Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

mishell56
18. kvě 2015

@lusy9824 je lepší raní moč

lusy9824
19. kvě 2015

@mishell56 takze jak sem predpovidala test byl negativni ☹ s pritelem mame male sance pritel nemusi mit nikdy deti ☹ takze jsme teichu zklamani

mishell56
19. kvě 2015

@lusy9824 uvidíš jestli "to" dostaneš nebo ne no ... mimochodem můj přítel chtěl mimčo s bejvalkou když spolu chodili a snažili se tři měsíce a nic takže nabyl pocitu, že nemůže mít děti a ejhle...může 🙂 takže pokud se přítel pouze domnívá máte dvě možnosti, buďto se snažte na to nemyslet, prostě si říct, že na to kašlete a užívejte si spolu a pak to přijít může a pokud ne tak je ještě možnost testů na které si může dojít aby zjistil kde je problém, já znám pár, manžele, kteří se snažili rok a nic, oba byli zdravý, ale i tak se objednali na IVF a jak se objednali a nemysleli na to tak 14 dní před IVF zjistili že jsou těhotní, někdy je to o psychice, ta dělá hodně

lusy9824
19. kvě 2015

@mishell56 pritel byl na testech kdyz byl mladsi a pry byl v te dobe na 70 % neplodny ☹

mishell56
19. kvě 2015

@lusy9824 a uvažovali jste o tom IVF?

lusy9824
19. kvě 2015

@mishell56 ne jeste ne dame tomu jeste cas

mishell56
19. kvě 2015

jo to určitě dejte, držím palečky

lusy9824
19. kvě 2015

@mishell56 Jj..dekujeme 🙂

lusy9824
20. kvě 2015

Myslite ze by to mohl byt duch ? :-O

roseofnight
20. kvě 2015

@lusy9824 to asi nebude duch. Ta carka je moc daleko.

bajana
20. kvě 2015

@lusy9824 citam, ze si veľmi netrpezlivá...bohužiaľ trpezlivá musis byť, inak je to len veľké trápenie a aj tak si nepomozes...na Teste nevidím ducha, testuješ strašne skoro

bajana
20. kvě 2015

@lusy9824 a tiež by som nerobila závery po mesiaci snaženia
...zdravé pary otehotnejú zhruba do pol roka

lusy9824
20. kvě 2015

Dobre ukazovala sem i kamosce rikala ze to tam taky vidi ale pochybuju uz i ja no nevadi

naxii
20. kvě 2015

@lusy9824 To je test PEPINO ? 🙂 taky mám takového a na fotce to není moc vidět.. ale je tam.. zítra budu dělat nový 🙂

lusy9824
20. kvě 2015

Jo je to test pepino @naxii

naxii
20. kvě 2015

Tak Pepino asi vazne nelze .. Byl delany 10 DPO

Dnes 12 DPO odpoledne....

danice7
22. kvě 2015

Ahoj tady máš krásného ducha 🙂 Mohu se zeptat jak to dopadlo? A kolikátý den po oplodnění ti takového ducha ukázal?

radulkak
27. kvě 2015

Ahoj devčata..potřebovala bych radu..jsme už z toho zoufalá...Klasicky beru antikoncepci Harmonett..zapomněla jsem prášek..defakto jsme ho brala jakoby o den zpětně..S novým patrnerem jsme měli velmi aktivní víkend 8,9,10.5 20015. 🙂 Čtvrtek potom jsme brala poslední prášek a od té doby jen čekám na menzez..Už 14 dní... těhu test jsem si dělala dnes naposledy a nic..ale pořád chodím na malou,zneuchutilo se mi mé milované kafe..Prášky jsem začala po týdenní pauze brát znovu..je možné že jsme těhu i tak,nebo už blbnu? 🙂

cacenka_d
9. črc 2015

Kdyz jste meli fakt hodne slabeho ducha za kolik dni jste delali druhy test?

cacenka_d
9. črc 2015

@lusy9824 Vydrz 😀 Ja tam sice ducha 16 DPO lehoulinkyho co mu neverim moc mam, ale ja to testovala, protoze proste si myslim, ze jo a to se nesnazime rozhodne uz na potreti, ale vim jak jsem to mela od 1 dne otehotneni u holek a mam to same, jenze mi po 2. porodu tak litaji hormony ze tezko rict 😀

sodovka2010
19. črc 2015

Holky mam dotaz s přítelem se první měsíc snažíme o miminko a Meli jsme spolu styk první den mych plodnych dnu strasne moc bychom si přáli aby to vyšlo v den kdy jsem mela první plodný den me příšerne svedeli bradavku a na druhý den tedy dnes se cítím dost unavena mam příšernou pachuť v puse sem tam me po boli podbrisek na levém straně a mam příšerne chuťe Michal sladkého ze slanym a myslím si že je to brzo takove příznaky mysli te si ze jsem těhotna nebo spis bych chtěla vědět vás názor PS: povolila me žaludek, je mi na omdleni jsem slaba ale neboli me prsa jak to hodně uvádějí na internetu a bojim se ze to nevyjde Prosím řekněte mi svůj názor

niki0401
28. črc 2015

Ahoj chtela jsem se zeptat.Vcera jsem mela nechraneny styk s pritelem a praskl nam kondom.Skoro rok jsme se chranily.A take jsem v unoru tohoto roku samovol.e potratila myslite ze je moznost ze zapadnu tedka?Kdyz jsme si s peitelem davali tak dlouho pozor.Kdy si mam udelat test ?chci co nejdriv ale moje mesicky mi chodi nepravidelne treba nekdy mi prijdou az za dva mesice tak nevim?Koupila jsem si test s hCG 12,5 mlU/ml.Prosiiim poradte.

kacinda
28. črc 2015

Tak jedina jistota pokud nechceš otěhotnět je postinor,ale jinak pokud ti netotenstvi nevadí,pak digitální test clear blue uvádí přesnost už 9 dni po styku.

niki0401
28. črc 2015

Prave chci miminko touzim po nem uz dlouho.... myslis ze.by mi gravitest 12 ukazal uz za tyden?

niki0401
28. črc 2015

Ahoj holky....Chtela jsem se zeptat.S pritelem jsme si skoro rok davali pozor..a vcera nam praskl kondom .mohla bych byt tehotna?touzime po miminku....dekuji holky 🙂

marina5
28. črc 2015

Ahoj holky posílám své duchy. Vidíte je u obou? Oba dnes. Modrý (Lady Max), druhý GS

marina5
28. črc 2015

Tady, nevíte jak jsou spolehlivé?

mimi1004
28. črc 2015

@marina5 Já je vidím u obou 🙂

marina5
28. črc 2015

@mimi1004 Super! Já taky doma je to vidět ještě líp, ale po zaschnutí jsou tak vybledle, že to není skoro vidět 😒

niki0401
29. črc 2015

@sodovka2010. ahoj,....Nevim kazda zena to.ma jinak ale ja kdyz jsem byla tehotna tak jsem mela stejne priznaky nemohla jsem ani.chodit porad mi bylo na odpadnuti.,,, ale jedine co mi nebylo tak jsem.nezvracela ale dyz jsem.jela.v aute tak my bylo.na zvraceni a pak jsem si udelala ze srandy test a byl pozitivni 🙂 byla jsem tehotna byla hsem v 5 tydnu tehotenstvi ale v sestem jsem samovolne potratila :(. Udelej si test a uvidis ajestli si.nejsi necim jista tak bez k.doktorovi.A mimo jine ten svetly vytok z delohy cerveny jak pises je normalni pri zahnizdovani vajicka je to normalni gynekolog mi to rekl.Drzim palecky.Take se opet znazime snad to vyjde. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru