo vyvolavacku aby si zase mohla začít se snazit☺

wildcat87
13. lis 2016

@petrysek181 půjdu 30.už jsem spolu mluvili....má teď ještě pár porodů ..nějakej den dovču a do toho naobědnané budoucích maminky.
no ale tak snad se mi to do té doby spustí samo. Njn. Holt život jde dál ale i to větší je teď to zklamání. ..
Ale v tom prosinci se nám už musí všem zadarit

misicka74
13. lis 2016

holky tak MS přišla a dává o sobě dost vědět (trpim křečemi) ☹ nechapu ty me ovu pozitivní na konci cyklu...

tornadolu
13. lis 2016

@luciikhol no uvidíme rano jsem mela teplotu 36,3.a MS stále nikde uz mam 5dni zpoždění 😉 test jde si ještě nedělala mam srach abych nebila zklamaná 😢

tornadolu
13. lis 2016

@wildcat87 a jeje 😓 taky mam strach 😱 a půjdeš k doktorovi?

tornadolu
13. lis 2016

@luciikhol ale třeba to tvému přítelovi hlodá v hlavě ze se to neutřelo tak se můžete snažit znovu hádky ničemu nepomůžou 😉

luciikhol
13. lis 2016

@tornadolu no nemusíš mit strach si test udělat. Aspoň budeš vědět na cem jsi 🙂 ja bych to nevydržela takle čekat 😝

wildcat87
13. lis 2016

@tornadolu 30.jdu k lékaři dřív se tam nedostanu....no při teplotě 36.3 bych asi už test nedělala...ale nevím jaké máš teda teploty před ovu to je fakt... zkus vydržet 2 dny...já nevydržela a ..... ☹ ☹ ☹

wildcat87
13. lis 2016

@tornadolu jo jinak pokud jsi měla předtím vyšší a teď ti jo jeden den takto kleslo a zítra zas budeš nahoře naděje ještě je.... při zahnizdeni ta teplota padnout muze

tornadolu
13. lis 2016

@luciikhol ještě vydržím jelikož test žádný doma nemam..
@wildcat87 no prave ze jdu dneska na noc dělám 12ky od 18-6 tak nevím kdy mam zítra delat teplotu právě.teplotu merim teprve 4den nikdy jsem ji nemerila

petrysek181
13. lis 2016

@misicka74 a ja v to tak verila mela si duchy i na tehu testech spis si myslim ze si byla a neudrzelo se to mrzi me to

petrysek181
13. lis 2016

@wildcat87 jasně určitě nam to vyjde ja sem pred synem tak prisla o mimco obrecela sem to ale je lepsi kdyz to odejde nez potom nejake problemy proste do vánoc se nam snad zadari ☺

wildcat87
13. lis 2016

@petrysek181 tak koukám že jsem na tom stejně...já taktéž přišla o miminko před synem....pak jsem dostali dar...našeho synka teď mu 26.11.budou 2 roky.... bohužel mám obrácenou delohu a blbne mi 1 vaječník .... dr mi doporučil druhé co nejdrive...věříme mu... vsichni ostatni dr nademnou zlomili hůl a řekli ze dite mit nemohu a pokud bych mela nedonosim ho...on jediny mi pomohl a syn tu je a je zcela zdráv a ted mi rekl ze i to druhy spolecnyma silama zvládneme. .... 🙂

misicka74
13. lis 2016

@petrysek181 taky me to napadlo a trochu me to i mrzi, ale vyjde to urcite ted nam vsem 🙂 Uz jsem to videla dost nadejne, když jsem mela jisty OVU testy

petrysek181
13. lis 2016

@wildcat87 tak ty to mas ještě s takovym problémem ale verim ze to pujde i podruhe kdyz to jednou vyslo proč ne znovu☺ja uz mam syna 16leteho takze velika prestavka ale tak to osud chtel nemela sem moc štěstí jak na manzela tak na zbytek muzu kterým mym životem prosli ale ted mam pritele skveleho ale nema deti a chtel by zatim se snažíme přibližně pul roku ale nejde to pritel bere nějaký přípravek na podporu spermii ma za sebou spermiogram a ja sem dna clostiku ted budeme druhy měsíc uz kaslu na ovulacni testy a nechám to nahode chci si uzivat milovani s pritelem a ne se honit za miminkem a uvidime bud to vyjde nebo ne je mi37 let takze uz je nejvyšší čas ale pevne verim ze tady to všechny dotahnem do zdárného konce driv nebo pozdeji☺

petrysek181
13. lis 2016

@misicka74 ja si myslim ze ano ale nesmutni aspon vis ze si otehotnela bez problemu a priste to vyjde neboj dopadneme tu vsechny dobre hlavne se tim nestresovat a nechat tomu cas ☺

wildcat87
13. lis 2016

@petrysek181 to bude asi nejlepší nechat to na přírodě a na osudu... nic se neděje náhodou. ...
a stejně. . mi to nijak neovlivnime . ..
teď budou vánoce. .. plánuje si je také užít. .. po koupit ty dárečky...začít pomalu péct ne že bychom to dělali při sebe ale přeci máme ty děti a třeba když budeme myslet zrovna na něco jiného snad se nám to podaří a že snazilek se staneme tabulky 🙂

wildcat87
13. lis 2016

@wildcat87 oprava těhulky...mám nový mobil a ještě jsem nenašla kde se vypíná ta pitomá T9 🙂

pulguita
13. lis 2016

@petrysek181 Tak to má být, musíme se naučit taky odpočívat. Já se taky těším na vánoce...ta výzdoba, světýlka a všechno je to takové pěkné a kouzelné i když to je jen několik dní a rychle to utíká🙂 Kéž bysme měly všechny tyto vánoce ten nejhezčí dáreček🙂

pulguita
13. lis 2016

@lory303 No však uvidíš, co ti řekne lékař. Mě po té MS už nic nebolelo. Raději mu to všechno řekni, at te může hezky prohlédnout. Třeba ti doznívá nějaká bolest z toho pádu. Neboj, vše bude v pořádku. Držím ti palce🙂

pulguita
13. lis 2016

@tornadolu Ta teplota dneska dost klesla. Uvidíš, co neměříš další dny. Při těhotenství se má držet nahoře. Ale někdy se zaznamená ten implantační pokles, ale pak má teplota znovu vystoupit nahoru.

pulguita
13. lis 2016

@wildcat87 Tak to je mi líto. Hlavně že už jsi objednaná k lékaři. Teď ať ti pomůže, at přijde MS a budete se moct snažit znova. Je to blbé, člověk jak vidí ducha tak se zaraduje a když pak jiný test ukáže něco jiného je to na nic. Já ty papírkové nedělala, jen jsem vyzkoušela ten clearblue a byl negativní. Uvidíš, že nakonec se nám to povede.🙂

pulguita
13. lis 2016

@misicka74 Jejda tak to je škoda, ale zas mysli na to, že když dorazila MS po ní se můžete znovu snažit a ještě že je víkend a nemáš ty křeče třeba v práci.. to by bylo horší. Drž se a snad tě ty bolesti brzo přejdou🙂

pulguita
13. lis 2016

Tak holky snad tento listopad budeme mít více štěstíčka než v říjnu. A i když teď některé z nás možná trochu smutní, tady máte pro potěšení fotku čtyřlístků z tohoto víkendu🙂 Stále rostou a je jich čím dál víc. Takže naše naděje že se z nás brzy stanou těhulky taky musí růst🙂 Musíme být pozitivní...dříve či později určitě otěhotníme 🙂

petrysek181
13. lis 2016

@wildcat87 jasnacka presne tak hlavni je to nechat byt vim jak je to těžké taky to neumim nemyslet na to ale nesmi se z toho stat posedlost☺verim ze nam to vyjde ano pečení darecky a vanocni nálada a treba zrovna to je to co k tomu prispeje a nam se zadari ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru