Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

henynka
2. únor 2013

Dobry den,chci se zeptat,styk jsem mela 28 prosince,12 ledna jsem to dostala..Delala jsem si do ted asi 6 testu.Kazdy test mi ukazal 1 carku.Ted to vychazi tak 5 tydnu od styku..Tak nemuzu byt doufam tehotna?Doufam

anjelicek26
2. únor 2013

@henynka - nie nemozes. Prajem kludny spanok.

mvkoty
2. únor 2013

Pokud máš cyklus 28dní tak máš cca týden do ms a jestli jsi 5týdnů po nechráněném styku test by ti už těhotenství ukázal...takže podle mě těhotná nejsi.

henynka
2. únor 2013

To jsem rada, diky holky

henynka
6. únor 2013

Tak jsem si to asi vsugerovala ze jsem tehotna :D Kazdy mi rika ze uz 5 tyden skoro 6 tyden by mi test tehotenstvi ukazal.A cim dal na to myslim tim vic si to vsugerovavam :D :(

fmartinkaf
18. únor 2013

Chtěla jsem se zeptat, beru antikoncepci vždy 3 měsíce v kuse a potom vysadím na menstruaci... Občas se mi podaří zapomenout prášek.... cca před měsícem jsem je vysadila a menzes se nedostavil. Mám všechny příznaky, ale test mi před týdnem vyšel negativně. Teprve včera jsem začala mít píchání do podbřišku a výtok, kdy si mám tedy test udělat znova??? 😕

matka18
23. únor 2013

ahoojte babenky snazime sa oo miminko a teraz 11.2.som mala ovulaciu tak sme celu ovulku sa snazili no problem mam v tom ze 20.2.som mala dostat menstruaciu a ani naznak o menstruacii.testy som si robila a ukazujju negativne vysletky.nerobim ich za vcasu??prsniky ma bolia,vajecnik ma boli iba jeden a nie moc dlho a picha ma v bruchu ale tiez sem tam,vytok mam a krcok je tvrdy ako nos ale tak cudne.jednu tu hrcku alebo ako by som to napisala je väcsia ako ostatne co to moze byt??dakujem pekne

mikyna30
5. bře 2013

Ahoj mám dotaz : Menstruace se mi nedostavila a tak jsem si po 14dnech od IVF transféru udělala těhotenský test a bohužel byl negativní.Můžu ještě doufat,že můžu být těhotná?

mikyna30
5. bře 2013

Ahoj mám dotaz : Menstruace se mi nedostavila a tak jsem si po 14dnech od IVF transféru udělala těhotenský test a bohužel byl negativní.Můžu ještě doufat,že můžu být těhotná?

randgrid
19. bře 2013

@janka1 já to zkusila 22DC a samozřejmě nic.. jsem hrozně zvědavá 🙂 Ale je to první cyklus, bez HA, tak nevím, asi ty příznaky co jsem četla u lucajdak, znamenají zvykání si bez HA. 🙂 Ale kéž by nic nedorazilo. Hlavně netuším, kdy jsem ovulovala. Sliznice nachystaná byla, ale pravý nic, a na levém skrz cystu nic nešlo vidět. 🙂 V noci jsem se pořád budila tou tzv.bolestí v podbřišku, pokud to dnes nedostanu nevím co to znamená. Ale dle výpočtů bych to měla dostat za týden. A prsa mám asi o 4 cm větší 🙂))))) alespoň nějaké plus. :D

randgrid
19. bře 2013

@fmartinkaf na to vynechávání bacha.. já si tak nejspíš uhnala cystu:( ale jinak jsem netěhotněla... teď se snažíme a mám strach, aby cysta nebránila otěhotnění..

janka1
19. bře 2013

@randgrid drzim palce , nech to vyjde🙂 potom napis co a ako ? kolky den si teraz ?

zelenagw
19. bře 2013

@mikyna30 drzim ti palce daj vediet ci sa podarilo 🙂

zelenagw
19. bře 2013

@matka18 no neviem ale drzim palce aby si bola tehulka 🙂

randgrid
19. bře 2013

@janka1 jasne, dám. Momentálně je mi všelijak. Vsadila bych se, že to mám dostat, ale nikde nic. No, za týden budu moudřejší. pojistíme to ještě dnes. Jelikož se zdá, že ovuluju později než se zdálo. ;)

janka1
19. bře 2013

@randgrid kolky DC si teraz ?

matka18
19. bře 2013

@zelenagw dakujem len sa akosi nedari :(

zelenagw
21. bře 2013

baby dajte vediet ako ste dopadli drzím Vám všetkym paalceeky 🙂

randgrid
21. bře 2013

@janka1 21.3. mám 24 DC..🙂

randgrid
21. bře 2013

@zelenagw kééééž by to dopadlo. Ale obávám se, že jsem najiva, že bych první cyklus po vysazení otěhotněla.

zelenagw
22. bře 2013

@randgrid nadej umiera posledná.... všetko je možne ja ti držím 🙂 palčeky
🙂

randgrid
24. bře 2013

@zelenagw ale vždycky je tu ten další měsíc. Zatím jsem plná očekávání. ;) místo testu jsem koupila tampony. Na test vlítnu asi ve středu ve volnu po,ut jsem v práci. V út podle starých kolejí by měla přijít ms. Nebo ve středu.

zelenagw
25. bře 2013

@randgrid no dufam ze ti nepride a ze by sme boli obe tehulky juuuj ako by ma to len potesilo 🙂 🙂 🙂

randgrid
25. bře 2013

nooo, tak měla bych ráda klid o té potvory červené... 🙂 ale i kdyby došla, příští měsíc bych všechny těhu dohnala;)

boobaa
26. bře 2013

ahojte baby, ja som dnes 10 - 11 DPO (ovluka bola 2 dni) a zubarka ma poslala na tehu test, lebo mi chce nasadiť antibiotiká kvoli krvácaniu ďasien. U gyndy sa tvárili dosť divne. Ze idem moc skoro na test. Do prdele ked tehotenské testy ukazujú už 10 DPO čiarku tak prečo by neukázala aj krv?? ja už nerozumiem ničomu...

matuskova003
26. bře 2013

@boobaa pretože v laboratoriach maju istu minimalnu hodnotu ktoru povazuju za tehotenstvo. ak si aj mala priklad poviem Hcg 4,5 tak to oni ako tehu neberu a pritom to už može byt pomalý rast nahor 🙂
treba ist znova na krv neskor, naozaj si išla skoro , potom je to take nejasne a ty sa len trapiš

boobaa
26. bře 2013

@matuskova003 dakujem ti. Povedali mi ze hcg je nula. Takze to beriem uz tak ako mi povedali. Viem ze uhniezdovanie trva nejaky cas. Ale aj tak som dufala ze nejake cisielko by tam mohlo oz byt :(

matuskova003
26. bře 2013

@boobaa nestracaj nadej ! 🙂 hlavu hore babatko bude ked bude mat byt 🙂

mamanka1
27. bře 2013

Dobrý den,chtěla bych se zeptat včera jsem měla 😒 pohlavní styk s přitelem a bohuzel jsme nemeli ochranu tak nejspíše kapka spermatu vnikla do mé pochvy 😖 !A ted se bojim abych nebyla těhotna nebot jedno dítě uš máme a další ještě neplánujeme .Tak vás prosím jestli by ste mi mohly říci po jaké době si můžu udělat test .Děkuji Vám!

kamusek
27. bře 2013

Holky, mám prosbičku...je možné, že 2dny po vynechání MS ještě na testu nejde nic vidět? Zatím jsme se nějak moc nesnažili, takže jsem ani netestovala kdy proběhla ovu...děkuji za každou radu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru